Komentāri: Saistībā ar netīrās naudas likumu Saeimā izsludināta trauksme

27.01.2021. Imants Vīksne
 
VVecsčekists
Redziet, bērniņi ... kad es stāstu par NAIDĪGU VALSTU IETEKMES AĢENTU darbību, tad par mani smejas... .
27.janvāris, 10:11 Atbildēt
ttugriks
spriežot pēc visa, vismaz pusi no finmina vajedzētu pārbaudīt par kaitniecību tautsaimniecībai
27.janvāris, 10:28 Atbildēt
GGints
Varbūt vispirms sākt ar to, ka katram ierēdnim, laiku pa laikam ir vismaz viens gads jānostrādā privātā sektorā, lai redz ko nozīmē naudu nopelnīt, nevis garantēti saņemt 2 reiz mēnesī uz konta!
27.janvāris, 10:56 Atbildēt
SSergejs
Aizliegt ieņemt amatu valsts iestādē kamēr nav nostrādājis 3/5/10 gadus privātsektorā, atkarīgi cik augstu tēmē. Tur jau āmurgalvas un radu būšna atsijātos cik necik
27.janvāris, 14:38 Atbildēt
NNodevibas cena
Nu gatom eglitam hau nu gan nevajadzetu satraukties , viņam , bordānanim ,juracim taču ir nevainojama reputacija asv finansu ministrijā un ta ir indulgence uz visu mūžu !
27.janvāris, 10:40 Atbildēt
DDadzis
Pat šeit partiju troļļi nevar likties mierā. Nu ja, katram savs darbs un tas ir jādara.
27.janvāris, 12:15 Atbildēt
EESMAIJA
Bet kā tad ar reputāciju ir Bondaram? Un šī sasaukuma Saeimai - cik no šī kolhoza ir nevainojamu reputāciju???? Kaimiņš - Zakatistovs - Bondars - Juraša Bordāns par jaukšanos tiesu lietās, vai arī tas neiznīcina jebkādu reputāciju un vēl savas valsts apsūdzēšnu korupcijā, jo, ja ir devēji, tad ir arī ņēmēji.... un kur paliek Kariņš, kurš radīja OIK un pretojas tā likvidēšanai... Un kas tagad būtu ar Pūci? Vai nebūtu laiks jau pieteikt vietu bezpajumtnieku patversmē? Variet turpināt tas saraksts var būt gaužām garš
27.janvāris, 17:20 Atbildēt
FFreezing Tenant
Vietā jāpiesaka līdz īrnieku izlikšanas likuma stāšanās spēkā. Tad atrast vietu patversmē būs problēma.
28.janvāris, 14:18 Atbildēt
NNata
Mūsu valstī viss vienmēr jāpieņem šausmīgā steigā, pēdējā brīdi, neizsvērts, neizdiskutēts. Ko brīnāmies par iznākumu? Gala rezultāts, šajos pēdējos 30 gados , pilnīgs BRĀKIS VISOS SAVARĪGĀKAJOS LĒMUMOS!
27.janvāris, 10:58 Atbildēt
lleo
Kārtējo reizi "skrejam pa priekšu" , bet varbūt mūs ,zinot ka tādi esam, mūs vienkārši izmanto kā skrējiena līderi ,kādiem 3,4 apļiem , daudzkārt garākā distancē ? ! ? Piekrītu Kiršteina trāpīgajiem salīdzinājumiem ar Vidusāzijas valstīm , liekot klāt pilnīgi visu Āfriku un Dienvidameriku , un kā šobrīd "vāras" Savienotās valstis ? Izskatās ,ka visādi cienījamais G. Eglītis ,sācis jaukt Briseles ierēdņa amatu ar Latvijas Saeimas deputāta mandāta uzdevumu ! kas attiecas uz nosaukto izlūci ,tad tās maizes devējs ,izskatās ,nav Latvijas valsts , atliek tikai nosaukt kuratoru vai kuratorus no dažādajām dolāra impēriju uzraugošajām un pasaules kārtību noteicošajam organizācijām .
27.janvāris, 11:17 Atbildēt
FFreezing Tenant
Leo, varbūt zini arī kādas valūtas impērijas kuratori pasūtījuši likumu, ar kuru 2027.gadā visi īres līgumi kļūst nederīgi un tiesu izpildītāji tūkstošiem iedzīvotāju izliks uz ielas?
28.janvāris, 14:27 Atbildēt
RRolands
Pareizāk būtu šo jautājumu uzdot izlemt tiem ļaudīm kuri atbild par Valsts drošību,cīnās pret Valsts nodevējiem. Skaidri saskatāma tieksme darīt visu iespējamo Latvijas tēla graušanai, untas jau "velk"uz nodevību. Ko dara ar Valsts nodevējiem?
27.janvāris, 11:30 Atbildēt
lleo
Problēma tomēr nav šejienes iztapīgums , drīzāk jau neizpratne par pasaulē notiekošo . Piemēram pie mums dažādi tiek uzsvērts ASV un Ķīnas tirdznieciskais karš un allaž vīd tādas kā aizkadra norādes ,skatiet ,nu tik tie ķīnieši dabūs "pa ragiem " , redzēsiet kas īstais kungs tirgos ! Bet nu jau var teikt , saskaitīja un apraudājās . 2020.gadā šis "karš" ir noslēdzies ar ,kā raksta štatu prese , ar graujošu ķīniešu UZVARU . TIRDZNIECISKĀ APGROZĪJUMA GADA PIEAUGUMS IR +8,3% ! No 541,2 miljardiem dolāru 19.gadā , tas 20.gadā ir pieaudzis līdz 586,7 miljardiem $ !!! Ķīnas eksports uz ASV ir pieaudzis par 7,9% un ir bijis 451,8 miljardu $ apmērā . ASV biznesa prese lauza rokas . Ķīna ir pirmajā vietā pasaulē 220 preču grupu ražošanā un eksportā ! Pērn tur uzstādīts absolūts pasaules rekords izkausējot gadā 1 miljardu 54,4 miljonus tonnu tērauda . Tur pērn saražoti 327605 ekskavatori un 183447 rūpnieciskie roboti . Intel un AMD izprasījušas ASV Tirdzniecības ministrijas atļaujas iepirkt Huawey 5G sistēmas čipus ,jo štatos tādus neražo . Ķīnā jau iedarbinātas vairāk nekā 750 tūkstoši 5G bāzes staciju ! Štati elementāri šajā jomā atpaliek .Nepilnu 35 lappušu amīšu vaimanas par atpalicību no Ķīnas īsi nav iespējams atreferēt . Tātad pasaule mainās konkrēti un "triki" ap kontroles likumu Saeimā nav vienas dienas izdomājums.
27.janvāris, 11:43 Atbildēt
aaivars
Da visi deputāšti par sevi satraucas, jo visiem tie biznesi ir krimināli
27.janvāris, 11:44 Atbildēt
aaivars
T. I. ...būvēti uz kukuļu naudas
27.janvāris, 11:46 Atbildēt
lleo
Par ko jādomā reaģējot uz Saeimā gatavoto "kontroles" likumu , iedomātajā "kristāltīrajā biznesa vidē " ! Runa nav par biznesu vispār ,runa ir par konkrētu sektoru , finanšu sistēmu un tās darbības vides principiem nākotnē . Mūsu acu priekša notiek pasaules finanšu sistēmas kontroles elementu pārkārtošana ,notiek visai izteikta finanšu sistēmas darbības paradigmas maiņa . Vispirms jāievēro ,ka dažādie kontroles principi un pielietojuma instrumenti neatiecas uz Savienotajam valstīm . Tās oficiāli jau pirms gadiem 5 ir izstājušās no veidojamās kontroles organizācijām .Par kontrolieriem tiek pārvērsta komercbanku sistēma . Uzdodot kontrolēt praktiski visos biznesos radītos finanšu resursus ,centrālais uzmanības objekts ir pārskaitījumu starptautiskā SWIFT sistēma . Tiesi tā materiali tiek analizēti dolāra interesēs .
27.janvāris, 12:10 Atbildēt
lleo
Šodienas komentāru noslēgumā vēršu uzmanību uz to ,ka kā kontroles objekts ,konkrēti pie mums , tiek nosaukta ražīgā kapitāla vide. Lielā spekulatīvā kapitāla pie mums nav ,bet sīkieguldītāju darbības biržu vidē kontrolē bankas un atsevišķas specializētas nebanku sektora firmas . Pats kapitāls kā tāds , sadalās konkrētā ražīgā kapitāla darbības sektoros un finanšu spekulāciju kapitālā . Paradigmas maiņas elementi saskatāmi tieši finanšu kapitāla darbības kontrolē un tā pielietojuma organizatoriskajās izpausmēs . Cīņa notiek par spekulatīvās peļņas pārneses virzienu un absolūtu šīs peļņas izteiksmi uzkrājot to dolāros ,štatu noteiktos ģeogrāfiskos apgabalos . Cits būtiski jaunais moments ir parādu ekonomikas transformācija rentes maksājumu ekonomikā . Kapitālu masas pasniegšana tērēt gribētājiem ar negatīvu aizdevu procenta likmi , nozīmē ,ka finanšu kapitāla ienesīgums ir sasniedzis šo mīnus atzīmi . Izvietojot šo resursu paŗādu formā , rodas iespēja bezgalīgi ilgi saņemt valstu garantētus maksājumus no to budžetu resursiem . Starp citu ,Ķīna sava parāda apkalpošanai pērn ir izlietojusi 53,5 miljardus dolāru , kuri pamatā ieskaitīti ASV valsts kasē .
27.janvāris, 12:29 Atbildēt
hha ha
ņemot vērā latviskā tiesiskuma bezierunu ālēšanos,pašlaik visizdevīgāk ir dzīvot 1-istabas hrusčovkā,bet visus ienākumus turēt zeltā vai euro un dolāros un to visu glabāt iekš zemes bankas priekš vida un pida naudas suņiem to visu iepriekš salejot ar izoniazīdu.
27.janvāris, 13:43 Atbildēt
GGunārs
Vai kāds ir definējis jēdzienu nevainojama reputācija. Ja tevi nostučī kaimiņš, kas notiks ar reputāciju. Vajadzīga reputācijas ministrija.
27.janvāris, 14:44 Atbildēt
PProtams
Taisīsim Reputācijas biroju ar algu ap 20000 mēnesī, lai piesaistītu vistīrākās reputācijas cilvēkus!
27.janvāris, 16:49 Atbildēt
nnu ja
ha, ha! Ņemot vērā vissju tagadējo MK un haosu, genocīdu pret tautu, tad , pēc šī likuma, visie valsts ierēdņiek jāarestē konti un jākomffiscē nauda, īpašums u.c., jo visi viņi ir jau ar sagrautu reputāciju! Paši pieņem sev likumus par sliktu...! Hi, hI!
27.janvāris, 16:54 Atbildēt
ŠŠOKĀ
Jūs, tur visi Viedie un Gudrie , ko darat? Nolaižaties uz zemi!! Pamēģiniet nopelnīt darbinieku algām, Jūsu algām, sev kredītam un visiem pārējiem diedelniekiem , kas sēž uz mūsu kakliem!! Par kādu nevainojamu reputāciju Jūs runājat - mostieties šodienas realitātē. Var būt no sākuma parādiet piemēru par nevainojamu reputāciju? Nebūs, kam piemaksas maksāt, ko tur, nebūs, kam valsts maizē sēdēt!!!!!!!!
27.janvāris, 15:28 Atbildēt
rreptilis
Jā...ā,- pierādi,ka neesi kamielis!...teiciens nekur nav pazidis:))))
27.janvāris, 16:25 Atbildēt
iidioten
Ja agrāk kāds ārzemnieks nopirka uzņēmumu, kas darbojās, bet pēc tam likvidēja, tad nav brīnums, ka esam galīgā pakaļā ...
Tagad nav vairs ko nopirkt un likvidēt, tagad šo lomu uzņēmušies ārzemju ''konsultanti'', kuri sniedz ''padomus'' valsts ekonomikas likvidācijai ...
Ja nebūs uzņēmējdarbības un normālas valsts saimniecības, esošie pie varas nevarēs saņemt, būdami pensijā, savas lieliskās lielās pensijas, jo nebūs nodokļu maksātāju.
27.janvāris, 16:56 Atbildēt
KKremilek Rukis
Interesantas šīs cīņas! :) Nav jau nekāds noslēpums, ka "netīras" nauda Latvijā ir vairāk, nekā "tīras" un to izmēzt vajadzēja jau pirms 24 gadiem. Tas nav izdarīts, un problēma ir gaužām smagi īelaista". Dažiem tagad šķiet, ka biznesu laiks civilizēt un šo aziātiski-slāvisko biznesa etosu no Latvijas izravēt. Skaidrs, ka tie, kas nemaz citādi dzīvot neprot, tagad brēc pilnā kaklā un pasūta Vīksnam un citiem rakstus :) Lai gan nevar noliegt arī otru tīri slaukošās slotas pusi: gana korumpēti slaucītāji ar to tiešām varēs aizslaucīt arī sev nevēlamus ļaudis un biznesus. Interesanti! :)
27.janvāris, 17:16 Atbildēt
KKvoks
Šajā valstī kaut kādu idiotu ierēdņu vidū ir pārpārēm?
27.janvāris, 18:35 Atbildēt
GGalīgi pakaļā likumi
Plus parādu piedzinēji nesnaužas pa visu Latviju tvarsta un sūta e pastu ATDOD un PIEVĀKT ĪPAŠUMUS.
27.janvāris, 18:42 Atbildēt
rrullis
kāpostgalvu laukā kāds modies? Tagad ziemā? Daudz interesantāk tomēr aprakstīt to deputātiņu izlasi, kas kaut ko tādu irt kā paši sadzejoja un bīdīja visu laiku.... Tautai taču jāzina savi varoņi! Cīnītāji!
27.janvāris, 18:57 Atbildēt