Komentāri: Arī Liepājas un Daugavpils universitātē izsludinātas padomes locekļu vakances

13.11.2021. Ilze Šteinfelde
 
RROB
Tiek gatavotas vietiņas savējiem nelatviešiem pie siles. Kamēr ministrijā strādās cilvēki bez pieredzes un izpildīs citu norādījumus, tikmēr skaidrs, ka izputinās mūsu izglītību. Tagad ķērušies klāt augstskolām...Kāda ir pieredze valsts sekretāra vietniekam Sķepānovam? Kas viņu ielika amatā? Kas devis tādas pilnvaras?
14.novembris 2021, 12:52 Atbildēt
AAgate
Nesatraucies, taps privātās augstskolas mūsu studentiem ārpus Latvijas. To naudu, ko tagad grūž iekšā neremdinānās rīklēs, lai labāk padzīvo kādu gadu ārpus Latvijas un mācās un tērē naudu kur vajag, nevis Latvijas sapuvušajai sistēmai. Mums ir pietiekoši daudz aizgājušu no šīs sistēmas mācībspēku, gan sairganizesies paši un dos jauniešiem ziņu. Lai te viss brūk un sabrūk, tad mūsējie, sakarīgie pasniedzēji atgriezīsies. Tā nu mums te būs jācīnās par šo valsti. Un mēs vēlreiz izcīnīsim savu valsti, bez visādiem kangariem un dzeņiem.
20.novembris 2021, 12:26 Atbildēt
RRampa
Nekāda satraukuma - te visur pietiek ar bakalaura diplimu, pāris stundas menesī attālināts darbs un darīta lieta- galvenais klausīt uz svilpienu IZM ierednīšu un skaidri teit augstskolai ko darīt. Bet baro laikus- nauda vienmēr uz konta kā pulkstens. Klēpjsunīši vienmēr tiek kopti un bonusi pašsaprotami. Piesakās visi!
29.novembris 2021, 20:20 Atbildēt