Komentāri: Pēteris Apinis: Bezjēdzīgi ierobežojumi vairo neticību vakcīnai

25.01.2021. MKMāris Krautmanis
 
PPiepe
Izskatās slikti! Te pavīd privātā biznesa un politkas intereses. Šitādi nelieši nogalinās ne tikai pacientus, bet arī biznesu! Vakar analizējām Šveices ierobežojumus - īsā laikā stingri ierobežojumi deva labu efektu. Līdzīgi ir daudzās citās valstīs. Apinis visu laiku stāsta pasakas un ievelk to situāciju garumā. Jaunie ārsti gatavi viņu sist!
25.janvāris, 11:04 Atbildēt
TTiešām
Jaunie ārsti gatavi viņu sist! ???
25.janvāris, 11:50 Atbildēt
ppiepistam
skaties, ka tevi pašu tā labi nesasit visi ārsti kopā, kariņa trolli!
25.janvāris, 12:06 Atbildēt
vvārds
Valdībā ir "visgudrākie" un tāpēc tā notiek, ka profesionāļi medicīnā neko neizlemj. Tāda sistēma pie mums. Galvenais neizjaukt sistēmas birokrātisko kārtību,jo tad valdībiņas birokrāti vairs nespēs parādīt savu varu. Pelēcībai ir grūti izcelties un vēl grūtāk zaudēt iegūto (varu).
25.janvāris, 11:09 Atbildēt
ssof
Kā atnāca tā ari viņs aizies ka tie visi citi vīrusi.Tikai vakcinācijas laiks var sakrist.Cilvēki paliks stipr
āki un vīruss vieglaks.
25.janvāris, 11:31 Atbildēt
VVox
Tas nav stāsts par sabiedrības veselību, bet sabiedrības kontroli un, varbūt arī kāds bio-ģenētisks eksperiments kādam ir padomā. Ka tik pēc gadiem nebūs jātaisa vēl viena Nirnbergas prāva...
25.janvāris, 11:51 Atbildēt
IInta
Žetons!
No trešdaļas tautas jau tika vaļā ar zviedru banku un vēl kādiem tur "veiksmes stāstiem"...
:))
25.janvāris, 13:11 Atbildēt
iinteresanti
Ja pašam nav ne par ko jāatbild, tad jau var "gudri" runāt. Apinis no Gobezema neatšķiras ne ar ko. Populists.
25.janvāris, 11:52 Atbildēt
iinteresantist
Jūs gan par visu atbildiet - īpaši par valdības stulbībām un idiotismu? Jums par to maksā?
25.janvāris, 12:09 Atbildēt
tto interesanti
interesanti gan - kad valdība valstij uzspiež nederīgus un klaji stulbus lēmumus, redz, tas ir "atbildīgi". Kad saprātīgs cilvēks kritizē šos stulbos rīkojumus, tas esot "populisms"! Interesanti, bet - pastulbi...)))
25.janvāris, 12:13 Atbildēt
ttā ir
tā ir, 30 gadus nulle
25.janvāris, 12:59 Atbildēt
iinteresanti
Tiešām interesanti. Kad robežas ir vaļā, visi brēc, ka jātaisa ciet. Tiklīdz robežas ir ciet, visi brēc, ka jāver vaļā. Lai lieku reizi, bez vajadzības neblandītos pa naktīm, nosaka komandantstundu, atkal slikti, visiem piektdienas-svētdienas naktiīs, jādeso apkārt. Visās valstīs ir ieviesti ierobežojumi, ja tādu nebūtu, tad visiem būtu Zviedrijas variants, kuru nožēlo pat Zviedrijas karalis. Pie tam, man šķiet, ka Apinis nav praktizējošs ārsts, kopš Latvijas ceļa laikiem. Nekā personīga, bet labi, ka valdībā nav ne Apiņa, ne Gobzema.
25.janvāris, 14:34 Atbildēt
iinteresantumam
Interesanta doma - tad sanāk "ir labi", ka Kariņš pats uztaisa sviestu un haosu, tad sadomā mainīt ministrus, jo nu sanāk viss "interesanti", un arī tauta to uztver "interesanti", lai netektu vairāk? Bet galvenais - "lab"i, ka "valdībā nav Apinis" ))) KAM tad "labi"? Tautai iet visai "interesanti". Tad sanāk - labi ir Kariņam, Jums, vai abiem kopā? Interesanti gan, interesanti!))
25.janvāris, 16:50 Atbildēt
iinteresanti
Nosauc valsti, kuru tu uzskati par piemēru, un tad parunāsim. Man nav ar ko salīdzināt, jo visur plus mīnuss notiek līdzīgi! Zinu, kā Zviedrijā negribētu!
25.janvāris, 17:27 Atbildēt
iinteresantum
bet nekas nekam nav "jānosauc" - tev ir jābaksta Kariņš ar degunu paša noliktajā kakā - lai ātri to novāc un vairs nedara tā! Un citas valstīs to dara ar saviem kariņiem un karalīšiem. Tā, lūk, var palīdzēt labot kļūdas!
26.janvāris, 1:41 Atbildēt
jjaajaa
..."Vismaz trīs dienas no simptomu sākuma es pilnībā izolēšos, un esmu pilnībā pārliecināts, ka tajā laikā simptomi pāries, bet 10 dienas pēc simptomu sākuma kā vesels cilvēks došos pasaulē."...bļin, šito publicēt ir ņirgāšanās par tiem dakteriem, kas reālajā dzīvē katru dienu cīnās par dzīvībām (un bieži zaudē, jo nav viņu spēkos kaut ko vairāk izdarīt)...muļķis...trīs Baltijas valstīs tūlīt būs tikpat mirušo kā Ķīnā...ierobežojumi, redz, kādam nepatīk...:(
25.janvāris, 12:12 Atbildēt
nnejaaj
bļins tu pats, draudziņ - ej un palīdzi tad tiem dakteriem, un savu mīļo dumjvadoni kartiņu arī paņem līdzi, šīferi nēsāt! Tur jūs abi, Ķīnas gudrinieki, labāk noderēsiet.....
25.janvāris, 12:18 Atbildēt
tto jaajaa
Un ko tad dakteriem palīdz Jūsu šausmināšanās un histērisms? Neko. Ejiet vismaz notīriet sniegu!
25.janvāris, 12:22 Atbildēt
NNuuuuuu
Maniakaals muldetajs. Nesen bij viņa intervija ar Dr. Krastiņš. Tad smējās par RMI kara katedras idiotiem. Nu Izraēlas dakteri ieguvuši kara katedrā izcilas zināšanas
25.janvāris, 12:52 Atbildēt
jja jā
Izraēla nupat uztraucas, ka vīruss mutacijas ceļa var palikt vakcīnu rezistants!
"Military task force warns that Israeli COVID variant could emerge
Report says mass rollout of vaccine amid ongoing outbreak may put ‘evolutionary pressure’ on the coronavirus; proposes quarantine requirements remain in place for vaccinated"
www.timesofisrael.co..ariant-could-emerge/
25.janvāris, 14:16 Atbildēt
BBagebū un kikapū
Nu re - tad jau tev ātri ir jālien zem gultas lokdaunā uz pavisam!
25.janvāris, 16:52 Atbildēt
NNuuuuuu gnuuu
Bet Nuuuuuu ir maniakaals Apiņa izsekotājs troļļotājs? Jums ir paranoja, vai vienkārši tāds darbiņš?
26.janvāris, 1:35 Atbildēt
LLāsma
Šoreiz Apiņa viedoklim gribas likt +100.
Jaunais vakcinācijas birojs jau nu gan izskatās pēc tīras naudas atmazgāšanas. Pati vakcinācija gan riktīgi iebuksējusi. Nu, ja mediķi čammājas, laidiet klāt nākamos rindā, citādi 5 gadus ar tādiem tempiem vakcinēsies.
25.janvāris, 13:03 Atbildēt
AApinītis
Alutiņ'i vecais brāl', tu par mani " stiprākais", trallllallllā
25.janvāris, 13:20 Atbildēt
IInta
Par rakstu - vai tad tiešām tik grūti pacelt acis tālāk par Izraēlu?
Kad sākās "pandemija" Pasaules Bankas mājas lapā tā minēta jau 8 dienas vēl pirms par to attālinātā preses konferencē iepīkstējās ANO korumpantu kantoris - Pasaules Veselības Organixzācija... cIk ilgi vilsies tas viss? To tāpat var skatīt turpat - PB lapā.
Vien laikam neiet tas viss kā Great Reset plānotājiem un masmediju saimniekiem to gribas - tas nu gan... Bet valdībiņas... nu nez ko top varnešiem tajās tā ir pasolījuši, ka tā tik čakli UKazus pilda? Un kā labi redzams, tad ar jebkura stulbuma tiestiem vēl arī.
25.janvāris, 13:21 Atbildēt
DDavosā prestroikas formums
šodien sakas un ilgs visu nedēļu. Šogad gan laikam "attalinati", tad jau nācija patēvs drosi ka cītīgi skatīsies un klausīsies.... ko nolems...
25.janvāris, 14:19 Atbildēt
IInta
Vien atzīmēju pie viena, ka jeņķos tas pats PVO kantoris jau stundu pēc "pareizās inaugurācijas"paziņoja, ka lietotie tie testi uzrādot beiži vien nepareizi pozitīvus testus un tagad būs lietot kādus tur citus. Līdz ar to pandemija arī ies lepup un visi nopelni cīņā - nu vismaxz tajā kontinentā - būs galvenajam demonokratam Baidenam.
Bet tikmēr ne tikai top Forbes sarakstā kļuvuši vēl par pustriljonu baksu bagātāki, un nu jau arī AI nozare nestāv vairs malā... Vē tik jāatceras, ko savulaik tas pats pirmais jau Sauda Arābijas ";pilsonis AI sievietes paskatā" teica, proti, ka.... mierigi atbrīvosies no cilvēciņiem ar, ja tik vajadzēs. UNiversālie kareivji, tā teikt.
:)))
www.dailymail.co.uk/..erbahce-Arsenal.html
25.janvāris, 13:43 Atbildēt
ttests ir manipulējams
tapēc vairaku sūdzību iespaida PVO pēkšņi reaģēja un noteica, ka "slims" nevar būt vienīgi ar pozitīvu testu, bez tam arī testa pielietoto daudzo (40 ct) ciklu skaits nodrošina
šo augsto falšo rezultatu un PVO ieteicis samazinat ciklu skaitu uz (30 ct)
25.janvāris, 14:22 Atbildēt
IInta
25.janvāris, 13:47 Atbildēt
ppjanku Janka
MANUPRĀT. Še Apinis ir tikai politiskais apstaigātājs, izvadītājs.
25.janvāris, 14:08 Atbildēt
IInta
25.janvāris, 14:11 Atbildēt
jja tu vispār prastu pelnīt
tad te nenāktu dirIt portalā, mūfdzi!
25.janvāris, 14:43 Atbildēt
IInta
F*k off pats, ja kas nepatīk!
25.janvāris, 14:52 Atbildēt
IInta
25.janvāris, 14:30 Atbildēt
ttoms
Bezjēdzīga muldēšana nevairo ticību apinim.
25.janvāris, 14:43 Atbildēt
ttom
Bezjēdzīga rakstīšana nerada ticību tomam
25.janvāris, 16:55 Atbildēt
BBuratino
Uzlēca "apiņsaule" un muļķu zemē komentāros sākās rosība
25.janvāris, 14:52 Atbildēt
tto Buratino
un muļķa Buratino sāka rosību?
25.janvāris, 16:56 Atbildēt
IInta
25.janvāris, 14:52 Atbildēt
IInta
25.janvāris, 14:54 Atbildēt
TTopinamburs
Viena vienīga tukša mūldēšana, sapotēs lielās pilsētas un būs ok!!
25.janvāris, 15:00 Atbildēt
tto Topinamburs
sapotēs kariņa trolli Topinambursu būs ok!!?
25.janvāris, 16:57 Atbildēt
IInta
Vēl te kas iz Dabas - atgādinājumam par dabisko imunitāti:
youtu.be/Dv_P9YdnuJA
25.janvāris, 15:09 Atbildēt
IInta
Un elpojiet taču svaigu gaisu, vēlams ārā un bedz jelkādiem tur "uzpurņiem" ar - te, peimēram, kā tas izskatās dabā un nevis kā tajā presē, kas tik bļauj par locdown plusiem un visādiem tur mutantu vīrusversijām. Neļaut sevi iebaidīt - viss, kas jāatceras, lai frekvences neietu lejā un nesaķertu to pašu, no kā tā baidās:
www.dailymail.co.uk/..s-sweep-Britain.html
25.janvāris, 15:14 Atbildēt
iinteresanti
Kurš tev ārā, svaigā gaisā, liek valkāt masku???
25.janvāris, 15:25 Atbildēt
IInta
PIlns ar tādiem, jau masmediju pārbiedētajiem , kas paši labprātīgi tādas nēsā, pataisa par modes aksesuāriem un ir.... pat valstis, kur to pieprasa kā ko obligātu vēl pat uz ielas arī.
25.janvāris, 17:45 Atbildēt
iinteresanti
Raksts ir par neuzticēšanos valstij, tāpēc jautāju, kurš tev liek ārā nēsāt maskas. Ja arī kāds ārā nēsā masku, tā ir pašu izvēle! Varbūt, ka viņi ir saslimuši vai apslimuši un tāpēc nēsā! Tas nav ienācis prāta?
25.janvāris, 17:50 Atbildēt
iinteresant
nu re - ja vairums kā pajoļi izpildīs visus valdības absurdus, būs arī Jums maska uz ielas! Tāa, piedodiet, ir šī procesa loģika.... Izbeidziet reiz troļļot nederīgai valdībai par labu!
26.janvāris, 1:31 Atbildēt