Komentāri: Uzņēmumu reģistrā iezīmējas pakalpojumu kvalitātes lejupslīde

23.09.2020. NNeatkarīgā
 
dde juris
Zaļā gaisma vispārējam reiderismam un bezgalīgām, neauglīgām tiesvedībām.
23.septembris 2020, 16:58 Atbildēt
tterve
kļuvis jau vēl daudz sliktāk.... bordānismam ir blaknes
23.septembris 2020, 18:13 Atbildēt
PPilsonis
Pēc Māra Gulbja un Ringolda Baloža kā UR valsts galveno notāru sasniegtās līderības Eiropā informācijas pieejamības ziņā, Bordāna ieceltā Paidere Uzņēmumu reģistru degradējusi līdz ex Padomju Savienības birokrātijas iestādei, kas nu jau nevis veic savu funkciju sabiedrības informēšanai, bet slēpj un izvairās no informācijas atklāšanas. Visās pasaules valstīs UR informācija ir publiski pieejama, izņemot Latviju, kas kā Putina Krievijā to noslepeno reiderismam un korupcijas barošanai. Parieso labuma guvēju akciju saviedrībās joprojām nav noskaidrojami, gluži kā Panamā vai Bermudu salās/. Kauns, Bordān, liels kauns.
23.septembris 2020, 18:17 Atbildēt
uupuris
Pirms vairākiem gadiem ar UR palīdzību noreiderēja manu uzņēmumu, saka tiesājies. Pagājuši vairāk kā pieci gadi, kompānija izputināta. Savu pieredzi stāstu saviem studentiem, ka lai apzinās risksu sākot uzņemējdarbību Latvijā. Drošak izvēlēties Igauniju vai Lietuvu, biznesam augot vēl kādu citu valsti. Kamēr UR pieņems viltotus un nederīgus dokumentus reģistrā, uz kura pamata taisīs izmaiņas reģistros, šī bija, ir un būs absolūti nedroša valsts jebkādai uzņemējdarbībai!
23.septembris 2020, 22:58 Atbildēt
ffakts
Lembergoīdi atkal melo un aptaisās!

"Tagad daļā, kas ir publiski bez maksas pieejama, var redzēt uzņēmumu dalībnieku un patieso labuma guvēju vārdus un uzvārdus, taču ne tā, kā tas bija iepriekš, viņu personas kodus."

Atveram UR informācijas lapu atrodam Neatkarīgās īpašnieku uzņēmumu un lasām
Patiesie labuma guvēji(1)
Patiesais labuma guvējs:
Nauris Kāpostiņš
Datums no11.07.2019.
Pers. kods:270180-10507
Dzīvesvietas valsts:Latvijas Republika
Valstspiederība:Latvijas Republika

Atveram firmas.lv un par to pašu uzņēmumu ļoti izsmeļoša un konkrēta informācija
Patiesais labuma guvējs Laiks Pastāvāgās dzīves vietas valsts Valsts piederība
Fiziska persona No 11.07.2019 Latvija Latvija
23.septembris 2020, 23:27 Atbildēt
AAtbilde. To Fakts
Ko var Jupiters, to nevar vērsis :) Zināšanai - likums atļauj URam publicēt un rādīt ikvienam (lasi - neidentificētam lietotājam) - gan vārdus, uzvārdus, arī personas kodus. Savukārt privātajam - piem., firmas.lv šādas tiesības nav, autorizējies - tad uzzināsi! Nez vai Nauris Kāpostiņš aizejot uz UR varēs izmantot savas tiesības un noskaidrot, kas par viņu info saņēmis? Atbilde ir - nē, nevarēs. Netici? pamēģini! Informācija par vairākiem simtiem tūkstošu fiz. personu datiem brīvi pieejama ikvienam! DVi jau janvārī uzrakstīja, ka viņiem ar tā nešķiet problēma - URs varot to darīt! Datu regulu katra valsts var "pastiept" uz savu pusi kā vajag. Un kā redzams, mūsu valstij, precīzāk - Tieslietu ministrijai, vajag šādi!
24.septembris 2020, 9:17 Atbildēt