Komentāri: Pēteris Apinis: Bezjēdzīgi ierobežojumi vairo neticību vakcīnai

25.01.2021. MKMāris Krautmanis
 
DDārta
Bezjēdzības taisa ne tikai bezjēgas. Tādā līmenī, kā kaut vai Banānu Republikas valdība, valsti graujošu bezjedzību pamatā tomēr ir vairāk noziedzīgi savtīgi, parasti – valstij ārēju , cilvēkus korumpējošu, jeb samaitājošu spēku iniciēti un visvisādi atbalstīti motīvi. Un protams, arī aprobežotība.
25.janvāris, 5:48 Atbildēt
AAsd
Pērkams populists...
25.janvāris, 7:50 Atbildēt
BBezjēdzīga diršana
Apiņa kungs ,bezjēdzīga diršana mazina uzticību jums ,kā politiķim .
Un arī ZZS prestižs no tā krīt
25.janvāris, 10:42 Atbildēt
DD Artanjans
tieši tā
25.janvāris, 20:56 Atbildēt
BBezjēgai
Pardon - bet tieši Jūs jau te "bezjēdzīgi dirš..at"! Kāpās - Jums maksā?
25.janvāris, 11:51 Atbildēt
ZZat
Lembis pērk TV redzētus personāžus lai babuļas balso... seržanti, līdakas, šcerbatki utt..
25.janvāris, 10:55 Atbildēt
SSecond hand politiķi
Nopērkami pa puscenu.
Bet pērk tikai lembe ,citiem tos nolietotos nevajag
25.janvāris, 11:59 Atbildēt
aassam
TU nopirki? Nē? Paklusē, caurum
25.janvāris, 9:04 Atbildēt
mmoris
Unkas tev maksā ?
25.janvāris, 8:58 Atbildēt
DDostojevskis
Cilvēki apvainojas, kad tiem uzrāda zemu IQ līmeni... bet tomēr uz oponenta argumentiem spēj tikai izdvest :"Cik tev samaksāja?" .. Cik primitīvi!
Attiecībā uz sevi varu norādīt, ka man neviens nemaksā, bet, lai uzrādītu valdošo muļķību es pats piemaksāju klāt!
25.janvāris, 14:55 Atbildēt
TTicēt var dieva esamibai
Asv pilsonim kariņam nospļauties uz kaut kadu ticibu vai neticibu ,galvenais sašpricet circeņus ,zurcinas ,pelītes ,trusīšus ar pručer vakcinu kura izgajusi tikai pirmo parbaudes fāzi bet nākamās otro un trešo ir planots pabeigt 2023 gada janvārī ,par ceturto pat nerunasim
25.janvāris, 5:52 Atbildēt
FFedja
Nesēj neticību tautā, neesi nekāds Austrumu gudrais.
25.janvāris, 5:56 Atbildēt
VViņš ir AUSTRUMU MUĻĶAIS
Viņu kodē pa TV no moskvas
25.janvāris, 12:01 Atbildēt
ttā ir
gribas taču joprojām vadīt, ja neder savam darbam
25.janvāris, 7:28 Atbildēt
ttā ir ir
tā ir gan der visam
25.janvāris, 12:27 Atbildēt
FFedja
Kaut kāda tumsonība tur, augšā valda.
25.janvāris, 5:54 Atbildēt
vvisi zin
augšas nāk no ,apakšas...
25.janvāris, 7:26 Atbildēt
AAbols
Var tikai piekrist, ka valdība koncentrējusies uz nepareizajām lietām. Laikā, kad jāuzsāk vakcinācija karo ar kovid noliedzējiem un nakts dzērājiem...
Cilvēku regulārā sodīšana par neko nevairo uzticību kariņa valdības pieņemtajiem lēmumiem.
25.janvāris, 6:03 Atbildēt
jjaa
ar nakts dzērājiem jācinās neatkarīgi no covid un visu laiku
25.janvāris, 10:07 Atbildēt
PPaps
Krautmanis: – Vai jums ir pazīstams kāds cilvēks ar iesauku Futbols vai Sports?
Sports: (Smejas.) Mani gan patiesībā tā neviens nesaukā. Bet esmu pāris reizes kādās dzimšanas dienās uzdāvinājis draugiem futbola bumbas
25.janvāris, 6:40 Atbildēt
ppapik
pšol uz turieni ar visu savu futbolbumbu
25.janvāris, 9:06 Atbildēt
SSallija
Bla ,bla Apīņa kungs ,jau saņēma čunguru vai vēl tik cerībās ?! Ne vajag te visus kaunināt un zākāt ! Lai pats parāda klasi kā ar ĪSTO VAKCĪNU tiek POTĒTS !! Un tajā Izraēla nemaz tik spoži neiet .Ir daudz blakņu un pat nāves gadījumu . Neliels sīkums šīs VISAS VAKCĪNAS[MEDICĪNAS IERĪCES] ir STATUSĀ EKSPERIMENTĀLĀS!! Tagad notiek KLĪNISKIE PĒTĪJUMI.Trešā stadija ! Pētījums beigsies 2023 gadā ! Apīņa kungs tas viss EKSPERIMENTS AR CILVĒKIEM IR BRĪVPRĀTĪGS ! Var redzēt ,ka ļoti mīlat NAUDU !! Ta mīlat naudu ,ka gatavs maršēt pār LĪĶIEM ! Pierasta lieta ,vai ne?!
25.janvāris, 6:45 Atbildēt
ppurgens
BLA,BLA,BLA,Pilnīgi pareizi saka!!!!!!Auna pierēm nesaprast.
25.janvāris, 8:37 Atbildēt
ŽŽēl
Paldies par interviju. Taisnība, Latvijas nelaime ir Latvijas valdība. Par kādiem risinājumiem gan šis nekompetentais aunu bars var vienoties? Tikai par visstulbakajiem un savu kabatu piepildīšanu.
25.janvāris, 7:23 Atbildēt
nnu ja
nu tas,ka kariņš ir stullbs to jau varēja redzēt no grīnberga lietas! Vienīgais ko labi māk darīt ir sagrozīt darījumus sev pa labu lielā ajomā (Pionieris un Sievas dārgie īpašumi). Levits- pat runāt nemāk, nerunājo par pārējo! U.C.!Pattreiz katrs no MK ir tāds,kas izceļas tikai ar slikto, bet ne labo!
25.janvāris, 8:20 Atbildēt
hhaha
jā, ar to grīnberga lietu kārīgais Kariņš labi atzīmējās - izgāzās......))
25.janvāris, 9:08 Atbildēt
AAntra
Karinam jau arī nav izglītības attiecīgajā jomā, nemāk ne vadīt personālu, ne kontrolēt un sekot saviem ministriem. Paņemts amtā nezin kādu nopelnu dēļ. Būtu vismaz konsultējiea ar profesionāliem, ekonomistiem juristiem. Arī to nē. Pēc 4 gadiem vajadzēs 10, lai atkoptos no tas krīzes, ko kariņa valdība tagad izraisa ar saviem nekompetentajiem lēmumiem. Vinķele būtu jāsauc pie kriminālās atbildības par vakcīnu neiepirkšanu un šo ieilgušo mājsēdi
25.janvāris, 10:13 Atbildēt
JJumu
Viss, kas izskan no vadošo mutes, drīzāk rada kaut kādu pretreakciju. Muld un muld paši nezina ko.
25.janvāris, 7:33 Atbildēt
DDivu kungu kalps
Kas notika ar viņķeli ? Nu , protams , nebija pasūtijusi asv pilsoņa kariņa saimnieku fričer eksperimentalo vakcinu , kuru kariņs pec viņķeles patriekšanas pasūtija par 28 milijoniem euru !
25.janvāris, 7:46 Atbildēt
UUna
Ierobežojumi nav bezjēdzīgi. Drausmīga ir cilvēku bezatbildība-joprojām tiekas, rīko sapulces, ignorē noteikumus. Ārprāts. Šajā laikā mani tiešām šokē Latvijas iedzīvotāju zemaid IQ līmenis, nespēja analizēt, ticība facebook melu teorijām. Ja Igaunija, Lietuva attīstīsies, tad mēs paiksim Baltkrievu, krievu līmenī. Padomju laiki te laikam nekad nebeigsies.
25.janvāris, 7:57 Atbildēt
AApsolūtā patiesība
Interesanti un kura tad ir ar , to augsto ikū ? Kurš tad ir tās apsolūtas patiesības patiesības zinātājs , kura ir tā apsolūtās patiesibas ministrija ? Varbūt tie ir tie demagogi ,kuri sit pie krūtim un dod pioniera goda vārdu - ticiet ,ticiet man tā pricer vakcina ir apsolūti droša un visuem ir jātic šādiem demagogiem , bet varbūt ir jātic tiem ,kuri balstoties uz konkretiem dokumentiem , reāli tos parādot un kuru patiesumu var pārbaudit katris interesants , kāpec tie ar to augsto kukū ir tik gļevi ka baidās savus apgalvojumus pierādīt uz konkeretiem dokumentiem , kapēc mums būtu jātic viņu pioniera goda vardam un iekšejai revolucionārai pārliecībai ? Lieciet galda dokumentus nevis tukši pļuršķiet !
25.janvāris, 8:11 Atbildēt
PPretīgi paliek
Protams visi šie ierobežojymi ir pilnīgi bezjēdzīgi,šajā laikā šokē valdības stulbas darbības,stulbie ierobežojymi un vel jo vairak naktsstundās dzēraju ķerstīšana.Vēl galīgu neizpratni rada aizliegums divata braukt automašīnā bet pārpildītā trolejbusā -lūdzu.Tad vēl tagad klusām pielikta klāt tā saucamā komandantstunda svētdien.Bet nu tādiem aunpierēm kā tev tapat neko nesaprast-stāsti ,vai nestāsti.
25.janvāris, 8:42 Atbildēt
UUnai
Nē - šokē labticīgās, naivās Unas ticība Kariņa melu teorijām un debīlajiem ierobežojumiem.
25.janvāris, 9:14 Atbildēt
JJAUNO LAIKU PRAVIETIS
DURA !!tev kinžalu nbrīklē ja mēt5asies ar debilām apsūdszībām mun nederīgus noteikumus dwekLAMĒSI --TYAS IR DZĪVĪBAI BĪSTAMI -----VQAWI TEV VAJAG KINŽALU RĪKLĒ ?? TURPINI NOTEIKUMUS DEKLAMĒTY UN APSDŪDZĒT -- dura!! tu par savu dzīvību pienācīgi nerūpējies ..
28.janvāris, 9:38 Atbildēt
VVisu cieņu
Ierobežojumi ir bezjēdzīgi, depresijā dzenoši, imunitāti novājinoši, antisociāli utt.
Melu teorija ir valdībā
28.janvāris, 21:09 Atbildēt
NNīgrais
Ir diezgan vieglprātīgi Apini saukt par ārstu un kur nu vēl ieklausīties viņa medicīniska rakstura spriedelējumos. Apinis pēdējo reizi par ārstu (anesteziologu) strādāja tālajā 1994.gadā. Tā kā profesionalitāte ir sen zudusi. Pēc tam maisījies politikā un visādās biedrībās un TV.
25.janvāris, 8:19 Atbildēt
NNigram
Un tad? Vai Jūs viņa zināšanas pārbaudījāt - testējāt un eksaminējāt? Ak NĒ? Tad nu esiet laipns, pieturiet savu muti
25.janvāris, 9:12 Atbildēt
MMonika
Jā Norvēģijā neatļauj tirgot alkaholo, bet apģērbu var.
25.janvāris, 14:37 Atbildēt
aalias
Ja ierobežojumi būtu tikai Latvijā, varētu visu vainu par to, ka ir tik daudz slimo, salikt uz Kariņa valdību. Bet tā nav. Ierobežojumi ir daudzās Eiropas un pasaules valstīs un daudz skarbāki. Arī robežas nu jau atkal tiek slēgtas, gudras valstis darbojas preventīvi. Dakteris Apinis atkal un atkal runā vienu un to pašu - vīruss nav bīstams, viss ir vienkārši un visu viņš var izdarīt. Un smagi saslimušo un mirušo skaits aug ar katru dienu. Protams, viņš ir politiķis un atbilstoša politiķa retorika. Bet zināmai sabiedrības daļai šī retorika ir kā medus maize.
25.janvāris, 8:26 Atbildēt
aak naivums
Kā tu zini,ka smagi slimušo skaits aug ar katru dienu?Pats pārbaudīji,vai Panorāmā dzirdēji?
25.janvāris, 8:44 Atbildēt
ees
Un tu pārliecinājies, ka neesi zaļgans gļotains šķidrums kāda Kentaura Alfas zinātnieka bioreaktorā, kas reaģē uz elektomagnētiskajiem impulsiem un domā, ka domā?
25.janvāris, 17:28 Atbildēt
TTus
Un pats pārliecinājies
26.janvāris, 9:34 Atbildēt
tto alias
labāk pielietojiet savas smadzenes domāšanai, nevis populistiku kovidhistēristu tenku izplatīšana!
25.janvāris, 9:16 Atbildēt
aamber
pirmkārt- pandēmijas laikā nevakcinē, jo vakcīna sāks darboties pēc kāda laika tikai un saslimšana ar visu vakcīnu turpināsies. un pietiek tikai ar šo, lai saprastu, ka šis arī nav dakteris, kas ko saprot no pašreizējās situācijas , ja atbalsta šo murgu.Nezinu motivāciju, kāpēc viņš tā dara.
25.janvāris, 8:28 Atbildēt
CCorbie
vot pamulkis... cilvekus iedala grupaas... Es nebaidos no vakcinas un Covid, man vnk nafig nevajag kkaadu suda vakciinu, jo man viss ok. Slimie lai potejas un pielagojas, man nav japielagojas slimajiem...
25.janvāris, 8:30 Atbildēt
aaka saka
Vakcina ir veselajiem, ne slimajiem.
25.janvāris, 8:45 Atbildēt
CCorbie
nu tad vari manu devu nemt... ja gribi vari dubultaa, savejo un manejo... veseligaks buusi
25.janvāris, 19:13 Atbildēt
OOptimists
Nožēlojamo Lembja žurnaļugu mēģinājumi satvarstīt jelkādu, kurš gatavs pateikt "cik viss ir slikti un nepareizi" jau kļuvuši smieklīgi. Bet par Apini var teikt - "gudri d..... nav malku cirst !
25.janvāris, 8:43 Atbildēt
OOptimist
par Optimistu arī var droši teikt - "gudri d..... nav malku cirst! )))
25.janvāris, 9:18 Atbildēt
SSidlu
Vakcinācijas birojs ir zicpriekšsēdētāju vienība Veselības ministrijā lai pašam ministram ne par ko nav jāatbild šajā lietā un neveiksmes gadījumā visu var novelt uz grēkāžiem no šī kantora ''lieldienu biksēs''.
25.janvāris, 8:55 Atbildēt
JJūlis
Paldies Apinim. Ceru, ka viņā valdošie ieklausīsies. Pirmām kārtām vajag atcelt karantīnu pa naktīm, tā ir bezjēdzīga policijas nodarbināšana. Policija vairāk laba varētu padarīt pīķa stundās un uzraugot kārotājus organizēt pūļa pasākumus. Liela problēma ir sabiedriskais transports. Nevaru iedomāties, kā tas būtu lietojams. Tāpat nopietna problēma ir daudzdzīvokļu mājas, jo tajās ir nekontrolējams caurvējš un nevēdināmi lifti.
25.janvāris, 9:12 Atbildēt
JJūli Mūli
"nopietna problēma" drīzāk ir caurvējš Jums smadzenēs un Jūsu mistiskā ticība kādiem "nevēdināmiem liftiem".... Beidziet tak dzert no paša rīta! )
25.janvāris, 9:22 Atbildēt
DDostojevskis
"Karantīna pa naktīm" ir domāta kā līdzeklis to idiotu savaldīšanai, kuri nespēj pārvarēt savu tusēšanas instinktu. Tādai karantīnai varbūt ir jēga lielās pilsētās, ar tradicionālo nakts uzdzīvi, bet tā ir absolūti bezjēdzīga pilsētiņā Aknīste, Ilūkste un Viļāni, kur pēc pulksten deviņiem vakarā ielās jau tā nav iespējams satikt nevienu cilvēku. Ieviešot karantīnu valdība principā tautai pasaka: " Mēs uzskatām, ka vismaz puse tautas ir idioti un jūs , kas neesat idioti, tomēr būsiet spiesti ievērot idiotiem domātos noteikumus!" Kurš to var pieņemt?
25.janvāris, 9:31 Atbildēt
iinteresanti
Ja jau tu neesi idiots, tad kur tev jāvazājas pa ielām nakts laikā?
25.janvāris, 17:31 Atbildēt
IInterese
Un kāpēc tevi tas interesē? Pieredzes apmaiņai - pats esi idiots?)))
26.janvāris, 9:36 Atbildēt
MMhh
Tieši tā,agrāk sākam tusēt :)
25.janvāris, 11:10 Atbildēt
ppjanku Janka
Pirmkārt P. Apini jādabū svarīgi atbildīgā amatā!
25.janvāris, 9:32 Atbildēt
jjau diezgan sen
Ir skaidrs, ka ļaunāki par Covid ir Levita/Kariņa liekēžu un zagļu banda
25.janvāris, 9:14 Atbildēt
hhaha
nu - kāda laba tauta, tāda valdība
25.janvāris, 9:24 Atbildēt
IInta
25.janvāris, 22:48 Atbildēt
LLīvmane
Apiņa bezjēdzīgā vervelēšana vairo neticību vīrusam un vakcīnai.
25.janvāris, 9:24 Atbildēt
ppjanku Janka
Es viņa kātu te baksti, 'vervelēšanu' , respektēju! Kaut kas ir arī sakarīgs lietišķs .
25.janvāris, 9:33 Atbildēt
DDostojevskis
Bezjēdzīgi ierobežojumi vairo neuzticību šo ierobežojumu autoriem - politiķiem. Neuzticību vakcīnai vairo agresīvu idiotu apzināta, aktīva kaitnieciska darbība. darbība.
25.janvāris, 9:25 Atbildēt