#438 / 16.03.2024

Veselības aprūpes pakalpojumus valsts obligātās veselības apdrošināšanas ietvaros varēs saņemt neatkarīgi no veiktajām iemaksām līdz pat 2025. gada beigām, šādu lēmumu pieņēmusi Saeima.
 
TV raidījumu ciklā “Nra.lv sarunas” viesojas Saeimas deputāts, Nacionālās apvienības priekšsēdētājs un Saeimas frakcijas vadītājs Raivis Dzintars.
 
Par latviešu leģiona vēsturi “Neatkarīgajai” stāsta Latvijas Kara muzeja vēsturnieks Jānis Tomaševskis: kāpēc tieši 16. marts ir leģionāru piemiņas diena; kādu pienesumu devis latviešu leģiona arhīvs; par ko cīnījās leģionāri; vai latviešu leģionā bija krievi; vai leģionam var inkriminēt noziedzīgas akcijas. Jānis Tomaševskis ir arī dalībnieks jaunajā projektā “Latvijas 20.–21. gadsimta vēsture: sociālā morfoģenēze, mantojums un izaicinājumi”.
 
Tallinas ielas kvartāla kultūrtelpā “Tu jau zini kur” šonedēļ savu albumu “Tagadne” tautās laida dziedātāja Aija Andrejeva – šoreiz ar simfonisko orķestri “Baltic Groove Orchestra”. Īpatnējs koncepts, tāpēc arī nedaudz īpatnējākas albuma svinības.