Komentāri: Laimi Latvijā noteiks ar likumu

29.06.2020. Arnis Kluinis
 
VVēsturiskis pārpratums
Tas viss pierada tikai vienu , ja latvija ir neizdevies ,neglābjami izmirstošs ,zaglīgs veidojums kuru pārvalda vienas dienas saimnieki ,kampēji ...
29., 9:59 Atbildēt
SSandis
Ko tad neej uz to mērķi, ja jau tik feina iespēja, cik saprotu, katram.
3., 5:25 Atbildēt
AAija
Laimi ir jānosaka ar likumu , ja 1) dzimstība joprojām ir mazāka par mirstību , 2 ) pašnāvību daudzums ir tuvu lielākajam ES valstīs , 3)HIV (AIDS) daudzums tuvojas lielākajam ES ,4)mirstība no slimībām , kuras VAR! izārstēt ir nepiedodami augsta , 5)nabadzības līmenis ir viens no augstākajiem ES .
29., 11:20 Atbildēt
SSandis
strādāšanu ir jānosaka ar likumu. Ja nemācies un neapgūsti, piespiesti sāc strādāt. Tas būtu perfekts pasaules modelis. Esi dumpinieks? Baidies, vairs nebūsi.
3., 5:24 Atbildēt
ssalmu siens
Nav jau laimes tajos ciaros. Laime ir smukumfrazēs un dežūrteikuos. Iztrūkst tikai jauno komunistu politiskie izrāvieni izglītības sistēmas sagraušanā un cietmu būvniecībā. Citādi - tukši un ne par ko kā NVO pārsktas vai SZF kursa darbs. Nesaturīgāk jau vairs nav iespējams, bet diplomu var dabūt
29., 12:37 Atbildēt
SSandis
laime ir nabadzībā :) Un iepūt man
3., 5:37 Atbildēt
ooma
Nu taisni brīnišķīgs plāniņš! Tukšas daiļrunāšanas paraugs. Un smalki aprēķināts, lai nekādā gadījumā autorie nevarētu pārmest plāna neizpildi - jo nekā konkrēta jau nav. No savas jaunības atceros vienu ilgi pieminētu komunistiskās partijas kongresu, kur Hruščovs lepni paziņoja - pašreizējā padomju cilvēku paaudze dzīvos komunismā! Šis plāniņš liekas aizdomīgi līdzīgs.
29., 13:49 Atbildēt
MMadris
Kā Jūs nesaprotat. Ir izpildīts Hruščova sauklis, ka tagadējā cilvēku paaudze dzīvos komunismā. Āfrikāņiem liekās, ka Eiropā ir komunisms, jo jāstrādā nav, pabalsts pienākās tā kā tā. Sauklis "no katra pēc spējām,katram pēc vajadzības"ir izpildīts. Nabagiem jau nekādas vajadzības nav, bet izspiest pēdējo no viņiem vajag.
29., 14:56 Atbildēt
SSandis
Nebūs jāstrādā. Varēsi repot.
3., 5:21 Atbildēt
AArturs Priedītis
Autoram pienākas dziļa pateicība par piegādāto apstiprinājumu kultūrnācijas valstiskajai nekompetencei, kam ir anekdotisks raksturs. Interesanti, kuram vēl nav skaidrs, ka latvieši nav valstsspējīga populācija, taču lieliski prot viens otru apzagt, likvidēt tautu kā organiski vienotu fenomenu un veicināt vietējās biomasas bojāeju. Odiozā nācijas tēva "valstsgriba" ir sava veida latviešu valstsnespējas kariķējums.
29., 16:07 Atbildēt
ssandis
Tavs debīlisms sapis valsti.
3., 5:20 Atbildēt
JJuris Pigits
Toties valsts nozagšanas, kukuļošanas, pat dzīves līmeņa uzpūšanas fenomeni ir bērnu autiņos, salīdzinot ar Latviju. Piemēra pēc: zemnieciņi tikko nodeva ienākumu izdevumu deklarāciju. Un nebijis gadījums. Lai izskaistinātu dzīves līmeni lauku cilvēkiem, stingrs norādījums ”demokrātiskā garā” – ražošanas izdevumi nedrīkst pārsniegt vairāk, kā 80% no ieņēmumiem. Ko tas nozīmē. Tas nozīmē, ka Latvijas mazais zemnieks dzīvo pārtikuši ar visām 5 reizes mazākām subsīdijām, ir konkurētspējīgs, ir sagādājis modernu tehniku, un ģimenes uzturēšanai tērē atlikušos 20% no ieņēmumiem plus Eiropas subsīdijas. Ar vienu likuma burtu pēkšņi visi zemnieciņi iecelti saulītē. Par faktisko stāvokli ziņas nav nepieciešamas, galvenais ļoti augsti kotējamies citu ES valstu vidū. To, ka tie ir meli un dezininformācija darināta ļoti ”demokrātiskā ” veidā, to paslaucīs zem paklāja, lai neduras acīs.
29., 17:11 Atbildēt
ssandis
Neticu, ja būtu viņu vietā, ēstu ķieģeli ar sviestu un desu ar avīzi.
3., 5:19 Atbildēt
PPirktspēja
Diktatoru rēbes.
29., 20:40 Atbildēt
OOtomārs
kas ir drošumspēja?
29., 22:46 Atbildēt
SSehstaks bils
Jobanutaa kolonija. Chipeeshanas plaans ?
30., 0:49 Atbildēt
SSandis
Atbalstu.
3., 5:18 Atbildēt
VVARAM
EJAM UZ LAIMĪGO SAULAINO NĀKOTNI KĀ KOMUNISMĀ!TIKAI ŠOREIZ DIEMŽĒL UZ TOTĀLO PASAULES KONTROLI UN DIGITĀLO ,,ČIPĒŠANU,,JEB TATTO ID2020,JAU NOLEMTS KA PASAULE VAJAG 1 LĪDERI KURŠ PĀRVALDĪS PLANĒTU DAUDZ EFEKTĪVĀK,DEMOKRĀTIJA BIJA TIKAI MASKĒŠANĀS
30., 14:06 Atbildēt
ssandis
Mīž tikai tas kuram ir kaut kas slēpjams. Dievu sevī nenozags, ja vien neesi iztēlojies pats sevi par dievu.
3., 5:18 Atbildēt
SSandis
Respekt. Lai izdodās :) Būs labi. Bet.. Atskatoties uz laiku pirms kovid, saku sev cik labi laiki bija tad. Un pēc gada teikšu cik labi laiki bija kad bija kovid, kaut arī tad būs labāk.
3., 5:17 Atbildēt
AApmierinātais
nu ir jāsaka krieviski : В друг от куда не возьмись, появился в рот ........бис
........atvainojiet bet man par šo joku pietrūkst vārdu..... asaras pat saskrēja acīs........
:-)))
7., 7:12 Atbildēt