Komentāri: Ņina Linde: Zemās pensijas ir nevis Rīgas pašvaldības, bet gan valsts sociālās politikas sekas

24.08.2020. JPJuris Paiders
 
SSmaids
Tagad visi pūkaini.
Bet ,kad bareja šmaukties ar nodokliem ,tad par pensijām nedomāja
24.augusts 2020, 8:45 Atbildēt
īīpaši stulbs
Ja visiem būs lielas pensijas, kurš tad margarīnu ēdīs?
24.augusts 2020, 8:52 Atbildēt
AAnita
Valstij cilveki un berni vispar nav vajadzigi ,valstij ir vajadzigi vergi,kuri apmaksa zaglu bandas terinus ,lai sini laika dzemdetu bernus ,jabut galigi slimam ,bernu pataisit kaut kadiem izdzimteniem par vergu.Sini laika ir ta ka VALSTS ATTIECAS PRET CILVEKU,BERNU ,TA ES PRET VALSTI .
24.augusts 2020, 9:01 Atbildēt
AArturs Priedītis
Vēl konkrētāk: nacionāli noziedzīgās valsts iekārtas dēļ, kad VDK/LKP nomenklatūras morālie kastrāti izveidoja kriminālo kapitālismu ar noziegumu brīvību. Ne tikai organizētās noziedzības brīvību, bet arī humanitātes noziegumu brīvību.
24.augusts 2020, 9:41 Atbildēt
AArturs Nagliņš
Vai pati dāma ir tik nevainīga? Kāds ir viņas pašas ieguldījums "veiksmes stāstā"? Vai netiekamies ar institucionālo nodevību? Politiskajās aprindās nav retums specifisks nodevības veids. To gribas dēvēt par institucionālo nodevību. Tas nozīmē, ka kāds darbinieks nodevīgi kritiski vēršas pret savu esošo vai bijušo darbavietu – valsts institūciju. Institucionālās nodevības pamatā noteikti ir dziļš nelietīgums, nekaunoties nelietīgi izturēties pret savu iestādi, kolēģiem, priekšniecību. Turklāt tas ir tāda līmeņa nelietīgums, kas cilvēku dara, tā teikt, aklu. Cilvēks ir zaudējis spēju saprast, ka arī pats ir atbildīgs par visu, kas ir noticis un ko viņš ir sācis nodevīgi kritizēt. Institucionālā nodevība liecina par morālās un profesionālās atbildības trūkumu, devalvāciju.
24.augusts 2020, 10:25 Atbildēt
AANNA
Pilnīgi meli. Nekādi brīvi dzīvokļi Rīgā nav, jo visur ir melnie čurkas
24.augusts 2020, 10:25 Atbildēt
ddiagnoze
Ņina
24.augusts 2020, 17:29 Atbildēt
FFakts
ZZS sarakstā ir partiju mainītāji. Piemēram, Igors Meija pagājušgad startēja no Normunda Grostiņa Centra partijas, tagad ZZS.

Pirms gada par Igoru Meiju Rīgas apgabalā nobalsoja ap 30 vēlētāji. Tas taču smieklīgi. ZZS nav nopietnu kadru.
24.augusts 2020, 18:33 Atbildēt
AArvisVarvis
Rīgas centrā vecajās pirmskara majās, dzivoklos nav ne dušas ne WC, labakaja gadījumā kapņu telpā, vai viena dus a, javisp arir, uztrim dzivokļiem. Pec RD nolikuma cilvēki paši nedrīkst uzlabot savus dzīves apstakļus, ir jāsaskaņo, jāizveido projekts, par ko protams jāmaksā.Bet , ja jau uzstādīts, samaksa un neviens pakaļ neskatās, ja prasi kapec vajag tos paīrus, ja nekas nemainās, tad liek sodu un ,liek nojaukt. Ka domajiet , kadu signalu sūta cilvēkiem apsaimniekotāji? Paskatiet, kados apstāklos jādzīvo gertrūdes, Matīsa, stabu ielu cilvēkiem aiz Avotu ielas! Kuri ir veikuši petījums par to, kapec cilvēks nevar nomazgaties? Runāt pārgudrības no ekseļa tabulas, tur nevajag pat grādu, kur nu vēl nosmiņķētu ģīmi...atkal , ka tik pie siles, nekā reāla, viss tikai uz papīra...institūts, smieksls nāk, visusšos datus var atrast googlē, bez jebkada petījuma...
25.augusts 2020, 10:59 Atbildēt
NNaivais
Zemās pensijas NAV valsts politikas sekas. Zemās pensijas ir cilvēku slinkuma vai viltības sekas. Mega nedabīgi lielās pensijas gan ir valsts politikas sekas.
27.augusts 2020, 9:50 Atbildēt
KKaža
Bet kā tad labējās jeb fašisma politikas iespaids uz nabadzību,sociālo nevienlīdzību.Varētu padalīties ar personīgo pieredzi,kad darba invaliditāte tiek pielīdzināta noziegumam pret valsti un darba invalīdi tiek diskriminēti atklāti bez kautrēšanās.
2.septembris 2020, 15:08 Atbildēt
PPēcis
Ņina Linde - oportūnistiska sektante (skat. "ontopsiholoģija"), kuras mērķis ir tikai pelnīt naudu. Pārņēma LZA Ekonomikas institūtu savtīgu nolūku dēļ, jo tur strādājošie pensionāri gribēja jau likvidēties, bet naivi pieņēma viņas "palīdzību". Piedalās mūžīgi visādos "pētījumos" un "attīstības plānos", ražojot skaistus tekstus bez satura. Strādā miljons vietās, īsti neizdara neko. Īstā persona, kurai jautāt viedokli, NRA, ja?
27.februāris, 22:08 Atbildēt