Komentāri: Nabadzības mazināšanā tikai lozungi

17.05.2020. Inga Paparde
 
iierosinājums
ienākumi lidz 300 eiro mēnesī ir jāatbrīvo arī no sociāla nodokļa nomaksas,bet tam ir jaizbeidz valstiskā prakse,kad reira skolotājs maksā procentuāli trīsreiz mazāku socnodokli kā pašnodarbināta persona,bez tam reira skolotājam pienākas dīkstāves gan citi koronapabalsti,bet pašnodarbinātajam tie ir liegti.
17.maijs 2020, 12:00 Atbildēt
LLatviešu burti
Tik labi gāja 30 gadus - pie siles esošie sev noteica porcijas, pārējiem - kas palika pāri, nu tā, mazliet...
Te pēkšņi Eiropa - maziniet nabadzību !!!!!
Johaidi, kas tā tāda par komandu, kā to vispār dara ??!!
Nekad neko tādu neesam darījuši, neprotam un negribam!! Mums pašiem taču neatliks! Ko tad?!
17.maijs 2020, 12:03 Atbildēt
vviesis
Labs :)
17.maijs 2020, 21:15 Atbildēt
AAdatiņa
Tas ir ārprāts kas notiek Latvijā,visu laiku skandināja mūsu vadība,ka naudas nav un tāpēc nevar pacelt pensijas,stulbums-tad kad vajadzēja valdībai pacelt algas,nauda atradas,bez tam Kariņa kungs sauc pilnā balsī,mums ir tik daudz naudas,ka nekad,bet kāpēc tad pensionāriem nevar samaksāt kā pienākas,esmu nostrādājusi 45 darba gadus ,bet tagad kad jāsaņem nauda tad dala,dala nez ko tur dalīt, vajag samaksāt cilvēkiem, lai vismaz atlikušo laiku var normāli nodzīvot, bet kas tev dos, valdībai pietrūks kāds tūkstotis, nabadziņi,tā var tikai uzvesties cilvēki kuri ne te dzimuši ne dzīvojuši, tāds ir Kariņš,tāds pats Levita kungs,viņiem tauta ir pie vienas vietas,un tagad viņi vēl nekaunās cerēt,ka tie kas pārbrauca epidēmijas laikā,ka viņi paliks,lielākā daļa aizbrauks citur pasaulē !
17.maijs 2020, 12:03 Atbildēt
KKrāpniecisko OIK jāatceļ
Jā,Latvijā ierēdniecība,kopā ar politiķiem,bijušajiem politiķiem ir izstrādājusi krāpniecisku shemu,kura ar celiem vardiem par zaļo enerģiju slauc tautu.Tas ir pilnīgi pretrunā ar Eiropas mērķiem."
Skat.Krišjānis Kariņš:Latvijā nespējam atzīt,ka mūsu nodokļu sistēma veicina nodokļu nemaksāšanu",Anita Daukšte,nra.lv,21.decembris 2017.
17.maijs 2020, 12:03 Atbildēt
eesam vareni. saraksts pielikumā
Visiem nekad nepietiks, taču priecē tas, ka vismaz labklājības ministriem allaž ir labi klājies. Un šī nav izņēmums, tātad varam atļauties!
17.maijs 2020, 12:09 Atbildēt
KKāpēc netaisnība nav likvidēta
Daudzas Eiropas valstis no Latvijas atšķiras arī ar to,ka tur samazināta pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likme ir pārtikai un apģērbam.Lielbritānijā un vēl vienā otrā valstī pārtikai PVN ir pat nulle".Skat."Cilvēki nav negodīgi,nodokļu sistēma ir netaisna".Intervijā ar Eiropas Parlamenta deputātu Krišjāni Kariņu,Māra Libeka,Latvijas Avīze,21.decembris 2017.
17.maijs 2020, 12:15 Atbildēt
dde Soto
Levitam esot tikai ko nomaksāt komunālos un mazliet ko paēst!
17.maijs 2020, 12:30 Atbildēt
PPaskaidrojiet
Kāpēc bagātajā Luksemburgā PVN likme ikdienas pārtikai ir tikai 3%,bet trešajā nabadzīgākajā ES valstī Latvijā,ar pieckārt mazakam algām un pensijām,PVN likme pārtikai septiņas reizes augstāka un netiek samazināta pat pašreizējā Covid-19 globālās krīzes situācijā???!
17.maijs 2020, 12:51 Atbildēt
IInta
Tur pensija arī ir... 120% no bij. algas. OPEC valstīs, kur arī Latvija iestājās vismaz min 40% jābūt... Te pat zitikas minimumu nevar gadiem sarēķināt - cipari laikam tie grīuti ar realitāti sader... Cilvēks jau nav mājsaimniecība un tad arī senči un peiauguši bērni neskaitās, cik zinu, viena mājsaimniecība. Utt., utj.
17.maijs 2020, 15:19 Atbildēt
ssunc
Kāda nabadzība? COVID epidēmija pasaulē atklāja cik ceļotāju apceļotāju dirm vai ceļo ārzemēs. Tā saucamo repatriantu un nabadzības bezizejas bēgļu ap 60 tūkst. Latvija ir normāla pārtikusi valsts! Arī Krievvalodīgie uz etnisko Rodinu pat netaisas izbraukt.
17.maijs 2020, 13:03 Atbildēt
ppurvaputns
izmirāts. kolonija- atkarīgā teritorija .Eiropas Nabagmāja.
17.maijs 2020, 13:08 Atbildēt
AAldis
Ja Kariņa k-gam atrastos laiks pastudēt šo Valsts Kontroles atzinumu. Savādāk iecerētais Zviedrijas modelis var kļūt tikai par kārtejā politiķa apsmiekla objektu.
17.maijs 2020, 13:14 Atbildēt
RRūdolfs
Pienāks Rīgas Domes Saeoimas veļēšanas atcerēsies , vēlētājiem atkal jau kuro reizi (!) sasolīs, sakārs makaronus, pielies acis aizmuldēs un '' nolatviskos'' . Laitik sēž nabadzībā ja nezina vaipat nepiedalās partejvarzu vēļēšanās , neprot atšķirt kas ir kas!
17.maijs 2020, 13:19 Atbildēt
IInta
Arābu un vēl šur tur pasaulē, cik zinu. Pie arābiem pat iemaksāja valsts katru mēnesi katram pamatiedzīvotājam pašam kontā. Šur tur tagad pa to pandēmijas teātra laiku laikam vairs ne.
17.maijs 2020, 14:04 Atbildēt
IInta
Tas nu par to tēmu, kur valsts neiekasē nodokļus, jo vajadzīgajā šķirbā par tēmu... vnk neielika šo komentu ar. Par bagātajām naftas arābu valstīm tas protams un tikai pilsoņiem tad arī. paŗējie tur tikai uz kontraktu pamata.Termiņš beidzas un sveiki - brauc mājās!
17.maijs 2020, 14:06 Atbildēt
KKuskus
Latvija politiki saprot un respekte tikai speku. Kamer mes tikai elsam un vaimanajam, nekas nemainisies, Valsts un citu kontrolu sledzieni ir mizkastei. Vai tiesam mes esam tadi nespejnieki, lai panaktu, ka pilsonim te ir kada teiksana ? Jo pilsonu vairakuma viedoklis netiek respektets. Visa si "demokratija" un "velesanas" ir cirks, jo sistema veidota ta, lai pilsonim nebutu izveles un tiesibu pieprasit rezultatus. Parmainas vares pabakt tikai ar spiedienu no liela skaita pilsonu, bet tas ir kas nereals, jo masa nav spejiga pat saprast, ka valsts un it ipasi tautas izdzivosana ir apdraudeta. Ja passaglabasanas instinkts nestrada, tatad rezultats bus bedigs.
17.maijs 2020, 14:06 Atbildēt
IInta
Uztaisīja jau tas pats superjurists Levi & co tādu Sistēmu pēc pēd. referenduma, ka vairs ij neceri . Pat parakstus savākt par Saeimas talaišanu neļaujot - vien internetā.
Par ko nopirku, par to pārdevu, bet patriekt šamos visus derēja, neskatoties ne uz kādiem tur "interesantiem stāvokļiem", kamēr vēl nav saralstījuši visādas muļķības priekš tiem citiem paklausīgajiem tik. NU cik var kāpt uz vieniem un tiem pašiem grābekļiem un klausīties katrā naķamājā vai izbijušajā "noderīgajā idiotā"? Ar čirikiem kulakā vai arī bez kas solījumus bārsta? Pēc tam jau varnešu vidējais pirksts vien garantēts...
17.maijs 2020, 15:26 Atbildēt
ppurvaputns
neceru, ka te parlamentārā vai jebkādā citā demokrātiskā ceļa ir iespējamas jebkādas pārmaiņas uz labu. tikai
1 ārēja spēka ietekmēun/vai
2. ES bankrota un tam sekojošā izmirāta kolapsa dēļ. to izformējot.
17.maijs 2020, 18:02 Atbildēt
IInta
Providence strādā it kā nemanāmi un parastajām acīm nezināmos veidos V'ārdu sakot, laix sākt atcerēties savulaik Finka sacīto. Kaut kā tā...
18.maijs 2020, 12:53 Atbildēt
ppurvaputnam
nu gan muļķības esi sadrukājis. psrs tāpat iztika no nodokļiem, katru tavu kapeiku nopelnīto uzskaitīja un savāca nodokļus. jo jebkura valsts bez nodokļu ievākšanas pastāvēt nevar. tikai psrs viss notika dziļi zem ūdens, un ja k āds sāka par daudz muldēt, to ātri aiztaisīja ciet, lai nevāvuļo. laikam maz tev sanācis tajā psrs paradīzē padzīvot, tāpēc labāk nemuldi par to, ko nezini.
17.maijs 2020, 14:58 Atbildēt
ppurvaputns
zinu ļoti labi PSRS nodokļu tikpat kā nebija. ienākuma bija niecīgi un bija bezbērnu Viss! vai tu toreiz tādu akcīzes maksāji? kā bija ar PVN? Tu pat tādu vārdu nezināji!
17.maijs 2020, 18:04 Atbildēt
IInta
Toties no lagas izmaksāja labi aj 10 % un visiem vienāda pensija, - gandrīz vai alags līmenī, aizdzenot no esošās darbavietas jua 55 gados, kamēr ar tagad ar kājām tik pa priekšu no "trekniem robiem vai padomēm" gandrīz vai var tikai aizdzīt...
Cik atceros, tas gan netraucēja pēc tam piestrādāt dajebkur citviet, kas nebiaj atļauts ITP un vadošajiem darbieniekiem sovokā - vien proletariātam. Vadošajiem toties visi papildis labumi tikai amata ieņemšanas laikā - tā kā miljonāfru būšana atkrita; vien labas pazīšanās palika mantojumā un tikai. No darba nost - no "valsts dāčas vai pat dzīvokļa (dienesta) " arī tad prom... Vārdu sakot režims, kuru tagad tā gribētu atkal ieviest kādi - uzpurņi tik vien kā sākuma stadija. Žestu valodā nožimējot: | Klus\er"; ausis jau neliek ciet taisīt - tātad klausies, kā karina makaronus uz tām un komandē, ko darīt... Katrs ceļš jau sākas ar pirmo soli: nebūt paklausīgam aunam un nebūt līdzatbildīgam par koloniālvaras izpildītāju - vietvalžu varnešu sadarīto tik vien kā kaut vai.......
:)))
:(
18.maijs 2020, 13:03 Atbildēt
IInta
Pardon par drukas kļūdiņām, bet nelabošu. Neciešu šo jauno formātu - minišķirbu laikam tvīta stila komentam vien domāto.
18.maijs 2020, 13:05 Atbildēt
ttavs koments
vienkārši godmanam novelk biksas.
17.maijs 2020, 22:44 Atbildēt
IInta
17.maijs 2020, 15:30 Atbildēt
IInta
17.maijs 2020, 16:12 Atbildēt
IInta
Vēl kāds limnks, lai nav garlaix:
youtu.be/KHt9Ky7UpGo
17.maijs 2020, 17:09 Atbildēt
IInta
links, pardon un vēl viens:
youtu.be/gQJsho3-tbU
17.maijs 2020, 17:11 Atbildēt
IInta
Visa labas lietas trejas esot - par saturu neatbildu - vnk domājošajiem tas un tikai:
youtu.be/ioSZDjuqkJQ
17.maijs 2020, 17:16 Atbildēt
kkurvanols
Deokupācijas, brīvības cīņu sekas!
17.maijs 2020, 20:00 Atbildēt
vviesis
Nu taču beidziet ākstīties, uz neoliberālisma pamatiem veidotā valstī nabadzība NEVAR mazināties pēc noklusējuma, jo neoliberālismā tādus jēdzienus kā nabadzības mazināšana un sociālā atbildība nepazīst principā. Tā, ka visi šie ziņojumi par nabadzību un nevienlīdzību ir priekš kaķiem, tāpat šeit nekas nemainīsies.
17.maijs 2020, 21:19 Atbildēt
IInta
17.maijs 2020, 23:00 Atbildēt
KKATOLIS
''ASV ''cīņai ar nabadzību'' kopš 50-to viodus vai 60-to sākuma iztērējusi vismaz 17-18 triljonus dolāru --- NABADZĪBA šai cīņā PARLIECINOŠI UZVAR ---- bezdarbniekiem nav izdevīgi pat domāt par strādāšanu .... vientuļām māmiņāqm nav izdevīgi mēģināt stāties laulībā ---- ........ kamēr norit žīdiski smirdošu sociķu ''cīņa ar nabadzību'' izaugušas jau vairākas profesionālu nabagu paaudzes kurām ir izdevīgi skaitīties nabagiem......
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- un ne tikai ASV -- gan Eiropā tā ir --- gan Latvijā ----- ''nabadzības apliecības''

dod daudz privilēģiju --- gan to nēsātājiem gan ''nabagu aprūpes sistēmas darbonīšiem'' --parazītiem .... JO VAIRĀK ''nabaga susnīšu'' jo labāk dzīvo suņu nabagmāju turētāji ----- RADĪT unVAIROT NABAGUS -- tas ir liels valstisks ''parazītu bizness'' ---- ko darītu suņu patversnmju turētāji ja nebūtu ''nabadzīgu suņu ?? ..ko darīttu vesela varza Labklājības ministrijas paspārnē mītošo parazītu kas nodarbojas at ''nabagu aprūpi'' ?? --šausmas!! būtu kāpsta JĀŅEM UN GRĀVJI JĀTĪRA .... JO CITA DERĪGA DARBA TIEM NEV -- ''NABAGU KOPĒJI'' ATEJAS TĪRĪT TURĪGIEM ĻAUDĪM TAD DABŪTU -- TĀPĒC ''VAIROT NABAGUS
''IR LIELS VALSTISKI SVARĪGS DARBS ..... ne velti nabagi drausmīgi ienīst soc darbiniekus un tos kas valstiski par tiem rūpējas ...... ........... Personīski es arī esmu nabags --- mani līdz zooloģisklam naiodam noved ''amorālā val;stsvalodas politika'' ---MANI APVAINO MEĢINAJUMI MANI UN CITUS IEDZĪT ''vastsvalodīgajā INFORMATĪVAJĀ NABAGMĀJĀ '' --- VNK GRIBAS ŅENT ĻŽMETĒJU UN ŠAUT NEŠKIROJOT pēc nokrāsām visus kas ''rūpējaqs par nabagiem''--- visus ''sociālistus'' ''demokratus''''fašistus''''komunistus'' kas ''nevienlīdzību apkaro"" jebkādā formā vnk metodiski izšaut ---
un nja uzdrīkstas ''valsti ''piesaukt--tad kaunpilnu nāvi un uguni zem pakaļas
((tā izdarīja katoliskā tauta kad apriebās fanātioskā mūka Savonarollas ''valstioskās''
rūpes par tautas tikumību ---- tā ka precedenti ir ............................................
18.maijs 2020, 8:36 Atbildēt