Komentāri: Vilis Krištopans: Ja gribam dzīvot Latvijā, tad Latvija jāsaved kārtībā

25.08.2021. MKMāris Krautmanis
 
VVilis Krišstopkrāns
Muļķu zeme bļeģ.
25.augusts, 5:35 Atbildēt
OOki
Tu vispirms kontekstu šim izsaucienam noskaidro , un tad runā . Kaut kur padzirdējis kaut kādu propagandonu saukli un nu tik žvadzina pa labi un kreisi . Vēl puņķus un buldozerus piemirsi pieminēt, svētuli .
25.augusts, 7:28 Atbildēt
JJanka Pipars
Pleskavas ceļa darboņi,mēsli nekas vairāk,ceļo tik uz kaliforniju ,un tirgo nekustamos īpašumus ,par ko žvadzināji lepni , bija jau te viens kroplis koka uzvalka ,un sacija ...kā var nesolit.
31.augusts, 22:02 Atbildēt
AAnsis
Suns atcerās ko ir ēdis, bet Vilītis savu veikumu tautas labā, nu pa visam piemirsis! Brauc vien atpakaļ, un audzē tulpes, ja alum pietrūkst!
4.septembris, 23:03 Atbildēt
PPastalsūdbrāls
Nu cik Tu vari pļūtīt Oki? Tev par to maksā? Ja reiz tik dedzīgi visiem esi atbildējis!
25.augusts, 17:34 Atbildēt
FFedja
Krištopān, nepiesauc krievnacistus un durakus!
25.augusts, 15:02 Atbildēt
FFeģam
Krievnacisti ir duraki.
25.augusts, 16:06 Atbildēt
AAizsajūsmasaizrāvāselpa
Piekrītu Krištopanam, ka Latvija jāsaved kārtībā! Pirmais gājiens - salikt aiz restēm visus vadoņus, kuri ir pieņēmuši Latvijai kaitīgus lēmumus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25.augusts, 9:19 Atbildēt
TToms
Tad būs jāsāk ar pašu V.Krištopānu!!!!! Un jātaisa revīzija visiem likumu aktiem, zem kuriem ir viņa paraksts un jāizvērtē to ietekme uz Latvijas attīstību un cilvēku labklājību.
25.augusts, 18:56 Atbildēt
JJanka Pipars
100% to vajag noskaidrot,un tur daudz kas paradisies.
31.augusts, 22:04 Atbildēt
PPrecizējums
Nē, pirmais gājiens - ar atšautiem dibeniem jozt uz Maskavu paklanīties kaimiņu caram!
25.augusts, 15:14 Atbildēt
FFedja
Pareizi, patriekt durakus un krievnacistus!
25.augusts, 15:05 Atbildēt
AAtslēdznieks
Tai skaitā Šleseru, Krištopānu utt.?
25.augusts, 11:38 Atbildēt
llai tinās no kuries izlīduši
Vecos buldozerus uz tolllmetu, viņi bija pie varas 20 gadi atpakaļ un viss bija slikti viņu laikos.
25.augusts, 14:45 Atbildēt
MMāris
Tieši tā!
25.augusts, 9:27 Atbildēt
KKrišstopānis kodēs aunus
Kopā ar ministriem Šcerbatihu u Didriksoni .
ddddddd
Pagājušo reizi visus ceļus noasfaltēja ddddddd
25.augusts, 7:54 Atbildēt
AAdvokāts
Krištopāns ne agrāk, ne arī šodien nav pieprasīts. Ja esi tik liels speciālists, kā golfers un padomu devējs, ej privātajā biznesā, tikai neaizmirsti samaksāt nodokļus! Haļavas laiki iet uz beigām, un rodas lielas iespējas dalīt bezmaksas maizi ar Lembi! Labāk klusām pazūdi no Latvijas!
25.augusts, 19:16 Atbildēt
vvietejais
Vili, ej dirst, bez tevis te diezgan labi iztikām
25.augusts, 7:58 Atbildēt
KKo tad
Gailis nelien ārā? Tādiem kā viņiem nav kauns ik pa brīžiem izlīst no alas?! Re Gailis tur aizkadrā Teātrim V Doļe un kādiem tur vēl nekustamajiem īpašumiem! Guva ņe dūra! Tā kā astoņkājis, uz vairākām pusēm izstiepis savus sūkļus! Krištopānam niez, no bezdarbības! Sakārtotājs atradies! Tad kad biji tronī, tad vajadzēja Latvijas Attīstību pagriezt uz Plaukstošu Baltijas centru! Bet nekā! Valstij Pelnošas ekonomikas Naf! Jāsaka Krištopānam! Jāatgādina! Viņu gados visi Kampēji uzziedēja, piesūcās kā dēles! Visi šodienas oligarhi! Vel tas krievs Meļņiks! Krūmiņš! u.c. Esošie Miljonāri!
27.augusts, 19:50 Atbildēt
NNja
Vilim laikam nauda iet uz beigām, ka atkal lien politikā
26.augusts, 17:28 Atbildēt
PPrecizējums
ja negribi d..., tad brauc uz Ameriku spēlēt golfu - mums Tevi nevajag!
25.augusts, 15:18 Atbildēt
GGrāfs Kiss mich in den Arsh
jā, šņabis ir un šprotes arī....
25.augusts, 14:00 Atbildēt
mmurgs
labi iztiki,arī trāpīji pie siles
25.augusts, 13:51 Atbildēt
nnu nu
Krišjāni, nav smuki lamāties.
25.augusts, 10:51 Atbildēt
oopis no pāķiem
Vēl jau arī Gobzems grib kļūt par muļķu zemes karali.Divi zem viena kroņa.
25.augusts, 8:51 Atbildēt
PPilsonis
Kariņa pērkamie trollīši uzdarbojas? Ja nav sakarigu argumentu, tad jānolamā cilvēks, kurš runā varnešiem nepatīkamu patiesību un pamato to ar neapgāzamiem cipariem? Jums un Jūsu bērniem taču arī būs jādzīvo Latvijā….
25.augusts, 9:03 Atbildēt
SSapņotāju sapulce
Kariņš un krištopāns pēc būtības daudz neatšķirās,tā lūk ,,pilsoni,,
28.augusts, 8:34 Atbildēt
PPilsonim
Pasarg Dievs, lai bērni dzīvotu Latvijā, kur valdīs Lielie zagļi šlesers, krištopāns un nariks gobzems
26.augusts, 17:30 Atbildēt
PPrecizējums
Nē, jānolamā cilvēks, kurš nevar ciest latviešu tautu, kurš to sauc par reņģēdājiem un kurš uzvedas tikpat aroganti un uzpūtīgi, kā tagadējā vara, ja ne vēl 100 reiz uzpūtīgāk, kurš pēdējos gadus nav pielicis pirkstu Latvijas attīstībā, bet kā parazīts dzīvojis ASV!
25.augusts, 15:29 Atbildēt
MMarts Lempurģis
Pilsoni ,ar troļiem maz sakara ! Tas bija krištopāns ,kurš pēc tā ,kad šķele un co šim izskaidroja ,ka pēc būtības viņš ir parasts pamuļķis ,kurš tika izmantots ,aiz apvainojuma bļāva -Muļķu zeme .Un ko viņš būdams kā premjers izdarija ? Uzlika asvaltu uz savām lauku mājam ? Da i tas bija galīgi sliktas kvalitātes . Tad stāsti ,ko ceri tagad sagaidit no ši muļķu zemes ģenerāļa ?
25.augusts, 9:35 Atbildēt
vvakcinētais
Vai Floridā naudas pietrūcis?
25.augusts, 10:14 Atbildēt
vviedais
Jā, bet mums ir iespēja to labot. Jāsāk ar likumiem,kuru nav un korumpētām tiesām. Dēļ korupcijas Latvijas tiesās un prokuratūrā to pametuši investori un uzņemēji. Tiesu izpildītāju reiderisms ir likumā nostiprināts! Tas ir nonsenss! Bez tiesiskas bāzes valsts nevar pastāvēt, tāpēc Igaunija un Lietuva iet atrāvienā. Vai neliekas jocīgi, ka Meroni advokāts vada tiesu sistēmu?
25.augusts, 10:16 Atbildēt
ssircsaraujaspikucī
.. šitas vecais sakārnis isstās godīks .. nu tā pēc acīm, nēnuako - citreiz arī visādi sūdi mainās, pakalst saulē un sāk smirdēt mazāk ... vienvārdsakot - visi, kas abdirš krištopānu ir tupi vateņi
25.augusts, 13:46 Atbildēt
KKriksis
Šitais pans, jau te valdīja pirms 20 gadiem un neko kārtība nesaveda. Tad viņam bija spēks un enerģija, , pašlaik tikai tukša runa.
25.augusts, 14:37 Atbildēt
ppipars
Lielais vilis varēs visās cirsmās raut celmus un būvēt golfa laukumus.
27.augusts, 18:57 Atbildēt
kkaatad
Kaa tad mess nonaacam tur kur esam tagad? Tikai pateicoties tadiem Shlesriem, Krishtopaniem, Shkelem, Kalvishiem un sraksts var turpinates, jo tie kas tagad pie varas ir tiesh rezultas tam kas bijis ieprieksh. Glabeji atradushies shitie iedzis tautu taadaa pat bedree, ja ne vel dzilaakaa, jo pasaule ir mainijusies un parastam cilvekam tur ir tikai statistikas nozime. Gan tiem kas tagad pie varas gan tie kas raujas, parastais cilveks ir starp kaajaam. Reali ir pilnigaa di..saa balsot vispar nav par ko pilnigs farss, noliek vairakas sudu chupas un tagad izvelies kuru gribi.
27.augusts, 19:26 Atbildēt
AAsd
Nevar krievam pādot savu cūku aizgaldu par 4 miljoniem...jāmaina politika, jātirgo pilsonība...jāmazgā kremļa noziedznieku nauda... ..muļķu zemes lopi jādrāž!
29.augusts, 13:55 Atbildēt
HHmmm
Super, pateicoties Kriškopanam, Latvijas tauta tiks pabarota ar reņģēm un makaroniem, ko šie karinās ļaudīm uz ausīm.
25.augusts, 6:10 Atbildēt
pprahtweeders
Ja vēl atrodas letiņš, pat šmurguļa gados, kas nav dzirdējis par Vili ''Metaxa monopolu'' Krištopānu un viņa varoņdarbiem bandā ''Pleskavas šoseja'', sitams ar šaizainu koku. Pļurkšķiem, kas saka, ka ''muļķu zeme'' nebija - toreiz šamais to nenoliedza un vēl teica daudzas lietas, kas bija tikpat apvainojošas. Galveno apjēdziet - miljonāru 25 gadus Floridā tēlojis io bello ir notērējies un dikti grib rīt no veco laiku siles - kopā ar Leščinski vai Ždanoku, viņam pie pačas.
25.augusts, 8:57 Atbildēt
SSecinājums
Precīzi!
25.augusts, 15:36 Atbildēt
AAndris
Kādā kārtībā var savest muļķu zemi?
27.augusts, 0:17 Atbildēt
HHaha
Par musulmaņu migrantiem ne vārda. Droši vien būs ļoti vēlami un gaidīti.
25.augusts, 6:13 Atbildēt
IInta
Toties TUA būšot gaidīti viesrezidenti, kā jau tas bija Šlesara - vismaz ieteikuma, ja darbības NĪ biznesā - tā rezultātā arī iepriekš.
Jaunlatvijci, to biš.
25.augusts, 12:24 Atbildēt
PPrecizējums
nu Šlosers jau pats ir tāds jaunlatvijec!
25.augusts, 15:42 Atbildēt
OOki
Beidzot ir par ko balsot .
25.augusts, 6:15 Atbildēt
NNav jau pirmā reize
Šis taču visus ceļus reiz noasfaltēja.
25.augusts, 7:54 Atbildēt
OOki
Porziņģim arī?
25.augusts, 17:36 Atbildēt
ttirliņš
Nosauktas visas vainas precīzi. Bet tie ir tikai pirmsvēlēšanu runu vērti spīguļi. Pagaidām neviens nav pat domājis šos pirmsvēlēšanu runu spīguļus pārvērst dārgakmeņos. Savulaik tak tika sludināts, kāpēc latvieši neņem bankās kredītus. Tak visa pasaule dzīvo uz parāda. Tālredzīgi noklusējot, ka valstī veido ārzemju banku paradīzi ar piecreiz dārgākiem kredītiem. Un šī banku paradīze līdz šai dienai neko būtiski nav mainījusies. Banku paradīzes sausais atlikums ir nespēja valsts mērogā ražošanā lietot modernus darba rīkus. Tie ir dārgi, bez kredītiem tas nav paceļams, pieckārt dārgāki kredīti valsti atstāj bez ražotnēm,, cilvēki spiesti izbraukt no valsts. Pat bēglīši pazūd no mūsu valsts teritorijas krustu nemetuši. Un tas viss ir Latvijas ceļa mērķtiecīgs roku darbs, Un turpmākais nemainījās, deputātu kandidātus izvirza, ta ne jau iedzīvotāji. Kas maksā, tie pasūta mūziku. Un maksā ar iedzīvotāju naudu, tikai tai nomainīts maksātāja vārds. Un sevi Krištopāns ir jau labi pierādījis, par latu izpārdodot nu jau Latvijas rūpnīcas. Es palūgtu nosaukt trīs lietas, ko viņš būtu organizējis Latvijas attīstībai. Varbūt tās bija dzelzceļu slēgšana, vai kas tamlīdzīgs? Es drīzāk sliecos domāt, ka shēma 1 lata rūpnīcām bija ar teicamu atgriezenisko saiti personīgai kabatai. Tagad parādījusies nauda ātrvilcienam un citām fīčām, pat covidnaudas. Un iespējamas viena otra nevainīga shēmiņa pat atsavinot privātās zemes. Un censoņi ar skaļām, trenētām rīklēm ar uguni nav jāmeklē.
25.augusts, 11:39 Atbildēt
hheijā hopsā
Pirms gadiem 25 viņs jau bija pie varas un kas bija? Nabadzība un posts. Balso vasals par pagātnes rēgu
25.augusts, 14:42 Atbildēt
DDāliju audzētājs
Eh jebal acē, aizver muti Vīli, un meties zem vilciena, nemoki ne sevi, ne mūs, jau vienkāši zajebal!
25.augusts, 6:15 Atbildēt
OOki
Interesanti, kādas dāliju šķirnes tu audzē ? Kaut kā nevaru iztēloties ziedus un tevis lietotos krievu valodas zemākās kārtas vārdus , kurus pat reti kurš krievs lieto . Interesanti , kā tādi ziedi izskatās, jūtas un smaržo ?
25.augusts, 7:32 Atbildēt
UUsis
Novaļojās pa floridām, naudu noļurināja. Nu atkal piezīdīsies Latvijai. Triekt vajag tādus krištopanus. Ja viņam Latvija būtu svarīga, visu laiku to būtu cēlis, nevis baudījis dzīvi otrpus dīķim.
25.augusts, 6:30 Atbildēt
OOki
Laikam nesen skolu esi pabeidzis ? Neesi neko dzirdējis par Swedbank ? Nebūtu Viļa, nebūtu Swedbank Latvijā . Neesi neko dzirdējis par jaunu golfa projektu , ko Vilis attīsta ? Tās ir milzīgas investīcijas , pie kā tiek strādāts gadiem .
25.augusts, 7:36 Atbildēt
JJautājums
Vai jaunais golfa projekts būtiski palielinās Latvijas IKP uz vienu iedzīvotāju?
25.augusts, 15:44 Atbildēt
EEhhh
Golfa laukumi uz pašvaldības un valsts mežu zemes. Tāpēc arī jālien.
25.augusts, 8:00 Atbildēt
HHmmmmm
Jā,tieši pateicoties SWEDBANK mums ir dārgi un grūti pieejami kredīti nekustamo īpašumu iegādei, milzīgas banku operāciju komisijas, valsts parāds par banku glābšanu, ko mūsu dižeirokomisārs nevis norakstīja kā isladieši britiem, bet mēs piķojām un valūtas fonds mūs drāza. Paldies, Vili, paldies arī Aināram par "lēto cenu" veikalu tīklu RIMI. Paldies, biedri no dinozauru laikmeta.
25.augusts, 8:41 Atbildēt
TTenis Gaitiņš
Visas basketbola bumbas skaļi smejas par šī sprukstiņa blādīšanos - viņš kopā ar alkātīgo neizglītoto parvēniju, latviski - plikadīdu, šlezeru no lumpeņu aizgalda, glābs Latviju un latviešus, kurus viņš savā laikā pilnīgi pareizi nosauca par muļķu tautu, bet kurai tagad piestāv labāk - zagļu un stulbeņu tauta, kas sevi pati dzen kapā. Tādai muldēšanai var noticēt vienīgi vēl lielāki sprukstiņi, kuri, protams, latviešu masā netrūkst. Latvieši ir Latvijas nelaime, kauna traips, kas nemaz negrib sakārtot sevi, bet tagad sāk laist iekšā arābus, kuri tiks izvietoti visā Latvijā. Eiropa dos naudiņu viņu ēšanai, bet šlezeri to tūlīt izzags kopā ar krištopirdējiem. Protams, pie zagšana pielīdīs arī latviešu lielākais zaglis šķēlvieplis, kurš ir jāatelpina pirmais no latviešu mēslu bara.
25.augusts, 6:35 Atbildēt
vvisvaldis
Viedi vārdi triekt ratā.
25.augusts, 8:28 Atbildēt
EEdmunds
Nu,it kā Krištopjānis deva paskaidrojumam par savu muļķa zemi. Par arābiem,drusku sasapņojies,ja jau Latgale ir tukša,domā,ka šemie tagad sāks govis ganīt?
25.augusts, 9:22 Atbildēt
PPiebilde
Nesaprotu tos, kuri ar tik lielu centību lamā Šleseru. Un viscentīgāk to dara tie, kas nevienu dienu paši nnav bijuši biznesā. Es gan ļoti ceru, ka Šlesers dabūs pietiekoši daudz balsis un ceru, ka nākošajā Saeimā vairāk tiks domāts par to, ka vajag radīt, nevis likvidēt.
25.augusts, 23:48 Atbildēt
AAndris
Pēc tā izteiciena par "muļķu zemi" būtu vajadzējis dot "tehnisko piezīmi" politikā - nost no laukuma līdz mača beigām. Kur nu - iecēla par premjeru! Tagad laikam naudas aptrūcies- Floridai vairs neiznāk, māju Baltezerā pārdod. Pa fiksam atkal politikā!
31.augusts, 19:05 Atbildēt
PPirktspēja
Kārtīgi jāizlaupa?
25.augusts, 6:35 Atbildēt
KKLANI UN KORUPCIJA TRAUCĒ
Traucē KLANI, KORUPCIJA, KUKUĻDOŠANA, JURISTI,NELOJĀLIE PILSOŅI PRET LATVIJU.
25.augusts, 6:36 Atbildēt
RRiks
Vilim nauda beigusies! ;(
25.augusts, 6:37 Atbildēt
OOme
Diez kāpēc es lielajam Vilim neticu. Droši vien arī nauda beigusies.
25.augusts, 8:11 Atbildēt
PPiebilde
Vispār jau visticamāk, ka Jums ar to naudiņu tā pašvaki. Vilim izskatās, ka naudiņa ir.
25.augusts, 23:50 Atbildēt
RRolis
Nav,nav,pat mAju izlicis pārdošanā!
26.augusts, 8:57 Atbildēt
SStrupulis
Vēl tak mazērniņiem vajag,jo tie dzvo Latvijā.
25.augusts, 9:52 Atbildēt
nnu gan
hā hā hā vēl viens netīŗeļu nafatalīns, tava 'kārtība' te jau 30 gadus smird
25.augusts, 6:39 Atbildēt
ttā ir
škle vēl nav runājis
25.augusts, 6:40 Atbildēt
JJābis
Viena no manām pirmajām spilgtajám "politiskajām atmiņām" saistās ar laiku, kad Vilis Krištopans uzvarēja vēlēšanās.. un valsts sāka aizņemties.. aizņemties un aizņemties. Atceros LC uzvaras svinības, kad viņi aplī svinēja kā sportisti, pēc uzvarētas spēles. Vilis atvēra pandoras lādi un uz visiem laikiem iemainīja neatkarìgu Latvijas ceļu, pret finansiāli atkarīgas provinces statusu. Paldies, Vili. Nē.
25.augusts, 6:42 Atbildēt
LLielais Vilis
Es biju varens! Un būšu! Vot tā, muļķuzemes reņģugalvas pastalās, he he ...
25.augusts, 6:54 Atbildēt
vvisvaldis
Viens no blēžiem Latvijas miesā!!!
25.augusts, 8:31 Atbildēt
BBez problēmām
Nu, īsti taisnība nebūs, jo līdz nācijas glābēju Godmaņa- Dombrovska premjerēšanai valsts parāds turējās līdzīgi Igaunijai, ap 10% no IKP. Bet tie divi dauņi savārīja tādas ziepes ar savu parex izdzimteņu glābšanu un "austerity" eksperimenta ieviešanu, ka tagad esam pilnīgā žooooppppāaa!
25.augusts, 11:33 Atbildēt
RRunkulis
Vilīti tu esi super nekaunīgs nelietis
25.augusts, 6:57 Atbildēt
AAnita
Tu,Vili,sevi jau pierādīji un buldozers arī.
25.augusts, 6:58 Atbildēt
TTālis
Kā var muldēt - četros gados dubultot budžetu !!
25.augusts, 7:01 Atbildēt
FFēlis
Kā var nesolīt! Nez kāpēc viņi ir iedomājušies, ka Latgalē tas čangals kaut ko nozīmē. Aizpisies prom, tātad vairs neesi savējais.
25.augusts, 7:30 Atbildēt
VVeiksmes Stāststs
kas novakavēts tas nokavēts tagad var vainot citus.
Labuma tik nekāda.
25.augusts, 7:08 Atbildēt
RRobis
Šitam nelietim jāsēž cietumā nevis par ministru atkal sagribējies!
25.augusts, 7:08 Atbildēt
RRebrending
Viss jau labi, runa ir pareiza, bet tomēr... kā liels viesulis man ausīs skan, kurš atkal ir devies prom no LV... līdz pienācis ir laiks, kad saprotu - vairāk laiku šai valstij neveltīšu. Pietiek man te cīnīties biznesā, pietiek man te braukāt pa bedrēm, kas 10 gados, mana rajona apkaimē nav izmainījušās, pietiek man šī latvija ar visām korupcijām, par kurām gandrīz katru mēnesi ir informācija. pietiek man muļķu tautas, kas ievēl kaimiņu, bet šis vēl nav beidzis karjeru saeimā, kad gobzems jau ir priekšā, ar tiem pašiem muļķa atbalstītājiem. Brīvdienās izmazgāju lielo ceļojuma somu un smuki visu kārtoju, kārtoju ar prieku un atvieglojumu, ka beidzot esmu saņēmies un pametu šo bēdu leju, apzināti, ar prieku. Mani nesatrauc vairs šī zeme, ne nākamie politiķi, jo neplānoju atgriezties. Vien nosaku sev, eh.. vecīt, zaudējis tu te esi savus spēka gadus, vajadzēja jau sen pieņemt lēmumu. Latvija ir beigusies un to reanimēt nav iespējams, pārāk nolaista, pārāk daudz parādos, pārāk daudz aizbraukušo. Kā saka, sveicieni Jums palikušajiem no Alpu kalniem, tieši to pakājē es turpināšu dzīvot, strādāt un baudīt...
25.augusts, 7:17 Atbildēt
EEdmunds
Žēl protams,ka esi tāds.Ko letu puikas izcīnīja 100 gadus atpakaļ,tas sanāk pie dir....iespējams,ka mums,kuri ir zem 2-miljoniem,kā teica M.Zanders,nepienākās šī valsts,jo viņa pienāktos kurdiem,katelāniešiem...un ttt,a mēs vienkārši pasakam,ej dir.....Varbut ar padomā no šī aspekta,pirms pamet Valsti,bet tur būsi bēglis.....
25.augusts, 9:31 Atbildēt
vvepris
Lai Tev izdodas labas lietas ja veselība to atļauj !!!
25.augusts, 9:35 Atbildēt
BBez problēmām
Tieši tā, ja jau vēl joprojām nevar ieiet veikalā, nopirkt preci, saņemt legāla veikala no super-duper nenoviltojama kases aparāta čeku un ielikt to grāmatvedībā, tas ir nonsenss! Takš beidzam māžoties ar visu to rekvizītu rakstīšanu čekā zīmogiem un parakstiem, kas reizēm aizņem 15 minūtes vienam pircējam! Un tādus reirus ir vienkārši jāiespundē alā, kur saule neiespīd par ideju mazajiem uzņēmējiem maksāt nodokļus no neiegūtiem ieņēmumiem!!!
25.augusts, 11:37 Atbildēt
JJautājums
Vai esi Kinna, vai viņa radinieks?
25.augusts, 15:58 Atbildēt
AAlen
tautai ar atmiņu vili viss ir kārtībā. Ne vilis, ne ainārs nav aizstāvējuši un arī nekad neievēros sabiedrības intereses. nemaz neceriet uz vietām saeimā.
25.augusts, 7:25 Atbildēt
jjājā
. tieši tā!
25.augusts, 7:41 Atbildēt
AAlnis
Domājiet, tauta, un nelaidiet šos vairs pie teikšanas, neko labu valstij viņi nedarīs!
26.augusts, 21:42 Atbildēt