Komentāri: Viktors Valainis: Lemberga apcietināšana ir politiska lieta

25.03.2021. MKMāris Krautmanis
 
aaiaiai
Lemberga apcietināšana ir politiska lieta - ierunājās viens no Lemberga pionieru pulciņa, kā to nosaucis kāds no Ventspils Domes opozicionāriem. Un pionieru lozungs, kā zināms, ir - vienmēr gatavs!
25.marts, 11:25 Atbildēt
KKristovskis
vienmēr gatavs ostu privatizācijai !
25.marts, 11:26 Atbildēt
MMāra
Lembergs, vienīgais, būtu pretojies ostu privatizācijai , ko grib izstumt dubultpilsonis !
25.marts, 11:25 Atbildēt
hha ha
Jūs gan esat izglītota!
25.marts, 11:38 Atbildēt
hho ho
sievietes intuīcija ir perfekta !
25.marts, 11:48 Atbildēt
ddddddf
Par cik intuīcija tiek pārdota ?
25.marts, 23:06 Atbildēt
iizsaku līdzjūtību Valainim
Lemberga apcietināšana ir tikai politiska lieta? Citu iemeslu tiešām nav? Vai Lembergs tikai politisku iemeslu dēļ paslaucījis zem sevis un iedalījis savai ģimenei tādas bagātības? Un tās bagātības viņš taču sauc par SAVĀM, nevis POLITISKĀM! Politiskās bagātības... Ja būtu tāds termins, tad arī varētu būt apcietināšana politisku apsvērumu dēļ. Bet tās bagātības tomēr savāktas citādā ceļā. Un nav ko lieki deldēt vārdu "politisks", jo ar to tad nu grib iestāstīt, ka tādējādi atriebjas nabadziņiem, kam pieder nezin no kurienes (bet zina jau, kā un no kurienes) uzradušās bagātības...
25.marts, 12:02 Atbildēt
AApmierinatais
Tā spriež tikai ASV birsā līdēji, pakalpiņi, hazāru marionetes ( lasīt "Varas Kabala" ), ASV zūdēdāji un citi sorosītu kājslauķi kuri ar PBLA un KGBešņikiem ir izzaguši un iedzinuši Latviju starptautisko ( kolektīvo rietumu ) parādu jūgā.
25.marts, 15:26 Atbildēt
EEdgars
debilajiem anonimajiem,kuri izmano savus kreisos nikus,lai visu reali tikai abdristu,un Viktoram Valainim ir 100% taisniba
26.marts, 10:21 Atbildēt
IIlze
Viktoriņ, ko Tu tik ļoti satraucies par Lembergu? Viņam taču cietumā ļoti patīk, ēdiens garšo un apkalpošana numuriņā esot visaugstākajā līmenī, cietuma veikaliņā varot nopirkt visu, ko sirds vēlas, ja tikai ir nauda un tā, kā zināms Lembergam netrūkst! Par to tak katru dienu varam lasīt no sievai sūtītām vēstulēm!
30.marts, 10:04 Atbildēt
ŽŽoržiks
Bet kādēļ Jūs aizmirstat Gaili, Šķēli, Šleseri, Kokali un citus kuri tā pat sazaguši miljardus vērtības, bet neizmeklē naudas izcelsmi. Ne jau ar tulpēm var kļūt miljonārs. Vismaz Latvijā nē!
25.marts, 12:43 Atbildēt
KKam tu to prasi
Man ?
25.marts, 23:07 Atbildēt
EEdgars
anonmie idioti un garigie kropli,kuri neko citu nedara,ka tiekai tupi murgo komentaros.
26.marts, 11:35 Atbildēt
iiespējamais vēlētājs
Nākamajās pašvaldību vēlēšanās biju plānojis balsot par ZZS. Precīzāk par sarkstā esošajiem ļaudīm, nevis par politisko spēku kā tādu. Saraksta cilvēki ir saimniekotāji, pašvaldības dzīvi izprotoši, bez īpaša politiska piesitiena. Kad Lembergu iesēdināja nodomāju - beidzot miers no viņa. Taču ZZS retorika liecina, negrib vai nevar no viņa rēga tikt vaļā. Kad par to jautāju pazīstamiem cilvēkiem, viņi tikai noplātīja rokas. Tas jau tur, "augšā".
Tāpēc domāju balsot par kādu citu politisko spēku vai neiet vēlēt vispār.
ZZS varētu padomāt, vai viņi ar politiska nelaiķa daudzināšanu tā teikt jau pēc "plks. 24:00" nezaudē daudz vairāk, nekā, teiksim, vismaz smalkjūtīgi paklusējot.
25.marts, 16:18 Atbildēt
ttiešām
nav saprotama tā Valaiņa psiholoģija.Izskatās,ka viņš rok kapu sev un savai partijai ar šādu muldēšanu.Jeb ir bijušas kāds štelles ar to svēto Lembergu un tagad nav citas izejas,kā pūst viņ stabulē.
25.marts, 20:08 Atbildēt
vvaldis
Nebūtu ostas savulaik atdotas privatizācijai Lemberga mantu saraksts arī būtu stipri īsāks.Valsts iznomātu un nebūtu tagad tie ofšoru kalamburi jāšķetina kas kam īsti pieder.
25.marts, 23:01 Atbildēt
KKrautmaņa iztapība arī
Stipendiāti intervē stipendiātu un zagļa iesēdināšanu sauc par politisku lietu
25.marts, 23:05 Atbildēt
kkrokodails
Te prasās pret disciplinārlietas. Tauta var muldēt, kas ienāk prātā, bet ne politiķis. Tā saucas iejaukšanās tiesu varā, kas nedrīkst notikt. Tas ir politiskais spiediens uz tiesu un tiesnesi. Bet... ja Aivars liek, tad kaut jādara.
Gribu dzirdēt virsprokurora un Saeimas priekšsēdētājas viedokli par šo.
26.marts, 8:20 Atbildēt
LLauku vecis
Izskatās smieklīgi un arī skumji vienlaicīgi.Jācer,ka šoreiz ZZS paliks aiz borta,savukārt Zaļā partija sen jau varēja pārgriezt to nabas saiti un kļūt zaļa,bet tā joprojām smird pēc naftas un vispār nav zaļa.
26.marts, 8:34 Atbildēt
JJuris
Zagt arī ir politiski
26.marts, 9:20 Atbildēt
sseniore
Ja patiesus komentārus tūlīt anulē,tad aplamāt neprotu.Mana paaudze vēl dzīvo ar godu
26.marts, 12:43 Atbildēt
AAste
Valaini, ej ārstēties! Kur tādi krāni rodas un kāpēc viņu ir tik daudz?
28.marts, 22:38 Atbildēt
jjurjanis
Un to saka deputāts, kurš ar savu uzvedību novadu reformas lietā nopelnīja o"obstrukcijas čempiona " slavu, nedēļām ilgi kavēdams Saeimas darbu ar bezjēdzīgiem uzstāšanās laikiem jautājumos, kas jau izteikti rakstiski. Acīmredzot, labs bijis politskolotājs.
31.marts, 15:24 Atbildēt