Komentāri: "Pūčugeita" turpinās ‒ uzrodas jauni liecinieki

20.11.2020. NNeatkarīgā
 
LLunis
Duļķis gan baigais gnīda izrādījās.
20.novembris, 6:28 Atbildēt
JJānis
Pūces noņemšana ir liecinājums tam, ka Latviju pārvalda Sistēmas kriminālā mafija. Ne jau Mičerevska nesavtīgums te bija pie vainas. Pie sistēmas piederošos OIK afēras dalībniekus, Digitalizācijas afēras dalībniekus...Utt.. neaiztiek neviens. Bet pret ievēlētajiem deputātiem, kuri ir solījušies un mēģina mainīt iestagnējušo Latvijas Zagļu sistēmu ir izvirzītas jau kādas 10 krimināllietas. Un tad latviešu mietpilsonītis bļauj: "Kā viņi var strādāt, ja viniem ir kriminālizmeklēšanas?" Un nesaprot, ka tieši ar krimiāllietām Sistēmas mafija cenšas noņemt no distances viņiem kaitīgos deputātus. Un Pūce ir tikai viens no šīs noziedzīgās mafijas darbības ķēdes posmiem.
20.novembris, 10:52 Atbildēt
JJanka Pipars
Tā ari būs1005 taisniba,un vēl tie bijušie ušankina aizstāvji noteikti ari šeit roku pielikuši ,un kautkāds rodonders te pļūta pilnā balsi ,ka viņš redzējis ,neko tu neesi redzējis ,pasutija un muti vārsti .
Lai tas Pūcēns ar sievu liek to auto ,kaut vai bez maksas tur ,bet lai netiek tiem kolorādo utēm no piektās kolonas.
20.novembris, 12:54 Atbildēt
ZZeze
Tu esi nelabojami nozombēts un totāli slims ar galvu latviešu Jānis.
20.novembris, 14:19 Atbildēt
UUzjautrināji
Pūčuks nu gan tas kristāltīrais- jāsmejas!
20.novembris, 12:01 Atbildēt
AAsd
To trekno putnu noplūks un izmetīs??
20.novembris, 11:29 Atbildēt
bbezkompromisa bezpreģels
Duļķis iekustināja korupcijas bezpreģelu valsts pārvaldē. Šis ir labs piemērs, kur valsts izzagšana notiek pilnīgi atklāti un nekas netiek darīts! R zonā stāvvieta maksā ap 60 eitro dienā, Stabu iela arī nav par brīvu. Tas nozīmē, ka ik dienu šī Pūču ģimene nozaga 60-70 eiro dienā, jeb 350-400 eiro nedēļā. Mēnesī tādad nozagts pāri par 1000 eiro. Šis gadījums parāda ka nestārāda ne KNAB, ne Fiansšu policija ne Valsts policija. Kāpēc vēl nav ierosināt krimināllieta. Rīgas dome baidīsies sevi pieteikt kā cietēju?
20.novembris, 13:55 Atbildēt
jjoske
"bezpriģels" ir pašā saknē, kas būtu RD jālabo. Šoreiz nav svarīgi cik maksā, bet gan kāpēc ir jāmaksā par auto novietošanu uz ielas!? Kurš šo kāstuvi ir izdomājis un realizējis dzīvē! Piekrītu, ka maksāju par auto novietošanu apsargājamā stāvlaukumā.
21.novembris, 9:09 Atbildēt
LLunim
Cirks sāksies, kad izvilks visus no jaunās Rīgas pārvaldes, kas sev un saviem draugiem izkārtojuši šīs caurlaides!
20.novembris, 14:00 Atbildēt
PPensis
Laikam vietā ir sakāmvārds - kad pūcei aste ziedēs. Tad arī iestāsies vismaz kaut kāds taisnīgums.
20.novembris, 6:35 Atbildēt
mmanuprāt
nav arī taisnīgi kāst naudu par auto novietošanu uz ielas. Kaut gan taisnīguma izpratne katram ir atšķirīga.
20.novembris, 8:10 Atbildēt
ccita puķe
T.s. Rodijs Rododendrs ir profesionāls provokātors ar pašidomātu pseidonīmu. Ja papēta mātes google-s dzīles par šo personu, šķiet, ar galvu arī viņam nav īsti kārtībā. Regulāri taisa provokācijas un sūdzās policijai un/vai par policiju. Tiesājas par administratīviem sodiem sakarā ar viņa provokācijām, pēc kurām ieslēdz "muļķi" un nekautrējoties melo par lietas apstākļiem, lai gan katram ir pilnīgi skaidrs, ko viņš bija domājis, piemēram, ar sava plakāta saturu kādā publiskā mītiņā. Es viņam neticu. Ja viņš teic, ka neatcerās konkrētus datumus, tātad viņš melo par to, ko viņš it kā esot redzējis, jo šitais frukts, ja tiešām būtu atpazinis Pūces kundzi saistībā ar konkrēto, šobrīd apspriesto it kā RD caurlaidi, viņš 100 punkti būtu to visu safotografējis no visām pusēm.
20.novembris, 22:05 Atbildēt
AAndersone
Roģiks dažādu sensitīvu apstākļu dēļ nekad nedabūs autovadītāja tiesības. Savu diagnozi viņš izmanto, lai izvairītos no sodiem. Ir dažādi darboņi, kuri par naudu izmanto viņa pakalpojumus, lai gan skaidri zina, ka nav ētiski (dažkārt arī noziedzīgi) izmantot šādu cilvēku.
21.novembris, 15:30 Atbildēt
kkalašnikovs
Blēži!
20.novembris, 6:36 Atbildēt
vvisi zin
nebūs nekāds sekas
20.novembris, 6:48 Atbildēt
MMauzers
Visu , kā parasti , noklusinās , jo KNAB nav neatkarīgs , bet ir premjera pārraudzībā !
20.novembris, 6:49 Atbildēt
vvispār
Jau agrāk nebija nekādas uzticības, par Pūces sievas iepriekšējo fondu un Re&Re ziedojumiem, bet neskatoties uz to Pūcem izdevās pierunāt kolēģus iekārtot sievu citā fondā. Un ja Pūce ar Jaunupu tiešām saņēmuši no sponsoriem naudu un dalījuši to partijas biedriem, lai viņi ziedotu partijai, tad nosaukumu, "Latvijas attīstībai", jāmaina uz kādu citu, kurš atbilst īstenībai.
20.novembris, 7:02 Atbildēt
bbreksis
Vai tad pilnmēness tagad?
20.novembris, 7:09 Atbildēt
AAha
Vai tik šim Drošības dienesta bites neiekodīs?
20.novembris, 7:27 Atbildēt
VVideo būs pazuduši
Video kameras pilna Rīga un var izsekot visu arī citu ministru vai deputātu darbības. Degvielu šis ministrs privātā mašīnā ar noteikti lēja uz valsts rēķina. Pakontrolējiet kariņu ko tas ir pašo laiku nospēris. Pūce nelietis bijis un būs par to šaubu nav.
20.novembris, 7:33 Atbildēt
JJenots
Pūcei Tirgū nav jāpērk Kauns, lai vēl ietu atpakaļ Saeimā...
20.novembris, 7:54 Atbildēt
VValdis
Padeizi dara.ka uzrakstīja savādāk noairētu malā.Pūci jau pēc padzīšanas no ekonomikas ministrijas vajadzēja nelaist valsts kantoriem tuvumā.
20.novembris, 8:16 Atbildēt
KKam vajag gnīdas ierēdņiem
Deformētās ierēdņu sejas vienmēr būs gnīdas . Sorry!
20.novembris, 8:28 Atbildēt
LLats Latvānis
Paspārdiet kritušos brangi ar pastalām! Lai jūt, ka lepni palikuši! Nez vai būs cita izdevība - gan jau arī šitos savāks un apmīļos kāda nebūt Latvju gāze vai Latvju elektrība ...
20.novembris, 8:33 Atbildēt
ZZigrīda
Lai atmaksā par to stāvvietu-tas taču tāds nieks viņam.
20.novembris, 8:33 Atbildēt
iinteresanti
Kāpēc tad jāsēdina desu zagļ? Lai tak atmaksā, tas taču tāds nieks.
20.novembris, 9:08 Atbildēt
aandža
pūces dievinātāja-tu arī droši vien esi likuma pārkāpēja-tādēļ arī neliešus dievini- uz nārām-un izmest no jebkuras valsts iestādes-lai undža
20.novembris, 8:42 Atbildēt
ŅŅINA
jurim vajag SVARU VEROTAJU,APVELIES.NEVAR PAIET.UZVALKS JAU ATKAL ŠAURS PALICIS
20.novembris, 13:33 Atbildēt
hha ha
sabiedrības integrācijas fonds ir tikkai viena no daudzajām, speciāli izveidotajām, barotnēm bezbēdīgai dzīvei uz nodokļu maksātāju rēķina.
20.novembris, 8:42 Atbildēt
ppensija simts eiro
Kāda velnapēc tāds fonds vajadzīgs? Vai tas nāks mani mācīt, kā jāizturas pret kaimiņiem? Nevajag, mēs paši tiksim galā. Ir jau vēl polcija, kam pasūdzēties, ja kas.
20.novembris, 9:14 Atbildēt
EESMAIJA
Cik zināms tur tiek ieguldīta liela nauda un - ja tur strādā zaglīgi cilvēki, tad jājautā, cik no šīs naudas pārceļos viņu kabatās.
20.novembris, 9:48 Atbildēt
JJautājums
Kāpēc šī fonda vadītājiem NETIKA IZSLUSDINĀTS ATKLĀTS KONKURSS, kā tas paredzēts normatīvajos aktos???
21.novembris, 21:15 Atbildēt
SSIF
SIF ir galvena iestāde valstī, kas izdala valsts naudu komerciāliem medijiem. T.sk. TV3, TV24. Ir arī citi, protams "valsts pasūtījuma" saņēmēji un "mediju telpas stiprinātāji". Pūcei amats nodrošina varu lemt par konkrētām naudām konkrētu mediju projektiem. Tas arī ļauj šos medijus arī kontrolēt. Kāds pēdējo pāris gadu laikā atceras kādas Latvijas Attīstībai šaizes, kas būtu plucinātas, piemēram, Nekā Personīga vai TV24 raidījumos. Aizdomājies, pilsoni!
20.novembris, 13:09 Atbildēt
SSavādais
Tas, ka Pūci paņēma atpakaļ Saeimā, jau vien nozīmē, ka nekas nebūs. Viņam ir deputāta imunitāte vai kā to sauc. Tā kā sabiedrība par velti tricina gaisu.
20.novembris, 8:56 Atbildēt
iizpratnes jautājums
drīzāk,kas aizliedz Pūcem būt Saeimā,ja vēlētājs viņu ir ievēlējis.Ja ir vēlme,deputāta imunitāte ir atsaucama,bet ir jābūt nopietnam pamatojumam.Paskaties uz piejūras pilsētu Kurzemē,tur priekšsēdi nevar dabūt ārā no domes ar visiem k-pantiem,jo ir vēlētāja vēlēts.Saki vēl,ka demokrātija ir slikta lieta.
20.novembris, 9:39 Atbildēt
RRabinovičs
Šitas zellis Rodendonders dziļi rok, skat vēl uzraks Kariņu, par tiem neliešiem Pauļutu un Viņķeli nemaz nerunājot.......
20.novembris, 9:00 Atbildēt
jjibiorio
Kopš kura laika vakarskolas izlaiž juristus?
20.novembris, 9:05 Atbildēt
ZZeze
Juristus tagad kā taureņus izlaiž visi, kuri var tikt pie Sorosa naudas. Vakarskolas juristi vēl būtu labi juristi.
20.novembris, 14:26 Atbildēt
MModris Slava
Manuprāt, novietot savu automašīnu (bez maksas) jebkurā vajadzīgajā stāvvietā vajadzētu būt vienai no valsts augstāko amatpersonu papildus privilēģijām. Un šo automašīnu varētu izmantot arī ģimenes locekļi.
20.novembris, 9:09 Atbildēt
AA manuprāt ne
Nē, nekādu privilēģiju viņiem nevajadzētu būt un punkts
20.novembris, 11:16 Atbildēt
RRododendrs
ja numurs ir-6666 bez runas
20.novembris, 11:19 Atbildēt
BBaibai
Jā, noteikti! Un ja gadījumā tā, kur kungs grib nolikt ir aizņemta, tad tam neapšaubāmi ir tiesības izsaukt evakuātoru un izstumt no vietas traucējošo!!!!
21.novembris, 1:53 Atbildēt