Komentāri: Izglītības pakalpojumu sniedzējs: Uzmanieties no Ogres novada un Egila Helmaņa

13.05.2021. NNeatkarīgā
 
SSavādais
Kas ir A. Apsitis, grūti spriest. Bet tie, kas pārstāv kaut kādas sektas, īsti uzticību nevieš. Kas tā ir par izglītošanas programmu??? Vai tā ir izgājusi kādu sertifikāciju? Helmanis ir sakārtojis Ogri,ko neviens no iepriekšējiem mēriem vai nu negribēja, vai nespēja.
13.maijs, 15:00 Atbildēt
SSavādi gan
Ja aplūkosi oficiālo info par skolu un tās darbību- jautājumu vairs nav! Sektas ir šaurs loks jn to veido Helmanis ar savu komandu.
14.maijs, 9:19 Atbildēt
ttaisnība
Latvijai nevajag žīdu reliģiju
13.maijs, 16:03 Atbildēt
VVecais
A.Apsīša kungs neko nerunā, par to ka vecāki bija neapmierināti ar programmas izmainām, kuras ieviesa A.Apsīša kungs
13.maijs, 17:35 Atbildēt
VVecāks
Jā, jo vecākiem, kuri ļāvā Zanerips katru dienu rokas laizīja, lai būtu pienācīgs atbalsts, kad uzmetīs skolai!
14.maijs, 9:21 Atbildēt
HHelmanis nav valdoshajaa bandaa
Helmanis nav valdoshajaa bandaa. Tikai pluss. Visu cienju!
13.maijs, 19:15 Atbildēt
DDaņila
īpatnis tas Helmanis. partijisks un neatpazīst kristietības vērtības.
13.maijs, 19:30 Atbildēt
VVilnis
Nezin ko tad šitam džekam baptisti pāri nodarijuši.Pats saka savu ticības ceļu baptistos.
13.maijs, 19:59 Atbildēt
HHaa
Kas tur sāk- zin virtuvi! Fuu un pē
14.maijs, 9:21 Atbildēt
PPagans
Nzv mums ogre vajadzigas uzspiestas ticibas skolas.. butu labak Latviskas vertibad macitas nevis kautkadi jezuitu pesteli....
13.maijs, 20:18 Atbildēt
MMarija
Andi, gribas jums sacīt vārdus, ko Dieva Dēls sacīja saviem mācekļiem uzkāpis kalnā. Šie vārdi ir dzīvi arī šodien. "Svētīgi jūs esat, ja jūs lamā un vajā un ar meliem par jums runā visu ļaunu Manis dēļ. Esiet priecīgi un līksmi, jo jūsu alga ir liela debesīs, jo tā tie vajājuši praviešus, kas pirms jums bija." (Mateja ev.5:11-12) Sargaities no viltus praviešiem, kas pie jums nāk avju drēbēs, bet no iekšpuses tie ir plēsīgi vilki. No viņu augļiem jums tos būs pazīt." (Mateja ev.7:15-16) Lai Dievs jūs sargā, stiprina, iedrošina un vada ar Savu Garu arī turpmāk. Izraēla sargs nesnauž.
13.maijs, 22:56 Atbildēt
IInteresanti gan
Kur Jūs, Marija, saskatījāt, ka Apsīša kungu vajā Kristus vārda dēļ??????
14.maijs, 2:57 Atbildēt
NNo gaiteņa
Pati dzirdēju, kā Zanerips un uzpirktie apsmej un nievā Andi! Un tas tamdēļ, ka Andis bija tainīgs nevis roklaiža. Vai tā nav vajāšana, par to, ka viņš kalpojot, cenšoties tiek nolikt kā tāds sektants! Jūsu sirdis ir cietas, tamdēļ arī izdarīja tādu nesmukimu pret šiem cilvēkiem no Valmieras!
14.maijs, 9:25 Atbildēt
NNeatkarīgs
Helmanim viennozīmīgi jāatbild par savu rīcību. Labi, ka ir tādi cilvēki, kas nav muļķi un neļaus sevi abižot. Visu cieņu Andim Apsītim. Lai izturība un gudrība arī tālāk!
13.maijs, 23:12 Atbildēt
JJautājums baptistiem
Uzdošu atjautības uzdevumu. Baptisti sludina ka Jēzus nomira un 3 dienas un 3 naktis bija kapā jo 3 dienā augšāmcēlās. Piektdien vakarpusē laikam nomira, ielika kapā. Svētdien jau augšāmcēlās. pasakiet kur tur 3 dienas un 3 naktis! Tik dīvaina tā baptistu mācība arī ir, kā te tagad to daži aizstāv... katrs tic kā nu māk.. beigās no tās kristietības cirks vien sanāk.
14.maijs, 8:14 Atbildēt
ttieši tā
Mateja ev. 12:40 Jo, kā Jona trīs dienas un trīs naktis bija lielās zivs vēderā, tā arī Cilvēka Dēls būs trīs dienas un trīs naktis zemes klēpī.
14.maijs, 8:18 Atbildēt
JJānis
Mateja evaņģēlijs ir no jaunās derības, bet Apsīša draudze ir mesiāniskie jūdi, kas balstās tikai uz veco derību.
14.maijs, 9:01 Atbildēt
MMelo Jānis
Melis! Es no komandas braucu ar visiem citiem orgrēniešiem uz šo skolu un klausījāmies dievkalpojumus- nekā tāda! Melis! Vai tā nav vajāšana, ko jūs dariet- bezkauņas!
14.maijs, 9:28 Atbildēt
MMarija
Apsīša troļi uzdarbojas.
14.maijs, 9:57 Atbildēt
zzinošais
14.maijs, 9:46 Atbildēt
JJānis
Aizbrauciet uz Valmieru un paklausieties viņu dievkalpojumus.
14.maijs, 9:41 Atbildēt
JJānis
Kāpēc Apsītis piemin tikai baptistus, kur tad palika luterāņu draudzes mācītājs, kas arī nostājās pret Universum sektu.
14.maijs, 9:04 Atbildēt
LLuterānis
Uzpirktais luterānis sen zināms ar naudas maginācijām! Nav vērts pat pieminēt- viņš tak ir pievienojies pēc visa ar Helmaņa uzaicinājumu! Naudas atmazgāšanas nolūkos luterāni vajadzēja!
Andis nestaigā ar portfelīšiem- tamdēl nebija ērts Helmanim!
14.maijs, 9:30 Atbildēt
RRaksts
Izskatās, ka daudzi komentētāji nav lasījuši rakstu. Nevis Valmieras skola atnāca uz Ogri, bet Ogre viņus uzaicināja. Turklāt skola tika atvērta ātri. Varbūt tāpēc, ka pēdējais gads pirms vēlēšanām un jaunais sasaukums nepiekristu, ka Ogres nodokļu maksātāji maksā līdzmaksājumu ap 400eur par bērnu mēnesī privātai skolai? Domes vadītājs ir minētās Ogres draudzes loceklis un lepojas, ka atbalsta savas draudzes locekļus, kas viņu uzrunā pēc dievkalpojuma. Ja pašvaldība dod līdzfinansējumu no nodokļu naudas, tad arī par izglītības iestādi var rasties strīdi.
14.maijs, 15:32 Atbildēt
JJudīte
Kāpēc pazūd komentāri Apsīt?
15.maijs, 15:56 Atbildēt
mmiks
Tieši to es arī izlasīju, tak Valmiera skolu atvēra pēc Ogres uzaicinājuma!
15.maijs, 16:32 Atbildēt
JJohans
Kur kristieši, tur kašķis ...
15.maijs, 17:32 Atbildēt
PPedagogs
Šādi tipi, kā Apsītis ievazā dažādas "progresīvās" metodes, kuras nedod pilnvērtīgu izglītību un čakarē bērnu prātus.
16.maijs, 7:52 Atbildēt
HHaa
Sorosītu vaimanas
16.maijs, 15:12 Atbildēt
VVēlētājs
Helmanis malacis, fui apmelotājiem, cik negodīgi uzvedas priekšvēlēšanu cīņā! Bet Helmanis vienalga uzvarēs šo hiēnu baru!
16.maijs, 22:12 Atbildēt
HHmm
Patiesībā Helmaņa baptistu draudzei ir vairāk kopīga, nekā atšķirīga ar tādiem Apsīša jūdaistiem, jo baptisti paši ir žīdaina, liekulīga globālistu sekta, kas noliedz visu latvisko, viņi Latvijā saradās 90.gados kā sēnes pēc lietus - vēl pirms Sorosa! Baptisti visu laiku pinās ar visādām vasarsvētku sektām un tamlīdzīgiem psihopātiem - Prieka vēsti utml., un nekaunīgi uzbāžas cilvēkiem ar savu ticību, viņu dievkalpojumi satur hipnozes elementus. Tāpēc arī tāds tādu atrada, bet acīmredzot Apsītis ir mazliet inteliģentāks par liekulīgo, korumpēto, prokrievisko (jā, prokrievisko, viltus nacionālo) Helmani. Nezin kādam trakajam jābūt, lai vēl šajās vēlēšanās balsotu par Helmaņa glumo, prokrievisko NA sarakstu, kas patiesībā ir ZZS atrauga, jo viņi visi ir no ZZS, bet izliekas NA, viens no viņiem ir atrodams pat vecajā aģitācijas avīzē par ZZS maitas Grigules bīdīšanu uz Eiroparlamentu, visi labi zinām, ko šī prokrieviskā maita darīja, kad tika Eiroparlamentā. Par Helmaņa prokrievisko orientāciju un ļaunumu, ko viņš nodarījis Ogrei, kopš Ogrē uzradies, varat palasīt šī Pietiek raksta komentāros -
www.pietiek.com/raksti/vaji,_bet_zemiski_cilveki_izvelas_parkapt_jebkadas_sarkanas_linijas_un_fabrice_kriminalprocesus
16.maijs, 22:21 Atbildēt
jjap
kādu laiku lasīju šo lapu, līdz sapratu, ka tā tāda ņergu lapa.
17.maijs, 17:44 Atbildēt