#304 / 05.11.2023

Pensiju indeksācija kaut kādā mērā palīdz kompensēt cenu pieaugumu, tomēr kopumā caurmēra seniors bagātāks nekļūst, patiesībā notiek pilnīgi pretējais. Par to liecina gan samērā lēnais vecuma pensiju pieaugums, gan arī indeksācijas apmēri, kas netiek līdzi cenu pārmaiņām vitāli svarīgākajās preču un pakalpojumu grupās.
 
Uzvaras parkā bijušā pieminekļa nojaukšanu var pielīdzināt mākslīga, uz žoklī iedzītas skrūves uzlipināta zoba izraušanai ar cēlu mērķi tajā paša vietā ielikt daudz skaistāku, pareizāku, stiprāku, sabiedrības veselību veicinošu zobu.
 
ASV prezidenta vēlēšanas tiek rīkotas “garā” gada novembra pirmajā otrdienā pēc pirmās pirmdienas. Tātad tieši pēc gada, 2024. gada 5. novembrī, notiks nākamās ASV prezidenta vēlēšanas. Kas tajās cīnīsies?
 
Papildinājusi pērn jūlijā izdoto EP “Savvaļas pusē” ar vēl piecām dziesmām, viena no pašlaik Latvijas labākajām un spēcīgākajām (ja ne pati labākā un spēcīgākā) dziedātājām Aminata to laidusi klajā kā savu trešo pilnmetrāžas studijas albumu “Savvaļas pusē”. Kurš teica, ka vienā upē nevar divreiz iekāpt?!
 
Vēdiskā astroloģe Inese Dāvidsone
05.11.2023.
 
Sandris Vanzovičs
05.11.2023.
 
Vēdiskā astroloģe Inese Dāvidsone
05.11.2023.