Komentāri: Tiesnese: Tiesas spriešanā vienlīdzības ievērošana starp procesa dalībniekiem ir svēta

20.07.2020. Ritums Rozenbergs
 
LLatvijā
tā ir pornogrāfija, nevis tiesu sistēna.
Un Tieslietu ministrs Jānis Bordāns ir afērists, kurš apkrāpa daudz cilvēku.
Viņam ir jāsēž cietumā, nevis ministra krēslā.
20.jūlijs 2020, 9:15 Atbildēt
PProkurors Eksperts
kas par pretīūgu seksismu Džeikobsones pļāpās- Sauksim pie tiesas(!)zagli...viņš..).- kāpēc ne "viņa"? es jau tā skatos uz to nejēdzīgo vistukūti Tielietu sistēmā, kur "jauki saprotošiprocesu dalībnieki unisoņā izzog valsti un rūpējas tikai par celulītu,manierēm un spēju neatraugāties pie galda...
5.augusts 2020, 17:28 Atbildēt
PPionieris Grīnbergs
vienlīdzibu es saprotu tā ,ja apsudzetājs ,prokurors apdudziba izdara 100 stundu laikā tad arī aizstāvibai ,advokātam ir tiesibas un pienakums uz apsūdzibu atbildēt 100 stundas ! Ja šis vienlīdzibas termiņš tiek pārkapts tad ari jāsak vertēt vai nenotiek apzināta tiesas novilcināšana ! Kas attiecas uz pret lemberga likumu ,tad cik saprotu : 1) tā darbība nav spēka uz jau uzsāktiem tiesas procesiem ,2) vai Lemberga advokati ir pārkapuši pušu vienlidzibas principu , tas ir : cik stundas prokurori teica apsudzības runu , cik stundas ,uz ša gada 20 jūliju ir Lemberga advokāti atbildejuši uz prokuraturas runām ? Lūdzu konkretus ciparus ! Interesanti ,kāda ir Baibas attieksme par safabriceto Grīnberga lietu ? Manuprāt ,tur jau pst vislielakam muļķim un kretinam bija skaidris ka lieta ir safabricēta ?
20.jūlijs 2020, 9:24 Atbildēt
vvispār
Rakstnieks nobažījies, ka vairs nevarēs stiept garumā, 10 gadīgu lietu izskatīšanu: Es viņam jūtu līdz: D
20.jūlijs 2020, 9:25 Atbildēt
vvisi zin
nesmīdiniet
20.jūlijs 2020, 9:27 Atbildēt
JJuris
Kas tas par sviestu??? Kārtēja bla bla intervija..Konjunktūrisms.Nevar pat vienkarši un skaidri pateikt, ir savā praksē bijuši šādi gad. kad ar debeteēm kāds novilvina izskatīšanu, vai nē? Ir tā problēma, kuras dēļ nepieciešami šādi grozījumi, vai nav? Un kā cienītā tiesnese savās lietās pusēm noteiks debašu ilgumus? Vismaz pēc kādiem principiem? Un kas bus, ja neiekļausies šajā "termiņā"?
20.jūlijs 2020, 9:32 Atbildēt
ZZaķitis
Vienigais vienlīdzibas princips ir pilnigi vienāds laiks prokuroru apsūdzibas runai un advokatu sizstavibas runai ,tas ir mērams stundās un ja advojāts savās likumigas stundās bus runajis par minerālmeslu uzmantosanu uz Marsa ta bus viņa un apsudzēta problēma , bet ja bus atbildejis uz katru prokuraturas apsudzibas vardu ,ksut tukstoš reizes ja ta ir darijis prokurors , ja izanalizes katru lieta prokuraturas sagadato dokumentu kaut vsi tas butu kvitis par mākslīgo apseklosanu tikmer nedrikst aizstavibai aizbāzt muti lai ari cik bordans to veletos ! Tiesas procesa ilgumu reāli nisaka prokuraturas sagādatie pieradijumi ,dokumenti un apsūdzibas runas ilgums , tiesas procesu reali var noildzinat tikai prokuratura , kas Lembergam butu ko runāt ja prokurors iesniegtu 100% dokumentālus piradijumus ka
Lembergs ņem kukuli un pec tam so baudu nosūta teroristiem , aosudziba uz vinas lapas un viena stunda prokurora runas ! Tad viena stunda advokatam , pedejais vards Lembergam un lodi pakausī !
20.jūlijs 2020, 11:00 Atbildēt
RReplika
Jā, piemēram, kādam (tīri hipotētiski), draud mūža ieslodzījums (vai līdzvērtīgi - večukam uz daudziem gadiem), tad pilnīgi loģiski, ka viņš censtos novilcināt tiesu cik tik vien ilgi iespējams (vai cik atļauj finanšu resursi). Šādos gadījumos izteiciens - jo ātrāk iesēdīsies, jo ātrāk tiksi ārā, nedarbojas. Tāpēc visas spriedelēšanas par šo tēmu ir pilnīgi liekas, nevajadzīgas.
20.jūlijs 2020, 9:54 Atbildēt
VVilks
Ceru ka Bordānu netiesās tik ilgi.
20.jūlijs 2020, 10:47 Atbildēt
JJosips džugašvilli
Bordenu tiesās ,"troika"
21.jūlijs 2020, 1:38 Atbildēt
LLlLl
Tas taapat kaa man bij par berna uzturlidzekliem, zinu ka tiesaa jaasniedz informacija gan par ienakumiem, gan viss paareejais... Visu godigi atbildeju, bet papiiros ko man tiesa atsutija pirms pashas tiesas, redzeju ka bijusii meloja par saviem ienakumiem un adresi kur dziivo, to piemineeju, bet tiesa uzreiz man centaas aizbaazt muti, pamatojoties uz to ka jaarunaa par lietas buutiibu. Sanaak tiesaam ir dubultstandarti, teeviem jaasaka taisniiba, bet maates var klaji melot. Bet nu viens labums, tiesa teica ka Es uzturlidzeklos maksaaju vairaak kaa vajag un noteica mazaaku summu kas jaamaksaa... Taa kaa bijusii aplauzaas domaadama ka oficiaali vina dabuus daudz vairaak.
20.jūlijs 2020, 10:56 Atbildēt
JJāklis
Nu pišļiem vajadzetu zināt ka alimenti tiek maksati paša jākļa bērniem...
20.jūlijs 2020, 11:04 Atbildēt
JJuris
Naivā Baibiņa , kāpēc tas neattiecas uz Lemberga tiesnesi Irku ?
20.jūlijs 2020, 13:32 Atbildēt
BBeidz
Irka gaida ECT spriedumu !
21.jūlijs 2020, 10:47 Atbildēt
EEeeee
Sluxa
21.jūlijs 2020, 6:59 Atbildēt
MMainampasauli news
Pietiekami CINISKI. Sluuxas breec. Es neesmu netira, smirdiga, sifelaina sluxa. Taa ir bomzija un sisteema! Kura lemta bojaaejai.
21.jūlijs 2020, 7:01 Atbildēt
MMainampasauli news
Ideaala Kivicha intervjuu ar Cien.Kraminja kungu. Vismaz ir ko skatities. Melumeediji var dirsst apvemdamies. PATIESIBU vairs nekad nenosleepsiet !!!!!!
21.jūlijs 2020, 7:04 Atbildēt
kkrams
Vārdos jā! Darbos nesanāk!
21.jūlijs 2020, 9:45 Atbildēt
kkoks
tieši tā!
21.jūlijs 2020, 14:44 Atbildēt
oolegs golovciks
Ko nu tamboree, ,,tiesnese,, ! NEAPSHAUBAAMI pasuutiitaa Lemberga lieta ir ,,sniega cilveeks,, ? Juus par to neesat dzirdeejusi ? Juus ,,tamboreejat,, nevis atbildat uz jautaajumiem ,,,Vieniigi piekriitu, ka pastiprinaat vai miikstinaat var tikai ATBILDIIBU ,nevis ,,vainu,,...
21.jūlijs 2020, 16:29 Atbildēt
kkādi
nekrietni meli! Pats esmu pieredzējis, kā lemj latvijas "tiesas", vadoties tikai pēc "pasūtītāja" vēlmēm. Jo visu nosaka iemaksas apmērs. Ja tu nemaksā, tad lēmums vai spriedums NEKAD nebūs tavā labā. Cieti.
21.jūlijs 2020, 20:44 Atbildēt
ttiesa
Tie, kam spriedums nelabvēlīgs, vienmēr būs neapmierināti. Un tiesā vienmēr viens ir zaudētājs. Tāpēc nevajag uzreiz teikt, ka jādod kukulis, lai gūtu labvēlīgu spriedumu. Pārliecinoša un laba intervija ar tiesnesi.
22.jūlijs 2020, 7:16 Atbildēt
nnevajag murgot
es esmu piedzīvojis absolūtu likumu pārkāpšanu attiecībā pret mani, TIKAI tāpēc, ka "process" tika uzsākts pamatojoties uz kukuli, mani pilnīgi ignorēja, visus dokumentālos pierādījumus, kuros bija skaidri redzams, ka MAN IR TAISNĪBA, noraidīja un uzreiz izmantoja pret mani, faktus sagrozot. Man netieši tika piedāvāts "satikties personīgi, aprunāties", lai lietas sakārtotu "netradicionālā ceļā". Proti - tiktu nosaukta summa, kas jāiemaksā. Tā ka nevajag man stāstīt, ka latvijā eksistē Tiesiskums, Taisnīgums un Likumība.
22.jūlijs 2020, 19:11 Atbildēt