Komentāri: Eva Vidovska: Mazlietoto preču veikali sēž un gaida, kad tiem ļaus strādāt

26.02.2021. MKMāris Krautmanis
 
eeven
es arii sezu un gaidu,kad varesu nopirkt ko vajag.jo mans macins nevelk no brentiem pa taisno pasuutit
26.februāris, 8:42 Atbildēt
LLiāna
Tieši tā,bet tie,kuri pieņem lēmumus ar tādām problēmām nav saskārušies.
2.marts, 7:32 Atbildēt
eevija
tādus veikalus vispār vajadzēja aizliegt! pilna valsts ar vecām, netīrām lupatām piegāzta un vēl par šim vecajām drazām prasa naudu. kā nav kauna?
26.februāris, 10:48 Atbildēt
tto evija
tev, evija, ir izvēle - tu vari iet tiem veikaliem garām. Un komentāriem tu arī vari iet garām ...
26.februāris, 11:56 Atbildēt
vvērmele
ja cilvēks nopērk lietotu mantu ,tad taupa zemeslodes resursus ,tātad dara labu arī jūsu un jūsu bērnu nākotnei.Cilvēki ir pārāk izšķērdīgi .Jūs laikam nezināt ,cik patiesībā daudz cilvēku ir pirknespējīgi ,jo ir ļoti trūcīgi.Pie tam ,šos veikalus apmeklē arī turīgi ļaudis .lai atrastu interesantas lietas un neparastus apģērbus .
1.marts, 16:00 Atbildēt
LLiāna
Priecājieties,ka jums nav problēmas nopirkt jaunas ,,lupatas,,!
2.marts, 7:35 Atbildēt
jjā jā
Tu neizglītotā evija maz zini , ka nekas nav par velti? Tās mazlietotās drēbes maksā naudu un ne mazu.Un , ja tev patīk staigāt ķīniešu lupatās , tad staigā .
26.februāris, 11:14 Atbildēt
ccilvēks
daži indivīdi domā , ka to preci vienkārši var paņemt un tad tirgot .Dīvaina domāšana .Tirgotājam jebkura prece ir jānopērk un viņš nevar izvēlēties.To kas tur ir redz tikai atvedot mājā .Ieslēdz loģisko domāšanu caca
26.februāris, 11:19 Atbildēt
kkātad
Tavai zināšanai, tās lupatas ir zagtas. Personīgi, nav iebildumu, bet zagtu nedrīkst tirgot. Kāds noziedojis par brīvu labas lietotas drēbes, bandas vienkārši nozog!
28.februāris, 22:50 Atbildēt
RRoberts
Eva, iedod pakaizīt
26.februāris, 15:33 Atbildēt
TTauta
Eva, mēs gribamtev laizīt
26.februāris, 15:34 Atbildēt
EEva
Parādi pupus
26.februāris, 15:34 Atbildēt
PPašvakcinācija
Unl ilgi nāksies sēdēt, labāk laisties prom no šejienes kamēr vēl ir piķis.
26.februāris, 18:43 Atbildēt
AAsd
64 veikali, tas ir ļoti ienesīgs bizness! Iepērk tonnām Eiropā nolietotu mantu, sašķiro un humpalu bizness rullē! Pēc neilga laika tie Eiropas atkritumi, piesārņo vidi, lupatu tonnas nonāk Ģetliņos! Un protams, tā smirdoņa....
27.februāris, 4:16 Atbildēt
jjā jā
Tu Asd Jau zini kā smird netīras ķīniešu lupatas .Vari tās mazgāt cik gribi, smaka nepazudīs.
27.februāris, 9:41 Atbildēt
PPirktspēja
:) No Getliņu lupatām un citām mantām kādi taisa miljardus.
27.februāris, 10:26 Atbildēt
llapa
Kilomax nupat atvēra interneta veikalu un interesanti, ka tagad tirgo drēbes pēc vienības nevis pēc svara. Taču es, lai arī biju cītīga humpalu apmeklētāja, nekad tādos neko par 36 centiem neesmu manījusi, ja tā bija, tad trauklupata nevis cilvēka cienīgs apģērbs. Pārsvarā cenas tādas, kā budžeta parastajos veikalos, un daudz kas pat divciparu skaitļos. Un par to nomirēju, kam uzvalks nebija atrodams, sirds apskrējās. Mirušam galīgi vienalga, palicēji apvilktu kreklu un tāpat labi. Apavi humpalās nekad nav labi, jo tos tātad atdevuši tāpēc, ka tiem kāda vaina, piem., neērti vai laiž cauri mitrumu utt. Drēbes var atdot, ja nepiestāv vai par mazu, ar apaviem citādāk.
27.februāris, 10:43 Atbildēt
hha ha
Ja es atdodu veselu maisu ar drēbēm kuras ir labas tikai apnikušas , vai tad esmu jau beigta ?Tās drēbes , vai apavi vismaz ir bijuši kvalitatīvi.Tie , kas ir jauni, tie lielākoties ir vai nu ķīnieši , vai zema līmeņa manta.Labs zīmols , bet , domāts trešajām pasaules valstīm.Un , kvalitāte attiecīgi tāda .Ja ir tā ka, jauns paliek jauns , tad ........es jau nu redzēšu , ka švaka kvalitāte.
27.februāris, 16:27 Atbildēt
ssaules draugs
ļoti gaidu , kad atvērsies šie veikali! Vajag labu sporta jaku utt.Nevis dārgu štruntu , bet kvalitatīvu
27.februāris, 16:31 Atbildēt
LLatviešu burti
Kāpēc visi brāķē ķīniešu mantas - nesaprotu. Par ļooooti mazām naudām nopirku ķīniešu ražotu darba kostīmu - 3 sezonas noņēmos pa dārza darbiem, tad gan noplīsa, nopirku atkal jaunu, atkal ķīniešu. Labs un praktisks variants, malači, ķīnieši!
27.februāris, 16:45 Atbildēt
HHe
Raksta no telefona vai datora, kurš ir made in China. Nike, Adidas un citas markas ar tiek ražotas Ķīnā. Varat jau staigāt pastalās, made in Latvia.
28.februāris, 7:44 Atbildēt
DDana
Es pilnīgi saprotu un atbalstu.. Izņemot to vietu, kur viņi ievērotu visas epidemoloģiskās prasības. Uz durvīm jābūt uzrakstam, ka veikalā ar maskām ieiet aizliegts, nost ar biedējošiem tekstiem gramafonā un tikai par draudzīgu čupošanos- jo vairāk cilvēku veikalā, jo labāk.
28.februāris, 0:35 Atbildēt
MMinna
...nabadzīte....
28.februāris, 13:30 Atbildēt
ssaiste
Patiešām - cik tad petraviča var ciesties ar savuu ipašo draudzeņu izlasi - nekur tače neko vecāku par 30 gadien nevar dabūt? Jāpiesaista taču uzmanība, kamēr mēģija divas rindiņas saburtot no priekšā uzrakstītā
28.februāris, 17:06 Atbildēt
hha ha
Attīstītās valstīs ,,otro roku,, prece ir normāla prakse .Arī zaļajiem pieņemama.bet , mūsu ,,smalkās ,, aprindas ,te es domāju tos , kam nav ne naudas ne prāta, var tērpties tikai jaunā .It kā no tā viņa intelektā kas mainītos .Nu , kā esi aprobežota tumsoņa tā esi .Un , to nevar noslēpt zem jaunas jakas.
1.marts, 12:28 Atbildēt
AAinārs
Ļoti sakarīga versija par to, kāpēc Rimi un Maxima drīkst, bet jūs - nē:
pietiek.com/raksti/s..ibai_par_izpildijuma
6.marts, 11:35 Atbildēt