Komentāri: Roberts Zīle: Mēs esam vienīgie ES, kas iesnieguši tik pieticīgus plānus

22.02.2021. BLBens Latkovskis
 
SSmaids
Latvieši tak domā ,ka ārējais parāds ir slikti
22.februāris, 9:50 Atbildēt
GGandi fans
Latvieši domā, ka nav īsti redzējuši uz viedo tehnoloģiju un zināšanām balstītu ekonomikas attīstības plānu, tāpēc ārējais parāds ir slikti. Tautsaimniecības pārvaldība raisa aizdomas par nesaimniecisku rīcību pat ierindas latvietim, te nav par ko smaidīt
24.februāris, 9:56 Atbildēt
GGaišais
Zīle, iedod man miljonu.
22.februāris, 9:58 Atbildēt
UUzraksti jēdzīgu projektu
Un ņem kaut divus
22.februāris, 10:02 Atbildēt
MMums ir daudz naudas
Vistu ,bez galvām un gurķiem anusos , ceļi nav izdibinami !
22.februāris, 10:23 Atbildēt
RReiru ziepēs un cietumā
Ziepēs
22.februāris, 10:39 Atbildēt
rrita
Kā Dālderis teica , trūkst kapacitātes, nu tautas valodā tas tulkojas -trūkst smadzeņu, kas izprot, iesniedz un apkopo un izstrādā, tā lūk . Nav profesionāļu, vai arī notiek kaitniecība
22.februāris, 10:43 Atbildēt
ZZet
Protams, ka trūkst kapacitātes, tas ir acīmredzami! Pirmkārt, nav nepieciešamās izglītības ne Reiram, ne Dalderim! Otrkārt, FM mašinērija ir aizņemta ar kārtējo LR nodokļu sistēmas mudžināšanu!
22.februāris, 11:24 Atbildēt
IInta
DIENAS CITĀTS
„Es tiešām ticu, ka ar empātiju var panākt vairāk nekā ar sarkasmu. Iztēlojies, ka Kariņš ir kārns, garš, mežā apmaldījies un apjucis kaķis – varbūt tas palīdzēs,” maigāk domāt rosina kāds mans draugs. Iztēlojos. Un man patiešām palika viņa žēl. Inteliģents, sirsnīgs, gaumīgi tērpies un gludi saķemmējies, nelietīgi pamests drūmā, slapjā un nepazīstamā mežā, apmaldījies bez kompasa un gaļmaizītēm. Un neviens nav izbārstījis reņģu galviņas, lai atrastu atpakaļceļu no nelaipnās un baisās biežņas. Starp draudīgajiem zariem pavīd asinskāras sesku, sumpurņu un meža laumiņu acis. Izdzīvot – gandrīz neiespējami. Jā, žēl kaķīša.
- Elita Veidemane
22.februāris, 13:38 Atbildēt
OOpā
Abi
22.februāris, 19:18 Atbildēt
HHC
Sliktākais tajā visā ir frāze ka tā īstenībā ir tirgos aizņemta nauda, kaut gan realitētē vismaz puse no finansu tirgos rotējošās nauda būtu bijis jāiekasē nodokļos nevis "jātirgo"
22.februāris, 11:12 Atbildēt
bbuf
Glābiņš nav vakcinācijā :D .Lohs tāds.
22.februāris, 11:18 Atbildēt
IInta
Naudas un ap naudu - tie kašķi neinteresē, bet tas, ka nevakcinēšanā esam pirmajos - tas priecē; tomēr jau kāda veselā saprāta palieka, pēc naudas un mantas viencītīgi dzenoties, ir pat palikusi tātad ar...
:)
Varneši taču "izplekarēs savējiem" dajebkuru summu - padod tik....
22.februāris, 11:21 Atbildēt
kkā vienmēr
Nu tāpēc jau 30% finansējuma atlika uz 2022.gadu, lai var atkal ar falšiem solījumiem ievēlēties ! Tā teikt , balsojiet par mums , un būs nauda !
22.februāris, 11:28 Atbildēt
fforever
Pakalpa sindroms ir neiznīdējams - mums jau neko , iztiksim ar mazumiņu.
22.februāris, 11:30 Atbildēt
JJānis
Apdulluši no īpatnās "tiesiskuma" un "caurspīdīguma" izpratnes sludinājumiem , Latvijas politiskā elite ir iekļuvusi ES un EK politikas neizpratnes slazdā ! Par šiem 70% Briselē drīz rādīs vai nu ar pirktiem uz mūsu varoņiem ,vai aizkadrā vienkārši apsmies šos bezsmadzeņu vientiešus . Dienvidi varbūt pat nekaunīgi , prasa 200% , šejienieši 70% , tie saņems vismaz 175% , mūsējie paliks ar pieprasītajiem 70 !!! Patiesi nav ko īpaši uzturēties šajā politisko nelgu zemē un nākošajos 10 gados emigrēs kārtējie 225 tūkstoši . Ko tad darīs FM un citi dīvaiņi ?
22.februāris, 11:43 Atbildēt
RRasma Pāvuliņa
Ja jau Finansu ministrs ir slims,bet mums taču ir galvenais -Kariņa kungs-ko domā Ministru prezidents ir jāzin mums visiem un lai tad viņš saka galavārdu!
22.februāris, 11:56 Atbildēt
TTugijs
Dālderis tugrika vērtībā (1eur vairāk kā 3000 tugriki) ko pamet priekšā, kad pašām bailes.
22.februāris, 12:00 Atbildēt
JJūlis
Latvijas valsts uzņēmumi ir tāda veida krīzē, kurā nauda nevar palīdzēt. Privātos uzņēmumus atbalstīt visumā nav nekāda jēga. Noderētu liela valsts uzņēmuma celtniecība, bet tam nekur nav atbalsta, kā arī ir intelektuāli tehniskā atpalicība.
22.februāris, 12:54 Atbildēt
IInta
Pārpildītā ar drukmašīnas naudu eirozona pie viena:
Cik īsti jau mijardu tajos mīnusos esot?
Un kā tur palika ar tām kopējām tām EU valstu obligācijām no sērijas:
"viens par visiem - visi par vienu"? Pārdosies ķīnīzeriem par svietsmaizi vai kā?
:(?
www.express.co.uk/ne..rozone-crisis-frexit
22.februāris, 13:31 Atbildēt
TTukšgaudotāju nost
Tas pats finanšu tukšgaudotājs Reirs, kuram kā konkrētās ministrijas ministram nekad nekam nav naudas?! Tas jau ir noziedzīgi. Reiru nost, papucis aizsēdējies!! Tik traki taču ar latviešiem nav - noteikti ir kāds, kuram ir gan izglītība, gan smadzenes, gan rīcībspēja, izlēmība un sirdsapziņa arī vēl piedevām.
22.februāris, 14:44 Atbildēt
PPiekrītu
10+
22.februāris, 14:45 Atbildēt
ppipars
Par finansu miistru ir jābūt Aivaram Lembergam , tad Dzimtenei būs Prieks !
22.februāris, 15:38 Atbildēt
lloioioioio
Par finansu miistru ir jābūt Aivaram Lembergam , tad Dzimtenei būs Prieks !
22.februāris, 20:35 Atbildēt
jjaajaa
...demagoģija...kas liek Zīlem domāt, ka kāds grantos dabūs vairāk par tiem 70% ?...tas nav tirgus pie budžeta dalīšanas...pat ja nolems, ka grantos varēs dabūt vairāk, teiksim 80 %, tad tas attieksies uz visām ES valstīm...neko Latvija nezaudēs, nebūs tā, ka itāli un spāņi "apēdīs" to, kas pienākas vāciešiem vai mums...tukša muldēšana, vēlēšanas nāk...:)
22.februāris, 23:07 Atbildēt
vviesis
var jau būt, var jau būt... no otras puses- finanšu ministra idejas ir pārbaudītas praksē, ka nekāda labuma no tām nav. Zīles idejas pārbaudītas vēl nav, tā, ka neviens principā nevar pateikt, vai viņš muld vai nē.
23.februāris, 8:29 Atbildēt
ppirms
pirms mētāties ar "vārdiem", izlasiet, lūdzu Zīles rakstīto! Var jau būt, ka kāds dabūs 70%, ja projekti izrādīsies strīdīgi. Bet Latvija nu nekādi vairāk par to, ko iesniegusi, nedabūs. Ticamāk, ka mazāk. Šeit runa par mūsu nespēju piestādīt atbalstamus projektus. Kuram būtu par to jārūpējas? Laikam jau jādibina kāds birojs šim nolūkam...
23.februāris, 12:26 Atbildēt
AAndrejs
Nu negrib aizņemties tos dālderus.
24.februāris, 13:04 Atbildēt
TTevs
Patiesība ir tāda, ka ārējais parāds ir palielinājies par 2 miljardiem, mums tā ir ļoti liela nauda, privātais sektors nav saņēmis gandrīz neko. būs monopolistu privatizācija, nauda viņiem ir
24.februāris, 13:37 Atbildēt