Komentāri: Agnese Irbe: Ja ES spiež Bulgāriju ierakstīt bērna dzimšanas apliecībā divas mammas, tad vairs nesaprotu, kur esam iestājušies

08.01.2022. BLBens Latkovskis
 
AAgate
Visu cieņu kundzei! Mani priecē, ka valstī vēl ir sakarīgi CILVĒKI.
8.janvāris, 6:20 Atbildēt
GGFY
Tieši tā, žēl tikai, ka tādu ir tik maz...
8.janvāris, 6:37 Atbildēt
zzini
Līdz ar šo sarunu portāls telos.lv ir piedzīvojis hakeru iejaukšanos! Nav, "ne skaņas, ne bildes"! Globālisti plēš izstaipītās pakaļas, tātad baidās!
8.janvāris, 19:37 Atbildēt
LLeanne Jamison
Es saņemu labu algu no mājām no 1300 līdz 2600 USD nedēļā, kas ir pārsteidzoši, jo pirms gada es biju bez darba šausmīgās ekonomikas apstākļos. Es pateicos Dievam katru dienu, kad tiku svētīts ar šiem norādījumiem, un ADq tagad mans pienākums ir to pārmaksāt un dalīties ar visiem,

Lūk, ko es daru…. ………………..__gg.gg/xfvsx
8.janvāris, 12:06 Atbildēt
aanitiņa
Nu taču - vienreiz aizvācies ar saviem murgiem!
8.janvāris, 23:33 Atbildēt
AAdriatico
Pieļauju (un ceru), ka nav maz. Lielākoties šie labie ļaudis nav paraduši klaigāt kā, piemēram, liberāļu elementi.
8.janvāris, 10:59 Atbildēt
GGunars Tirzitis
Pilnīgs atbalsts! Labo un sakarīgo ir daudz, daudz, bet viņi klusē. Tik tiešām! Ir pēdējais brīdis pacelt savu balsi. Glābsim LATVIJU!!!
8.janvāris, 11:41 Atbildēt
jjānītis
Šis jautājums ir jāizlemj referendumā!Esmu dzirdējis runas , ka šo jautājumā nedrikst izlemt.Tātad tautai nepieder vara?
8.janvāris, 13:23 Atbildēt
RRama
Sen jau nepieder.
8.janvāris, 20:11 Atbildēt
EEkarijs
Viendzimuma laulibas var tikai apstiprinat valdiba un Saeima un tapat referenduma tauta butu par LGBT un Ainars Slesers nav nekads katolis,jo atbalsta Lebegeva sektu.
8.janvāris, 14:59 Atbildēt
NNost ar geiropu
>Ekarijam
Ja tu un visi tavi paziņas ir pederasti, tas nebūt nenozīmē, ka tautas lielākā daļa ir tādi... Cita lieta, ka līdz šim lielākā daļa pret jums bija neitrāli noskaņota - savās guļamistabās drāziet viens otru, kamēr pakaļa lupatās, taču tagad, kad jūs sākat pretendēt uz "ģimenes" nosaukumu savām perversijām, ar tiesībām adoptēt (un attiecīgi psihiski kropļot) bērnus - tas jau ir nepieņemami pārliecinošam sabiedrības vairākumam un nespīd jums nekāds pozitīvs rezultāts referendumā.
8.janvāris, 17:18 Atbildēt
EEkarijs
Tev debilam ar savu debilo niku Nost ar geiropu,jo EK 2021.gada augusta pienema likumu,ka paris gados visam Eiropas valstim ir oficiali jaapstrina viendzimuma laulibas un man jau sen ir pie dirsas NRA debilo neta pederastu debilie neta murgi...
8.janvāris, 18:33 Atbildēt
kkariņa valdību ziepēs
Pediņam ekarijam
Ja esi stulbs, nelielies ar to - ir nevis "EK likums" (pēc ES klasifikācijas - regula), bet gan EP (tukšrunātāju deputātu) rezolūcija, kurai ir tikai rekomendējošs raksturs.
8.janvāris, 20:01 Atbildēt
JJumu
Nu divi tēvi teorētiski ir iespējami. Ja bija notikusi grupavuha, tad pamēğini noteikt kurš ir tēvs, tad labāk, lai abi maksā alimentus. Bet divas mātes vienam bērnam ... ?
8.janvāris, 10:23 Atbildēt
JJumis
to Jumu
Kopš eksistē DNS analīzes, pat grupņikā ar >10 veču piedalīšanos bez problēmam var noteikt īsteno astainā īpašnieku...
8.janvāris, 17:09 Atbildēt
CCentis
grupovšķina, vai ne?
8.janvāris, 12:25 Atbildēt
PPravietisnejaukais
Es gan saprotu, kur mēs esam iestājušies - tā ir kārtējā Bābele.
Tā ir supervalsts, kuras dalībnieki ar lielu kliegšanu noraidīja iespēja savā Konstitūcijā pieminēt Eiropas kristīgās saknes. Šī lēmuma sekas mums būs vērot un izjust.
Tā ir sabiedrība, kurā "dieviņu" piemin tikai uz kārtējiem veikalu ķemmēšanas svētkiem, tā ir sabiedrība, kas ēd Dieva maizi, bet Dievam nepateicas.
Tāpēc šo , kārtējo "Bābeli", piemeklēs tās pirmās Bābeles liktenis.
Un visas nākošās - arī tas pats.
8.janvāris, 9:40 Atbildēt
nnūuu
Tu, pravietinejaukais, paej nu drusku maliņā! Savu neizdzēšamo mīlestību uz kariņiem un co jau esi spilgti demonstrējis komentāros zem attiecīgām tēmām! Atgādinu, ka Dieva Vārda nelietīga valkāšana ir iemesls sodam ar nāvi!
9.janvāris, 9:40 Atbildēt
PPravietisnejaukais
1 Dāvida dziesma. Tas Kungs ir mans gans, man netrūks nenieka.
2 Viņš man liek ganīties zāļainās ganībās. Viņš mani vada pie skaidra ūdens.
3 Viņš atspirdzina manu dvēseli un ved mani pa taisnības ceļiem Sava Vārda dēļ.
4 Jebšu es arī staigāju tumšā ielejā, taču ļaunuma nebīstos, jo Tu esi pie manis, Tava gana vēzda un Tavs gana zizlis mani iepriecina.
5 Tu klāj man galdu, maniem ienaidniekiem redzot, Tu svaidi ar eļļu manu galvu, mans kauss ir piepildīts pilns līdz malai.
6 Tiešām, labums un žēlastība mani pavadīs visu manu mūžu, un es palikšu Tā Kunga namā vienumēr.
9.janvāris, 17:41 Atbildēt
tto pravietistukšais
Velns arī citē Rakstus un liekuļus saož pa gabalu, arī no elles. Nav tev nekādas izcilības, citētāj. Nomenklatūras stabule, nekas vairāk.
9.janvāris, 20:15 Atbildēt
MMēs ejam bezdibenī
Ja Tas Kungs (Dievs) nebūtu sūtījis Sodomai pelnīto sodu, tās laicīgā vara arvien vairāk panīktu un drīz vien vairs nevarētu pastāvēt. Jo kur laulības pienākums un tikumība tiek noraidīta, dodot vaļu netiklībai un kauna darbiem, tur zūd arī visa kārtība, likumi un godājama dzīve. Bet kur tās nav, tur nav arī laicīgās varas. Paliek tikai nekārtība, lopiska un mežonīga dzīve. Tādēļ Dievs ir bijis spiests citiem par brīdinājumu sodīt šādu mežonīgu, neprātīgu dzīvi kādu dzīvoja sodomieši. (M. Luters 1483 -1546)
8.janvāris, 13:04 Atbildēt
LLatbrrxit
Suūdos esam iekāpuši, jāizkāpj!
8.janvāris, 10:44 Atbildēt
DDzērājs
Pirms vēlesanām uzpeld visādi dīvaiņi. Un tad visi nozūd....
8.janvāris, 7:22 Atbildēt
NNedzērājs
Dīvainītis ar pudeli! Cik ilgi vēl vilksi?
8.janvāris, 9:22 Atbildēt
PPēteris
Drīz tā Eiropas pederastu savienība piespiedīs mums visiem vairoties ar dzīvniekiem, tādēļ jau tas zilais karogs plivo, kādas tad divas mātes,vai tad garīgi slimiem var atļaut audzināt bērnus, ņems tos bērnus un izvaros, tikai pederastu eiropa to nevēlas atzīt.
8.janvāris, 7:46 Atbildēt
AAlbiona
Lielbritānijā jau bija gadījums: ļaudamies pamudināšanai, puišu pāris pieņēma bērniņu, 10 mēnešus vecu meitenīti. Pēc kāda laika vājākais un stulbākais no pāra bērnu nosita un tiesā stāstīja ka mazulī pats sātans bijis iemiesojies- viņa esot bļāvusi un raudājusi, kaut gan bijusi pabarota un pamperis apmainīts. To viņš par šausmīgā stresā atrodošos bērnu, kurš nesen atņemts mātei un vispār nesaprata, kas notiek.
10.janvāris, 14:04 Atbildēt
NNu nevajag viņiem ģimenes
Tie, kas domā, ka pārvalda pasauli, nemaz negrib, lai cilvēki vairojās, tāpēc visu, kas ārda ģimenes jēdzienu, atzīst par modernu, gaismu nesošu un mūsu gaišo nākotni. Viņiem nevajaga ne jūs, ne jūsu bērnus. Diviem viena dzimuma radījumiem bērnu nav un nākotnes nav. Bērnu nav un nākotnes nav. Tagad vēl nošpricē un pēc tam bērnu nebūs. Satversmei šķauda virsū un maina kā piezīmju papīrus. Nekādas cieņas pret galveno dokumentu no ievēlēto kalpu puses. Un mēs viņiem vēl algu maksājam!
8.janvāris, 15:13 Atbildēt
LLatviete
Mūsu valdībā arī salīduši "zilie" tāpēc uz vēlēšanām labāk neiet, jo nekas nemainīsies. Saskaņai arī ir labi, jo par katru vēlētāju viņiem maksā un tāpēc klusi sēž, viņiem ir labi.
8.janvāris, 13:00 Atbildēt
VVakara murgs
Neko nedarīt/ nevēlēt ir visnepareizāk. Jo pašreizējā kliķe pie varas to tik gaida lai vēlēt ietu 35% vēlētaju vai mazāk, nodibināsim koalīciju ar kādu sūda brāļu brigādīti ar 3% un turpināsim sēdēt arī nākošajā valdībā.
8.janvāris, 21:02 Atbildēt
EEkarijs
Un te jau atkal kometa NRA neta idioti un dalbajobi,un jau atkal vienas stulba homofobiskas ateja slimie murgi,un kad Latvija ietsajas ES visi jau zinaja,ka ka kad ar Latvija legalizes viendzimuma laulibas un Latvija par LGBT 50% tauta ir neitrala un ari Latvijas ir jauklausa visam ES regulam.
8.janvāris, 10:25 Atbildēt
kkostromietis
Kāds tu Ekarijs tu esi pidars!
8.janvāris, 12:53 Atbildēt
PPareizaispadoms
Ekarij, kā viens nopietns cilvēks var ņemt vērā Tavus pārmetumus "homofobijā" (cilvēkbailībā) , ja pats jēdziens ir melīgs?
Jo iebildumi ir pret psihiski neveselu cilvēku seksuālās orientācijas propagandēšanu, nevis pret cilvēkiem ( homo-cilvēks , būtne... fobos -bailes).
Ekarij, ja gribi izskatīties pēc loģiski domājoša, lieto saprotamu terminoloģiju !
Piemēram - "Sodomofobi" , vai "pederastfobi" , tā būs saprotamāk!
8.janvāris, 12:19 Atbildēt
EEkarijs
Pederastiem nav nekada sakara ar gejiem,jo pederastija un tas pats kas pedofilja un Latvija 50% tauta par LGBT ir neitrala 25% par un 25% pret LGBT un Latvijas tauta nav homofobiska.
8.janvāris, 15:03 Atbildēt
UUldis Bārītis
Grieķiski./ paiderastēs - zēnu mīlētājs/ , tātad gejs un pedofīls kopā.
11.janvāris, 15:43 Atbildēt
tto Ekarij
ka ka kadu tu tads - ko tu par tam atejām tā uztraucues, mīļais draugs: vai tev tur kādas atmiņas, vai kā?
8.janvāris, 11:38 Atbildēt
FFakts
Ejj dirst! Latvija izstāsies!
8.janvāris, 10:57 Atbildēt
EEkarijs
Fakts pats ej dirts,debila homofobiska ateja un visiem parejiem NRA debiliem neta pederastiem.
8.janvāris, 11:30 Atbildēt
tto Ekarij
atkal tu draugs par atejām.nu fui ir tā.....
8.janvāris, 11:38 Atbildēt
JJelena Sergejeva
Īpaši neiespringsti, tas ir pedarij - Mārcis no TR. Tur viņš izgāzās kā veca sēta ar savu lgbt. Nekas jau nav mainījies, kāds zils analfabēts bija, tāds joprojām ir.
9.janvāris, 19:34 Atbildēt
EEkarijs
Man NRA draugu nav,jo tie 99,9% ir tikai debili NRA neta pederasti..
8.janvāris, 12:00 Atbildēt
EEglīte
Vadoties pēc Svētajiem Rakstiem, ko visa Radītājs atklāj, tad sieva ir radīta vīram un nevis vīrs sievai. Sieva radīta no vīra ribas, lai viņi būtu viens vesels. Tagad grib salaulāt "divas ribas", bet kā bez galvas dzīvos? Vai salaulāt "divas galvas", bet uz kā tās galvas balstīsies? Abos gadījumos draud sabrukums, jo tāds "veidojums" nevar pastāvēt. Bet sātans, Dieva ienaidnieks, ar lielu kāri metas Dieva radības kroni - cilvēku samaitāt, cik vien var. Vizuāli izkropļojis cilvēka dabīgās aprises, nozīmējis miesu, kā huligāni apzīmē sienas, un vēl ģenētiski grib pārveidot par kiborgiem un kādiem tur vēl avatāriem, un vēl uz naidu un kariem kūdīt... skumji.. iznīcība skrien pa priekšu:(:(:( mums tikai atliek lūgt Dievu, lai to postītāju garu apstādina un lai cilvēkiem dod prātu nekrist kārdinājumos, bet turēties ļaunumam pretim, lai mūsu valsti nepiemeklē tāds posts, kā Sodomu un Gomoru.
8.janvāris, 8:32 Atbildēt
AAsd
Pasaku grāmata!
8.janvāris, 15:15 Atbildēt
LLiliana
Var sabrukt tā ES ar tàdu dīvainu amoràlu morāli.Latvijà ir smaga korupcija tiesībsargàjošos orgànos un to visi zin.Kā tàlàk dzìvot?
8.janvāris, 9:38 Atbildēt
EEglīte
Cilvēkiem ir jānožēlo savi grēki un jāatgriežas pie Dieva caur Kungu Jēzu Kristu, lai nesekotu laicīgs sods un dvēselei mūžīgas mokas ellē par nepaklausību, bet caur Kungu Debesīs, mūžīgs miers, prieks un līksmība. Ir tikai divi ceļi un divas izvēles.
8.janvāris, 10:04 Atbildēt
FFakts
Nekāda dieva nav!
8.janvāris, 10:58 Atbildēt
PPraktiskāteoloģija
Ja Tu patiešām esi Fakts un, kā teica Volands - fakts ir viena spītīga lieta ... tad Tu varētu pievērst uzmanību, ka visapkārt čum un mudž RADĪBA, kura ir ļoooooti par daudz sarežģīta, lai būtu radusies pati no sevis.
Fakts, kā Tev šķiet?
8.janvāris, 12:23 Atbildēt
FFaktam Fakts
Paurķēji savu nāsi un nāci pie atziņas, ka tur nekā nav ko uzlikt uz zoba?
8.janvāris, 11:45 Atbildēt
EEeew
Ja tev nav, tad tu pievil pats sevi.
8.janvāris, 11:04 Atbildēt
GGate
Atbilde ir skaidra. Mēs esam iestājušies Rietumu Geju klubā. 2004. gadā, kad arī es balsoju par iestāšanos ES, šādu noteikumu nebija. Noteikumi tiek mainīti procesā nevis izrunāti sākumā. Ar to jau liberālfašisms ir līdzvērtīgs komunisma celtniecībai.
8.janvāris, 9:14 Atbildēt
LLietasvest
Ārā stāties nebūtu gudri- bijušais "joberis" to tik vien gaida. Kārtība jāieved tasjos Augeja staļļs, lūk, kas. Un tas ir jauno dalībvalstu uzdvums- jaunās dalībvalstis ir vēl pie puslīdz pilna prāta.
10.janvāris, 14:08 Atbildēt
TTrumps
Daudzās Rietumu valstu skolās bērnus, mācību programmu ietvaros, pārliecina, ka Jēzus Kristus bija biseksuālis. Saprātīgo politiķu mēģinājumus norobežot bērnus no agresīvās LGBTQ+ propagandas atduras pret “apgaismotās Eiropas” kareivīgiem protestiem. Notiek uzbrukums visu Pasaules reliģiju pamatiem. Visu Planētas atslēgas civilizāciju ģenētiskajam kodam.
ASV vadīja atklātu valstisku iejaukšanos baznīcas lietās. Atklāti cenšoties panākt pasaules vadošo reliģiju, it īpaši pareizticības, šķelšanos, kuras vērtībās ir redzams spēcīgs garīgs šķērslis liberālās koncepcijas neierobežotajai visatļautībai.
8.janvāris, 9:17 Atbildēt
TTo Trumps
Tā ienaidnieks nomelno Kungu, prāta samaitāšana un pestīšanas ceļa aizsegšana ar meliem un viltu, lai cilvēks nevarētu atrast izeju no šī ļaunuma un atrast pestīšanas ceļu.
8.janvāris, 11:37 Atbildēt
AAsd
Ir cilvēki, kas uzskata, ka citi nav cilvēki.....
8.janvāris, 9:36 Atbildēt
NNenjis
Vajag dzīvot, kā cilvēkam pienākas, tad nebūs jāsūdzās.
8.janvāris, 9:50 Atbildēt
nnezālītis
«Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/
8.janvāris, 9:51 Atbildēt
tto nezālītis
idiot, beidz pirst pie katra raksta.
8.janvāris, 12:21 Atbildēt
llai viņš drukā
viņš ir slims,nevajag lasīt!Neviens taču nelasa.
8.janvāris, 20:25 Atbildēt
YYes
Valstij un svešiem cilvēkiem nav ko maisīties citu cilvēku dzīvēs! Tās ir cilvēku pašu tiesības - noteikt, kā, nevienam netraucējot, savā starpā dzīvot un kādas sev ģimenes veidot.
8.janvāris, 11:48 Atbildēt
ppareizi
lai dzīvo,kā grib.Tikai lai beidz uzmākties valstij ar mistiskām prasībām.neviens viņus netraucē.
8.janvāris, 20:28 Atbildēt
DDusmīgais
Nepieņēma kopdzīves likumu, kas atvieglotu dzīvi visiem vienā mājsaimniecībā un rūpējas viens par otru, krāsainiem, rūtainiem, arī kopā dzīvojošām draudzenēm vai radiniecēm, brāļiem, omei ar mazdēlu. Laikā kad ieviesa datu aizsardzību un ģimeņu sociālos pabalstus, kopdzīves likumu izsmēja un pagrieza tikai rozā vai zilā plaknē, nepieļaujot, ka ģimenes mēdz būt dažādas, dzīve nav tikai pareiza! Tagad vēl trakāk. Jāpriecājas, ka cilvēki dzīvo kopā un kopā izdzīvo šais laikos. Problēma, ka netiek piedāvāts juridiski pamatots cits kopdzīves un saistību modelis. Ome dzīvo ar mazdēlu, rūpējas, bet neskaitās ģimene valsts sapratnē, jo nav savstarpējā laulībā_ pie vajadzības nesaņem pabalstus, kur nu vēl sarežģījumi ar datu aizsardzību. Tai pat laikā, ja dēlam ir uzturlīdzekļu parādi, tiesu izpildītāji nāk aprakstīt omes māju, kur puisis deklarēts. Nu nav Latvijā sakārtotas ne ģimenes, ne kopdzīves likumi ģimeņu labā. Vecais Civillikums balstīts uz vīrieša galveno lomu, bet dzīvē notiek dažādi. Ja jau viss balstīts uz laulību, nu piešķiriet man sievu vai vīru, un 3 bērnus, lai ir NĪN atlaide!
9.janvāris, 1:16 Atbildēt
JJohans
Ko lai dara, ja pat ļaudis ar augstāko akadēmisko izglītību nespēj saprast ģimenes būtību un jēgu, vienīgais, ko tie spēj - sasaistīt ģimenes un laulības jēdzienu ar kājstarpi ...
9.janvāris, 10:25 Atbildēt
AAgnesei
Pakaļā esam nonākuši un dziļā!
9.janvāris, 21:45 Atbildēt
ddoks
Viendzimumu laulībās nedrīkst būt bērni. Tas ir aizsegs pedofīlijai un bērnu vardarbīgai izmantošanai. Lai izaugtu normāls bērns, jābūt mātei un tēvam. Tās mātītes, kuras audzinas vienas, audzina nākamos Papļutus. Žēl, ka Vārna Vīķe Latviju ievilka pedo narko savienībā. Tika zaudēta neatkarība.
11.janvāris, 22:09 Atbildēt
aaha
Sen bija zināms,ka EU ir sū......bedre.
11.janvāris, 22:34 Atbildēt
SSakta
Irbe buutu izcila prezidente Latvijai.
8.janvāris, 7:07 Atbildēt
KKociņš
Mana sētniece sāka to pašu ko Irbe.Varbūt tomēr labāk viņu par prezidenti?
8.janvāris, 9:08 Atbildēt
PPareizaisjautājums
Kociņ, ja Tava sētniece ir līdz šim izvairījusies no kontakta ar pūli, ko viņa darīs prezidenta amatā?
8.janvāris, 9:16 Atbildēt
JJedritvai
Vai pediņš ierunājās?
8.janvāris, 9:16 Atbildēt
FFakts
Tad vispirms ir jāstājas atpakaļ Krievijas savienībā. Jo god. profesore tekstus laiž kā no putinisma rokasgrāmatas, tikai ar latviskām "prievītēm", kā agrāk PSRS laikos teica - nacionāla pēc formas un sociālistiska pēc satura.
8.janvāris, 11:30 Atbildēt
PPilnīgi pilnā rublis
Neko tamlīdzīgu viņa nedara, ēzeli! Ja Tev ir uzdevums viņu diskreditēt, tad ir jautājums, kas tu esi, ko te dari un cik kapeikas tev par šito samaksās.
10.janvāris, 14:12 Atbildēt
PPareizaisjautājums
Fakts, kas ir "Putinisma rokasgrāmata"? Pastāsti!
8.janvāris, 12:25 Atbildēt
FFakts
Paskaties KF televīziju, dzirdēsi. Īpaši Solovjovu.
8.janvāris, 12:28 Atbildēt
UUhhh
> Fakts
Tu skaties Solovjovu, aizliegto televīziju? Tev kā mūsu pederastiskās valdības piebarotam trollim vajadzētu tomēr rādīt piemēru pārējai (saprātīgajai) tautas daļai, ka nedrīkst mest kariņu un co pār p.mpi...
8.janvāris, 17:25 Atbildēt
mman varētu piemaksāt
ij tad es neskatītos solovjovu.
8.janvāris, 20:30 Atbildēt
PPareizaisjautājums
Ar ko Solovjovs atšķiras no Dzintara?
8.janvāris, 15:05 Atbildēt
KKrustiņš
Vēl viens latviešu kokpauris. Kurā pusē tu esi vai pie krieva vai vācieša?
8.janvāris, 11:48 Atbildēt
PPareizāatbilde
Krustiņ, redzi, ir ilgtermiņa domāšana un īstermiņa.
Ilgtermiņā, es esmu pie krieva, jo tā ir kristīga tauta un viņu ir daudz, kas dod cerību, ka tie izturēs liberastu spiedienu.
Īstermiņa domāšana - kā pierīties ŠODIEN, tas vairāk velk uz Eiropas pusi. Lai gan... ko mums dod šī ES nauda, ja mēs vēl paātrināti izzūdam?
8.janvāris, 23:26 Atbildēt
LLauskis
Gribētos uzrakstīt garāku komentāru jaukajai sievietei, kuras spēja analizēt ir desmitkārt lielākā par visu Lembja pērkamo skribentiņu kopjaudu, bet pietiks ar šo -  «Rome ne s'est pas faite en un jour».
8.janvāris, 7:07 Atbildēt
aaka saka
Steidzīgi skrien ārstēties. Tev ir paranoja.
8.janvāris, 9:31 Atbildēt
tto Lauskis
Šo Romu neuzcels nekad, vari būt drošs par to. Patiesības labad gan jāpiebilst, ka sātaniskajā Romas impērija šis kults tika atbalstīts.
8.janvāris, 11:06 Atbildēt
DDelavers
Latvija no ES ir ieguvusi milzigus labumus un iespejas. Ir realizeti un ari tiks realizeti proekti, kurus bez ES finansejuma mes nekad nebutu spejigi tos istenot. Nemaz jau nerunajot par verienigajam finansem no ES musu ekonomikas atbalstam. Musu pasu spekos ir tureties preti svesam vertibam un tas nepienemt. Pagaidam mums tas izdodas pietiekami labi.
8.janvāris, 7:22 Atbildēt
ssadrukāta nauda
Materiālie labumi uzpērk un pēc tam diktē noteikumus.
8.janvāris, 7:30 Atbildēt
PPareizaisjautājums
Delaver, cik ilgi būs "pagaidām"?
8.janvāris, 12:26 Atbildēt
ŽŽurks
Nekad nekas nav turējies tik ilgi un pamatīgi kā PAGAIDĀM.
8.janvāris, 15:27 Atbildēt
LLiliana
Pilnīgi pareizi.
8.janvāris, 9:39 Atbildēt
LLatviešu burti
Mums tas izdodas pietiekami labi?!
Satversmes spriedums gan parāda, ka neizdodas vis. Kāds viendzimuma pāris dos tiesā nākamo lietu par tēva - mātes tiesībām - un atkal spriedums būs viņiem par labu.
100 punkti!
8.janvāris, 7:43 Atbildēt
ddevīze
Katrai gultas biedrenei tēva tiesības!
8.janvāris, 20:33 Atbildēt
KKrištāls ne bumba
Un pāc gadiem 10 viņai apniks, viņa sāks salaist ar veci, nrmālā ceļā piedzemdēs bērnu un it kā būs māte. bet kaut kad agrāk dzimušam bērna viņs skaitīsies tēvs... Un tad tik sāksies īstā ziepe!
10.janvāris, 14:14 Atbildēt
jjānītis
Vai ir nepieciešams , ka valstī vēl ir kāda maza valts kura vairumam diktē savus notiekumus?
8.janvāris, 13:33 Atbildēt
LLiliana
Latviešu tiesneßi ir tādi jocīgi un tas viss var būt.
8.janvāris, 9:40 Atbildēt
aapats uk
Lupata tu jau esi nopirkts turies vai neturies.
8.janvāris, 7:47 Atbildēt
PPēdējā cerība
Latvija pati par sevi būtu bijusi bagāta, Eiropa lika nolikvidēt te visu, gan cukurfabrikas, gan smago , gan vieglo rūpniecību. Tā nu Eiropa dabūja lētu darbaspēku, bet mēs slktu pārtiku un atmestus grašus projektiem, lai izskatītos, ka tā pamāte par mums rūpējas.
8.janvāris, 8:55 Atbildēt
EEkarijs
Visas rupnicas jau secela PSRS laikos,un cukurfabrikas ari pasi likvideja jo Eiropa pat to iedeva lielas naudas komesacijas un VEF vel stadaja lidz 1996 gadam un jauna Latvija pec PSRS beigas tas visas nebija vars vajadzigas neta idiotam ar savu idiota niku pedeja ceriba.
8.janvāris, 18:40 Atbildēt
EES PATS
Latvija bez ES jau sen būtu bankrotējusi un Austrumu kaimiņa pārņemta
8.janvāris, 12:18 Atbildēt
YYes
Tev taisnība. Bet cilvēkiem ir jāļauj vismaz pašiem noteikt savas ģimenes robežas un ģimenes sastāvu.
8.janvāris, 11:53 Atbildēt
EEglīte
sātans ir postītājs gars, slepkava un melu tēvs un tātad arī tie, kas tam kalpo.
8.janvāris, 10:15 Atbildēt
DDelavers
Neko ES nelika likvidet. Slavenas cukurfabrikas un zvejas kugus likvideja pasi ipasnieki, sanemot par to pieklajigas kompensacijas. Visas tas okupacijas laika rupnicas un fabrikas aizveras pasas, tapec ka nevienam nebija vajadziga ta meslu produkcija. Aizmirsi ka cilveki graba arzemju sadzives aparaturu, masinas, radiotehniku, radiotehniku, santehniku, tiesi tapec ka tas viss bija labaks par padomju mesliem.
8.janvāris, 9:06 Atbildēt
SSentēvs
Delaver, ja kāds patiesi gribēja likvidēt Latvijas rūpniecību, tad tie bija mūsu pašu tautiskie bāleliņi, kuri cerēja - sabruks rūpniecība , aizbrauks visi krievi. Pirmā plāna daļa spoži īstenojās, bet otrā - ne visai. Krievi gan aizbrauca, bet tieši tie, no kuriem būtu bijusi liela jēga, kamēr palika - liels bars bezjēgas.
Un vēl likvidēt gribēja tie, kuriem nepatika konkurenti. Tipa - Līvānu stikla fabrika... .
8.janvāris, 12:31 Atbildēt
LLiliana
ES lika visu likvidēt.Ja nezinat,tad nerakstiet...Lèmumus lasīju.
8.janvāris, 9:41 Atbildēt
EES PATS
Muļķibas. ES nelika likvidēt
8.janvāris, 12:19 Atbildēt
JJelena Sergejeva
Tas ir tāpat, kā ar "neobligāto" vakcināciju???
11.janvāris, 16:52 Atbildēt
RRrr
Un kas tie bija par stiprinājumiem , skrūvēm, konstrukcijām Zolitūdes traģēdijā? Labie Eiropas materiāli? Un tā ar daudz ko!
8.janvāris, 9:40 Atbildēt
NNopirktajam indiānim
Paši, paši! Paši tā izlēma. Paši tā gribēja! Tikai interesanti, kas samaksāja miljonus dažiem nopirktajiem latviešiem par cukurfabriku, lauksaimniecības, rūpniecības zvejniecības un sagriezto kuģu likvidēšanu. Kas par visu to maksāja, lai latviešu kalpu dēli likvidētu savu saimniecību? Ne Eiropa? Nu .iderastiskā Eiropa diktē savus noteikumus. A ko latvietis? Visa zeme jau pārdota. Paši tā gribēja. Paši tā vēlējās!
8.janvāris, 9:33 Atbildēt
RRix
Vai tad toreiz to visu nezināja, kad stājās ES? Gribi vizināties, velc arī ragaviņas!
8.janvāris, 11:33 Atbildēt
EES projekts deputāta oriģijas
Latvija no ES ir ieguvusi verga statusu ar neizmērojami milzīgiem parādiem. Jūs netādāties priekšā apjomu. Mērenā atmaksas prognose ir 7 desmitgades. Pie ministrijas kabineta pietuvinātie ir tie, kas naudu ir sagrābuši. Tas nekas, parādu taču atdosim mēs pārējā Latvijas tauta. Lai jau visādi Zaglera dēliņi, Staķīši, Straujumpīši šovera bērniņi tik tērē pa ārzemju universitātītēm.
11.janvāris, 22:21 Atbildēt
MMaija
Paldies par patiesu vārdu.
Kas nu kuram patiess... Dieva bērns dzird Dieva balsi - tā viņam patiesa. Sātana bērns dzird Sātana balsi - un arī viņam tā ir patiesa.
Lūk - divu spēku sadursme.
Šobrīd manifestējas Sātans - arī caur valdībām, spilgti!
Bet - izvēli - kam klausīt, kurai balsi - jūt taču katrs pats, katra dvēsele - lai klausa tam, kas viņai atbilstošāks. Patiesi.
Un - tad, kas būs tad ? Cīņa par Zemi - beigsies.
Sāksies jauns laikmets.
Un cilvēks (katrs) nonāks tur, kur viņa sirds, kur viņa patiesība.
8.janvāris, 7:27 Atbildēt
LLatviešu burti
Tie patiesie vārdi ir un paliek tikai vārdi. Kamēr tie netiks nostiprināti valsts likumdošanā - tie neko nelīdzēs pret šādiem ST spriedumiem.
8.janvāris, 7:31 Atbildēt
LLiliana
Es ceru,ka sàksies jauns laikmets.Citādāk pasaule jau nevar pastàvēt.
8.janvāris, 9:44 Atbildēt
LLatviešu burti
Lai cik skaisti un labi runātu Agnese Irbe - tikai aklam juristam nav redzams, ka ģimenes jēdziens NAV NOSTIPRINĀTS Latvijas likumdošanā, ne Satversmē. Citādi jau netiktu vākti paraksti referendumam - lai beidzot to izdarītu. Tikai aklam juristam nav redzams, ka Latvijas likumdošanā ģimenes un laulības jēdzieni NAV savienoti. Un to lieliski izmanto viendzimuma pāri - kā tas labi redzams Satversmes spriedumā. Agneses Irbes slēdzieni ir tikai emocionāli, kas no viendzimumu pāru puses var tikt vienkārši noraidīti - un viņi to arī dara.
Ir vajadzīga stipra likumdošana par šo tēmu - citādi viss ir tikai emociju līmenī. Un to geji neņem galvā!
8.janvāris, 7:29 Atbildēt
nnu ja
jo normālam cilvēkam jēdziens ģimene nav atsevišķi jāskaidro, bet dbas kļūdas to veiki izmanto
8.janvāris, 7:32 Atbildēt
LLatviešu burti
Tomēr redzi, ka ir gadījumi, kad būtu jāskaidro - ST spriedums to uzskatāmi parāda. Bet nav jau ne juridisku skaidrotāju, ne juridisku skaidrojumu. Viss ir tikai indivīdu viedokļi. Un to ir daudz. Kurš tad būs tas pareizais skaidrojums?!
8.janvāris, 7:39 Atbildēt
YYox
Vēl nekas nav zaudēts. Viss šis jau IR NOSTIPRINĀTS Krievijas Federācijas likumos. Tātad - visi vārti ir vaļā, ar Irbes kundzi pa priekšu - onkulis Pu sagaidīs!
8.janvāris, 11:59 Atbildēt
PPareizaisjautājums
Yox, ja Putins pēkšņi sāktu kampaņu par ugunsdzēsības posteņu ieviešanu katrā sādžiņā , ugunsdzēsēju mašīnu ražošanu un ugunsdrošības apmācību skolā... vai Tu, lai iespītētu Putinam, tad darītu pretējo?
8.janvāris, 12:36 Atbildēt
YYox
Tur jau tā lieta, ka tavs elks Pu no tā neko nav ieviesis. Tikai raketes, konservismu un baro resnos bāķuškas, kas dzied viņam slavas dziesmas, bet paši staigā apgrēkojušies.
9.janvāris, 14:04 Atbildēt
vvispar jau
tas ES kur iestajāmies un pašreizejais ir divas dažādas lietas. visi jau aizmirsuši jo viņiem nejautāja ka pa vidu tika sastaditi un pieņemti jauni līgumi ar kuriem principā tika izbeigta valstu neatkarība. jebkāda. gan finansiāla gan likumu. visu nosaka brisele. tadu līgumu vajadzeja lai ratificē referendumā, bet mums to politiķi paši vienkārši "apstsiprināja". tā klusi klusi padirsām savu valsti ja kāds vēl to nav aptvēris
8.janvāris, 7:30 Atbildēt
NNO SIRDS PALDIES
BEIDZOT DZIRDAM GARĪGI VESELOS. TIE TRANSITORIE MURGI IR SKUMJI
8.janvāris, 7:43 Atbildēt
AAina
Tas ir sorosisistu plāns - iznīcināt Latvijā ğimenes , bet ja Levits ir saistīts ar sorosu , atliek vākt parakstus par normālām ğimenēm , kur ir tēvs un māte !
8.janvāris, 7:49 Atbildēt
ssarkanais mēris
komunistu plāni, soross viens no tiem-klāra roza vova
8.janvāris, 8:48 Atbildēt
zzilais mēris
Librālfašistu plāni un ebreju finansistu globālistu plāni. soross ir pārliecināts izpildītājs. klāra un roza ir tikai noderīgie idioti izpildītāji. Muļķīti, tāpēc jau NATO ir gatava sākt karu, jo vova ir šķērslis visam šitajam murgam par pasaules globalizāciju. Tavā galvā ir šķidras sarkanās un brūnās putras sajaukums.
8.janvāris, 9:47 Atbildēt
YYox
Krievijas Federācijā visas šīs problēmas ar likumiem ir jau atrisinātas. Gribi viņu likumus, vāc parakstus, lai stātos atpakaļ. Baidos, ka tev nekas nesanāks. Bet ja esi Eiropā, tad turi muti un dziedi līdzi. Nevar ar vienu pakaļu sēdēt uz diviem krēsliem.
8.janvāris, 11:39 Atbildēt
nnav saistīts
ne ar kādu Sorosu.Tas bija pirms gadiem 30
8.janvāris, 20:38 Atbildēt
LLatviešu burti
Agnese Irbe var būt 3 reizes filoloģijas zinātņu doktore - kamēr valstī nebūs attiecīgas likumdošanas - tikmēr viņas viedoklis viendzimuma pāriem būs pie kājas. Jo tas ir tikai viņas viedoklis.
8.janvāris, 7:50 Atbildēt
vvarbūt
laikam nevajag ievelēt suņui būdas...
8.janvāris, 8:49 Atbildēt
KKuriķis
Sorosa draņķi pariķi un vienotība i daudz lielāks ļaunums par suņu būdām. Nejau suņu būdas rosināja maxāt žīdiem miljonus, vest šurp melnos, ne jau šie ņemas a lgbt.
8.janvāris, 10:17 Atbildēt
sstarp citu
daļa no suņu būdām ar Kaimiņu priekšgalā balsoja pret maksāšanu.To vajag novērtēt
8.janvāris, 20:40 Atbildēt
OOpā
Gandrīz nemaz , nav info LV mēdiju telpā par sorosbandīta reālajiem mērķiem , ne velti viņa fondam liegta darbība vairākās valstīs .
8.janvāris, 18:42 Atbildēt
SSlapjš rudens
Burtam ir viedoklis par viedokli. Gudrītis, phe.
8.janvāris, 9:59 Atbildēt
EEiropas vērtības
Bulgārijas šodiena ,Latvijas rītdiena !
8.janvāris, 7:57 Atbildēt
LLatviešu burti
Ja jau ģimenes jēdziens un tēma ir katras valsts iekšēja darīšana - tad jo ātrāk jāpieņem attiecīgā likumdošana - jo ātrāk jāaizpilda šis robs, par ko runā Irbe. Kāpēc tas netika izdarīts jau pirms gadiem 10?
Kamēr tas netiks izdarīts, ES uzspiedīs Latvijai ne tādus vien brīnumus!
8.janvāris, 8:04 Atbildēt
jjupī
Nu tas,ka ES ir 10x sliktāka un tupāka par padomiju, tas fakts! Ja padomijā slavinā∆a darbu, tad tagad- tikai minoritātes, kā nestrādāt u.c.! Ko esam ieguvuši no ES? Neko! Pazaudējuši savu Latviju, Latvijas zeltu, Latvijas neatkarību!
8.janvāris, 8:04 Atbildēt
VVilcejs
Vaira ieradās un Latviju pameta zem 2 riteņiem un tagad agonija ir skaidri jūtama...:(:(:,(
8.janvāris, 8:54 Atbildēt
EES PATS
Pilnīgas muļķības! Bez ES Latvijas jau sen vairs nebūtu.
8.janvāris, 12:21 Atbildēt
KKuriķis
Nevajag dirst, Latvija pirms tam bija iestājusies NATO un ielīšana slimajā impērijā bi pilnīgi lieka. Būtībā, tāda province, va guberņa tik vairs esam.
8.janvāris, 14:30 Atbildēt
LLatviešu burti
Agnese Irbe : kopš vien Latvija pastāv, ģimenes jēdziens ir bijis neatraujami saistīts ar laulību, asinsradniecību un adopciju.
Tas ir bijis saistīts tikai cilvēku galvās - bet ne likumdošanā. Un viendzimuma pāri to spīdoši izmantoja. To taču uzskatāmi parāda pēdējais ST spriedums šajā lietā!
8.janvāris, 8:12 Atbildēt
ttā ir
tādēļ arī top likumi par pederastiju.
8.janvāris, 9:27 Atbildēt
AArt
Ļoti pareizi visu stāsta Agnese Irbe .
Bet - vai Latvijā valdošā politiski pedofīlā mafija to sapratīs?
8.janvāris, 8:20 Atbildēt
AAndža
Nu jā mums Latvijā ir iekšlietu ministre lezbiete, kurai primāri ir rīkot praidu nevis sargāt(neatkarīgas) valsts robežu, vēl ir kaku stūmējs rinkevičs, tad diemžēl mūsu valsts iet uz pagrimumu. Un tagad saprotu kāpēc daudzi ar nostaļģiju atceras psrs, tur šie visi garīgi slimie būtu ielikti psihenē, lai paārstējas, bet tagad visi šie zilīši un lezbes ir minoritātes un svarīgāki nekā parastie kristieši. Tagad ir populāri būd pidariem. Bet jūs slimie padomājiet kā jutīsies tie adoptētie bērni, kuriem būs 2tēti vai 2mammas. Vairākus gadsimtus Bībelē ir rakstīts, ka bērnam ir tētis un mamma, bet mūsdienu geji un lezbes uzspiež 99% normālai sabiedrībai savu gribu.
8.janvāris, 8:22 Atbildēt
LLatviešu burti
Komentārs vietā. Tāpēc jau likumi par ģimenes ciešu saistību ar laulību, asinsradniecību un adopciju netika līdz šim pieņemti. Un stipri šaubos, vai tas tiks izdarīts arī tuvākajā nākotnē - jo šo likumu pieņēmēji paši ir nenormālo savienību atbalstītāji. Tādus nu esam ievēlējuši.... Tāpēc referendums ir vairāk kā nepieciešams - un visdrīzākajā laikā!
8.janvāris, 8:30 Atbildēt
FFakts
Andži, vai tu Bībeli esi acīs vispār redzējis? Redzams, ka tu pat nezini neko par tur ierakstītiem baušļiem. Cik to ir un kurus tu vari nosaukt? Nekā...
8.janvāris, 12:08 Atbildēt
EEkarijs
Tu debilas Andza un pirmais LGBT praids jau bija 2005.gada un jau zajebal regurali lasit debilos NRA neta pederastu slimos neta murgus.
8.janvāris, 12:33 Atbildēt
JJelena Sergejeva
Pedarij-Mārci, kā Magones kaza jūtas? Ēzelīti vēl neesi galīgi sadīrājis?
9.janvāris, 19:38 Atbildēt
ooii
ekarij ieknāb savā sūdā..... baudi nesteidzoties ...
8.janvāris, 18:35 Atbildēt
KKup
Kas gan var būt stilīgāks un modernāks par nemazgātu, sasvīdušu, ne visai labi atslaucītu veča pakaļu ar kopā salipušām spalvām.
8.janvāris, 8:32 Atbildēt
YYox
Nebāzies te ar savu konserva pakaļu, kad citi apspriež Irbes gudros padomus!
8.janvāris, 12:11 Atbildēt
PPrecizējums
lauris liepa ir sorosa fonda valdes loceklis, kas izsaka visu un lietot tikai terminu jurists ir nekorekti. sosos fonds ar visām savām metastāzēm jau no 1992.gada grauj Latvijas "gemenes, Tautu, Tradīcijas un Dzīvesdziņu.
8.janvāris, 8:38 Atbildēt
PPirktspēja
:) Bioloģiski bērnam var būt divas mammas. Ir kam dzemdēt un viena olšūna izpilda spermatozoīda funkcijas. Čaļiem gan nākas dzemdēt ar dirsu.
8.janvāris, 8:40 Atbildēt
DDabas Māte
apvienojot divas olšūnas, tās neturpina dalīties....
8.janvāris, 8:50 Atbildēt
pplekste
Kā olšūna var olšūnu apaugļot...vai tā nav neiespējamā misija ?
8.janvāris, 14:07 Atbildēt
JJautājums
Pirktspēja, tu esi patiesi debīla vai ar baudu tēlo tādu?
12.janvāris, 21:04 Atbildēt
EEss
Paldies, Agnese! Cilvēce iet uz galu, tiek apzināti virzīta. Jo lielāka izvirtība un egocentrisms, jo sliktāk cilvēcei. Tas, kas tagad tiek virzīts un reklamēts iekš TV kastes, ir cilvēces beigu sākums.
8.janvāris, 8:51 Atbildēt
LLiliana
Latviešu tiesneßi ir tādi jocīgi un tas viss var būt.
8.janvāris, 9:48 Atbildēt
ddoks
Paldies Agnesei! Es domāju tieši tā pat kā Agnese, tādi ir daudz. Mēs esam apsteiguši PSRS laikus, kur melošana no varas puses bija ikdiena. Nu šitie dirsēji pārspēj Brežņevu un visu padumjo laiku kopumā. Dienējēt padomju armija sapratu, ka CA pārspēj Šveiku. Nu neatkarigā Latvija savā stulbumā pārspēj to kas notika padomju armijā... Bet ko darīt, ja bauri bez smadzenēm ir tikuši pie varas? Es esmu mierīgs - biomasa pati sevi lēnām iznīcina, ģenētiku neviens nav atcēlis un 10 baušļus ikdienā neievērojot karma par sevi liks manīt drīz. Sabiedrībai bez morāles, ētikas un elementāras empātijas nav nākotnes!
8.janvāris, 23:43 Atbildēt