Komentāri: Satversmes tiesa sarīko eksāmenu Labklājības ministrijai

21.05.2020. Inga Paparde
 
DDusja
Vai tad mums ir labklajibas ministrija..pirmaa dzirdesana..tikai algu saraksta
21.maijs 2020, 8:46 Atbildēt
MMIKA
Man liekas, ka šadas diskusijas ir liekas. Ir nepieciešams reāli izveidot minimuma grozu un veikt sociālu eksperimentu, ka kādi saeimas vai citi speciālisti izdzīvotu par šādu summu. Visu šo procesu vajadzētu balstīt uz reāliem faktiem, nevis kaut ko spriest.
21.maijs 2020, 10:01 Atbildēt
KKaža
Joprojām tiek spīdzināti pensionētie darba invalīdi,kuriem Labklājības ministrijas dakteri bez kauna un goda,demonstratīvi ciniski atsākās novērtēt arodslimību izraisītās sekas un pat nosaka pēc 12 gadu invaliditātes atkārtotas pārbaudes 3.grupas līmenī,kura izslēdz jebkādu atbalstu un ārstēšanu,pat 76 gadu veciem invalīdiem.Nesodama ņirgāšanās par arodinvalīdiem nacistu līmenī!
21.maijs 2020, 10:12 Atbildēt
JJāzeps Vīnes
Tā ir ņirgāšanās LV par cilvēkiem !!! Pie mums piemēram iztikas minimums uz vienu cilvēku ir apmēram 900 eiro robežās !!!! Uz diviem pie 1600 eiro !!! LV vispār nesajēdz ko nozīmē SOCIĀLĀ palīdzība !!!
21.maijs 2020, 10:33 Atbildēt
AABC
Man kaimiņos dzīvoja viens puisis bez vienas rokas. Lai pierādītu, ka ''roka nav ataugusi'', puisim vajadzēja pēc noteikta laika sprīža atrādīties dakteriem ...
Izskatās, ka visīstākās ''ķirzakas'' pārņēmušas teikšanu Nabadzības Ministrijā ... jo tikai tur var ataugt rokas, kājas un astes.
21.maijs 2020, 11:03 Atbildēt
PPrecīzi teikts
Politiskās vienošanās rezultātā Latvijā tiek aprēķināti arī pabalsti un pensijas!"Pabalstus un pensijas Latvijā nosaka "uz aci",bez objektīviem iedzīvotāju dzīves līmeni apliecinošiem rādītājiem.Tas izriet no vairāku amatpersonu atbildēm uz jautājumiem par to,kā tiek aprēķināti pabalsti,raksta"Dienas bizness". Skat."Pabalstus un pensijas Latvijā nosaka"uz aci","Apollo",redakcija@apollo.lv,14.jūnijs(2012)09:22
21.maijs 2020, 11:57 Atbildēt
AAgris
Arī konkrētas iztikas minimuma summas Labklājības ministrija solīja darīt zinamas 2020.gda sakumā,jo ,pirms tam būšot jāveic formulas pārbaude testa vidē ar pilotpētījumu.
21.maijs 2020, 12:02 Atbildēt
KKauna nav
"Latvijā patlaban ir kritiski augsts iedzīvotāju skaits,kas pakļauti nabadzības reiskam un sociālai atstumtībai-šīs ir jomas,uz ko Eiropas Komisija ziņojumos Latvijai norāda jau pēdējos septiņus gadus.Šeit ir runa par atalgojumu un minimālo algu.Es nedomāju,ka ar šādiem ienākumiem cilvēki var izdzīvot Latvijā,sacīja EK Ekonomikas un finanšu lietu ģenerāldirektorāta pārstāvis Heincs Jansens". Skat."Eiropas Komisija kaunina Latviju par augsto nodokļu slogu",Apollo.lv,2019.gada 12.aprīlis 11:43
21.maijs 2020, 12:18 Atbildēt
ttiešām kauna nav
Varbūt tomēr sāc strādāt nevis gaudo par zemajiem pabalstiem!
21.maijs 2020, 19:00 Atbildēt
EEngelberts Humperdings
heincs jansens atbrauca apārstēt triperi,. šis smerdelis un gnīda..
21.maijs 2020, 19:13 Atbildēt
IInta
Sistēmas balstiem un varnešu trekno pakaļu sargiem citādi nepietiks taču - savējiem miljonāriem arī ne|:
neatkariga.nra.lv/iz..as-izdienas-pensijam
21.maijs 2020, 14:48 Atbildēt
ddvaka
vi tā vajadzēja? nevarēja pacelties līdz ministres lidojumam? Vismaz būtu angliski diskusiju taisījuši-- nu pilnīgs nasing spešal. To vismaz ne visi saprot, bet lavsiki... nu ciema padomes sekretare jau labāk un saprotamāk ko dvesīs
21.maijs 2020, 16:55 Atbildēt
HHa ha
Kāda labklājība?! Cilvēks zaudējis abas kājas,uz invaliditātes komisiju ik pēc diviem gadiem! Kāda labklājība valstī! Tā ir palīdzība???
22.maijs 2020, 9:11 Atbildēt
PPensionāre
Tās arodslimību komisijas iestādījumu sen vajadzēja izkratīt.Tur nav arodslimniekam absolūti nekādas normālas pārbaudes,gadi iet,labāk nepaliek,bet 20% arodsl.procenti kā ir tā ir,viss tur notiek formāli,un pēc tam vairs nebari ne invaliditātes grupu dabūt neko,jo VDEĀK balstās tika uz aroslimību komisijas lēmumu.Bet tas ir formāls un nemainīgs gadu no gada jo redz nekas nevar mainīties.To kantori sen vajadzēja iztramdīt.Tik ar paciņām un varbūt vēl kaut ko tur var ko mainīt.
22.maijs 2020, 9:17 Atbildēt
JJautājums Tiesībsargam
Kad Tiesībsargs izskatīs netaisnīgo nodokļu tērēšanu Rīgas domē, kad no mūsu nodokļiem tiek apmaksāti svešu valstu pensionāru braucieni sabiedriskajā transporta? Latvijas pilsoņi saņem vidēji pensiju no 62-63 gadiem, bet nepilsoņi no 55 gadiem. Kāpēc tiek piešķirtas privilēģijas pēc svešas valsts likumiem?
22.maijs 2020, 9:24 Atbildēt
rrolis
Tāpēc,ka krievs.
22.maijs 2020, 9:31 Atbildēt
JJevlampijs
Paskatieties no citas puses ,mūsu valstī pensionēšanās vecumu paaugstināja un nozaga tos 10 gadus, tajā valstī pagaidām atstāja 55 gadus un nu lai novērstu mūsu domas par pensijas vecumu ,rīda pret šiem citas valsts pensionāriem. Pie tam ,esiet taču reāli domājoši ,šie citas valsts pensināri taču nav masveidā sabraukuši Latvijā pēc 1990 gada ,bet te auguši un dzīvojuši un pārsvarā arī tās citas valsts pilsonību pieņēma ,lai pensionētos laicīgi ,ko mūsu valsts saviem pilsoņiem liedz. Jācīnās lai atgrieztu pensionēšanās vecumu ,ne pret braukšanas atvieglojumiem.
23.maijs 2020, 6:25 Atbildēt
PProt lietot google
23.maijs 2020, 11:57 Atbildēt
DDzuljeta
Visu laiku dzird spriedelejumus par noteiktiem pabalstiem berniem. Bet kapec bernu kurs sasniedzis 10 un vairak gadus matei bernam menesi dod zem 10 eiro. Ar tadu naudu pat bileti transportam nenopirks. Bernam zidainim dod vairak neka lielakam. Saprotams ka mazam japerk pamperi un gatavas putras bet draugi milie bet ne jau to jadara 3.. 5... Gadu vecam. Man berni pamperus nelietoja jau pec gada. Ari putras ne. Jo tagad valdiba nak pretim matem lai neko nedaritu. Vairak briva laika prieks sevi. Tapec jau ir sie atplikusie berni. Nekas jau agra vecuma nav nekas iemacits.. Bet kapec. Valsts tak maksa. Un maksa lai nedaritu. Bet 10 un vecakam bernam jau nevajag. Ta valdiba....
24.maijs 2020, 9:56 Atbildēt
DDzuljeta
Nez ar kuru galu doma tie kuri visu to spriez. Tik viens skaidrs kamer vecaki kuri pasaule laidis tikai bernus kas raditi tik iekares sexa rezultata bez nekadas rekinasanas ka to bernu izaudzinas unka par vinu rupesies tikmer bus bezatbildigi vecaki kuri bus valstij uz kakla.
24.maijs 2020, 10:01 Atbildēt
DDzuljeta
Nu cik biezi redzams mazatistiti berni. Tas viss ks sieviete parverst par berna razosanas masinu. Sievietei vajadzetu sevi cienit un padomat. Bet liekas ka te runa... Daudzbernu status. Jo vairak bus berni jo bus lielaks pabalsts. Ir starp sim daudzbernu gimenem pozitivas. Bet parsvara tadas retums. Ja redzu uz ielu mati ar cetriem berniem un vel viens zidainis.... Nu piedodiet. Tie lielie tiek lamati sisti aiz ausim plesti... Nekadu milestibu tur neredzu. Un daudzas sis gimenes ir riska grupa. Berni ir atpalimkusi uzvediba. Vecaki dzeraji. Un tiesi tiem ir daudz bernu. Pa pjanku raditi. Un to pat apliecina soci. To es neizdomaju.
24.maijs 2020, 10:13 Atbildēt
DDzuljeta
Ja mani ar dara neizpratni taja jautajuma ka lema ka brauksanas tiesibas nnogrieza visiem. Pakapeniski atjaunoja. Bet kam pirmiem.... Arvalstniekiem. Krieviem. Ukrainiem baltkrieviem. Jo vini pensionejoties no 55 gadiem. Bet kadi speciali likumi kur latvijai ir satversme ierakstiti uz so rekinu. Neesmu ne lasijusi ne dzirdejusi. Vai kads man var paradit. Kura valsti mes vispar dzivojam. Vai vispar esam eiropas savieniba va esam kadu nakti atpakal krievijas sastava. Vai latvija ir latvija..... Kada mums dala par krievija no cik gadiem vini iet pensija. Varbut kads ieinteresets saja jautajuma. Secinu vienu... Kurs to pienema un ratificeja... Jaatlaiz no amata tas latvijai dara kaunu. Pazemo latvju tautu.. Liels fuj
24.maijs 2020, 10:29 Atbildēt
KKārlis
Labklājības ministrija, valdība ar savu politiku, tiesu sistēmas nesakārtotība - viss liek, burtiski, mukt no LV. Žēl tikai, ka invalīdi un pensionāri nevar aizmukt. Par pārējiem valdība nesatraucās, jo ievedīs baltkrievus, ukraiņus utt., kurus varēs slaukt. Šiki dzīvo tikai valdība, ministrijas, tiesas, tiesu izpildītāji, maksātnespējas administratori.
24.maijs 2020, 10:39 Atbildēt