#405 / 12.02.2024

Izrādās, vienprātība par izziņas struktūrvienības Nodokļu un muitas policijas pārvaldes nodošanu Finanšu ministrijas, tātad “Jaunās vienotības” pārziņā valda ne tikai koalīcijā, bet arī opozīcijā – aptaujājot politiķus, atklāja “Neatkarīgā”.
 
No lielākā lauksaimnieku protesta mūsdienu Latvijas vēsturē līdz paziņojumam, ka traktoru brauciens uz Rīgu tomēr nenotikšot: nedēļas laikā atklātībā nonācis pietiekami daudz faktu. Tie norāda: atsevišķi zemnieku protestu organizētāji pasākumu cenšas izmantot politiski savtīgi.
 
Ko politikā nozīmē podu veči un traģikomiski personāži, ko tauta gaida no valdības, vai Latvijā iespējams izveidot politisku nāciju, kādēļ ministrijas nepārceļas uz reģioniem: žurnālistes Elitas Veidemanes intervijas turpinājums TV ciklā “Nra.lv sarunas” ar aģentūras "Latvijas fakti" vadītāju Aigaru Freimani.
 
Latvijas Televīzijas (LTV) konkursā “Supernova” uzvarējis Dons, kurš 9. maijā ar dziesmu “Hollow” pārstāvēs Latviju 68. starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa pusfinālā. Ja neatgadīsies kaut kas neparedzēts, tad šoreiz gan Latvija tiks septiņus gadus ilgi gaidītajā Eirovīzijas finālā.