Komentāri: Agnese Irbe: Nevakcinētie pilda grēkāža funkciju

10.01.2022. BLBens Latkovskis
 
PPirktspēja
12.gs.okupanti ir iemācījuši latvjus domāt ar vienu smadzeņu puslodi. Tā domā aitas. Ne velti radies tāds izteiciens: dieva aitas. Un, gans. :)
10.janvāris, 5:55 Atbildēt
kkremlinbots
Diemžēl, tur kur nebija 12. gadsimta okupanti netiek nodarbināta neviena smadzeņu puslode.

Un ja ir jāskatās ar tik šauru skatu, tad latvieši ar šo stulbumu var attaisnoties, ka vēl joprojām starp latviešiem dzīvo pārāk daudz krievu un ka tikai tad kad viņi visi nosprāgs, tad varēs laimē diet.
10.janvāris, 6:07 Atbildēt
ffdsa
Nevakcinētie nav drauds sabiedrībai. Tie apdraud autoritāti un tās naratīva ideoloģiju.
10.janvāris, 14:28 Atbildēt
TTaleirāns
Kremlinbot, ja pareizi sapratu, Tavu tekstu ... patieso grēkāža lomu Latviešu sabiedrībā pilda krievi.
Atliek tikai piekrist, ar piebildi - krievi un žīdi.
Ja šo nebūtu, tad nav zināms, ko mēs vēl varētu vainot... varbūt... vāciešus ?
10.janvāris, 11:01 Atbildēt
ddoks
Ar smadzenēm tur maz sakara. Tas drīzāk saistīts ar absolūtu bezierunu paklausību un likumpratības neesamību. Protams arī pašu likumu normu neesamību! Noziedzīga stulbuma uzvara pār veselo saprātu. Jāņem vērā PVO darbības iepriekšejā pieredze - vēsturiski tās ir bijušas virkne noziedzīgas un koruptīvas darbības, jeb globālā korupcija, ko aitas negrib redzēt. Iesistiet google Thalidomide - draņkis ko savulaik ieteica PVO un ko ražoja zem 47 nosaukumiem 54 valstīs. Vai kāds no šiem zinātnieku mēsliem, kas apgalvoja, ka šis preperāts ir labs pēc tam nesa atbildību? Filma Trust is Who atklāj, kā PVO ir slēpusi nikotīna iedarbības kaitigumu un atomelektrostaciju avāriju seku reālo dabu. Aitas protams ir aizmirsušas PVO 2009.gada H1N1 cūku gripas globālo afēru, kuru veselais saprāts uzvarēja. Palicis neatbildēts zinātniekiem uzdotais jautājums - kāpēc pieaugot vakcinācijai precīzi pieaug mirstības līkne - tās ir identiski paralēlas, un šis misrtības pieaugums nav no kovid?
10.janvāris, 10:55 Atbildēt
RRRR
Nē, likumpaklausība tā nav! Aprobežoība gan!
Vakar, 1:17 Atbildēt
nnezālītis
«Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/
10.janvāris, 9:17 Atbildēt
JJuta
Kurā vietā viņš ir tā spožā zvaigzne,SEV,KARIŅAM,PAVĻUTAM,kas iznīcina mūsu tautu.
10.janvāris, 18:34 Atbildēt
TTomariņš
nezalitim. Ieteiktu pieminēt arī Zālītes ģimenes locekļus, jo iznāk , ka viņi arī ir dirslaižas. Ieskaitot Artūru Skrastiņu un viņa sievu. Mēslu bedrē sūdu daudz.
10.janvāris, 10:03 Atbildēt
nnekonespējai
Nu, reāli glups radījums! Jau sen teicu, ka nekāda "spēja" neesi. Smadzeņu impotence, par laimi, nav nekāds vīruss.
10.janvāris, 9:35 Atbildēt
vvilks
kā - “dirsināt” nevakcinētās aitas,kuras negrib būt aitas
10.janvāris, 9:53 Atbildēt
GGunārs
Nevakcionetie ir šī nozieguma pierādījums? Ja nē, nebūtu vēlāk ar ko salīdzināt, ka potējot tiek neatgriezeniski iznīcināta cilvēka imūnsistēma un radīts nāvējošs apdraudējums?
10.janvāris, 10:03 Atbildēt
GGrieta
Neviens jau nezina kādas sekas tai vakcinēšanai būs jau pēc pāris gadiem. Ne velti Geits biedē ar vēl lielākām briesmām nekā kovids. Ka tik tās nebūs tās slimības no potes, kuras parādīsies visā krāšņumā un tad sāksies dabiskā izlase. Stiprākie izdzīvos ,vājie apmirs. Un tāda jau arī ir iecere. Stiprajiem jāstrādā zelta miljarda labā, un vājos nav jāuztur, balasts vien ir.
10.janvāris, 11:48 Atbildēt
ĀĀtrais
super!
10.janvāris, 13:55 Atbildēt
GGa gaaa
Vislabākais koments par šo tēmu...
10.janvāris, 10:57 Atbildēt
GGunāram
Precīzi! 100% trāpījums- tā arī ir! Tāpēc jau bija visa šī histērija un visas krāpnieciskā darījuma pazīmes: steidzināšana, neskaidrība (iesmērēja kaķi maisā), nederīga ārstēšana - vieni meli, viltus un iepriekš plānots, ļauns nodoms visa pamatā! Tagad neliešiem būs - čušš....)
10.janvāris, 10:20 Atbildēt
PPirktsnespējai
Zinat, cien. - tie "12.gs.okupanti" ir iemācījuši latvjus DOMĀT AR GALVU, nevis tā - kā ciems, bars, banda, cilts, virsaitis u.c. it kā "valdība" LIEK! Jo tad kļuva saprotams, ka GALVENIE un TAISNĪGI IR TIKAI Dieva, Jēzus Kristus likumi un pavēles, un nevis visādu tur viendienas "valdību" nederīgie "noteikumi'..... Tā, lūk; lai jauka šodiena )))
10.janvāris, 10:12 Atbildēt
TTo Pirktnespējai
Tagad ir 21. gadsimts, nevis 12. Kādi tur vēl pasaku tēla likumi un pavēles?
10.janvāris, 17:12 Atbildēt
ppagāne
Ar galvu domājošie, jūs piekrītat visam, kas svešajā bībelē rakstīts? Jēzus ļoti " mīloši" un visus grēkus piedodoši saka: " jūs būsiet mani draugi, ja darīsiet, ko es pavēlu", sola " iznīcināt visas valstis un valdības, un valdīt ar dzelzs rīksti", "kas neienīst savu māti un tēvu,nevar būt manis cienīgs" un sola , ka ticīgie varēs "kā baroti teļi lēkt pa neticīgo galvām". "Lai slavēti garā nabagie, tiem pieder debesu valstība", tā viņš saka. un arī "Domāšana ir vislielākais grēks"! Vai tikai ne no šejienes sakņojas mūsu šodienas nelaimes, mīļie ticīgie?
10.janvāris, 11:41 Atbildēt
PPravietisnejaukais
Pagātne, aicinu Tevi lasīt VISU Bībeli, nevis tikai tās vietas, kuras atbilst Tavai šī brīža izpratnei.
Jo uz to arī Jēzus mūs aicina - kas meklē, tas atrod!
Jēzus gan nepiebilst - KO meklē TO arī atrod!
Resp. - ja Tu meklē Bībelē Dieva noliegumu, tad Tu Dieva noliegumu tur arī atrodi! Pagātne, es šeit netērētu savu laiku Tevi pārliecinādams, ja pats reiz nebūtu bijis Tavā situācijā. Lai Dievs Tevi svētī bagātīgi ar Patiesības atziņu!
10.janvāris, 13:51 Atbildēt
SStasis
Tiešām garā nabags un neārstējas!
10.janvāris, 16:40 Atbildēt
mmīļā pagāne
Jā! Jēzus mīloši saka: " jūs būsiet mani draugi, ja darīsiet, ko es pavēlu" - un visus grēkus piedod TIEM, KURI TOS PATIESI NOŽĒLO, NEVIS ĀKSTĀS VAI MELO! Jēzus PAVĒL: IZBEIGT DARĪT ĻAUNU (nepaklausīt Dievam - un grēkot) - bet Jēzus AICINA, nevis NOGALINA. Nogalina grēcinieks sevi PATS, diemžēl....
10.janvāris, 12:13 Atbildēt
AAinars
pagāne @
Otrais bauslis
Tev nebūs Dieva, sava Kunga, vārdu nelietīgi valkāt, jo Dievs to nepametīs nesodītu, kas Viņa vārdu nelietīgi valkā.
10.janvāris, 12:00 Atbildēt
PPareizaisjautājums
Ainar, ko nozīmē "nelietīgi valkāt"?
10.janvāris, 13:52 Atbildēt
aapats uk
vel tadas divas - tris tures potes nebus kas doma vipar cik var...
10.janvāris, 11:52 Atbildēt
RRomeo
Vēlreiz piesaucu visus potētos un tos kuri vēlas potēties: potējaties cik uzlien,bet ne vārda par normāliem cilvēkiem vair neiedomājaties teikt,sākšu jūs pats sist nost,pirms šprice to izdarīs.
10.janvāris, 21:19 Atbildēt
ttā gan
labais !
11.janvāris, 20:18 Atbildēt
NNiks
Ko tu tur murgo, āzi, ieslēdz kaut vai smadzeņu vienu puslodi.
10.janvāris, 6:07 Atbildēt
OOmikrons darbojas
Labs raksts, kapec daudzi poteties skrien atri, citi nogaida vai ir antivakseri. Potes dabujushie stasta,ka tic zinatnei un nav tumsonas, tikai ir zinatnieki,kuri jau sen stasta ka shis potes ir -inde. Nogaidoshie tagad ir vinnetaji.
10.janvāris, 6:13 Atbildēt
PPensis
Arī koments labs.
10.janvāris, 6:18 Atbildēt
VVau
Es esmu divreiz vakcinēts un, ja piespiedīs, varbūt iešu uz 3.poti (bet pedejo). Bet piekrītu Irbes kundzei par 200 %. Situācija uzskatāmi liecina par to, ka izglītoto cilvēku ipatsvars sabiedrība ir mazs. Ar izglītotības es saprotu spēju analītiski uztvert informāciju un domāt ilgtermiņā. Latvija sadu cilveku ir ļoti ļoti maz, it īpaši Rīgas pseido "intelektualaja" vidē. Mani uztrauc daziem diplometiem latviešiem piemītošā dubulto standartu domāšana un empātijas trukums. Tas liek justies slikti un kauneties par tautu, kuras pārstāvis esmu.
10.janvāris, 6:59 Atbildēt
AAbet
Paldies, 100% piekrītu
10.janvāris, 16:30 Atbildēt
ņņirga
VAIRUMS TĀ SAUKTO INTELEKTUĀĻU PIENESUMS ,Ņevzorova pēdējā radio strīmā vārdiem runājot, ir līdzvērtīgs Autista mazās bibliotēkas apjomam!
10.janvāris, 13:23 Atbildēt
KKumārs
Ir zinātnieki kas tic ka zeme ar ir plakana. Ja nopietni neviens kas darbojas zinātnes jomā neparko nedod 100%. Un liela daļa grib svetu zverestu.
10.janvāris, 8:29 Atbildēt
MMelu teorija
Nē, zinātnieki netic tam, ka zeme ir plakana. Šo teoriju ir izdomājuši, kopā ar ķirzakveidīgo teorijām, dažādi karīņ un pauļutveidīgie, lai ar to varētu pamatot vai apgāzt jebkuru citu racionālu argumentu. Kad pierādījumu nav, oponenti tiek nozākāti par plakanzemjiem un folijcepurītēm. Tā arī ir vienīgā šo teoriju pielietojuma funkcija. Bet Agnesi varu iedrošināt, ir daudz izglītotu cilvēku, kuri saprot lietu īsto būtību. Piemēram, mana Vidzemes augstskolas kolēģa prognozes par kovid un valdības rīcību, vismaz līdz šim laikam, jau no pavasara ir piepildījušās ar biedējošu precizitāti. Nu jau pat studenti tagad sāk citēt viņa teikto: iedodiet valdībai kaut vienu vismazāko iemeslu ieviest ārkārtas stāvokli valstī un viņi pēc tam izdomās simtiem citu iemeslu, lai to neatceltu. Un tas tika teikts septembrī...
Paldies TELOS, par veselo saprāta balsi baiļu pārņemtajā pasaulē!
10.janvāris, 9:06 Atbildēt
PPaldies TELOS
Paldies Dievam par Agnesi un TELOS
10.janvāris, 10:22 Atbildēt
MMāris
Un visa augstskola nopotējusies!Arī rektors Krūmiņš ir valdības di....laiža!
10.janvāris, 9:42 Atbildēt
ffidels
Nav pierādījumu nevienai no šīm abām teorijām.Kāpēc jājautā to nav?Nepiekrītat ka nav.Uzrādiet man viena kontinenta garenprofilu uzmērītu vienā augstumu sistēmā,lai vara apskatīt reālos zemes apaļumus-visiem mutes paliks vaļā ,ja tādu ieraudzītu.Tā kā nekad nesaki nekad.
10.janvāris, 8:38 Atbildēt
jja padomā
Nu tu iebrauci atejā!
10.janvāris, 9:38 Atbildēt
IIeva Bērziņa
Liels paldies, ka šāds viedoklis publiski izskan! Paldies Agnesi Irbei, Benam Latkovskim un NRA. Tas ir kā dzīvības ūdens tiem, kam to šķirbiņu, pa kuru viņi vēl dvašo, spiež ciet. Paldies!
10.janvāris, 6:14 Atbildēt
PPietiek
Mani pārsteidza, ka pat tādu resursu, kā vakcīnrealitāte.org, kur katrs raksts ir pamatots ar atsaucēm uz rakstiem un statistiku, melīgais spriņģes rečekas kantoris piespieda izdzēst no facebook. Ceru, ka viņi jau ir griezušies Eiropas faktu pārbaudītāju asociācijā ar sūdzību, lai taču beidzot šo meļu un demagogu biroju aizver ciet uz mūžīgiem laikiem, pietiek!
10.janvāris, 9:11 Atbildēt
MMāris
Citas avīzes pat neiedomātos uz tādu atklātības interviju.
10.janvāris, 9:45 Atbildēt
EEkarijs
Un jau te atkal stulba homofobiska kuce te murgo,jo nevakcinats cilveks ir reals slepkava un tas jau ir visa Eiropa..
10.janvāris, 9:47 Atbildēt
SSlimajam Ekarijam
Es lepojos ar to, ka starp mums ir tādi cilvēki kā intervēta persona. Viņa ir sieviete, māte un gudrs cilvēks. Jūs esat neizglitots slims neandertālietis. Ar galvu slimos ārstē Rīgā, Aptiekas ielā. Uz turieni laiks doties visiem, kuri nesaprot, kāds ir viņa bioloģiskais dzimums, ka bērnam ir viena MĀTE un viens TĒVS un citus, kuri ar savām garīgām slimībām (uzmacīgam idejām) uzbāžas citiem cilvēkiem.
10.janvāris, 12:55 Atbildēt
EEkarijs
Slimajam debilam NRA neta pederastam un ar galvu silmos arste Tvaika iela 2 psihiartiskaja slimnica un tas ir tikai paris gadu jautajums,kad ari Latvija un visas Eiropas valstis legalizes vienzimuma laulibas..
10.janvāris, 13:26 Atbildēt
SSlimniekam ekarijam
Lai tie slimie legalizē cik un ko grib. Lai legalizē to, ka dzimums nav cilvekam utt. Tas nemaina NEKO. Zeme tiešām ir apaļa un bērnu tiešām rada tikai tēvs un māte. Un viss. Variet mierīgi parspragt no dusmām sava slimajam pasaulite.
10.janvāris, 17:27 Atbildēt
PPravietisnejaukais
Ekarij, nepavisam nebrīnīšos, ka Tev izrādīsies taisnība un VISA Eiropa patiešām legalizēs sodomismu.
Bet, tas jau neko nemaina Dieva viedoklī un par minēto parādību. Jo Dieva sods nāks gan par mazāku , gan par lielāku apgrēcību.
Bet Tu Ekarij, Dieva priekšā atbildēsi par SEVI!
10.janvāris, 13:56 Atbildēt
AAng
Piekrītu. Tāda pelēka, pavītusi gan.
10.janvāris, 10:45 Atbildēt
HHe He
Bet vakcinētie p!d@rasi rej tā ka putas šķīst, un mēģina pieskriet no mugurpuses un iekost. Tādus ir jātur ar uzpurņiem pie ķēdes!
10.janvāris, 10:33 Atbildēt
EEkarij tu homofobiskā kuce
atkal tu murgo, mīļais labais? Lai Dievs tev palīdz
10.janvāris, 10:25 Atbildēt
EEkarijs
Bet pederasti un 99% debilie NRA komentetaji un ar saviem debiliem neta murgiem..
10.janvāris, 10:48 Atbildēt
EEkarijam
Ierunājās austrumu gudrais neandertālietis. Kaķa lāsti debesīs nekāpj !
10.janvāris, 12:57 Atbildēt
tto Ekarijs
Vienīgais, kas te ir tavā nosauktajā terminoloģijā, esi tu pats. Neesmu manījis, ka būtu kādreiz ko gudru pateicis. Palīgskolas audzēkņi pat spētu ko sakarīgāku uzrakstīt.
10.janvāris, 12:18 Atbildēt
EEkarij ar saviem neta murgiem
vai 99% peredersts esi?
10.janvāris, 12:17 Atbildēt
AAinars
Ekarijs @
Mēs 99% debilie? Un tu tas 1% no pederastiem?
10.janvāris, 12:15 Atbildēt
AAinars
Ieva Bērziņa @
10+
10.janvāris, 12:09 Atbildēt
SSkudriņa
Liels paldies Agnesei Irbei! Tas ir kā svaigs gaiss šī brīža situācijā.
10.janvāris, 15:42 Atbildēt
BBērziņai
Tik svētulīgi, tik svētulīgi, ka eļļa pa to šķirbiņu spiežas ārā.
10.janvāris, 17:15 Atbildēt
mmeh
Latvijā lielākā daļa jau sen ir vakcinēti un par "nevakcinētiem" Latvijas statistikā jau labu laiku uzskata tos, kuriem ir bijusi vakcinācija, bet kuriem nav bijušas 2 vai 3 vakcīnas. Un uz doto brīdi nav pat aktuāls jautājums par to ka vakcīna ir vai nav inde, bet kāda jēga no šīm vakcinācijām, kuras nepalīdz. Tā jau ir PSIHISKA NOVIRZE darīt vienu un to pašu un cerēt katru reizi uz pavisam citu iznākumu un šādi PSIHISKI NENORMĀLI cilvēki atrodas pie valsts stūres.

Vēl trakāk - tagad zinātnieku statistikas pētījumi atklāj to, ka salīdzinot vakcinētos ar nevakcinētajiem, vakcinētajiem covid antivielas pēc kāda laika(1-3 mēnešu laikā) samazionās zemāk kā tiem, kas nav vakcinējušies.
Sanāk, ka vakcīnas sākotnēji dod antivielas un pēc tam visas dotās antivielas un arī daļu no dabīgās imunitātes ražotās padara nederīgas...

Te pat nevajag nesaprast cik komerciāli izdevīga ir šādu zāļu uzvedība, kuras ir jālieto jo nelietojot uzreiz ir sliktāk - nekā nelietotu zāles nemaz. Šitāda zāļu uzvedība jau ir patentēta Monsanto kukurūzas graudu uzvedībā ģenētiskā līmenī - no šīm sēklām izaudzētām kukurūzas graudiem nekādu kukurūzu nevar izaudzēt - nemaz nepieminot to, ka no pirktajām var izaudzēt kaut ko tikai tad, ja nopērk komplektā minerālmēslus ar insekticīdiem.
10.janvāris, 6:34 Atbildēt
MMāris
Labs!
10.janvāris, 9:46 Atbildēt
DDeltaCron
paldies
10.janvāris, 16:27 Atbildēt
LLabs komentārs
Paldies!
10.janvāris, 18:00 Atbildēt
LLauskis
Nožēlojamie Lembja skribentiņ, atraduši vienu antivax intelektuāli, tik maļ savas dzirnaviņas , cerībā dabūt saimnieku ārā no Čoka. Pieļauju, ka lielākais vairums Lembja skrejlapas atbalstītāju , ar savu zemjostasvietas leksiku , pat nezin , kas ir Irbes k-dze.
10.janvāris, 6:35 Atbildēt
LLauskim
Kur rodas tādi muļķi kā Lauskis?
10.janvāris, 6:52 Atbildēt
AAbet
tak acīmredzamas pārvaksēšanas sekas...
10.janvāris, 16:31 Atbildēt
KKuku
Karojošās stulbenis lauskas. Neko nesaprot, bet lien gudru cilvēku sarunas. Ej uz delfie , kur bernudarznieki spriedelē par tēmām, kur eko nesaprot.
10.janvāris, 7:04 Atbildēt
PPufaikciems
Polija ir dažu stundu braucien no Latvijas, situācija ir tāda paša kā Latvijā (dalbajobiem kā tev un Pavļikam tā ārkārtas). Cilvēki Polijā pat nevalkā maskas, vai valkā brīvprātīgi. Ej kur gribi visi vaļā, vakcinēts vai nevakcinēts. Lieveikali, restorāni, visi var strādāt bez mağiskā koda un visiem ir labi. Omikronam ir pie dirsas vai tev ir tas kods vai nav. Vienīgajam kuru uztrauc vai man ir kods ir dabajobi kā tu un Pavļiks. Izdari analīzi pats, kuru režīmu tu atbalsti.
10.janvāris, 7:56 Atbildēt
EEkarijs
Pufaikciemam,un nedirs par Poliju savus debilos neta murgus un tu pats esi viens debils neta dalbajobs un tas atiecas uz 98% NRA neta dalbajobiem.
10.janvāris, 13:30 Atbildēt
EEskariotam
Napoleona sindroms ekarijam. Baldrianu padzer, ja nu palīdz.
10.janvāris, 17:30 Atbildēt
MMāris
Labs!
10.janvāris, 9:48 Atbildēt
PPļūtplandēmija
Un kur putlers izpalika un savoki, tavā nežēlīgi augsti intelektuālajā apgalvojumā? Biju jau uz buusteri? Nenokavē!
10.janvāris, 9:07 Atbildēt
PPļūtplandēmija
to lauskim
10.janvāris, 9:09 Atbildēt
mmorga podests
Lauskim ir jau balsts ar atbalstu ilgspēlējošais ķermenī ielaists,lai gaida mūziku ,ko pats vairs nedzirdēs
10.janvāris, 10:02 Atbildēt
EEkarijs
Lauskim debilam neta pederastam jo Aivaram Lembergam nav nekada sakara ar NRA un te tikai komeneta NRA debilie neta pederasti.
10.janvāris, 10:53 Atbildēt
EEkarij
Pē tev!
10.janvāris, 12:18 Atbildēt
LLauskim
Tagad antivakseri-kaitnieki ķeras pie citādiem paņēmieniem, lai skalotu smadzenes ļautiņiem ar savu ideoloģiju. Viņi nolīgst tādas agneses irbes, kas skaitās zinātņu doktores (nez kas tās par zinātnēm?), lai uzspiestu mums 2000 gadu vecas pasakas, saskaņā ar kurām mums 21. gadsimtā būtu jādzīvo.
10.janvāris, 17:26 Atbildēt
ddzērājs
vēlēšanas tuvojas?
10.janvāris, 6:47 Atbildēt
DDzērājam
Ja, tuvojas. Un kas ? Par tēmu nav ko teikt, jo neko nesaprotat ?
10.janvāris, 7:02 Atbildēt
ddzērājam nedzer
atkal tu murgo, mīļais labais? Lai Dievs tev palīdz!
10.janvāris, 10:29 Atbildēt
IInga
labs raksts, valdība nepārtraukti melo... Kad sāka vakcināciju - sludināja vakcinējieties ar to jūs apturiet Cobid izplatību.. neinficēsiet citus... pagāja laiciņš.. nu jau sasniegts tas sludinātais 70% aptvērums.. bet rezultāts - tagad vakcinētie slimo vairāk kā nevakcinētie, tai skaitā tie, kuri saņēmuši arī 3.vakcīnu... Mana cieņa tiem, kuri nevakcinējas
Ja kas esmu vakcinēta, bet nožēloju, ka to izdarīju, veselības problēmas sākās pēc otrās vakcīnas un vēl joprojām neesmu tikusi pie normālas pašsajūtas... Tagad arī saslimu ar Covis...
neko labu tā vakcīna nedara... vienalga kā uz 3 poti mani neaizdzīs....
10.janvāris, 6:50 Atbildēt
VVismaz kaut kas
Tiem kam ir potes un pec tam oficiali apstiprinata izslimoshana- nekadas potes vairs nevajag. Man pec izslimoshanas decembra vidu kodu iedeva lidz julijam, bet kaut kur paspideja, ka tas bus - beztermina. Nevajadzes indeties ar 3 un 4 busteri
10.janvāris, 7:01 Atbildēt
VVismaz Vismaz
CĪNIES PAR SEVI TAČU BEIDZOT VIENREIZ! Sūti ratā valdību ar visu potu būsteri!
10.janvāris, 10:31 Atbildēt
PPļūtplandēmija
Tas tāpēc lai antišvakseris iemānītu kaut vai uz pirmo cēlienu, tip pēc tam būšot miers. Bet nekāda miera nebūs...ja sātanam iedosi mazo pirkstiņu.
10.janvāris, 9:11 Atbildēt
tto vismaz kaut kas
Nepriecājies, tas tā ir pagaidām. Izraēlā pilnā sparā dod iekšā ceturto
10.janvāris, 8:52 Atbildēt
MMāris
Vairāk tādu patiesības un atklātības rakstu.
10.janvāris, 9:50 Atbildēt
ppar izglītību
Tāpēc jau tas Telos un konservatīvās idejas tiek izsmietas, ja šādi jokaini cilvēki, kas pļāpā galējas muļķības, sāk par tām "iestāties"! Tikai šādu spoku dēļ var dzimšanas apliecībās rakstīt 2 mammas un iet čurāt sieviešu tualetē arī vīriešus, pēc pašsajūtas. Tāpēc part konservatīvu var uzdoties latgaliešu partija, kas grauj latviešu valodu un izvaicāta LTV nekaunīgi runā.
10.janvāris, 6:57 Atbildēt
MMurgs
Kā latviešu valodu grauj latgalieši?? Latviešu valodu tagad grauj anglicismi.
istenie latviesi, ha ha ha. Muļķi. Jūs katru dienu apsmej pašu valdiba, bet īstenais latvietis, 3 kukumus uzmetis, tik velk. Un rej uz citām tautām. Paskaties spoguli uz savu verga ģīmi!
10.janvāris, 7:18 Atbildēt
ttev par izglītību
IZSMIETS, draugs mīļais un jokainais, TIEC TIEŠI TU - par tavu, piedod, neapķērību un tupumu! Nāc pie prāta.
10.janvāris, 10:33 Atbildēt
LLabiBūs
Kariņokula un Pavļuta pavēles neviens neapsriež, bet izpilda nekavējoties .
Spītniekus un citāddomājošos nežēlīgi soda.
10.janvāris, 6:58 Atbildēt
VVisugudrā
Jā, paldies par šo atzīšanu
Tagad gaidīsim , kā pretim apries.
10.janvāris, 6:58 Atbildēt
ffdsa
Re:chack nāks virsū un pateiks kā "IR".
10.janvāris, 13:07 Atbildēt
NNorma
Paldies, ka ir telos.lv., beidzot interneta vidē ir kaut kas arī latviski par tēmām, kas interesē izglītotus cilvēkus. Citādi bija jālasa angliski vai krieviski. Paldies arī Līgai Krapanei par YouTube sižetiem.
10.janvāris, 7:13 Atbildēt
PPsihoanalize
Man ir hipotēze, ka latviešiem ir problēma ar pašcieņu. Ja cilvekam ir zems pašnovērtējums, tad viņš nespēj cienīt un respektēt arī citu cilvēku tiesības. No priekšniekiem baidās, bet līdzcilvēkus klusībā nicina un apskauž.
10.janvāris, 7:23 Atbildēt
TTā viš ir
Pats galvenais ka nevis no priekšnieka baidās, bet cer ka paši kādreiz nonāks priekšnieka vietā un tad visus noliks pie vietas. Sovaku un impērisko dzimtcilvēku domāšanas palieka.

Lai atbrīvotos no zema pašnovērtējuma ir jādzīvo tādā vidē, kur vecākiem un vecvecākiem nav zems pašnovērtējums un kur sabiedrībā eksistē savstarpēja cieņa vienam pret otru - tas ir jāizkopj vismaz 3 paaudžu ilgumā. Nav tak nemaz tik ilgs laiks pagājis kopš PSRS sabrukšanas, lai varētu brīnīties ka nav cita rezultāta. Viss ir pilnīgi otrādi - Latvija ir ES valsts, kurā ir vislielākā ienākumu plaisa un ar korupcijas indeksu kas to novieto pirmajās vietās ES. Arī viena no nolaistākām veselībām starp ES iedzīvotājiem. Tā ka nav nekādu brīnumu un cilvēki izliekas, ka viss ir labāk kā īstenībā un paši arī ir labāki.
10.janvāris, 8:11 Atbildēt
tto Psihoanalīzei
Piekrītu, par šo izlasīju labu komentāru FB. "Tie, kuri ir salauzti ienīst nevis tos, kuri ir viņus salauzuši, bet gan tos, kas ir izturējuši un nav salūzuši."
10.janvāris, 8:54 Atbildēt
IIvermectin
Labs
10.janvāris, 16:40 Atbildēt
tto to psiho
vot tā! Pie daktera visus tos nabadziņus, lūk!
10.janvāris, 10:38 Atbildēt
MMāris
Tā pote iedarbojas arī uz agresiju,daudziem tas novērots.
10.janvāris, 9:54 Atbildēt
PPsiho
Jā, škeit, ka ir arī vāju cilvēku pazīme
10.janvāris, 9:01 Atbildēt
LLiana
piekrītu, tomēr, kā var šobrīd vēl agresīvi aizstāvēt varu, kad Dumpis tepat blakusrakstā pieprasa 75% vakcināciju visiem, ieskaitot bērnus. Tie aizstāvji tiešām ir gatavi savus bērnus vest arī pēc informācijas par miokardītiem un perikardītiem, kas var beigties ar sirds mazspēju. Kā vārdā?
10.janvāris, 13:58 Atbildēt
ssuperkonservatīvs
Levit/Knariņ huntas Covidbizness rullē! Un, kā parasti: ktievi nāk, krievi vainīgi!
10.janvāris, 7:32 Atbildēt
aa huļi bļodiņa netīra
Neviena valsts nevar iztikt bez iekšējā un ārējā ienaidnieka. Ja tādus neatrod, pašai valstij nav jēgas ...
10.janvāris, 7:38 Atbildēt
OOmikrons darbojas
Kapec cilveki potejas? Lai nesaslimtu, tas tak logiski. Bet tagad kad atklajas, ka potetie saslimst pat pec treshas potes, daudziem ir smagas blaknes un paradas visadas vecas vainas vai jaunas- poteties gribetaju paliek ar vien mazak. Cilveki jutas piecakareti un apmaniti, tapat javalka maskas,prasa veikalos kodus,nedrikst tuset un pulceties.
10.janvāris, 7:48 Atbildēt
PPufaikciems
Žēl tevi sarūgtināt bet nesen mediju bija statistika, Latvija tikai 20% no cilvēkiem potējās lai nesaslimtu ar kovid, 80% potējās lai varētu turpināt strādāt, mācīties, vest bērnus uz skolu utt, nekā sakara ar saslimšanu. Bet galvenais viņus režīms piespieda slēpjoties aiz vārdiem par kuriem tagad nāk smiekli- vakcīna Latvijā joprojām ir brīvprātīga.
10.janvāris, 8:20 Atbildēt
ffufaikam
....viņus režīms piespieda - jo viņi "nespieda" tam režīmam pretī - kad varēja nākt uz Daugavmalu kaut ar Šleseru, vai kad varēja sanākt Baltijas ceļā atkal: TAD gan viņi bija GUDRI DIEZGAN pilnīgi neko nedarīt.... Tagad - ko? Lūk!
10.janvāris, 10:43 Atbildēt
ddolārs
potes uzdevums- DEGRADĒT sabiedrību ne tikai ekanomiski,sociāli graut veselību psihiski ,bet tuvojas tā diena kad naudas pārvaldnieki pasaulē apdīrsīsies sēdēdami uz 1913.gada žīdisma tipogrāfijas papīreļa
10.janvāris, 10:14 Atbildēt
LLenons
Lūk šādi, kā minēts rakstā, domā analītiski un loģiski domājoši cilvēki, nevis kā Pavļuts atbildēja žurnālistam, ka pandēmijas laikā loģikas ir dažādas! Loģika ir viena, ja tā tiek izvirzīta pēc vieniem kritērijiem, piemēram, "samazināt vīrusa izplatību". Ja ir valdības loģika "pakļaut cilvēkus", tad tā nav tā pati loģika kas " samazināt vīrusa izplatību" un kalpo pretrunā ar to. Paldies, Ben! Tu esi " gaismas stars".
10.janvāris, 7:58 Atbildēt
AAlma
Būtu loģiski, ja neaizmirstu par pārnēsāšanas un vieglākas saslimšanas iespēju potētajiem, bet Agnese jau atlasa tikai sev izdevīgāks faktus un jēdzienus. Kopumā neobjektīvs raksts.
10.janvāris, 8:05 Atbildēt
SSmukā
Dur 5 un 6 arī
11.janvāris, 10:12 Atbildēt
AAlma Almiņa
Kopumā objektīvs gana raksts - tas Tu, Almiņa, esi neobjektīva pilnīgi: te nav ko ne aizmirst, ne neaizmirst par "pārnēsāšanas un vieglākas saslimšanas iespēju potētajiem": JO tie ir 100% MELI un NEKAS TAMLĪDZĪGS NAV ATTAISNOJIES! Lasīt māki, cienītā? Palasi gan pēdējās ziņas!
10.janvāris, 10:48 Atbildēt
tto Alma
Par pārnēsāšanu ārā, jo nav tādu pierādījumu, ka vakcinētie nepārnēsā Covid, tieši pretēji, ir pierādijumi, ka viņi to dara. Un miršanas sadalījums starp vakcinētiem un nevakcinētiem arī būtu savādāks, ja slimnīcas nepierunātu radiniekus ierakstīt covid miršanas apliecības, cilvēkiem, kuri miruši no citām slimībām. Nu, bet tā notiek visās valstīs, tsk.ASV. Paliek tēze par vieglāku saslimšanu, katram ir zināmi cilvēki no paziņu loka, kas gan vakcinēti ir slimojuši gan viegli, gan smagi. Kā arī nevakcinētie, kas ir slimojuši viegli, gan smagi. Tev, Alma ir statistika, kas pierāda vieglo vai smago saslimšanu vakcinētiem un nevakcinētiem šobrīd?
10.janvāris, 8:59 Atbildēt
AAlmai nav nekāda statistika
jo Alma ir trollis ar spalvainām ausīm! ))
10.janvāris, 10:50 Atbildēt
AAlma domā ar galvu
Vai šī iespēja ir balstīta faktos un reālos piemēros no dzīves?

No savas pieredzes, bez vakcinēšanās un nesen pārslimojot otro reizi(pa 2 gadiem) ar covid, nedodoties uz slimnīcu, otrā pārslimošana ar covid jau bija nesalīdzināmi vieglāka par gripu...

Cienītā, arī pirms covid "pandēmijas" gan "jauni veseli" cilvēki, gan "pilnīgi veseli" pavecāki cilvēki varēja pēkšņi kaut kādu iemeslu dēļ aiziet tai Saulē - tā tās lietas notiek, bet pirms tam neviens neaizdomājās visas šīs lietas saistīt ar kādu slimību, jo bija pilnīgi veselīga izpratne, ka katrs cilvēks piedalās loterijā, kur iznākumu nosaka nejaušība un kur lielākas iespējas nodzīvot ilgāk ir tiem, kuriem ir veselīga imunitāte. Nu un vecākiem cilvēkiem arī pirms covid pret gripu bija tādas pašas loterijas iespējas, jo jo vecāks, jo grūtāk pārslimot gripu, kas nekad nav skaitījusies bīstama epidēmiska slimība, kaut izplatās tāpat kā covid - pa gaisu.
10.janvāris, 8:24 Atbildēt
tto Alma
Kā tu zini - vieglāka vai smagāka? Tā jau ir ticība, nevis medicīna ...
10.janvāris, 8:19 Atbildēt
FFogo
Alma zina, jo no augšas tā sludina. Āmen. Tā arī visa objektivitāte. Un diemžēl ir bariem tādas almas, ka tam visam akli tic. Nekādi fakti, nekāda loģika neliks pat uz brīdi šaubīties par šo ticību/
10.janvāris, 8:42 Atbildēt
KKaķa asaras
Nu lai viņi tic, kam grib. Bet KĀPĒC ir jāuzbrūk citādi domājošiem ?? Kāpēc ir jāierobežo citādi domajošo tiesības ?? Tā esot brīva un demokrātiska valsts ??
10.janvāris, 9:06 Atbildēt
aasaru Kaķam
viņi tic, kam grib, un grib arī ierobežot citādi domajošo tiesības! KĀPĒC? DURŅI viņi ir laikam..
10.janvāris, 10:52 Atbildēt
PPirktspēja
:) Lucifers?
10.janvāris, 8:03 Atbildēt
EEksāmens
Jā, šis izrādās Latvijas valdībai un tautai EKSĀMENS "uz visu banku",
kurā esam paspīdējuši pasaulē kā tādi, kas spējīgi uz zemiskumu.
Tas, iespējams, ir tas egregors, kas izveidojās 2.pas.kara laikā virs Latvijas debesīm, kad nomocīt cilvēkus no visas Eiropas sūtīja tieši nach Riga!
Varbūt tagad tiekam vēlreiz pārbaudīti?
Un atkal - mūsu vara skrien "pāvestam" pa priekšu izpildīgumā.
Kā lai sākam nedarīt to, ko negribam?
Tas ir jautājums tiem, kas taču negrib iet uz 3., bet jau ieņēmuši zemo startu..
10.janvāris, 8:20 Atbildēt
EEksāmens kas negrib iet uz trešo
LAI TAD NEIET! N-E-I-E-T!
10.janvāris, 10:54 Atbildēt
LLinda
Nevakcionetiem nav saprasanas
10.janvāris, 8:07 Atbildēt
MMilda
Novakcionētajiem nav saprašanas
10.janvāris, 8:19 Atbildēt
nnovakcinētais
Slimnīcās uz vienu novakcinēto ir četri nevakcinētie.
10.janvāris, 9:16 Atbildēt
nnovakcinētam
trollēn, nemelo atkal!
10.janvāris, 10:56 Atbildēt
KKaķa asaras
Tas būtu apspriešanas vērts pirms gada. Tagad- pie omikrona un jaunās situācijas spiest vakcinēties 3. un 4. un 5. reizi izskatās pēc pilnīga stulbuma (vai nelietības, kas jau ir sliktāk). Nu jums nav tiesību manu veselību sagraut ar 3., 4. vai 5. poti ! Linda, Jums vispār ir kādas smadzenes ??
10.janvāris, 9:09 Atbildēt
LLindai
Linda, Jums vispār ir kādas smadzenes ??
10.janvāris, 10:55 Atbildēt
bbūs slikti
Vakcinētie un nevakcionētie, apvienojamies, jo tūlīt mūs okupēs Krievija!
10.janvāris, 8:18 Atbildēt
KKaķa asaras
Vakcinētie aizskries pirmie ziņot iebrucējiem par nevakcinētajiem. Tāda mentalitāte.
10.janvāris, 9:11 Atbildēt
KKaķam
Tāda maucība!
10.janvāris, 10:56 Atbildēt