#319 / 20.11.2023

Nākamā gada valsts budžets ļaus daļai pensionāru atjaunot piemaksas pie vecuma pensijas. Saeimā par steidzamiem atzītie un pirmajā lasījumā pieņemtie grozījumi pensiju likumā paredz noteikt piemaksas tiem senioriem, kuri devās pensijā 2012., 2013. un 2014. gadā.
 
Lietuvas Seima politiķi aicina Lietuvas valdību un Transporta un sakaru ministriju mainīt spēkā esošo automašīnu tehniskās apskates pakalpojuma sniegšanas modeli, piešķirot apskates veikšanas tiesības sertificētiem autoservisiem.
 
Lai arī kādam varētu šķist, ka mūsu ekonomika ir trausla un pēdējos gados viss ir gājis tikai lejup, patiesā aina nav tāda. Bezdarba līmenis atrodas tuvu vēsturiski zemākajam līmenim un kopējā ekonomiskā situācija nav piedzīvojusi ilglaicīgu regresu - drīzāk gan otrādāk. Taču ģeopolitiskās situācijas pasliktināšanās dēļ ir jārēķinās, ka darba ņēmēja dzīve Latvijā drīz var kļūt sarežģītāka nekā bija līdz šim.
 
Šīs nedēļas karstākais jaunums – jau vairāk nekā divas desmitgades pastāvošās daudzgalvainās reperu apvienības “Kreisais krasts” jaunais albums “21”. Interesanti, ka tas tika prezentēts labajā krastā – klubā, kas kādreiz bija pazīstams kā “Pulkvedis”.
 
Aleksandra POLEŠČUKA, speciāli kontekst.lv
20.11.2023.
 
Aleksandra POLEŠČUKA, speciāli kontekst.lv
20.11.2023.