Komentāri: Daiga Dzedone: Ar mīlestību Ventspilij

26.02.2021. Marija JASINSKA
 
ppipars
Tiešām prieks par Ventspili !
26.februāris, 13:13 Atbildēt
SSkats no malas
Interesanti, ar cik lielu neatlaidību, NRA turpina publicēt rakstiņus par Ventspili, kamēr saimnieks ielikts cietumā! Tā tik turpināt! :))))
26.februāris, 21:33 Atbildēt
ppipars
Te nav runa par saimniku bet par pašu Pilsētu .
26.februāris, 21:54 Atbildēt
VVilks
Par Rīgu gan tik daudz laba nepateiksi. Tas tiesa.
27.februāris, 9:59 Atbildēt
PPensionāre
Lasot var redzēt cik daudz rīkotāju uz Ventspils mēra krēslu.Prieks redzēt sakoptu pilsētu ar skatu uz rītdienu.Viegli būs iestudē krēslā kādam un gozeties.Paldies visiem tiem kuri cēlusi šo pilsētu.Loti ceru ka neviens no Meroni stipendiātiem netiks pie varas it sevišķi Kristovskis
27.februāris, 14:38 Atbildēt
oolegs golovciks
Protams ,diivaini...Ne ar vaardu nav piemineets cilveeks,kursh pirms 33 gadiem sho pilseetu pienjeema netiiru,smirdoshu,ar kaalija saali pieputeejushu,ar izljodziitaam ietveem,graustiem un daudzaam ielaam vispaar bez seguma...Es saprotu,ka ,,runa ir par pashu Pilseetu,, ,Bet ne reizi nepiemineet cilveeku,kura vaards jau tagad ar zelta burtiem ierakstiits taas veesturee ? Ceru,ka arhitekte saprot vismaz to,ka bez meera akcepta vinjas tur nebuutu ? Paaragri steidzaties vinju aizmirst...
27.februāris, 3:28 Atbildēt
ttā viš i
Paldies Lembergam. Tuvojas vēlēšanas, balsojiet par Lembergu un viņa partiju, un attīstība turpināsies. Gan drīz no cietuma būs jāizlaiž un vēl kompensāciju ES tiesa piespriedīs.
27.februāris, 5:15 Atbildēt
AAtis Priedītis
Lembergs ap sevi ir radījis mafiozi - fašistisku vidi. Apsveicu tos, kuri grib turpināt dzīvot Lemberga karaļvalstī. Es pat nesen publicēju pasaku par Lembergu. To var izlasīt feisbukā un draugos.
27.februāris, 11:35 Atbildēt
VVilks
Lasi pats savas pasakas rakstniek.Lai taviem bērniem labs miegs. Ventspils gan skaistākā pilsēta valstī.Žēl ka tev ar tiem fašistiem tā jāmocās.
27.februāris, 12:46 Atbildēt
ppipars
Priedīti , redzams ka tu šo pavasari zaļu zāli negribi redzēt . Tavs muļķums tevi nogalinās .
27.februāris, 14:54 Atbildēt
AAtis Priedītis
Es nozagu zilas vizbulītes pavasarim
Un paslēpu tās ziemas salā -
Ne jau tāpēc, ka žēl
Bet tāpēc, ka neviens tam neticēs.
Apzvēru -
Tās domātas Tev,
Bet tikai rīt.
(Atis Priedītis - Andris Marts)
27.februāris, 15:11 Atbildēt
AAtis
Priedītis ir ķerts. Kurš tad to nezin!?
27.februāris, 16:16 Atbildēt
AAtis Priedītis
Tieši to man centās pirms 30 gadiem iestāstīt čekisti. Kaut kā nesanāca. 30 gadus esmu strādājis bez kaut kādām problēmām par skolotāju. Nedomāju, ka Lemberga rīcībā arī ir sava "psihiatru" brigāde.
27.februāris, 16:40 Atbildēt
aaivarsz
Nez kāpēc nevienam te nerodas jautājums-NO KURIENES NĀK NAUDA VENTSPILIJ???Kā jau ZAGĻA ĢIMENĒ-vai tad bērni nemīlēs tēvu,kas dod naudu,kaut arī tā zagta,nolaupīta ,izkrāpta...
27.februāris, 16:14 Atbildēt
AAivars cits
Lembergs arī sportam daudz ir devis. Un tu, naudas gudriniek, labāk paskaiti savu maku.
27.februāris, 16:19 Atbildēt
aaivarsz
P.S. Divos vārdos- NOZIEDZĪGI IEGŪTA !
27.februāris, 16:16 Atbildēt
AAtis Priedītis
"Lemberga bites" patiesībā bija VDK specaģenti, kuri novāca bīstamos lieciniekus izmantojot Zersetzung metodi. Šī metode neatstāj pilnīgi nekādas pēdas. Pierādīt neko nav iespējams. Ja Hermanis nebūtu tik paviršs un būtu savā lugā "Vēstures izpētes komisija" iekļāvis kaut vai dažus fragmentus par šīs metodes lietošanu, luga būtu izcili patiesa. Bet tā kā "Lemberga bites" varbūt atkal kaut kad būs vajadzīgas visi lielie masu mediji kategoriski atsakās pat minēt šo vārdu "Zersetzung".
27.februāris, 17:18 Atbildēt
AAtis
Krievu gados Priedīti būtu ielikuši Tvaika ielā un nebūtu jālasa slima cilvēka murgošana. Tagad demokrātija
27.februāris, 19:23 Atbildēt
AAtis Priedītis
Vispār jau cilvēkiem mani "murgi" patīk. Esmu izdevis jau 14 savas autorgrāmatas. Tās var gan nopirkt, gan atrast bibliotēkās visā Latvijā. Pašu drosmīgāko grāmatu "Kristaps - slepenie protokoli" jau ir izlasījuši vairāki tūkstoši lasītāju. Manuprāt, nav slikti priekš "galīgi traka cilvēka".
27.februāris, 19:30 Atbildēt
rreālais fans
Ventspils no Latvijas piejūras zvejnieku kolorītas, latviskas pilsētas, ir kļuvusi par kičīgu Disnejlendu. Prieks par architekti, kura varējusi iemiesot savas meitenītes sapni par leļļumāju.
27.februāris, 23:59 Atbildēt
CCietumnieks
Komunisma citadele, ar sovetu metodi - 1 paraugkolhozs, viena paraugslimnīca u.tjp
28.februāris, 0:54 Atbildēt
ZZēns
vel viena Lemberga atbalstiitāja,bandītu pilsēta
28.februāris, 9:25 Atbildēt
BBordāns
Aizveries,pajoliņ!
28.februāris, 9:29 Atbildēt
VVilks
Ventspils ir pati skaistākā un labākā pilsēta vismaz baltijā un tai ir labakais arhitekts.
28.februāris, 9:28 Atbildēt
llaucinieki no ventpils
Brīvibu Aivaram Lembergam.
28.februāris, 11:19 Atbildēt
RRolis
IR,ir.Ne velti tās večiņas skraidīja pa tiesām mīļi apčubinot žīdiņu.Par naudu jau var noalgot ne tikai brigādi,bet veselu psihiatrisko slimnīcu ar Lembi par galveno ārstu.
1.marts, 13:55 Atbildēt
nno citas skaistas pilsētas
Ja cilvēks nav izbraucis no Ventspils un nav redzējis, cik skaistas ir Latvijas pilsētas, tad tiešām viņš runā tikai par vienu - Ventspili.
Es ticu, ka Ventspilī dzīvo godīgi cilvēki un viņi neparakstās zem saukļa - Brīvību Lembergam! Nepazemojiet savu pilsētu, jūs esat pelnījuši godīgākus vadītājus. Mīļās sieviņas, kuras skraidīja ar puķēm, pakaļ Lembergam, ceru, arī kaut ko ir sapratušas.Nu nevar tā būt, ka tik pasakainas summas var nopelnīt godīgā darbā..Un pateikt, ka viņš dalījās, ir piedalīšanās, atbalstīšana,piekrišana, ka tā var dzīvot un darboties.
1.marts, 14:59 Atbildēt
aarnis
Man liekas ka daudzi negativie komentetaji gribetu dzivot Ventspili un ari tur dzivo vai tad nav skaista sakopta pilseta un arhitektes raditie izlolotie objekti vienreizeji Vai ne ta
1.marts, 18:53 Atbildēt
ssatanismam nē
KO DEVUŠI LATVIJAI TĀDI MILJONĀRI KĀ ŠĶĒLE,GOLDMANS,REPŠE ...???
3.marts, 22:19 Atbildēt