Komentāri: NVA direktore Evita Simsone: Bezdarbs audzis mēreni, darbu atrod ātrāk

10.06.2021. BLBaiba Lulle
 
AArčijs
Protams ka bezdarbnieku maz. Esmu maksājis nodokļu kaudzes budžetā un nebijis bezdarbnieks 10 gadus. Un kad man bija vajadzīga valsts palīdzība uz pāris mēnešiem tad man statusu un pabalstu atteica. Tā lūk. Nodokļu supermeņi. Varat aizmirst nākotnē par nodokļiem no manis.
10.jūnijs, 7:40 Atbildēt
jjans
...var atrast to darbu,tikai ar kādu atalgojumu,it īpaši ja cilvēks sasniedzis virs piecdesmit gadu vecumu,darba devēji ar gariem zobiem ņem darbā tādus cilvēkus.Tas man no savas pieredzes.
10.jūnijs, 9:44 Atbildēt
VVirs sešdesmit
Tad jau Tu vēl jauns! Man nedaudz 60+, liela pieredze, laba izglītība, hmmm...labi izskatos, bet jau 3 gadu bez darba- pat ar rekomendacijām darbā neņem. Pat par sētnieku vai pastnieku!
10.jūnijs, 10:11 Atbildēt
ccingelšraibers
man ir ideāla pieredze, izglītība un zināšanas, pēdējā vietā puspaziņa pateica vienkārši un atklāti- man te strādā meitenes, kurām ir 25, nu vecīt, kur es tevi te likšu? Es saprotu, ka tādas jaunas meitenes strādā lētāk, iespējams ar aploksni algā, var iekniebt dibenā un varbūt pat daudz vairāk pie izdevības! Par diskrimināciju pēc vecuma darbā neviens nerunā, Latradio šodien pusstundu ņēmās par vienu maskačkā iepļaukātu pasniedzēju. Par 5 gadu pensijas nozagšanu palielinōt pensionēšanās vecumu, ko izdarīja rižās vadītā 11. saeima - par to arī neviens nerunā. par to, ka 60 gadu sākumā piedzimušie vīrieši vidēji dzīvo tikai 62 gadus un mirst nesasniedzot pensiju - arī visi klusē. Es pirms ne'dēlas apglabāju kolēģi nepilnos 60.
10.jūnijs, 13:20 Atbildēt
tto cingelšraibers
Večuki nav vajadzīgi nevienam, nedz darba devējam, nedz īpaši jau valstij. Savukārt iepļaukātā cilvēciski žēl - piedzimt kā zilam joskem jau tāpat diez kas nav, bet te vēl publiski uz desas sola uzvilkt; nu kā lai Vienmēr Pirmais nesatraucas?
11.jūnijs, 12:45 Atbildēt
PPirktspēja
:))) Latvijas minimālas darba AtLGOJUMS IR OKUPANTA VATIKĀNA NOTEIKTS. "PENSIONIERU ALGA", BEZ NODOKĻU IEKASĒJUMA SĀKOTNĒJI, KĀ TAM BŪTU JĀBŪT.BET NAV. NEKLAUSA PĀVESTU? :)))))))))))))))))))) KLAUSA.
12.jūnijs, 22:08 Atbildēt