Komentāri: Šuplinska grauj valsts aizsardzības jaunos pamatus

14.05.2020. Imants Vīksne
 
kkraņa
šī "bargā kundze" sagraus ne tikai to vien.
14.maijs 2020, 8:18 Atbildēt
rrolis
Tā jau nav *kundze*,tā ir sātaniste.
14.maijs 2020, 11:45 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Lasie patiesību Helsinki 86 ziņojuma ....[SLĒPTA SAITE]
14.maijs 2020, 12:17 Atbildēt
AAnsis Dīvainis
Kas tad noticis ar Ilguci?
Lai gan kam negadās. Mēģināsim glābt kas vēl glābjams.
14.maijs 2020, 8:37 Atbildēt
TTālis
Piekrītu - viņa ir no grāvēju cilts, paldies, ka tādu nav daudz!
14.maijs 2020, 8:38 Atbildēt
lletins
Viņa ir no ''grāvēju cilts'' un viņu nav daudz, bet visi augstos un atbildīgos amatos- lielu varu tur savās rokās!
14.maijs 2020, 9:02 Atbildēt
nnu ir pipec
Tagad tūlīt Putins būs klāt!!!
14.maijs 2020, 8:39 Atbildēt
VVērotājs
Ir nožēlojami, ka tautas lepojas par savas valsts militāro varenību - superefektīgu ieroču esamību, gatavību un mācēšanu karot, ka nodrošina savas armijas. Tā ir lepošanās ar māku nogalināt. Žēl, nožēlojami, bet tā ir realitāte. Patriotisms, balstīts nāves nešanā. Un kas tajā ir ieinteresēts? Ne jau vienkāršie cilvēki.Taču tieši viņi izpildīīs citu personāžu veidoto politiku. Šie noslēpumainie "citi personāži" neriskēs ar dzīvību, tikai grābs dažāda veida bagātības, kaut gan beigās beigas būs visam un visiem... Kaut vispār nebūtu jādomā par tādām lietām, kur nu vēl lepoties ar tām!
14.maijs 2020, 8:40 Atbildēt
dde Soto
amizanti, ka kremlja trolli noruuupeejushies par "Latvijas valsts droshiibu"... [ smiin ]
14.maijs 2020, 8:55 Atbildēt
SSunim de Soto
Bezsmadzeņu trollis ir vislielākais Latvijas ienaidnieks. Pakaļskrējējs, amerikāņu kara propagandas izplatītājs un dirsā līdējs. Bet puiķiņiem patīk rejošu sunīšu loma. Vieglākais ceļš kā noriet Latvijai vajadzīgu un vērtīgu cilvēku.
14.maijs 2020, 9:38 Atbildēt
RRezervists
Malači, mācat bērnus tikai kā ar ieročiem apieties, jo kad pienāks laiks, katram būs izvēle pret ko savas iemaņas izmantot. Pie šādas valsts attieksmes pret savu tautu, ne katrs ies valdību aizstāvēt, jo valdība un valsts bieži vien ir pavisam dažādas lietas. Ja nopietni, žēl, ka dažreiz pilnīgi idioti valdībā sēž, kurus interesē tikai un vienīgi sava kabata, nevis iedzīvotāju labklājība. Visas savas spējas nbs parādīja nesen meklējot dronu. Kur tad 30 gadus miljardus no budžeta bāzāt, ja vēl šodien armija kā akli kaķēni ir?! Ja sāktos kara konflikts, izdzīvot kādam izredzes būtu 0,0%, jo pat neviens nesaprastu kas no kuras puses lido un uz galvas krīt. Kurš virsnieks vai ministrs uzņēmās atbildību par to, ka noslēdza miljonu līgumus ar šādu brīnumdronu firmu? Neviens! Nav mums nekādas aizsardzības, tikai bizness.
14.maijs 2020, 8:42 Atbildēt
FFeldēzelis švabriks
Nevajag mums nekadu aizsardzibu un armiju jo militari latviju nosargat nav iespejams , musu galvena misija ir palidzet asv un nato dibinat asiņainas demokratijas valstis kurās ir nafta ,musu galvenais uzdevums sodien ir braukt uz Hormuzu un dibinat tur asinainu demokratiju !
14.maijs 2020, 9:05 Atbildēt
nnaivais
Incanti, ko mācīs par tiem septiņiem ar asti ļimončikiem? Iekurt ugunskuru, izrakt ierakumu, sasiet striķīti vai to, kā nogalināt otru ļautiņu?
14.maijs 2020, 8:44 Atbildēt
AAdatiņa
Viņai jau gadu atpakaļ bija saeima jāatstāj,,bet viņai jau aiz Bordana
kā aiz mūra,kurš tāpat grauj Latviju,tikai vadība kautkā izliekas neredzam,ļoti nožēlojami!
14.maijs 2020, 8:50 Atbildēt
mmurkšķis
Bet Bordāns kā aiz mūra aiz ASV vēstniecības muguras,kā jau tas ASV klēpja sunītim pienākas!
14.maijs 2020, 8:58 Atbildēt
NNana
Nodevība un nelietība Dagdas komjaunietes ikdiena!
14.maijs 2020, 8:55 Atbildēt
OOMD
Obligāto militāro dienestu vajag atjaunot. Gan puišiem, gan meitenēm kā Izraēlā!
14.maijs 2020, 8:56 Atbildēt
BBBC
Latvijā tas nav iespējams! Latvija nav suverēna valsts! Iemācīt apieties ar ieročiem? Kāds bezprāts priekš valdošās buržuāziskās kliķes!
14.maijs 2020, 9:36 Atbildēt
MMūsu pulka slampiņa
Turi muti ! Latvijai nav vajadzigi zaldati , latviju sarga 5. Pants , latvijai ir vajadxigi pid*rasti un prostitutas kas apkalpo 5.pantu !
15.maijs 2020, 4:31 Atbildēt
MMēs bēgsim mēs bēgsim
Turi muti ! Mēs un visa sorosa banda ,bēgsim lidzko puteņa kavaleristi pāries robežu bet jus turaties lai mes paspejam aizbegt ar salaupito !
14.maijs 2020, 9:00 Atbildēt
rrammstein
nesaprotu, kā tie nvošņiki var būt tik tuvredzīgi. Skaiti, mazpulki, visas tās biedrības. Ja viņi izjās šito bērnu apmācību, vienīgā alternatīva, kas atliks būs OMD. Un tad arī viņi klukstēs par demokrātiju?
14.maijs 2020, 9:11 Atbildēt
JJ e n s Z
Diezgan dīvaini ir argumenti, ar kuriem mēģina pamatot izglītības militarizāciju. Sak konflikta gadījumā publiskas runas prasmes nederēšot. Laikā, kad konflikti pasaulē pirmkārt tiek risināti, lietojot modernās technoloģijas, kā arī ar juridiskām un finansiālām metodēm, bērniem obligāti jāmācās konvencionālā karadarbība līdzīgi kā padomju laikos, tikai zemākā līmenī. Drīzāk vajadzētu ieviest obligātus juridisko zinību (t.sk. starpt. finanšu un IT tiesību), kā arī vides un veselības aizsardzības kursus visās vidusskolas klasēs militārisma un reliģijas vietā, divkāršot bioloģija, ķīmijas, fizikas, datorzinību prasības un stundu skaitu.
14.maijs 2020, 9:11 Atbildēt
SSidlu
Aizsardzības pamati balstās uz brīvprātību, tāpēc pilnīgi normāli, ja apmācība skolā ir brīvprātīga. Ja būtu obligātais militārais dienests, tad arī apmācībām būtu jābūt obligātām. Vienīgais, kas apmācajamajiem būtu obligāts, tās ir zināšanas par to, kā tas brīvprātīgums darbojas, ko dara bruņotie spēki un zemessardze un kā tas izskatās dabā. Ja pēc tā visa kāds izrādīs interesi arī iegūt praktiskas iemaņas, tad tas arī jānodrošina.
14.maijs 2020, 9:19 Atbildēt
DDadzis
Ja Latvijai nav nākotnes,tad jaunie ies to aizstāvēt? Pabeigs skolu un uz ārzemēm prom.Neies vergot šīs valsts varturiem.Jaunatne arī saprot kā valdība ņirgājas par vecajiem cilvēkiem, par tiem ,kas saņem minimālās algas.Arī, skolu beidzējiem nav izredzes iegūt darbu.Šeit valda korupcija ,radu,draugu likšana amatos.Vēl tā izdienas pensija.Saņem pensiju ,bet sēž savā krēslā .Jaunais speciālists spiests braukt strādāt uz ārzemēm,jo, redz ,vecais prauls iedomājies sevi par neaizstājamu .
14.maijs 2020, 9:26 Atbildēt
AABC
Kad aitu baram vairs nav kažoka ko cirpt, ''cirpēji'' tās pamazītiņām nevardarbīgi nogādā uz lopkautuvēm ... no vilkiem ''uztaisīt'' aitas ir spējīga ne tikai Šuplinska ...
14.maijs 2020, 9:32 Atbildēt
aaaaaaaa
Šī persona ir atdevusi valsts budžetam iztērēto naudu par jau no paša sākuma zināmo tiesāšanos ar Muižnieku?
14.maijs 2020, 9:38 Atbildēt
aanarchists
Nu,ir gan stulba vecene.Nākotne ir nacionālām valstīm un nacionālo interešu prioritātei.Tā,ka bez šādas vai tādas armijas neiztikt.Arī ,piemēram,NATO pasākumos ir un būs japiedalās,jo citādi viņiem arī nebūs nekādas intereses par LV drošību.Ņemot vērā,ka mūsdienu liberastiskās izglītības iespaidā,jaunatne ir tizla fiziski un liela daļa galvā drātēti,militārā apmācība ir nevis vēlama,bet obligāta,jo vismaz kaut kādu disciplīnu var iedzīt.Vajadzētu atjaunot arī kaut kādas fiziskās attīstības normas,lai jaunatni piespiestu nodarboties ar fiziskām aktivitātēm,citādi vidusskolas pēdējās klases teļš tik vien spējīgs,kā pielikt telefonu pie deguna,bet pievilkties pie stieņa nevar pat 1x.
14.maijs 2020, 10:42 Atbildēt
UUrrā biedri
ar padomju domāšanu uz nato, moto, loto un galvenais - foto!
14.maijs 2020, 10:54 Atbildēt
hha ha ha
Ja ieskatotāmies Šuplinskas gaitās pagātnē, PSRS laikā, tad tas nebūt neizbrīna.
Apbrīnu izraisa fakts, ka šādi ādas pārmetēji drīkst strādāt vaksts pārvaldē un, vēl vairāk, LR valdībā.
14.maijs 2020, 11:04 Atbildēt
SSkeptikis
Kārtējais NRA melu raksts,lielākā daļa faktu neatbilst patiesībai,jau izlasot raksta autora vārdu,tas ir skaidrs,jo šis Vīksne raksta tikai Hūtes apmaksātus murgus.
14.maijs 2020, 12:05 Atbildēt