Komentāri: Neatkarīgā pēta: Pandēmijas laikā Latvijā mirušo mazāk nekā pērn

27.05.2020. Ilze Šteinfelde
 
ffausts
Nu redz kā ,vēl tikai nepieciešams kaitniekus vārdos saukt ,pie lielā zvana piekārt un sodīt ,baidos gan ka sodāmie mums visi būs aizsargājamo sarakstos.
27.maijs 2020, 6:08 Atbildēt
rredzu
0,6% statistikā var viegli nepamanīt, bet ja būtu kā Zviedrijā ar 400 mirušajiem uz miljonu iedzīvotāju, tad 800 mirušos gan statistikā labi pamanītu.
27.maijs 2020, 6:28 Atbildēt
TTatad rokas mazgāt nav slikti
Un 2 metri vispār ir jaietur vienmēr.
27.maijs 2020, 7:25 Atbildēt
VVārds
Kaitīgi ka mirušo mazāk kā izglābto? Te tak bļāvāt ka ierobežojumi nogalē vairāk bet izrādās nē. Kompumā gan Eiropā diemžēl ir mirstības pīķis bijis - www.euromomo.eu
27.maijs 2020, 8:19 Atbildēt
uun vēl
Tam Vilnītim vajadzētu pārbaudīt galvu- vienā teikumā saka, ka cilvēki būs spiesti meklēt darbu un brauks prom no Latvijas, bet nākamajā žēlojas, ka pārstrādes uzņēmumiem problēmas radīja darbaspēka trūkums, jo darbinieki vienkārši nenāca uz darbu!!
27.maijs 2020, 6:33 Atbildēt
ttā ir
ASV TIKPAT......................
27.maijs 2020, 6:43 Atbildēt
AApšaubītājiem
27.maijs 2020, 7:29 Atbildēt
EEdgars Arkliņš
Raksta autori ir dumji vai kā? Kopējais iedzīvotāju skaits ir samazinājies tādēļ arī mirušo. Vajag rēķināt attiecību pret iedzīvotāju skaitu un salīdzināt.
27.maijs 2020, 7:58 Atbildēt
VVārds
Kur tad tik straujš samazinājums.
27.maijs 2020, 8:20 Atbildēt
vvispār
Un ko "Neatkarīgā" ar to gribēja pateikt? To, ka vīrusa nav, jeb to, ka mūsu veselības aprūpe nemaz tik slik ta nav? "Neatkarīgā" varētu papētīt arī mirušo skaitu citās valstīs.Tagad pēc šī raksta daudzi sapratīs, ka var dzīvot pa vecam!
27.maijs 2020, 8:08 Atbildēt
vvispār
Šajā pašā laikā arī cita izpēte neatkariga.nra.lv/iz..te&utm_source=nra.lv
27.maijs 2020, 8:14 Atbildēt
TTaras
Smieklīgi izskatītās šis viss kovid debīlisms. Un smieklīgi izskatās tie pakaļskrējēji jeb aitas, kas apčurājušies sēž bunkuros.
27.maijs 2020, 8:21 Atbildēt
vvispār
Nu re, kā jūsu pētījums tiek uztverts: D Šis laikam nebūs vienīgais eksemplārs.
27.maijs 2020, 8:30 Atbildēt
vvispār
Es gan ir apzinīga pastala un klaušu visam ko mani kungi un pavēlnieki saka
27.maijs 2020, 11:01 Atbildēt
ččižikai kura saka vispār
vemjotības mazgadīgā čižika tu, es jau domāju, ka tur no sorosa saņēmi pēdējās kapeikas un sēdi klusu sava ligzdā.
27.maijs 2020, 8:36 Atbildēt
ZZigis L
Loģiski, jo mazāk vazājas apkārt un apmainās ar baktērijām, jo mazak mirst! Iesaku, katru gadu!
27.maijs 2020, 9:21 Atbildēt
ZZigrīda
Jā, un tajā vienīgajā reizē, kad bālais pagraba kartupelis iziet no mājas, saķer visas iespējamās slimības.
27.maijs 2020, 12:28 Atbildēt
lloģiski
karantīnas pasākumi samzināja arī sezonālas gripas izplatību,slikti tāpēc,ka Eiropai nevarēs pierādīt,ka latvija no covida ir cietusi un tāpēc nesaņems kompensācijas.
27.maijs 2020, 9:50 Atbildēt
AArturs Priedītis
Protams! Un tā tas ir ne tikai Latvijā! Bet vai šī ziņa spēs izmainīt "kovida partijas" viedokli? Vai visi latvieši sapratīs, ka ir vēl pamatīgāk apkrāpti nekā ar "neatkarību", "brīvību" "atmodas" laikā LKP/VDK vietējo un trimdas kropļu un morālo kastrātu diriģējumā? PSRS sagraušanas specoperācija bija unikāla specoperācija cilvēces vēsturē. Tikpat unikāla ir "kovida" specoperācija cilvēces vēsturē. Abas specoperācijas vēršas pret brīvību un abas specoperācijas savā dziļākajā būtībā ir izteikti antihumānas. Un tādas specoperācijas iespējamas tikai tāpēc, ka ar ļaužu prātu kaut kas nav kārtībā. Prāta iracionālisms ir ne tikai politiķu, žurnālistu, profesoru nelaime, bet arī lielas daļas t.s. vienkāršo cilvēku nelaime.
27.maijs 2020, 10:03 Atbildēt
AArturs Priedītis
Bet tagad pats galvenais šobrīd: vai kultūrnācija padzīs varas izdzimteņus, sākot ar humanitātes noziedzniekiem Rīgas pilī, Bruņinieku namā, ministrijās? Pastrādāts ir šausmīgs noziegums pret nāciju, sagandējot dzīvi iedzīvotāju lielākajai daļai. Vai tas atkal paliks bez soda tāpat kā "atmodas" barvežu noziegums?
27.maijs 2020, 10:10 Atbildēt
ppurvaputns
neko neviens te nepadzīs. visi kas sēdēja augšās, turpinās to darīt, tikai būs ierāvuši nāsīs vēl vairāk naudas. te nekas mainīties nespēj . pēc definīcijas .30 gadu pieredze to pierāda. Bet, parunāsim par citu ko- saki ,Artur, kas to visu izdomāja un realizēja. Viennozīmīgi, ka tas ir globāls projekts un vietējā koloniālā administrācija te nav pie vainas- tie bija tikai izpildītāji. Kas organizēja? un 2. ar kādu mērķi? saprotu, ka vajag baidīt, vajag ''vakcinēt'' , vajag samazināt cilvēku skaitu, vajag pakļaut kontrolei. Bet vai nav vēl kaut kādi mērķi? kāpēc un kā varēja visu pasauli nloikt uz bremzēm?! kā stpokrānu paraujot. un visus ah cik demokrātiskos cilvēktiesībniekus apklusināt un alās sadzīt! esmu vienkārši fascinēts par šis operācijas realizācijas kvalitāti.
27.maijs 2020, 11:51 Atbildēt
vvispār
Gribās Zviedrijas variantu?
27.maijs 2020, 11:31 Atbildēt
tto vispār
Zviedriem viss ok, pārstāj čurāt bikses izcilniek
27.maijs 2020, 11:53 Atbildēt
RRaimonds
Krievu cūkas !
28.maijs 2020, 0:03 Atbildēt
ppurvaputns
viņam kantorī maksā tikai, ja biksiņas slapjas.....
27.maijs 2020, 11:58 Atbildēt
vvispār
Super:))) Drosmīgie dīvānā pirdēji, "purvaputns" un "to" laiž gāzi dīvānā: D
27.maijs 2020, 12:37 Atbildēt
tto vispār
Droši vari savu saimnieku gāzes laist sev mutē, izcilnieku pastaltrolli
27.maijs 2020, 13:43 Atbildēt
tto purvaputns
ja saliek puzli ar notikumiem pirms, tad atceramies, ka pagājušā gada septembra beigās daža valdības delegācija ar 'paristiem` un fakuču Ilze tajā, apmeklēja ano Ņujorkā, kur Ilse bīdīja runu par "nevienlīdzības mazināšanu", kaut pati dzīvoja viesnīcā karalienes apartamentos nedēļu un cita starpā "neoficiālā gaisotne" esot satikusi melindu geitsu pie šampanieša glāzes.... ;D
Cik ir zināms, ka tieši "neoficiālās" vakariņās bieži vien tiek sabīdīti businesi un svarīgas lietas. tā kā nav izslēgts, ka "plāns" jau bija gatavs, tikai oficiālās sanākšanas vietā, aiz citiem aizkariem tika iedotas "instrukcijas" nākamajiem notikumiem. Nu kaut kā tā parādījās vīzija.
27.maijs 2020, 13:45 Atbildēt
nnlo
Cilvēki uzmanīgāk attiecas pret savu veselību. Ja uz zemeslodes nebūtu tik daudz mirušo šīs ligas dēļ, varētu uz to Pandēmiju raudzīties kā uz Dieva mēģinājumu globālai restartēršanai. Tas ir pārvērtēšanas laiks, vai viss rit pareizu gaitu, un atgādinājums par ikviena cilvēka dzīves vērtību.
uz Ze
27.maijs 2020, 12:42 Atbildēt
ppurvaputns
kā es mīlu naivuļus! dzīves vērtība uz Ze... ir tuvu nullei. šeit apmēram 90% ir lieki. tie tikai tērē resursus un nav Dzīves saimniekiem vajadzīgi .Tieši tā dēļ jau arī tika iniciēta ''pandēmija''. saproti, naivais cilvēk- vairums ir kļuvuši lieki, jo priekš tiem ,kam ir vara un resursi, šie 90 % nav vajadzīgi. ne kā patērētāji, jo viņiem nav naudas patērēsanai un viņi nav vajadzīgi arī kā darbaspēks, jo visu jau ražo gan mākslīgais intelekts ar robotiem, gan arī atved no Ķīnām, kur to ražo vergi.
27.maijs 2020, 12:52 Atbildēt
ttā ir
kam gan vajag pabalstu saņēmējus un ēnu ekonomiku, man nē, savi bērni barojami
27.maijs 2020, 13:09 Atbildēt
nnlo
Ticamākais, Jūs neesat to 10% vidū. Un vai šādā vai tādā veidā (valsts, tie 10% pasaules vareno, ideālā gadījumā arī Jūsu tuvinieki raizējas lai Jūs nesaslimtu (kaut vai lai šādi neinficētu pārējos) un saglabātu savu dzīvību tālākajām nerisēm Ze... virsū. Nekas īpašs, bet tāds mazs mierinājums. Nevajag spļaut Dievam acīs.
27.maijs 2020, 13:08 Atbildēt
vvisi zin
tīŗību sen vajadzēja un tas notika
27.maijs 2020, 13:10 Atbildēt
ttests kā manipulācijas rīks
Domaju, ka patiesība slēpjas testā uz kovidu, jo ne jau pašu vīrusu tajā atklāj, bet gan kādu tur "genomu", ko piesaista kovidam. Bet, iespējams, tādu pašu PCR (tas ir ko teste) var saturēt arī citi vīrusi. Nu un ar testa palīdzību tad var regulēt "statistiku". Sanāk tik dīvains vīruss, ka lielais vairums nemaz nejūt simptomus un ir "vīrusa nēsātāji". pēc "testa" veikšanas šiem saka, ka ir "inficēti" un jāsēž mājās, jāgaida, kad vīruss "pāries pats", jo zāļu tad nav. Un interesanti, ka tajā brīdī, kad uzrodas kovids, uzreiz pazūd gripas vīrusi... vai nav dīvaini?! Un vai tests neuzrāda cita vīrusa "genomu"? Jo vēl aprīļa sākuma pie mums rakstīja, ka šeit atklāti divi(!) jauni genomi, kas neesot bijuši globālajā sarakstā, ko, protams, izskaidroja ar "mutāciju". Tad vēl daža valsts mainīja testēšanas veidu un rezultāti uzreiz atšķīrās. Un tad vēl klaigāšana par "ātro" testu, kas esot kļūdains. Kur garantija, ka tie testi arī nav kļūdain?! Ir tāda sajūta, ka ar to vīrusu dažas pvo un citi interesenti ir tā "samutējušies", ka vairs paši nezin, kā risināt situāciju.
Bet, galvenais, biedet ar "otro vilni"... varbūt būs arī devītais? Droši vien atkarīgs, kādu izgatavos testa rīku un ko tas uzrādīs :(
27.maijs 2020, 13:22 Atbildēt
VVivita
Esmu vienmēr teikusi, ka visu nosaka tikai tests. Ja testus veiktu visus iepriekšējos gadus uz visādiem vīrusiem, būtu tas pats. Iepriekš mēs neskaitījām un nelikām statistiku pirmajās rindās jebkurā interneta vietnē. Tie ir tikai cipari, nekas vairāk. Un ja kāds grib teikt, a kas tad ar Itāliju? Tas arī tam ir daudz izskaidrojumi- gan veiktas obligātās vakcīnas pret gripu un meningītu, gan vecāku cilvēku vairākums, gan apdzīvotība un daudz daudz panikas, kur daudzi mira, jo netika laicīgi pie ārsta, tieši no pieblivetām slimnīcām un tieši panikas dēļ. Vēl aizvien apstiprinu, kā trīs man pazīstami itāļi, kuri dzīvo tieši Ziemeļitālijā, paši vēl aizvien veseli un slimos un mirušos nezin. Un tā ir gan ASV, gan Vācijā, Īrijā, Baltkrievijā, Maskavā, Santpeterburgā
27.maijs 2020, 16:14 Atbildēt
DDerdz
Spkc.gov.lv saja gada no gribas aizsaule 23 cilveki bet iepriekseja sezona 86gab ka ari ja labi skauj tad 6metri lido dalinas utt.
27.maijs 2020, 16:36 Atbildēt
PPirktspēja
:) Tad iznāk, ka saslimušos ar citām slimībām iepriekš, ārsti indēja. "Paprovēsim tādas zālies, nesanāk? Nu tad paprovēsim citas zalītes, atkal nesanāk"? Utt. .
27.maijs 2020, 20:11 Atbildēt