#382 / 21.01.2024

“Vismaz viena laba ziņa,” teica kāds personāžs no tviterpublikai labi zināmā Kuivižu veikala apkaimes “politbiroja”, reaģējot uz NATO paziņojumu par militāro mācību “Steadfast Defender” uzsākšanu nākamnedēļ. Paredzēts, ka manevri ilgs līdz maija beigām un tajos piedalīsies ap 90 000 karavīru no visām 31 NATO dalībvalsts un kandidātvalsts Zviedrijas.
 
Šogad jau 32 reizi tiek uzstādītas barikāžu un ugunskuru zīmes vai dekorācijas kā brīnumvieta, kurā saplūdīs mūsu kādreizējais spēks (jaunība) ar tagadējo gudrību (pieredzi) un iespējām sasniegt labumus, uz kuriem ceļu pavēra Latvijas Republikas atjaunošana.
 
Kādēļ ražojam lētu elektrību, bet dārgi par to maksājam; par ko un kāda atbildība jāuzņemas a/s “Latvenergo” vadībai un tās īpašniekam valstij; vai joprojām no ministra tiek slēpta informācija; kas notiks ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru; kā izrāpties no atpalicības bedres ekonomikā – turpinājums intervijai ar ekonomikas ministru Viktoru Valaini (ZZS) raidījumā "Nra.lv sarunas".
 
Atverot pirts durvis, sejā iesitas karsta gaisa vilnis. Aptuveni tādas pašas sajūtas bija, izejot no lidmašīnas, sperot pirmos soļus uz Vjetnamas zemes.