Komentāri: Jānis Nebars: Čudars turpina valdīt savu mazo Salaspils ķeizariju

16.07.2021. MKMāris Krautmanis
 
XXXL
Čudars Salaspilī un Rozenbergs Cēsīs viņi tak draugi Reiram un Kariņam , tādēl jau arī šefo . Ticu ka pienāks laiks,kad šos mēslus ar višu jauno un veco Vienotību aizslaucīs mizkastē.
16.jūlijs, 9:23 Atbildēt
ŠŠoks
Ne tikai Rīgā,bet arī gejpilī pidari uzvarēja?
16.jūlijs, 13:20 Atbildēt
SSarmīte Kikina
Jāni Nebar, jūs noteikti neesat tas cilvēks, kurš varētu runāt par tiesiskumu. Atceries Zandu Vanagu, vai esi atmaksājis tiesas nolemto
16.jūlijs, 9:47 Atbildēt
ppjanku Janka
Bļē-e... , Paši tādus savēlējāt ( nevēlējāt) !
16.jūlijs, 10:25 Atbildēt
PPret jenotiem
Nu sraļiks gan izskatās skumji. NĪN augstāks nekā Jūrmalā, ceļu kvalitāte kā pēc bombardēšanas, taču tas netraucē paplašināt pilsētu, par spīti iedzīvotāju iebildumiem.
16.jūlijs, 12:53 Atbildēt
VVeselīgas vafeles
Čangaļus ārā no Latvijas. Lai dzīvo Latgales administratīvās robežās
17.jūlijs, 11:04 Atbildēt
AAgā
tu asi lels bezkauņs,FUI!
19.jūlijs, 13:22 Atbildēt
GGunārs
Šī ir neveselīga vafele!
19.jūlijs, 18:17 Atbildēt
mmezinieks
Lai nu kādi te tie komentāri, bet realitātē Salaspils vizuāli izskatās kā tāda aizlaista krievu sādža, kuras iedzīvotāji raksta vēstuli Merkelei, lai uzlej galvenajā ielā asfaltu. Ja pārvietojas pa Salaspili, tad tiešām liekas, ka esam aizvēsturē. Bardaks drausmīgs, sākot jau ar pašu centru, par pārējām ielām nemaz nerunājot. Un Dome mēģina "gudri" runāt un neko nedara. Nav saprotams ar ko viņi nodarbojas. Intereses pēc mēģināju apsekot Salaspili. Tiešām ir katastrofāli. Īstenībā te nevienu nevar aicināt ciemos. Diemžēl!
23.jūlijs, 9:07 Atbildēt