Komentāri: Maz izredžu dabūt kvalificētu darbu bez digitālām prasmēm; tās prasītas aptuveni 68% darba meklētāju

27.10.2021. Ilze Šteinfelde
 
BBilsgeitsis
Visa pasaule uzsēdināta uz digitālās adatas un var sagrūt pēc vienas manas pavēles! Bet tas nevienu neuztrauc, visus uztrauc, ka Putins aizgriezīšot gāzes krānu!
27.oktobris 2021, 11:15 Atbildēt
AAttīstībai Par demisiju
Vajadzīga ne tikai Pavļuta, bet visas Saeimas koalīcijas demisija,jo ielikdami neprofesionāli Veselības ministra krēslā tik atbildīgā periodā bez jebkādas izpratnes par imunizāciju, viņi ir veikuši noziegumu pret tautu!Visu gadu valdība nezināja par to, vai būs VAKCINĀCIJAS PIENĀKUMS , BET NOTEICA TO TIKAI RUDENĪ!Kāpēc vakcinācijas pienākums, nevis obligātā vakcinācija?Tāpēc, ka mēneša laikā, kamēr pabeidz vakcināciju darbinieks slimības lapu ņem uz sava rēķina, cieš algas zaudējumus vai iet uz darbu un būdams ar pēc vakcīnas zemu imunitāti saķer vīrusu un tiek slimnīcā vai nomirst!Statistikā viņu uzrāda kā nevakcinētu, jo nav sertifikāta!Kāpēc meloja uzpirktie infektologi un savlaicīgi nebrīdināja sabiedrību! Arī uz Dumpja, Zavadskas un Rozentāles sirdsapziņas ir mirušie no Covid! Viņi to zina un turpina noziedzīgi melot sabiedrībai par IMUNITĀTI!KĀPĒC PĒC JEBKURAS CITAS VAKCĪNAS IR IERAKSTS POTĒŠANĀS PASĒ UN NEGAIDA SERTIFIKĀTU, BET PĒC COVID VAKCĪNĀM SERTIFIKĀTU DOD PĒC MĒNEŠA?
28.oktobris 2021, 6:22 Atbildēt
ddomele
valsts un pašvaldību uzņēmumos IT speciālisti varēs strādāt attālināti tikai tad, kad būs potēti ar pazemošanas poti! Ģeniāli! Par attālinātu darbu ar datorsistēmu, nepotējoties, nedrīkst pat ieminēties.
27.oktobris 2021, 11:26 Atbildēt
AAnna
Es pie ārsta ar jaunākajām tehnoloģijām pat ja man piemaksātu, neietu. Šitie "gudreļi" neredz kopainu, nesajēdz kā strādā cilvēkā visi "zobratiņi". Tehnoloģiju zināšana neizārstēs cilvēkus. To jau mēs redzam pēdējos gados - jo vairāk un modernākās tehnoloģijas, jo vairāk ielaistas, smagas slimības. Bet vajadzētu taču būt otrādi! Vot austrumu medicīna šajā ziņā ir stipri priekšā, viņiem ir skaidrība kā sasaiste starp orgāniem darbojas. Piemēram, slikta redze tālumā - vainīgs žultspūšļa, vadzetu ārstēt, bet nē, ārstē redzi. Rakstam brilles, midisimies, kad kuņģī vai 12 pirkstu zarnā čūla. Vai slikti redz tuvumā - vairogdziedzeris. Nu nē, neārstējam, atkal rakstam brilles. Pēc pāris gadiem rietumu ārsts izspļauj par vairogdziedzeri, kad atkal jau ielaists. Pašā, pašā sākumā nekādas reakcijas.
Pierakstīties, tur es piekrītu, viena daļa to izmanto, arī kādu dokumenta izpildi. Bet diemžēl, daudzas digitālās lietas nedarbojas kā tas domāts, un drīzāk kļūst par apgrūtinājumu.
Zināt, mani ātrāk apkalpoja aptiekā, kad iedevu recepti (papīra), nekā tagad ar elektronisko. Tā nevar ieiet, kamēr vada datus paiet laiks, kamēr ar parasto recepti gāja apkalpošana ātrāk, ij rindas gāja ātrāk.
27.oktobris 2021, 12:21 Atbildēt
ppiebilde
Aizeju pie sava ģimenes zārcinieka. Klibina taustiņus, uz mani neskatās, ko kaste saka, to diagnozē un izraksta. Nebrīnieties, ka ielaiž kaites, ko agrāk ārsts uz aci noteica.
27.oktobris 2021, 13:43 Atbildēt
pprogrammists
Izglītība ir nolaista līdz kliņķim. Matemātikā izvākti pierādījumi un formulu izvedumi, jāmācās kā korānu. Tā jaunā, ko tagad iesaucām par kompota izglītību, ir vēl sliktāka jo nopietnas lietas ir pārvērstas par prastībām. Pie visa ir vainīga IZM ar savu naudu gribošo sastāvu un pietuvinātajiem grāmatu mafijas naudasgribuļiem.
27.oktobris 2021, 12:32 Atbildēt
eeseses
es augstkolu pametu, pascal un hujna totala. uztaisiju savu kantori kkada diploma vieta. LV ir MISKASTE
28.oktobris 2021, 0:07 Atbildēt
llohiem
1. bauslis tev bus spriceties 2. bauslis tev bus chipoties 3.bauslis tev bus vergot 4. bauslis tev bus par to priecaties un prasit vel 5. bauslis tev jabut aitai
28.oktobris 2021, 0:05 Atbildēt
LLabiBūs
Kad beigsies elektrība, nez ko tad darīs datortārpi?
28.oktobris 2021, 7:32 Atbildēt
aarchhh
Elektrība beigsies, vai nav āmurgalva ))
28.oktobris 2021, 17:58 Atbildēt