#297 / 29.10.2023

Īstenībā Rīga parādā Šteinhaueram tikai labus vārdus, jo Šteinhauera zemes īpašumus un visus citus labumus izšķērdējuši viņa mantinieki.
 
Kāpēc Latvijas vēstnieks Moldovā Edgars Bondars apmeklēja Pārdņestras reģionu? Tur joprojām atrodas Krievijas karaspēks, šī teritorija ir tiešā Krievijas ietekmē. Vai nākamais apmeklējums būs Krievijas okupētās teritorijas Ukrainā – Luhanska un Doņecka?
 
Polijas galvaspilsētā Varšavā būvē astoņus kilometrus garu ātrgaitas tramvaja līniju uz pilsētas mikrorajonu Vilanovu. Tā ir viena no lielākajām tramvaju investīcijām šīs valsts galvaspilsētā. Būvējot jauno tramvaja līniju, tiek izmantota "zaļo" sliežu tehnoloģija.
 
Oktobra mēness aptumsums mudinās katram būt stabilam un nelokāmam savā nostājā. Mēness astroloģijā nosaka cilvēka garastāvokli un dziļākos instinktus. Mēness cikls, jo īpaši jauns mēness un pilnmēness, ietekmē garīgo veselību, mīlestību un romantiku un piesaista cilvēka zemapziņu, lai gan tā atrašanās vieta cilvēka dzimšanas kartē nosaka viņa vispārējo emocionālo uzbūvi un garīgo labklājību. Kamēr cilvēki pastāvīgi apspriež ārējo pasauli un cenšas pastāvēt līdzās viens otram, Mēness attēlo iekšējo pasauli, kas mums ir ļoti personiska. Tāpēc arī Mēness fāzes tik ļoti ietekmē noskaņojumu, lēmumu pieņemšanu un līdz ar to arī dzīvi kopumā.