Komentāri: Kāpēc vīrieši neapmeklē ārstu?

14.11.2020. Inga Paparde
 
DDauņeksterminators
Jau bērnībā tiku ievērojis lozungu : "Apmeklējiet ārstu savlaicīgi!" Esmu šim aicinājumam arī paklausīgi sekojis. Ja šo laicīgo apmeklējumu rezultātus izvērstu literārā formā, iznāktu bieza grāmata. Virsrakstu es liktu: "Neklausieties muļķīgus padomus, bet dzīvojiet katrs pēc sava padoma!".
14.novembris 2020, 12:51 Atbildēt
PPirktspēja
Drīzumā vienam no geju pāriem būs jāapmeklē ginekologs. Lai valdītu sociālā taisnība, vai ne?
14.novembris 2020, 15:59 Atbildēt
TTo pirktspejai
Idiots.
14.novembris 2020, 16:55 Atbildēt
RRoberts
Pederastiem vajadzētu valsts apmaksātus proktologa pakalpojumus
16.novembris 2020, 2:17 Atbildēt
CCorbie
Kadreiz kad man bija muguras trauma kaa rezultaataa iespiests nervs, gaaju pie arstiem peec paliidziibas, visi kaa viens teica ka esmu simulants, kgan Es neprasiju darba nespejas lapu vai ko citu, vnk veeleejos tikt valaa no saapeem mugurkaulaa, kas bij pieliidzinaamas zoba saapeem, taa ka iztureet nevareeja. Man paveicaas ka taekwando trenina laikaa sanaaca negadijums kaa rezultaataa nokrakshkeja visi mukuras skriemelji un saapes pazuda. Bet aarsti manaas aciis ir vnk klauni, kas nezinot kaa risinaat probleemu nevis nosuuta uz paarbaudeem vai cita aarsta kas vareetu paliidzeet vnk saukaa pacientus par simulantiem.
14.novembris 2020, 20:19 Atbildēt
CCorbie
p.s.Es runaaju par valsts veseliibas apruupi kas tiek finanseeta no no nodoklu maksaataaju naudinaam. Privaataas kliinikas tas jau ir cits staasts, tur cits liimenis un aarsti ieintereseeti paliidzeet. Pasham nav bijusi dariishana, bet radiem ir...
14.novembris 2020, 20:22 Atbildēt
PPareizāatbilde
ir ļoti maz labu ārstu, ir ļoti maz labu skolotāju, ir ļoti maz labu atslēdznieku, ir ļoti maz labu šuvēju... .
15.novembris 2020, 0:00 Atbildēt
HHaHa
Ārsti neārstē pacientus, jo tas nav izdevīgi iedod jaunas ripas un nāciet vēl.
A īsti veči neslimo , nesūdzas un taisa piķi.
14.novembris 2020, 20:39 Atbildēt
EEgoisms
Laikam gan "vainīga" padomjlaiku audzināšana - neņaudēt, paciest grūtības. Tad nu - ko ir iespējams paciest, to paciešam, bet, ka nevar vairs paciest, to uzzinām , kad mirstam nost.
15.novembris 2020, 7:42 Atbildēt
vvecais fidels no kubas
Paldies ķirurgiem kas sašuva ahileju,paldies zobārstiem,kas izrāvuši sastrutojušus zobus,bet ne ķirurgs saprata kāpēc pārtrūka Ahileja cīpsla,ne zobārsts zināja ,kas izraisa stomatīdu un kā no tā izvairīties.Vēl no ārstiem ir vajadzīgi tā saucamie traumatalogi,ātrās palīdzības speciālisti,par tabletēm runājot nekaitīgas un labas ir aktīvā oglīte,bet to var iegūt arī no apdegušas koka pagales.
Ak jā ,aizmirsu pieminēt pataloganatomus,to pakalpojumi šobrīd ļoti populāri sakarā ar Covid diagnozes noteikšanu nāves gadījumā,naudiņa un norādes no augšas PVO taču ir jāatstrādā vai ne!
15.novembris 2020, 9:58 Atbildēt
PPirktspēja
:) Pateicos par enerģiju.
15.novembris 2020, 20:42 Atbildēt
HHahaha
Pie ārsta var aiziet tad ja kaut kas kaiš a pa dirsa nu vazāties pie mūsu veterinārie nau nekādas jēgas
25.novembris 2020, 6:31 Atbildēt