Komentāri: Izglītības pakalpojumu sniedzējs: Uzmanieties no Ogres novada un Egila Helmaņa

13.05.2021. NNeatkarīgā
 
PPar Helmaņa baptistu sektu
Te Jūs varat pārliecināties, kāda latviešiem un latviskumam ārkārtīgi naidīga un kaitīga sekta patiesībā ir baptisti – viņi propagandē Dainu dedzināšanu un čupojas arī ar krievisko sektu "Jauno paaudze" ! Un šīs “nacionālās vērtības” tagad Ogres domē pārstāv viņu sektas loceklis Helmanis un viņa pietuvinātie!
www.la.lv/juris-lore..az-nav-tik-vienkarsi
Esence ir tā raksta beigās:
“Un treškārt – ja reliģijas aizsegā notiek nacionālā vai reliģiskā naida kurināšana, kas Latvijas apstākļos ir sevišķi bīstama. Kā lai citādi sauc baznīcas “Jaunā paaudze” savulaik rīkoto latviešu Dainu dedzināšanu Līgo svētku priekšvakarā? Uz mirkli iedomāsimies, ka līdzīgu akciju būtu sarīkojusi Ždanoka vai Gapoņenko. Drošības struktūras reaģētu nekavējoties! Bet “Jaunajai paaudzei” tiek piedots. Diemžēl pat respektablās reliģiskās aprindās runas brīvība nereti iet roku rokā ar klaju neiecietību. Divi ieraksti, kas izlasāmi Latvijas Kristīgā radio “Twitter” kontā: “6. sep. 2016., Ja Krišjānis Barons nebūtu apkopojis pagāniski ķecerīgās latvju dainas, Dievs būtu atļāvis pabeigt viņa ielu” un “14. sep. 2017., Plūdi Latgalē ir Dieva sods par viņu tā saucamo valodu.” Par toleranci to grūti nosaukt. Radio juridiskā adrese – Lāčplēša ielā 37, mājā, kas pieder Latvijas Baptistu draudžu savienībai. Žēl, jo saskaņā ar likumu baptisti taču skaitās viena no Latvijas tradicionālajām konfesijām. Vai tad šāds statuss neuzliek arī zināmu atbildību par teikto un rakstīto vārdu?”
17.maijs, 2:59 Atbildēt
KKaspars
Problēma ir tāda, ka cilvēki redz tikai spīdīgus lidojošus enģeļus un izgaismotas karietes un uz parādu izbūvētas dārgas tualetes, tāpēc es izmaiņas negaidu.
19.maijs, 20:32 Atbildēt
GGaļins
Man arī nav ticības, ka kaut kas Ogrē mainīsies, tas būtu pozitīvs brīnums, ja tomēr vecie krabji netiktu ievēlēti, bet neticu, cilvēki šeit ir tādi paši kā Amerikas indiāņi, kuri pārdevās par spīdīgiem stikla gabaliņiem....
20.maijs, 1:14 Atbildēt
UUģisA
Paga, un otras puses viedoklis nevienam nav jāzina?? Te nu bija "Neatkarīgā" :(
21.maijs, 12:02 Atbildēt
KKas maksā to reklamē
Vēlēšanas tak pēc dažām nedēļām , tāpēc mēdiji pilni ar atmaskojošiem rakstiem , kur viens otru ,,noliek,, . Un Te sektanti ir abi - gan no Ogres , gan no Valmieras , pulciņi tik dažādi . Bet visi meklē sociālo iespēju pie budžeta līdzekļiem ....
22.maijs, 11:08 Atbildēt
AAbc
Kas par kristīgām skolām?! Baznīca sen ir atdalīta no valsts, lai veido un uztur savas skolas. Un ja tuvumā nav citu skolu, tad vecākiem bērns noteikti jālaiž kaut kādas ticības skolā? Paši lien pa katru šķirbu. Un tagad, pēc mēnešiem, atjēdzies par COVID pārkāpumiem? Tad tikai pašu vispirms sodīt par neziņošanu laikus, nevis kā tagad, kad gaidījis personīgi sev izdevīgu situāciju.
23.maijs, 9:58 Atbildēt