Komentāri: Eiropu iznīcina Hitlera lāsts

16.05.2020. Arnis Kluinis
 
IIvo
Pareizi..kopējiem spēkiem vajag likvidēt huilostanu un viss būs kārtībā. .gan ar telpu gan mieru..
16., 9:43 Atbildēt
AAsus
Россия, если захочет, ликвидирует тебя за 3 секунды вместе со всей Европой. И твой латышский тебе не поможет. Недаром Вы боитесь путина как огня. Путин тоько пернет. а Вы обосрались по полной.
16., 11:44 Atbildēt
ēērce
Bet Staļins vēl izvilka dzīvību vēl vairākus gadus un noslaktēja vairāk baltiešu nekā Hitlers. Turklāt krieviem vajag "Lebensraum" vēl arvien — Pūķinam ar plašo impēriju nepietiek.
17., 14:50 Atbildēt
IIvo
Tavs sēdošā suņa izmēra kremļa gailis var tikai čupa-čupu pasūkāt..ne vairāk..es par tādiem ieņirdzu..la la la la..dzied arī visā pasaule
16., 18:31 Atbildēt
AAnus
Твой дед воевал чтоб ты ушлепок и терпилоид все просрал.
www.youtube.com/watch?v=HZNtzjZ0ook
16., 16:29 Atbildēt
IIvo
Mans opis karoja Hugo Boss formā lai tādu kā tu mēslu vispār nebūtu uz zemes..un es ar viņu lepojos..neviens ne no tādiem kā tu, ne kremļa liliputiniem nebaidās..nav no kā baidīties...
16., 18:02 Atbildēt
vvispār
Asus, ko tu te dari? Kāpēc nedzīvo savā Rossijā? Mazohists? Tevi kāds ar varu tur Latvijā?
16., 12:28 Atbildēt
IIvo
Redz tas asus ir kaut kas starp pelējumu un mušu kāpuriem..smadzeņu nav,tāpēc nesaprot ka jāvācās prom uz krieviju,kur visi tādi kā viņš..nu ar retiem izņēmumiem..
16., 18:26 Atbildēt
ppurvaputns
viņš te dzīvo. viņam ,pieņemu , ka ar Rossiju ir visai attali sakari un , ja, tad arī tikai garīgi. vēl vairāk- pieņemu, ka viņš te ir dzimis. jo prot lieliski Latviski. nekur viņš no šejienes nebrauks, jo , ja būtu to gribējis darīt , tad būtu sen jau aizbraucis, ja ne uz Krieviju, tad uz Rietumeiropu nu noteikti. Tātad, ja nebrauc, tad viņš ir Mūsējais! un kā pret tādu pret viņu arī vajag izturēties ! atšķirībā no Tevis, jo tu esi pastalis dirsālīdējs okupantiem- amerikāņiem un viņus valdošajam etnijam .un tādēl ļoti nepatīkams un kaitīgs Tautai. Tu esi uts uz Tautas miesas, citējot Ādolfu Aloizoviču......
16., 12:38 Atbildēt
vvispār
Tu esi viņa advokāts? Viņam ar Rossiju ir visciešākie sakari mentāli un kur viņš ir dzimis, neko nenozīmē. Visi viņi dzīvo Latvijā un mīl Rossiju un Putinu no attāluma. Starp citu, tas attiecas arī uz tevi.
16., 12:49 Atbildēt
ppurvaputns
vot kas attiecas uz mani to es zinu pats! viņš ir viens no Latvjas Tautas. ar viņu man ir daudz vairāk kopēja kā ar no eiroamerikām te ifiltrētajiem Tautas ienaidniekiem, Tevi- mazo dirsālīdēju ieskaitot!
16., 13:03 Atbildēt
vvispār
Jums kopējs ir tas, ka esat neeksistējušas cccp pielūdzēji. CCCP visā krāšņumā atrodas austrumos, kur jūs varētu laimīgi dzīvot, mīlēt putinu klātienē un baudīt citus cccp labumus. Un nav viņš nekāds viens no Latvijas tautas: D Jūs abi esat cccp tauta.
16., 13:08 Atbildēt
ppurvaputns
atvaino, bet ar muļķi es nespēju diskutēt. mūsu garīgie līmeņi ir pārāk atšķirīgi.Mēs varētu kopā dziedāt, bet runāt mums nav par ko....
16., 13:18 Atbildēt
AAber
Tev lemts dziedāt un runāt tikai ar vatņikiem... Nevatņiki tevi par pilnu rubuli neņem...
16., 14:29 Atbildēt
NNejēga
Ja viņs te dzīvo, tas ir, te dzīvo viņa ķermenis, bet bezsmadzeņu galva dzīvo Maskavā, Viņš ir vienmēr gatavs atkārtot, ja iepriekšejo reizi Pasaules upuru skaits pārsniedz 50 miljonus, tad viņš ir gatavs upuru skaitu simtkāršot, lai nokļūtu cara solītajā paradīzē. COVID 19 izplatība ir labs iemesls lai padomātu, kā būtu, ja nieka vīrusa vietā kāds plānprātiņš sadomāt ATKĀRTOT! Padomā, kas notiks pēc atkārtošanas, ja pat vīrusa dēļ Pasaulē tādi zaudējumi! Pēc atkārtošanas nebūs ārstu, glābēju. nebūs interneta, nebūs satiksmes, nebūs pārtikas, nebūs degvielas darba rīku . Būs tikai mēmais stindzinošais klusums, būs šausmīgā kodolziema uz ilgu laiku. Cilvēki, mēģiniet savā iztēlē uzburt šo šausmu pasauli, vai to visu mēs gribam panākt atkārtotāju dēļ? Domājiet, cilvēki, domājiet, vai mums tas viss tik ļoti vajadzīgs!
16., 14:07 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Tad nevajag uzbrukt Krievijai, un nebūs stindzinošais klusums!
17., 22:15 Atbildēt
ppurvaputns
nu tad pārstāj pūst okupantu- amerikāņu stabulē un neviens tev kodolziemu netaisīs... Ja nu vienīgi tavi sainieki- ASV. viņi te Pēckara gados arī uz Rīgu bija paredzējuši vairākas bumbas nomest. kā uz Hirosimu.
16., 16:00 Atbildēt
NNejēga
Nu un kā palika ar atkārtošanas piedāvājumu, kura valsts izsaka tādus piedāvājumus? Kura valsts vienīgā Eiropā ar militāru spēku izmainija kaimiņvalsts teritoriju, neskatoties uz apņemšanos nelietot spēku? Ko, bērniņ, galviņa nav spējīga atbildēt uz loģisku jautājumu, spēj tikai lamāties, apsaukāties? Pamēģini smadzenes ieslēgt un padomāar ko atšķiras COVID19 kaitējums no sekām, kas būtu, ja plānprātiņi sadomātu ATKĀRTOT? Tev bail iedziļināties jautājuma pārrunāšanā, jo vienkārši lieta ir pārāk nopietna?
16., 20:48 Atbildēt
ppurvaputns
kas bija tie, kas ar viltu ,pretēji Helsinku 1975 gada līgumam izmainīja pēckara robežas Eiropā?! neatceries?
16., 21:40 Atbildēt
NNejēga
Vai lietoja arī ieročus? Kā bija ar draudiem pārvērst radioaktīvajos pelnos Vašingtonu? Līdzīgi draudi bija arī Baltijai. Kā bija ar naši tanki budut vPrage, naši MIGI sjadut v Rige? Kurai valstij vienmēr trūkst ddzīves telpas, venmēr ir tieksme kādu pievienot, jeb ieietināt sevī(voiiķi v sostav). Vai atceries vēl Jeļcina laika Krievijas ierosinājumu- nestājieties NATO, mēs paši(Krievija)jūs sargāsim no jebkura uzbrucēja. Tas bija jāsaprot kā-ja es tev uzbrukšu, tad es tevi no sevis sargāšu! Tev ļoti slikta atmiņa?
17., 7:42 Atbildēt
ppurvaputns
man atmiņa ir lieliska. nevajadzēja uz viņiem dirst. un dirsāt jūs- ASV plušķīši. bez pamata dirsāt. un jūsu liktenītis sen ir izlemts. Ja gadījumā Krievijā šito visu jautro notikumu gaismā nesabruks, tad ASV jūs atdos tai. jūs neesat vajadzīgi. jūs pogōdu ņe ģelajeķe! un vēl pēdejie 30 gadi ir pierādījuši, ka jūs kā Valsts pastāvēt nespējat. tikai kā kolonija kādu citu sastāvā. pie tam šāds stāvoklis ir letāls Tautai. viss jau ir izlemts. kāŗtējo reizi. iespējams, ka jūsu vēsturē- pēdējo......
17., 11:02 Atbildēt
NNejēga
Jauks teiciens-jūs kā valsts! Ja tu sevi nekādi nesaisti ar valsti, kurā dzīvo, vēl tēlo latvieti, tad tomēr labāk būtu doties uz savu mīļo raškuparašku, tur vari bez bēdām gaisu smirdināt! Silti iesaku nemocīties un pamest šo slikto vietu! Bet varu apgalvot, ka tu teiksi, ka dzīvoju, kur gribu, esmu varonis, jo cīnos pret slikto Latviju un tās sabiedroto ASV. Nu kāpēc tu mocies šeit, ja blakus ir tava brīvā, plaukstošā, demokrātiskā paraugvalsts, kultūras un brīvību nesošā Krievija, auj kājas un laidies!
17., 15:02 Atbildēt
ppuņķaputnam
Tu atkal ar "diršanu" te nemies, vaņka. Ej apmaini staņas !
17., 14:51 Atbildēt
vvispār
Nopietni? Un tu būtu tas gudrais, cccp/ists :))))))))))))))))))))))))
16., 13:31 Atbildēt
ppurvaputns
uvažaju ja Tebjā, Asus. ņe so vsem i vsegdā soglāsen, no uvažāju. o Pūtine. ņe uvērn čto on svoboģen pernuķ. On sļiškom dōbrij, iļi zavisim. No v Rossije, jesļi onā sobirājetsa ustojaķ k vlasķi priģot Nōvij Stāļin. eto ņeizbežno . Vot etot to i perņot! mālo ņe pokāžetsa! Un mums, ar mums es šeit domāju gan Latviešus, gan visus ,kam šī Zeme ir Mājas, derētu izlīgt un , jā, draudzēties ar Krieviem un Krieviju.....
16., 12:16 Atbildēt
NNost Krieviju
Cik mazāku tautu krievi nav jau iznīdējuši — lietojot citas metodes kā Hitlers, bet tikpat efektīvas !
17., 14:52 Atbildēt
AAldis
Nupat beidzot ir redzams, ka karu galīgi uzvarējusi Krievija, un mums ir paveicies, ka atrodamies tai kaimiņos, Rietumu deģenerācija ar pedrastiju un narkotiku rīšanu meliem un liekulību iet uz savu galu, toties Krievija sāk savu uzvaras gājienu , saņemot arvien lielāku pasaules valstu atbalstu!
16., 9:54 Atbildēt
ppurvaputns
Daran hab' ich meine Zweifel..... es attiecībā uz Krievijas perespektīvām nebūtu tik optimistisks. tur ir žops ne sliktāks kā te. vienīgi Krievi ir garīgi veselāki kā Rietumeiropieši ar amerikāņiem. es domāju, ka šo Nāto no Zemesvirsas noslaucīs Ķīna. viss patreiz iet tai virzienā.
16., 10:52 Atbildēt
oouņķaputnam
Neplāties, krievnacist! Ej labāk noslauki savu žopu !
17., 14:53 Atbildēt
GGreizo spoguļu
karaļvalstī viss ir diametrāli pretēji. NATO ar ķīniešiem nekaros, jo ES un ASV ir viņu produkcijas patērētāji. Ar KF ķīniešiem karš ir jau sācies, apgūstot viņu dabasresursus, tas arī Bībelē rakstīts.
16., 11:04 Atbildēt
ppurvaputns
lassen wir uns ueberraschen!/ ļausim sevi pārsteigt!/latv.
16., 11:06 Atbildēt
ppuņķaputns
Es ir gudrs ! Kad piedzimu nokritu uz savas galvas — rabīns laikā nesaķēra.
17., 14:54 Atbildēt
vvispār
Karu uzvarēja antihitleriskā koalīcija. Tas, ko tu "beidzot" redzi, ir sekmīgi iedēstītas kremļa pasakas.
16., 12:30 Atbildēt
bbrīvais radikālis
"Antihitleriskā koalīcija" sadalīja Europu, karu uzvarēja PSRS.
17., 22:27 Atbildēt
vvispār
..."Tomēr pagāja ne vairāk par desmit gadiem pēc Vācijas kapitulācijas, lai sāktu rasties jautājumi, kurš tad īsti ir karā uzvarējis. Ļoti brutālā veidā tas attiecās uz Padomju Savienību, kur dzīves līmenis acīm redzami un aizvien ātrāk atpalika no dzīves līmeņa karā sakautajā un okupācijas zonās sadalītajā Vācijā" /// Tas ir vērojams arī tagad:))))) .
16., 12:38 Atbildēt
BBet Ļeņina lāsts Āziju
Skat krievijā jau 103 gadi totāla nabadzība
16., 10:07 Atbildēt
AAramess
Jukuša prāta savārstijums.
16., 10:15 Atbildēt
AAramess
Vai tas autors nav smadzenes saspiedis? Ja viņam ir kāda doma, vai nevar to paust skaidri un saprotami? Ahā! Par rakstiņiem vairs nemaksā honorāru, un tāpēc var publicēt pilnīgu mudžekli? Iespējams. Kā citādi izskaidro tādu jukuša prāta savārstījumu?
16., 10:16 Atbildēt
ppurvaputns
tas nav savārstījums! šis cilvēks ir centies rakstīt patiesību, bet šeit- ASV kolonijā,kura atdota vienam tās impērijas etnijam saplosīšanai, patiesību nešifrēti rakstīt nedrīkst! viņš daudz ko ir noklusējis, kas jāsaprot pašam un jāieliek tajās vietās, kr viņa rakstītais iztrūkst! brīnišķīgs raksts! Paldies autoram!
16., 10:48 Atbildēt
NNorvēģis
Kluiņa stils ir nedarakstīt līdz galam, atstājot vietu lasītāja secinājumiem.Reizēm arī tiek pažonglēts ar nekorektiem cipariem.Bet izteiksmes stils ļauj pateikt daudz ko, kas tiešā izklāstā netiktu drukāts.
16., 12:22 Atbildēt
DDude
Nedomāju, ka viss notikušais pēc kara, bija kāda nejaušību vai nekompetentu vadītāju rīcības ķēde. Domāju, viss tika smalki un taktiski saplānots un pēc attiecīgā plāna notikumi risinās arī šodien. Vienkārši pavāciet informāciju un padomāiet, kas guva vieslielāko labu no šī kara un kam ir izdevīga šāda Eiropa, kāda tā ir šobrīd.
17., 17:29 Atbildēt
ppurvaputns
that's it! Kluinis ir Mūsējais!
16., 12:25 Atbildēt
dde Soto
Mees neesam vainiigi, ka mums kaiminjos austrumu pusee atrodas noskrandusi, agresiiva un fashistiska valstele...
16., 10:35 Atbildēt
ppurvaputns
oi, labs! necerēju šitās kolonijas pressē izlasīt ko tik labu! Paldies, kungs Kluini! aplaudēju! tik daudz patiesības! bet atļaušos piebilst- viss ir tā, kā rakstā. tā tas ir ar vairākumu. BET ir Eiropā vēl arī mazākums. un tie esam mēs! Mēs- tie ir Austrumeiropieši, kas mukuši no nabadzības, tie ir Krievijas vācieši- Russlandsdeutsche, arī vienkāršie krievi ar kuriem ir pilna Rietumeiropa, Un kur nu vēl miljoniem muhammedu! Mēs visi, ieskaitot muhammedus dršam uz visu Eiropijā, jo īpaši uz viņu ''vērtībām '' un uz viņu izturēšanās patterniem. pavērojiet kā mūsējie tur str;adā! Ar strādā es nedomāju vergo . ar to es domāja kā viņi tur taisa naudau! viņi nejītas saistīti ne ar kādiem Rietumnieku ''likumiem'' bez nodokļiem laiž mūsējie! tas ir mūsu nicinājums pret bi[nu kārtību un ''likumiem'' mēs tik smīnam . un darām tālāk! tā kā par pareizu uzskatām.Mēs ticam spēkam, mēs ticam varai, mēs ticam dzīvestelpas jēdzienam. Mums piebiedrojas un mūs apbrīno arī turienes vietējo daļiņa- viņu Patrioti. es domāju , ka būs labi! Kariem ir jābūt! bez tiem nevar cilvēce pastāvēt! tāpat kā atsevišķas personas nevar bez attiecību noskaidrošanas un vietas ierādīšanas dzīvi nodzīvot Un vēl- mēs arī savus bērnus audzinām citādi! gan ar pienākuma apziņu, gan ar sodiem, ja nesaprot citādi. un - mūsu bērni ir iznākuši tādi pat kā mēs!
16., 10:41 Atbildēt
ccrusader
Drīzāk gan marksisma, kreiso liberastu ate(j)isma gars iznīcina gan Eiropu, gan Ameriku. Vairums ļaužu neapzināti kalpo šīm sātaniskajām idejām un rok kapu Rietumu civilizācijai.
16., 10:49 Atbildēt
ppurvaputns
tas , kas tur ir tagad, ta nav civilizācija. tā ir dekadence un deģenerācija.
16., 10:54 Atbildēt
mmein neatkarigariga
ieej fbi vault saita un tur pamekle hitleru un paskaties vai tiesam nomira 1945. gada. aitam vilna aizaugusi uz acim un ausim un tikai dzird meee meee
16., 11:10 Atbildēt
RRabinovičs
Ko šitā cūka te ir samurgojusi......????!!!
16., 11:11 Atbildēt
NNils borščs
Hitlers sagrāba varu? Prātiņ nāc mājās! Lieciet to Hitleru vienreiz mierā- komunisti ir vismaz 20 reižu lielāki slepkavas!
16., 11:13 Atbildēt
ppurvaputns
ja gribam būt vēsturiski precīzi, tad ''sagrāba varu'' ir viņa ienaidnieku- kara uzvarētāju termins Pie varas Ādolfs Aloizovičs nonāca demokrātisku vēlēšanu rezultātā.un vispār, ja vēlaties uzzināt patiesību par šo vēsturisko tēlu, tad meklējiet materiālos Tur viss ir! būsiet pārsteigti, uzzinot patiesību!
16., 11:20 Atbildēt
IIvo
Paldies Ādolfa ka 1941.g jūnijā -jūlijā atbrīvoja Latvijas tautu no sarkanā mēra. .
16., 11:13 Atbildēt
LLatvijas lāsts
Ja ,kitlers bija musu istais atbrīvotājs , mus nodeva angļi un asv 1945 gada krima uzdavinot Baltiju gruzīnu smerdelim. Asv nekad nav bijusi latvijas draugi ,ari 19. gada asv neatzina neatkarigo Latvijas republiku ,ari sodien katvijas tauta nav aicinajusi šos piņgukus kuri miera laika parvietojas pa latvijas teritoriju ar kauhas municiju pielādētiem ieročiem , jebkura bridi var jebkuru reņgiti nexoditi , asv savus slepkavas nesoda .
16., 12:01 Atbildēt
ppurvaputns
Latvijas lāsts ir dirsāslīdēji pastaļi .Tā ir šis nācijas nelaime. jau800 gadus. viss pārējais ir sekas. Ādolfs nebija nekāds Latviešu labdaris. bet viņš šo Tautu neienīda. Jo viņam bija padomnieks nacionālajos jautājumos tāds Alfrēds Rozenbergs. Dzimis it kā Tallinā, brīvi runājošs gan igauņu, gan latviešu un pat krievu valodās. viens gudrs vrs bija, to apliecina kaut vai tas, ka 1945 vai 1946. uzvarētāji viņu pakāra. der palasīt viņa grāmatas. daudz plašākus apvāršņus paver.ir oriģinālā sameklējamas.....
16., 12:10 Atbildēt
AAtis Priedītis
Jēdzieni tiek sajaukti vietām.Primārai būtu jābūt cieņai pret cilvēka dzīvību. Tad tāds jēdziens kā karš kļūtu bezjēdzīgs. Diemžēl, tie, kuri sūta cilvēkus nāvē paši šobrīd sēž droši apsargātos bunkuros un visu notiekošo uztver gandrīz kā videospēli.
16., 11:18 Atbildēt
ppurvaputns
nekā jauna- tā tas ir bijis vienmēr. Nu varbūt, ka čingizhana un Aleksandra ņevska laikos paši nosauktie sēdēja zirga mugurā un kā pirmie ar zobinu rokā traucās ienaidnieku rindās....
16., 11:22 Atbildēt
AArīLaucinieks
Lieliski uzrakstīts!
Paldies Autoram.
16., 11:41 Atbildēt
PPirktspēja
:) Lebensraum jidišā un vāciski skan vienādi.
16., 12:15 Atbildēt
ppurvaputns
un kāpēc gan lai nē?! jiddiš ir Vācu valodas žargons, ko izveidja jau no viduslaikiem Eiropā , jo īpaši Vācijā dzīvojošie žīdi. Paskati valodu koku- pie indoeiropiešu valogu zara ir ģermāņu atzars un viena no ziemeļgermāņu valodām ir - Jiddisch!
16., 12:20 Atbildēt
PPirktspēja
Apskaties spogulī. :)
16., 12:31 Atbildēt
PPirktspēja
Kāpēc Eiropu sauc par Hebrew O Pa? Zem žīdiem?
16., 12:33 Atbildēt
ppurvaputns
un kā tad sauc ASV?
16., 12:41 Atbildēt
IIciks
Purvaputns zin, viņš ir no mūsējiem.
17., 14:55 Atbildēt
ppurvaputns
pie tas nav Jiddischā! tas ir Hebru....ivritā.
16., 12:42 Atbildēt
AABC
Iepriekš nebiju dzirdējis par šādu ''Hitlera lāstu''. Eiropa pašlaik virzās pa Amerikas Savienoto Valstu norādīto taciņu - uz varas globalizāciju. Eiropa kļūst ''melnāka'' līdz ar citticībnieku iepludināšanu sevī no Āfrikas. Francijas, kā tādas, pašlaik vairs nav. Arī Vācija kļūst ''arvien melnāka'' ... Eiropu iznīcina liberālistiskie grupējumi, kas pašlaik pie varas. Tas pats arī Latvijā notiek ... iedzīvotāju skaita samazinājums no 2,45 miljoniem līdz 1,89 miljoniem.
Visdrīzāk ''varbūtības lāsts'' slēpjas ne jau Hitlera personībā, bet mūsu varturos ...
COVID-19 visdrīzāk ir kā ''kapu zvans'' Eiropas Savienībai ...
16., 14:09 Atbildēt
nnesmīdini
Eiropa un visa cilvēce virzās nevis pa kādu ASV, Krievijas, Ķīnas, Izraēlas vai Ņam - Ņam tautiņas nosprausto taciņu, bet, pirmkārt, pa savu karmiski nosprausto gara involūcijas - evolūcijas ceļu.
16., 14:41 Atbildēt
bbaziliks
par vēsturi un visu pārējo... Atklāta saruna būtu tāda, ka PSRS bija sagatavojusies uzbrukt hitleriskajai Vācijai un Eiropai pirmā un Hitlers to ar preventīvu karu par divām nedeļām apsteidza nesagatavotu aizsardzības karam. Un Otrā pasaules kara dižākais sasniegums ir tas, ka staļiniskā Krievijas impērija novājināja hitlerisko Vāciju un hitleriskās Vācijas impērija staļinisko Krieviju (PSRS) un ne viens ne otrs monstrs Eiropu un pasauli neiekaroja. Un vēl atklāta saruna ir tā, ka Staļinam visu Eiropu un pasauli iekarot neizdevās, bet Austrumeiropa tomēr par iekarošanas kara laupījumu krita viņa nagos. Un Austrumeiropā, pirmkārt, Baltijas valstīs un, pirmkārt, Latvijā Kremlis veica noziegumu pret cilvēci - okupāciju, aneksiju, kolonizāciju, rusifikāciju un sarkano teroru, lai latviešu tautu iebiedētu un padarītu paklausīgu - uzspiestu krievu (padomju) kārtību. Un par cik pilna deokupācija, dekolonizācija, derusifikācija un lustrācija nav bijusi un Kremlis par saviem noziegumiem pret cilvēci nav starptautiskā tiesā tiesāts, tad postošās okupācijas, kolonizācijas, rusifikācijas sekas turpinās un daudzi kolonizatori, rusifikatori, dažādu tautību lielkrievu šovinisti, separātisti, 5. kolonna turpina visu slikto pret Latviju un cenšas ar demagoģiju, propagandas karu, hibrīdkara instrumentiem Latvijā nostiprināt, atjaunot krievu kārtību.
16., 14:32 Atbildēt
ppurvaputns
beidz. noriebies. šitie amimurgi. mana vecmāmiņa ar vecotēvu karu pārdzīvoja Kurzemē. pārējā ģimene Reichā. nebija tā.kā tu te murgo nāto izcilnieku ''vesturi ''esi pārāk daudz salasījies. atžilbsti!
16., 15:57 Atbildēt
ppuņķaputnam
Melot nav māksla. Katrs ar krievnacismu slimais to prot.
17., 14:56 Atbildēt
MMirdza
Labs raksts, laba analīze un satriecošs nobeigums. Tik satriecošs, ka... Bez domātprasmes var pazaudēt orientierus. Paldies!
16., 15:16 Atbildēt