Komentāri: Nauda aizbrauc, vecie dīzeļvilcieni paliek

14.10.2020. Arnis Kluinis
 
RReksis
Paklausieties, vai jūs tik tiešam esat debili, vai izliekaties? Es neredzu nevienu kurš atklāti pateiktu, ka dzelzceļš pa šiem gadiem ir tā nolaists ka pat tālāk vairs nav kur. Kravu un pasažieru apgrozījums ir krities katastrofāli. Tā vietā lai izdarītu visu ka cilvēkiem būtu ērtāk un galvenais LĒTĀK braukt(kur tas iespējams!!!) ar vilcienu, nevis pa nemitīgajiem sastrēgumiem mocīties braucot ar automašīnu mēs likvidējam vilcienu reisus un pat atseviškus dzelceļa posmus slēdzam. Tā vietā lai kaut vai iekšzemē kravas pārvadātu ar vilcienu mēs uzskrūvējam par to tādu cenu, ka ar automašīnu ir vest lētāk. Un beidziet savu bezsaimnieciskumu aizstāvēt ar to tizlo frāzi, "ka viss maksā tik cik maksā". Nu tad pakustiniet smadzenes, kau vai tās kas jums ir zem jostas vietas un arī tad aiz muguras, kā izdarīt lētāk un nopelnīt ar apgrozījumu un tā ātrumu. Citādi braukt ar vilcienu vai ko vest maksās kā lidojums kosmosā. Aļaskā noteiktās dienās vilciens apstājās jebkurā vietā un uzņem jebkuru braukt gribētāju, atved uz jebkuru vietu pasūtītās preces. Tas taču arī nav par velti, bet pelna nevis nemitīgi ceļot cenu, bet palielinot apgrozījumu
14.oktobris 2020, 13:10 Atbildēt
SSurikātu māte
toties nauda "Pasažieru vilciens" pārdēvēšanai un tā Logo nomaiņai it kā labāku izmaiņu sākumposmam jau ir ieplānota , un tā nav maza. Vai tiešām jāsāk ar izkārtnes maiņu, ja viss saturs satrunējis, uzpūsti štati un pie siles esošo samaksa ir pārmērīga?
14.oktobris 2020, 13:37 Atbildēt
KKURMISZ
Vai pasi pv vaditaji ir braukushi vakaros un lietaina laika tajos vecajos luznos. Mitrums. Smaka. Zilajiem kreslim pieskarties bail. Un nenormali lèni. Riga tukums ap 60 km aiziet 1,5h. 21 gadsimta. Nekas nav letak ka ar auto. Ja gribi ar gimeni uz teatri vai kino, tad ar taksi gandriz letak.
14.oktobris 2020, 13:53 Atbildēt
PPriekšpilsētas tumsoņa
Viss jau pareizi, bet kas tad tos vecos vilcienus tādus pataisīja, marsieši, vai??? Viss jau ir cilvēkos! Mums jau privāto datu aizsardzība, tiesības un kas tik viss arī ne, pienākumu tikai nekādu. Nav tādam kretīnam, kurš sabojā vilcienā sēdekli, bail, ka var atrasties kāds, kurš kājas no pakaļas viņam par to izlauž.
15.oktobris 2020, 9:26 Atbildēt
JJumu
Pie mums kļūst mazāk ne tikai braukt gribētāju ar vilcienu, bet CILVĒKU vispār. Tas savukārt iespaido visu. Mazāk cilvēku pērk ēdienu, mazāk lieto elektrību, ūdeni, mazāk maksā komunālos pakalpojumus, mazāki nodokļu ieņēmumi (nav kas tos nodokļus maksā). Cilvēku aizbraukšana no Valsts velk pilnīgi visu uz leju. Šinī gadījumā ar vilcieniem jau nav kam braukt, vai vispār tie vajadzīgi ?
14.oktobris 2020, 14:04 Atbildēt
KKrombaher
Bet uz vietas jau nevar tos vilcienus uzrazot. Tur rokas par isaam un piere par sauru.
15.oktobris 2020, 0:26 Atbildēt
iilze
Priekskam vispar kaut kur braukat. Likvidet visas aviolinijas. Ja mazak aviolinijas, tad neviens neizbrauks, un nebus emigracija un neviens neiebrauks. COVID ir tikai pirmais vilnis, talak sekos vel lielakas lietas. Pasaule vairakums cilveku jau strada no majam, taka vispar nav nekur jabrauc.
15.oktobris 2020, 6:28 Atbildēt
AAdata
Tas kantoris jāklapē ciet bez tiem vecajiem krāmiem var iztikt.
15.oktobris 2020, 8:52 Atbildēt
JJurijs
Latvijas dzeljcelš-jalikvide sliežus janodod lužnjos -ka okupantu mantojums-un par to naudu palilinat dzives limenis-iedzivotaiem Latvija --un rezultata pazudis ari korupcija šaja sfera----
18.oktobris 2020, 15:15 Atbildēt
KKomunisma zaglu nidejs
traki traki jasaka ka vecai vecenei redzot ka jauniesi staiga ar cauriem dzinsiem mana laika ta nebija bet vel trakak ka 30 gadus sevi slavina perk cakare tautu tulit tulit buss tev jauns vilciens bet neka pietrukst naudas bet valde un visur dzelscela sivere shemotaji jauna laikmeta celaji nu ka socialisma gaida kolhoznieki pec 20 gadiem dzivosim attistita komunisma viss buss pa brivu, man jasaka ta vai tev nau laiks sedet pa dirsanu vai tevi vest uz tvaika ielu kur strada mana sieva pa smagu sizofreniju.
18.oktobris 2020, 15:58 Atbildēt
ZZilākalna Marta
2033.gadā Latvijā būs tikai viens dzelzceļš- RB. Pusē no vilcieniem, izbraucot no Pērnavas, paziņos:''Nākamā pietura- Kaunas. O'Rigo vilciens nepietur!''
18.oktobris 2020, 23:10 Atbildēt
DDzejnieks
Divaini. Vai tad nebutu lietderigāk elektrificēt ( izvilkt vadus ) līnijās, kur kursēja dzīzeļi un priecāties par ekoloģiskumu??? Eiropas savieniba butu pat priecīga par šadu plānu un iespejams ka iemestu Linkaiša cepurītē kādu dālderi. A te no autobraucējiem grib finansēt dzelzceļu. Tas ir kā pērkot maizi, maksat komplektā par desu, sieru, un margarīnu. Vel jo vairak saņemot TIKAI maizi ( valsts ceļi ir nolaisti lidz pedejam)
3.novembris 2020, 7:34 Atbildēt