Komentāri: Būt savas vietas vēstnesim ne tikai vārdos, bet darbos

14.10.2021. Ilze Zālīte
 
žžanis
Lai nu ko, bet muldēt tu proti, pagaidām neredzam nekādu sadarbību un velmi, lai jaunpienākošie novadi varētu attīstīties Mitrēvica k-gs jūs esat narcis un populists.
14.oktobris, 11:38 Atbildēt
AAija
Siguldas novads ir progresīva vadītāja pārvaldībā. Patīk realizētie lielie un arī mazie projekti, man dzīvot Siguldas novadā ir komfortabli. Paldies par to!
14.oktobris, 16:26 Atbildēt
MMI
Nja, manā skatījumā progresīvs cilvēks, kurš noraka sevi ar fatālu kļūdu. Protams atvainojos, ja nu kas nav pareizi, bet tādas nu ir manas domas.

Kurā partijā viņš no neseniem laikiem?
Cilvēks kurš daudz laba izdarījis praktiski, aizgāja pie ...., ej tu nost nolikt sevi vienā plauktiņā ar viņiem. Bāc, tā ir unikāla māksla sevi tā pazemināt.
Esi štengrs un rakstos par sevi piestelē arī savu politisko piederību, lai sabiedrība Tevi var asociēt ar Tevis jauno partorgu prātulām un izdarībām.
14.oktobris, 22:02 Atbildēt
SSiguldietis
NIN ir ļoti lieli, pilseta dzivo iluzija uz turisma rekina, nekas labs taja sigulda nav. Un šis cilveks ir lišķis! Smaida acis un neko nedara. Pilseta bez ritdienas. Vel maksu par iebrauksanu varetu prasit. Klauns!
15.oktobris, 19:57 Atbildēt
JJuris
Ūdens lējējs, skatoties uz citām pilsētām Valmiera, Cēsis, Sigulda nobāl attīstības ziņā.
16.oktobris, 8:49 Atbildēt
MMurjāņi
Aizsēdējies. Kur veloceliņš no Blaumaņa ielas līdz Bucefālam ?
17.oktobris, 21:05 Atbildēt
PPriekšpilsētas tumsoņa
Toties stabiņu sērgu Latvijā palaida šitais...!
17.oktobris, 22:19 Atbildēt
NNe silts ne auksts Sigulda
Agrāk bij entuziasma pilns. Tagad nu jau prasās vai piespiedu kārtā ievilkt kanalizāciju vai gāzi par bargu naudu . Zinām bankas kredītus nedod. 2022. gadā Domē saldi rakstīs ja nav kanalizācijas , tad maksā 400€ sods. Mums nav pa spēkam iekrāt naudas un mēs neesam zagļu elites grupa kas notiek augšā.Sorry.
18.oktobris, 10:37 Atbildēt
ffwd
Mēram nav ne vainas, bet par tiem sodiem.. tad vajadzēja par pārsimt latiem likt uzreiz to kanalizāciju, kad pirms ~ 10 gadiem visur pa pilsētas stūriem to ievilka. Ik pa laikam akcijas un atlaides pieslēgšanai pie centrālām trubām, bet nē, gaida sankcijas. Domā, ka apkārtējie nezina, ka asenizators 1x 2 gados parādās dažās mājās un visi labumi uz kaimiņu īpašumiem (dārziņiem) aiziet. Tajā pašā laikā ar lepniem vāģiem brauc un ceļojumos, bet sūdus no sava pagalma nenovada. Tur NIN vajadzētu 5kāršot kā galvas-pilsētā tiem, kas nepakļaujas civilizētai kārtībai, tad uzreiz sakārtos trubas un negandēs gruntsūdeņus ar saviem veļas pulveriem.
19.oktobris, 10:12 Atbildēt
SSigulda
Sigulda vairs nav pilsēta, bet guļamrajons Pļavnieki, kāpēc nebūvē mājas ārpus pilsētas, cilvēki praktiski kājām nestaigā, pārvietojās ar auto, satiksme nenormāla, ātrumus neievēro. katrs dara ko grib un kad, nekādas cieņas pret sabiedrību, svētdienās pļaujam zāli, griežam dzīvžogus, savu mīluļu sūdus nesavāc. Uzskatu, ka pašvaldība neko nedara priekš iedzīvotāju labklājibas, Interesanti,kāpēc dažas ielas tiek bruģētas, piemēram Vainagu iela, citas nē.
19.oktobris, 10:28 Atbildēt