Komentāri: Uzrakstīti likumprojekti OIK dubultošanai

21.04.2021. Arnis Kluinis
 
PPirktspēja
:) Elektrības cenas ceļ maznozīmīgi. Palielina pakalpojumu izcenojumus.
21.aprīlis, 6:34 Atbildēt
PPensis
Bet loģiski! Pakalpojums paliek dārgāks jo pieaug elektrības cena. Un tā pa spirāli līdz bezgalībai.
21.aprīlis, 8:08 Atbildēt
RRolands
Un aizvien negribam atzīt, ka mūsu sabiedriskā iekārta ir-OHLOKRĀTIJA? Tagad uzminiet, kā veidojas, kas ietekmē, kurš atbildīgs par šo iespēju uzplaukt ohlokrātijai?
21.aprīlis, 6:58 Atbildēt
jjoske
Nu nav mums pūļa varas. Saemu gan esam ievēlējuši ar zināšanu, pieredzes trūkumu un zemiskām tieksmēm. Kaut gan uz ierēdņiem tas arī daļēji attiecināms
21.aprīlis, 7:39 Atbildēt
DDonalds
Autor, ko Tu pīpē?
Ar regularitāti tev šādi raksti par enerģētiku, kuru tu ne par kripatu neizproti, uz emocijām balstīti un pa lielai daļai no pirksta izzīsti.. klikbeitus taisi?
21.aprīlis, 8:15 Atbildēt
JJohn
ko par OIK saka prezidents ar saviem 16 padomniekiem , jeb ietur tik angļu brokastis ?
21.aprīlis, 8:17 Atbildēt
EEsme
Šī OIK afēra laikam nekad nebeigsies jo vispār jau naudai ir kritiski pazeminājusies vērtība. Miljonāri jau vairs nekotējas, jāpelna miljardi. Nu ko, tauta, atrotiet piedurknes un turpiniet pildīt dažu izredzēto maciņus!
21.aprīlis, 8:44 Atbildēt
EEkarijs
Atkal tie ir NRA slimie murgi,un ZZS priekvelesanu kampana pasvaldus velesanam.
21.aprīlis, 8:55 Atbildēt
LLabs raksts
Vispār jau paldies nra par izsmeļošajiem rakstiem, vismaz kaut kur var uzzināt, kas būtisks notiek valstī. Labs raksts, reti, kad tādus var lasīt
21.aprīlis, 9:32 Atbildēt
aanda
kur nozistie Jkp solitåji ?
21.aprīlis, 9:06 Atbildēt
EEkarijs
Tu jau solija KPV LV
21.aprīlis, 13:09 Atbildēt
jjaajaa
...nu nevajag melot, un faktus sagrozīt...OIK maksājums Latvijas patērētājam šobrīd ir tik liels tāpēc, ka tas tiek maksāts arī par fosilās dabasgāzes kurināšanas procesā iegūto elektrību...ES visu pareizi dara...:)
21.aprīlis, 9:07 Atbildēt
DDostojevskis
Tauta pačīkstēs, pačīkstēs un tikai maksās... jo mums taču ir jābūt vienotiem Krievijas draudu priekšā! Kur vienotība - tur upuri...!
21.aprīlis, 9:09 Atbildēt
ZZili zaļi dzīvosim
Tas bija asv pilsonis jariņs kurs izgudroja oiku , tieši asv pilxonis kariņs bija tas ,kurš uzņemās latvijas vārda paagstinātās zaļās energijas saistibas , tieš asv pilsonis jarīņs jau ir rezervejis 20 milijonus e asv pilsoņa peter ragaus privātbiznesam, Skultes asv sašķidrinātās gazes terminālim ,ši gaze būs obligata visām pastaliņām jeb citiem vārdiem tas būs oik 2 , bez tam ir planots atslēgties no Krievijas un bkrievijas asiņainās elektribas , aprīla sakuma jau uz dažam diena šada atslēgšanas notika , rezultāta krievija elektribas cenas kritās par 1,% , bet latvija pieauga par 8% ! Tā ka ,pastaliņas ,mūs gaida skaista ,zaļa nākotne !
21.aprīlis, 9:16 Atbildēt
nnu ja
tik Latvieši to nesaprot,ka ES čakarē unn uzskata par vergiem (viņiem izdevīgi)- maksāja naudu lai likvidējam cukura biznesu, likvidējām zvejas floiti (ieroobežooja ar kvotām), RVR (savu vilcieni, tramvaji un varējām apgādāt bijušās padomijas valstis), VEF (vēja unn ūdens turbīnas,kas aktuālas arī tagad), RAF, Sarkanā Zvaigzne u.c.! Tikai bbiznes un pakalpiņi, kā godmans, šķels,dombrovsks, nariņs- visu dara kā kkomandē ASV un ES! Tipa LV pašai nav sava galva! Pat padomijas Latvijai bija sava pašnoteikšanās dažādās jomās!
21.aprīlis, 9:35 Atbildēt
AAha
Vai nav laiks stāties ārā no EU un miljonāriem īpašumus nacionalizēt?
21.aprīlis, 9:18 Atbildēt
ŠŠokējoši
Paldies par rakstu, labs. Šokējoši tas viss
21.aprīlis, 9:26 Atbildēt
KKremilek Rukis
Šādā rakstā būtu derējis piemiēt, ka Latvija jau tagad ļoti lielu enerģijas procentu iegūst no atjaunojamajiem resursiem (HES-os); tik lielu, kāds daudzām valstīm ne sapņos nerādās. Taču vietējiem komjauniešiem tas netraucē dziedāt līdzi Briseles marksistu korim un solīt VĒL LIELĀKU AER procentu. Tieši šie komjauniēšu garā dotie solījumi mūs tagad gremdē, nevija jau tā labais AER īpatsvars.
21.aprīlis, 9:46 Atbildēt
DDerglis
Šajā shēmā 3 lielie HESi neskaitās zaļi! Jo tad mums vairs nav, kur tiekties.Salīdzinājumam- cik % no atjaunojamiem resursiem saražo Francijā vai Vācijā?
21.aprīlis, 11:53 Atbildēt
rreptilis
Izpildīsim piecgades plānu divos gados! Urā,biedri!
21.aprīlis, 9:51 Atbildēt
PParta
Pašsaprotami-- sistēmu ZZS atbalstītājiemsponsoriem kā panāca- tā te ir. Par savu dumjo izvēli vēlēšanās maksāsim vēl gadiem ilgi, jo sastrādāto te gribēdami neviens te nevar izraut ;arā- OIK arī šajā šmurguļvaldībā ir neuzvarams Pasta;lnieku vientiešiem tiek prasīts tiai laikus iemest pareizos biļetenus. Un tad dubultotaisOIK radīs īstu zaļā dzīves veudz sajūtu, brīnumaino atbalstu ZZS sponsoriem un atbērējiem, par kuriem tad tik izmisīgi cīnās JKP un Attīstībai?Par
21.aprīlis, 9:53 Atbildēt
PPaldies
Paldies NRA par rakstu!
21.aprīlis, 9:54 Atbildēt
aamber
Oik varētu būt tikai no ūdens, vēja un saules iegūtai enerğijai. Visādas dedzināšanas vispār būtu jābeidz .
21.aprīlis, 9:56 Atbildēt
HHaizivs
Kas lika atbalstīt tarifus nevis investīcijas. Ja nevar pārdot par parasto tarifu, tad AER bizness ir nepareizi izplānots.
21.aprīlis, 11:02 Atbildēt
IInta
Pie viena - jau savlaicīgai infai:
youtu.be/nemy4TD4I3A
21.aprīlis, 16:47 Atbildēt
IInta
21.aprīlis, 16:49 Atbildēt
IInta
21.aprīlis, 17:16 Atbildēt
IInta
Tuvākajā apkārtnē arī tādu divas - Baltkreivijā un Kaļiņingradā.
Leišiem piespieda to savējo - Eļektriņai aizslēgt...Tagad baltkreivi var šantažēt....
Labi, ka Latvijā vēl nepaspēja Pāvilostā neko uzsliet, kā arī tas jau bija ieplānots.
21.aprīlis, 17:19 Atbildēt
IInta
Citas blaknes - putnu un cilvēku populācijai:
youtu.be/TcInhPViSa4
21.aprīlis, 17:29 Atbildēt
LLauku vecis
Ar to OIK vispār interesanti.Runa būs par ko citu ka piemērs ar mani.2007.g ar lielu cīņu dabūju savam zemes gabalam no 1fāzi uz 3.fāzu pieslēgumu kuru pēc līguma un attiecīgu samaksu Latvenergo jauno skaitītāju man pieslēdza pēc visām jaunajām prasībām ārpus privātas robežas kura attālums ir 120.m līdz ēkām solot vēlāk pieslēgt kabeli atrunājoties ar tehnikas problēmām.Nobeigums:2018.man pat skaitītāju atslēdza samaksājot viņiem vēl sodu 260 eiro par Oik. Interesanti gan afēristi ar jums jo man nav par šiem gadiem pat 1kilovats tur patērēts jo ar spaini elektrību nepārnesīsi,bet nauda nezin kadēļ bija jāmaksā .Nevajg lūrēt tikai papīros bet paskatīties arī reāli dabā pieslēguma izmantotāju nevis ka bandītiem izspiest naudu vienpusēji laužot sākuma līgumu uz citu.Ziniet ja es tā savā dzīve varētu strādāt,tad arī es būtu 10.bagātako uzņēmēju saraksta Latvijā.
21.aprīlis, 23:43 Atbildēt