Komentāri: Aigars Freimanis: Latvijas nelaime – trūkst alternatīvās politiskās dūres

Komentē 6

Latvijā pēc būtības tie, kas tika pie varas pirmajās vēlēšanās, tā arī ir palikuši pie varas siles visus jau trīsdesmit plus gadus. Konkurenti ir prasmīgi iznīcināti. Es piemēram nekad par šiem pie varas esošajiem neesmu balsojis un viņu politiku neatbalstu. Esmu balsojis par partijām, kuras nekad nav pielaistas pie varas, lai gan saņēma visvairāk balsu vēlēšanās. Un tagad sūdzēties ka nav konkurences...

10.februāris Atbildēt

Spēcīgie vīrieši ir par mežonīgo kapitālismu tas pie mums slikti strādā .

10.februāris Atbildēt

Politiskā dūre izpaužas kā tā ka stāv tukšas pašvaldības ēkā un cilvēkiem Latvijā nav kur dzīvot .Ja lauku tukšas telpas atdotu mulkiem būtu kas strādā

10.februāris Atbildēt

Oho, pa ilgiem laikiem ir iespēja pakomentēt pie Veidemanes rakstiem. Laikam šoreiz tāpēc, ka tie nav viņas īpatnējie prātojumi, kāpēc JKP un Progresīvie ir slikti, bet salīdzinoši gudra cilvēka Aigara Freimaņa domas.

10.februāris Atbildēt

Es gan teiktu ka Latvijā pietrūkst veselā saprāta. Nu nav. Veselā saprāta vienkārši nav. Stoltenbergs paziņo ka konflikts Ukrainā var vilkties gadu desmitiem. Kāds prieks un kāda laime. Nevienam nekādu iebildumu.

10.februāris Atbildēt

Trūkst "politiskas dūres" ,dzīvojam "pussairumā" ! Jā ,replikas ir spēcīgas . Lai skan . Domāju ,ka problēma ir nedaudz cita. Ieguvuši savu valsti ,latvieši visai maz saprot ko tas nozīmē un vismaz šie pirmie 33 gadi atklāj mūsu elites neesamību ,jo latvieši nav ne īsti pilsētnieki ,ne šo pilsētu , kā labklājības izaugsmes centru pārvaldītāji . Faktiski valstī ir divi atsevišķi rotējoši bloki , viens , autonoms no ekonomikas - sociālpolitiskās pārvaldības bloks ,otrs ,materiālās labklājības veidošanas organizētāju - uzņēmēju , ar pirmo nesaistīts bloks . ir izveidojusies situācija kurā pirmie pārvaldot budžeta nieka 15 miljardus uzskata ,ka ir valsts izaugsmes organizatoriskais centrs ,kamēr otri , kas gadā rada 73 miljardu apgrozījuma masu un ar nodokļiem arī budžetu ,tiek uzskatīti par otršķirīgu , faktiski maznozīmīgu , valsts sastāvdaļu . Divi atrauti viens no otra rotējoši bloki nekādu "dūri" veidot nevar .

12.februāris Atbildēt