Komentāri: Valsts kapitālsabiedrības vadīšana ‒ ienesīgāka nekā visas valsts pārvaldīšana

29.06.2020. Ilze Šteinfelde
 
NNaudas nav
Dienaszagļi rullē !
29., 5:26 Atbildēt
PPensis
Valsts, tātad mūsu kopīgās naudas zagļi!
29., 6:42 Atbildēt
PPirktspēja
Pēc principa: Lielu naudu var tikai nozagt, nopelnīt var tikai hemoroīdus. Viena lata patiesā vērtība ir 11eiro. Cik nozog?
29., 6:44 Atbildēt
SSkorceni
Uzausa rīts , muļķu zemē sākās zināma rosība , lielāki un ne tik lieli noziedznieki ar skubu metās laupīt uz nebēdu - drīz jāmet pēda ,kur kontos sazagtais
29., 7:08 Atbildēt
zzajebiznesiņš
Izskatās tāds gauss, bet pie Mildiņas slaukšanas allaž pirmais; roķeles tā vien zib! Un mūsu pašu gulbīts-malacīts ar' teciņus tek nopakaļ, tā vien skaties - ņems un noķers importa pirmrindnieku ... A huļi - varam atļauties, mēs esam stipri, bet mūsu varenie ir vareni!
29., 7:30 Atbildēt
RRama
Kap sabiedrības var strādāt ar zaudējumiem un nekas algas iet
Privātās sen būtu bankrotējušās un tādi direktorini patriekti.bet. tie dzīvo zaļi ...
29., 7:50 Atbildēt
DDadzis
Vareni izdomāts-kapitālsabiedrība.Viena daļa peļnas valstij, otra iznaksā dividentēs.Kad kapitālsabiedrībai vajag naudas,ņem no valsts.Vai no dividentu saņemējiem un tiem dausiem arī nepienāktos paņemt daļu?
29., 8:16 Atbildēt
LLatviešu burti
Šāda slaucamsistēma Latvijā tika izgudrota un pielietota jau drīz pēc neatkarības atgūšanas, tātad strādā jau turpat 30 gadus. Toreiz gudri šeptmaņi - shēmotāji, izlikdamies kā viedi saulveži, kuri vedīs Latviju saulītē - gan likumīgā gan puslikumīgā kārtā tika par šādu sabiedrību vadoņiem - lai varētu slaukt valsti. jau toreiz radās bieži manos komentāros pieminētā nostāja, ka naudu nevajag vis nopelnīt darbā - bet gan "taisīt". Ātri, labi un izdevīgi pusbandīta kabatai.
Latvieši toreiz priekā atvērtām mutēm piekrītoši māja ar galviņām - vajag, vajag, viņš taču nav krievs - tātad vedīs Latviju saulītē!!!
Un tā aizgāja - iestrādājās likumos, sākumā tika slēpts no sabiedrības, pēc tam jau viss bija atklāti, jo kaut ko mainīt vairs nevarēja - šitamā valsts slaukšana bija stipri nostiprināta likumos....
29., 8:25 Atbildēt
IInta
Visi varoņi jau tepat. Vien Grūtpups, k'a stāsta, esot pats nošāvies...
29., 10:30 Atbildēt
EEi nu
ja valsts kapitālsabiedrības nes nevis pelņu,bet zaudējumus un pastāvīgi dzīvo uz valsts budžeta rēķina,tad tās ir jāprivatizē vēl godmana noteiktajā kārtībā.
29., 8:40 Atbildēt
JJoop
Un tagad parādiet kur brīnumzemē privātajā biznesā ir iespēja maksāt šadas niecīgas algas?
29., 9:22 Atbildēt
zzagļakalpiem
Tāpēc, ka lemburgers visur bija iekārtojis barotnes saviem kalpiem uz valsts rēķina.
29., 9:52 Atbildēt
ssaule
skuju taka Latvija
29., 9:55 Atbildēt
ffakts
Visā pasaulē lielo uzņēmumu vadītāji saņem daudz vairāk nekā valstu vadītāji. Izņēmumi ir tikai atsevišķas totalitŗu diktatoru pārvaldītas valstiņas.
29., 10:11 Atbildēt
IInta
Piekrītu, jo viņiem arī atbildība parasti ir konkrēta jānes, kamēr polipārvaldei - vien "balto lapu", t.i.: politiskā atbildība...Ar KF trekni barotajiem ierēdņiem šejienes klerkiem sevi palūgšu nesalīdzināt. Latvijai taču nav tādu izzagšanas iespēju - resursu ziņā...
:(
29., 10:37 Atbildēt
ppurvaputns
kādi ''vērtōgi '' parazīti! latatejā, kur jau 30 gadus valda valstisma iekarta, visizdevīgāk ir piesūkties pie nodokļos nolaupītās naudas pupa. un tad tik pumpēt! nāvi latatejai un visiem parazītiem ar visiem viņu kucēniem!
29., 10:25 Atbildēt
nnu nu
Izskatās tīri vareni . 20 lielāko kap.sab. v. priekšsēdētāju vid.atalgojums mēnesī - 13,3 tūkstoši eiro ! Bez dažādām papildus iespējām . Un kopā valstī lielas ir tikai 21 sabiedrība . Tikai ! Rodas jautājums ,vai Latvijā vispār ir kapitālisms ,jo it visur priekšplāna valsts kapitālsabiedrības un partiju politiķi to vien sapņo ,kā izveidot sev vēl kādu valsts paspārnē esošu barotni nākotnei . Un "nabaga " mediķu vadītāji ,Gaiļezera saimniekam tikai 14,5 tūkstoši mēnesī ,nu kā nelūgt plus 20 % !!! Nu saprotams ,nav jau māsiņa ! ja pieņem ,ka valstī vidēji mēnesī maksā 1000 eiro ,bet mediāna ziņo ,ka tikai 825 eiro /m , tad tās ir tikai 17 reizes vairāk mēnesi . Attīstīto valstu pēdējo 30 gadu prakse stāsta ,ka jaunākās teorijas paredz šādu vadītāju pat 30 reizes lielāku atalgojumu neka vidēji algu saņemošajam ! Ejam ,tā teikt, kopsoli ar varenajiem @!
29., 11:21 Atbildēt
mmaskare
Visu varu padomēm! Visu zaļā dzīves veida uzturēšanai! Ko te tās slimnīcu augsās - stabili trešajā vietā un tad pārdesmit pozīcijas īr ārstiem
29., 11:56 Atbildēt
aatbilde
Spilgts piemērs, kā tiek izzagta Latvija
29., 12:20 Atbildēt
ssmits
Tā,lūk,mīlīši,mūsu valstī rodas "vidējā darba alga",izejot no kuras,piemērojot attiecīgu koeficientu,valsts un pašvaldību vadīāji un deputāti "taisa"savas aldziņas.Ne jau no minimālās!Galvenais,ka Eiropa tic,ka pēc desmit gadiem letiņi būs vispelnošākā valsts!
29., 12:24 Atbildēt
vvispar
Jaa, bet krievijaa viss ir sliktaak, bet muusu kungiem un saimniekiem, muusu dizenajiem amerikaniem, viss labi
29., 12:35 Atbildēt
jjumis
Faktiski šai naudai jābūt valsts kasē nevis šo perdeļu kontos.Vēl nav pieminētas brīvostas kā barotavas.
29., 12:46 Atbildēt
aaina
Tie visi ir valsts monopoluzņēmumi, kas sniedz iedzīvotājiem pakalpojumus, atskaitot LDz Cargo un vēl TET. Lielāko daļu uzņēmumu atbalsta vietējie nodokļu maksātāji (valsts), jo tie nespēj paši sevi uzturēt??? Kur valdes un padomes locekļiem tādas algas?????? Kapēc valstij tāds bardaks. Kapēc tā pie varas esošā politmafija nesēž cietumā????? Kas viņiem tādas algas noteicis, kur ir rezultāti, cik miljardi ir iemaksāti valsts budžetā, kas nopelnīti ārpus Latvijas????
29., 12:59 Atbildēt