Komentāri: "Ulubele" nozagtā suņa lietā iesaista primadonnu Rēziju

19.02.2021. Imants Vīksne
 
ttā ir
muļķiem muļķu problēmas, nu ar tām inficēta arī medicīna
19.februāris, 6:50 Atbildēt
KKampēji
Man ari nozaga suni , isti neatceros kurā nagu mauceju kantorī to adradām , taču uzskatu ka ir veselas bandas kas nodarbojas ar so biznesu .
19.februāris, 7:05 Atbildēt
DDzonsone
vai latvijas parlamentariesi nevaretu ar Koreju -abam- vienu kartigu sunu galas esanas ednicu uzriktet,un tad jau ari suni tiktu apesti un butu miers
19.februāris, 9:15 Atbildēt
ĀĀreče
Ipašniekam obligāti jāliek lieta tiesā un vēl obligāti no Ulubeles jāpiedzen morālā kompensācija. Nu jau tā Ulubele sen jau šauj pār strīpu un iedomājās sevi par baigiem visuvarenajiem. Paskataties paši uz sevi kā turat dzīvniekus.....!!!!!!
19.februāris, 7:22 Atbildēt
GGenocids
Laupa gaisha dienas laika ar policijas palidzibu. Un tagad vel grib Arciju nobendet. Kas tie par dzivnieku aizstavjiem. Tie ir dzivnieku bendes un laupitaji.
19.februāris, 7:31 Atbildēt
bbezbernunodoklis
iesaista alavu primadonnu Rēziju!
19.februāris, 9:22 Atbildēt
PPāķis
Šis gadījums vairāk atgādina laupīšanu, nevis zagšanu. Iesaistot pašvaldības policistu, kuram nav juridiskā izglītība, lai laupīšana būtu oficiāla.
p/s policijas darbinieks pildot savus pienākumus ir neaizskarama persona. Tātad parasts mirstīgais cilvēks nedrīkst protestēt viņu darbībām....
19.februāris, 8:57 Atbildēt
nnu ja
nu bet visi zin,ka PP ir reketieri formās! Kaut vai paskatieties Ogres ēstuves gadījumu!
19.februāris, 9:46 Atbildēt
MMāris
Un cik urodu policistu vēl ir?Mēsli!
19.februāris, 9:55 Atbildēt
SSkolnieciņš
Pāķi, es Tev piekrītu. Policistiem ir plašas dienesta pilnvaras. Viņi var tramdīt dajebkuru cilvēku uz aizdomu pamata.
19.februāris, 15:38 Atbildēt
sseula
sunu galas austrumu gaume -ta ir ideja
19.februāris, 9:18 Atbildēt
MMartins Sirmais
pie reizes latvietis shmauksies un sunu galas vieta var ari kakju befstrogonovu iesmeret
19.februāris, 9:20 Atbildēt
ssirga
Valstī ārkārtas situācija, bet te sataisīta problēma! Vajag taču tiesāties, līdz Eiropas tiesām. Tas tagad modē. Visa tā jezga no tā, ka mūsdienās dzīvnieks ir izrauts no savas dabiskās vides un tiek mocīts ar visādām pārtikām un apmācībām. Un to vēl sauc par dzīvnieku labturību un aizstāvību. Ierādīt lielam skrējējsunim mazu stūri dzīvoklī un izvest pastaigā. Tas pats cietums, kas cirks vai zoodārzs.
19.februāris, 9:58 Atbildēt
SSlida
Neatdot saimniekam izmocīto un nomocīto suni. Ja silvēks nespēj par dzīvnieku rūpēties, tas ir jāatņem! Un nav ko apvainoties!Ko tu citu gribēji?! Tā ir jābūt.
19.februāris, 9:59 Atbildēt
LLatviešu burti
Tā vienkārši, bez atļaujas, jāiet sētā, mājā - un jānozog?! To tu sauc par "atņemšanu"?
Varbūt tādā veidā cilvēkiem jāatņem arī māja, dzīvoklis, u.c. īpašums, ja viņš, piemēram, nespēj to pārkrāsot ( parūpēties) ?!
Super domāšana cilvēkiem!
19.februāris, 16:21 Atbildēt
JJā es
Bet mīļo cilvēk, runa iet par dzīvu radību, kura mokās, nevis par sienu. Padomā pie savas loģikas pirms raksti! Jā, jāiet vienkārsi sētā un jāatņem, jāizglābj nomocītā radībiņa! Gribi gaidīt pāris mēnešus līdz tiesas.lēmumam?! Suns būs jau beigts!
19.februāris, 18:43 Atbildēt
NNelija
Bet kur ir apstiprinājumi, ka bija tā ka stāsta? Kāpēc nav ne viena bilde vai video tajā brīdi, kad notiek izņemšana???
21.februāris, 9:29 Atbildēt
IIeva
Pilnīgi piekrītu.Nu tik pilnām mutēm stāsta cik slikos apstākļos suns turēts,kā no nāves paglābts,ja nebūtu zaguši tad suns būtu miris.Bet kur ir pierādījumi?Parasti jau šādās situācijās, izņemot dzīvnieku,viss ir safilmēts un sabildētsTagad jau var izdomāt un teikt daudz ko.Un ja tiešām būtu tā,kā Ulubele šobrīd to pasniedz tad jau nebūtu nekādu problēmu to apliecināt ar video vai bildēm.Tāpēc šobrīd viss izskatās un liecina tikai par to,ka Ulubele melo.Un vēl viens faktors,kas liecina to ka Ulubelei nav tīras lietas ir tā skaļā ķengāšanās un tā saucamās primadonnas iesaistīšana.Kaut kā neesmu manījusi,ka primadonnele tā gozētos ar citiem suņiem un uzņemtu tādus žēlabainus video.
21.februāris, 15:14 Atbildēt
UUna
Suns tagad ir laimiigs.Nav jaaseezh Shauraa kraatiñaa.Suns nav kakjis,kuram labi tur kur baro,sunim saimnieks ir galvenais.Bet te suns neizskataas,ka skumst peec saimnieka.Esmu Ulubeles pusee.
19.februāris, 10:00 Atbildēt
vvvv
Kur tad pēc jūsu domām viņš atrodas Ulubelē? Varbūt siltā istabā. Aizbrauciet paskatīties.Sēž vien tajā pašā voljērā un apstākļi tieši tādi paši kā bija savās mājās , izņemot to ka tagad sunim stress jāpiedzīvo milzīgs svešā vietā, bet ierastajā vietā mājās viņš bija pieradis.
19.februāris, 12:17 Atbildēt
mmopsis
nu piespied,lai suna galu butu jaaed katru sestdiensvakar!
19.februāris, 12:26 Atbildēt
ddesmit
Vislabāk jau man patīk pēdējā rindkopā dotie "padomi". Kā viens no pirmajiem un raksta autoruprāt laikam efektīvajiem tiek minēts ........... dažādu iestāžu "bombardēšana". Jā, ļoti labs padoms. Izlikt sevi par muļķi dažādo iestāzu acīs nu nekādi nebūs panaķumu atslēga. Taču viss nav tik bezcerīgi. Beigās ir arī sakarīgs padoms. Vienoties ar patversmes īpašnieku. Žēl ka beigās, jo tik tālu satraukumā var arī neizlasīt, bet aizsteigties ''bombardēt''.
19.februāris, 10:06 Atbildēt
ddesmit plus
Jā - nevis ''bombardēt'' nez ko tur (un ANO cilvēktiesību tiesu)), bet tiesiski pareizi ir sākt tā: 1) iesniegt iesniegumu VALSTS POLICIJĀ, ka ir patvaļīgi paņemts (tāds un tāds nozaga, nolaupīja) suni no adreses..... Valsts policijas PIENĀKUMS tad jau ir PIEPRASĪT PASKAIDROJUMU no personas, par kuras darbībām ir šī sūdzība/iesniegums, pārbaudīt faktus, to dokumentēt UN NONĀKT LĪDZ RISINĀJUMAM! Un dot ATBILDI iesniedzējam...TIKAI tā! 2) "Vienoties ar patversmes īpašnieku" - arī it kā labi, bet - uz jau ESOŠĀ iesnieguma (VP) par zādzību pamata! Savādāk tā - a ko viņai vienoties, kāpēc, PRIEKŠ KAM?? Viņa JAU ir paņēmusi to sunīti pret likumu: veiksmīgi izdarījusi to, ko viņa gribēja; ja viņai nekas par to nedraud, viņa pateiks: ej pupās! Tā. Reiz Alkapone teica: ja tev rokā ir pistole, tavi pārliecināšanās argumenti izklausās daudz, daudz spēcīgāki ))) Jauku dienu visiem!
20.februāris, 12:43 Atbildēt
FFkk
Interesanti, ka ne īpašnieku, ne autoru neuztrauc suņa intereses. Tikai savu īpašumtiesību neaizskaramība. Vismaz beidzot kāds sprostos turēto dzīvnieku tiesības mēģina attiecināt pilnīgi uz visiem
19.februāris, 10:22 Atbildēt
AAmizanti
No dzìvnieka viedokļa, sunim kā plēsējam ir interese dzīvot barā, skaidrot bara hierarhiju, iet medībās un kopoties kà vilku baros tas notiek. Aptaurētie " dzìvnieku aizstàvji" domà, ka suņiem ir intereses vilkt mētelīti, spēlēties ar bumbiņu, grauzt kautkādas granulas no paciņas um pildīt cilvēka pavēles.
19.februāris, 17:01 Atbildēt
SSlida
Zini ko, suns ir piejaucēts un viņš sajūtas arī kā barā atrodotoes cilvēku kompānijā. Viņš nav savvaļas dzīvnieks vairs!
19.februāris, 18:45 Atbildēt
JJocīgi
Ja ir vetārstu fiksētas veselības problēmas, kas radījušas sunītim ciešanas, tad, nesaprotu, par kādām īpašnieka tiesībām uz dzīvnieku vairums muld. Kādu tiesvedību iesaka?
19.februāris, 10:39 Atbildēt
nniks
šajā gadījumā man liekas vajag savākt kādus 5-6 spēcīgus dzekus, iejiet tajā ūdelē un paņemt savu suni atpakaļ. es nedomāju, ka tur kādam būs pretenzijas
19.februāris, 11:36 Atbildēt
pperfekto
ar ciri vai loti lielu virtuves nazi?!
19.februāris, 12:28 Atbildēt
sstrādājošs pensionārs
Pilnīgi piekrītu, es līdzīgā situācijā darītu tieši tā. Un tikai pēc tam sāktu tiesāties. Vai tad man jāsāk zagļa priekšā taisnoties. Un ja nedotu ar labu, tā atskaldītu, ka radi vairs nepazītu.
19.februāris, 12:58 Atbildēt
NNu kas
tai klukstei Rezijai trūkst
19.februāris, 13:15 Atbildēt
EEgons
Kas nu šī par primadonnu.Tāda provinces aktrisele.Nez kurš viņai iestāstījis ,ka ir superīga..Ne tur balss, ne izskata.Ir talantīgas un tiešām skaistas aktrises, bet tās būs citas, ne šī. Un nu vēl atbalsta suņu zagšanu.Fui... Ja Tev nav saprašana juridiskos jautājumos, tad stāvi klusu.Iedomājusies ...pasaules naba atradusies.FuiFuiFui...
19.februāris, 14:13 Atbildēt
NNo malas
Noskatieties, piem. "Marlēnu" un izglītojieties. Bet te nav runa par aktrises dotībām. Es atbalstu suņa atsavināšanu.Dzīvniekam nav jācieš kāda, kurš sevi iedomājis par īpašnieku, iegribu dēļ. Latvija ir atpalikusi, jo likumā par īpašumu neuztver dzivniekus par dzīvām būtnēm.
19.februāris, 15:49 Atbildēt
XXXX
Ko var ņemties? Suns slims, saimnieks ar galvu nedraudzējas. Pilnīgi pareizi, ka aizveda uz patversmi. Spriežot pēc suņa saimnieka rīcības, kā viņš ir uzturējis un "rūpējies" par savu suni, varam secināt, ka tādam cilvēkam nav suns jāņem vispār. Nav ne mazākās saprašanas par to kas ir suns un sirds vietā akmens.
19.februāris, 16:11 Atbildēt
LLatviešu burti
Tā pilnīgi pareizi, ka bez atļaujas iegāja svešā īpašumā, paņēma suni un aizveda. To gadījumā nesauc par zagšanu? Varbūt "pilnīgi pareizi"ka šo viens komentētājs nosauca par laupīšanu - jo notika policista klātbūtnē?
Interesanti gan - ko tu saproti ar "pilnīgi pareizi"?
19.februāris, 16:26 Atbildēt
SSlida
Atvainojiet, suns jau būtu nobeidzies, tādēļ tādi strauji risinājumi. Saprati?!
19.februāris, 18:48 Atbildēt
PPindaka
Raksta skribenti n atbalstītāji, aizmirsuši vienu likuma piebildi. Ja dzīvnieka veselība, dzīvība tiek apdraudēta, to var izņemt nekavējoties!
19.februāris, 17:37 Atbildēt
llauķis
Bet to konstatēt drīkst tikai PVD,nevis kautkādi pašpasludināti dzīvnieku "aizstāvji"
19.februāris, 20:36 Atbildēt
SSuns
Kamēr sagaidīs PVD rīcību (izlauzīsies caur PVD aizmigušo birokrātu džungļiem), suns būs jau 5 reiz nosprādzis, diemžēl.
20.februāris, 7:17 Atbildēt
pp.s
Izskatās mka te trako uzpirkti suņa 'saimnieka 'atbalstītāji.Ja ir vet.ārsta atzinums ,kādā stāvoklī [ piem.strutainām ausīm] un citām ves.probl.,tad te ož pēc tiesvedības,kad saimnieku sauks pie atbildības.Un,nu viņa fani cenšas kaunināt Ulubeli par zagšanu .Ulubelē ir ap 200 pamestu suņu.Viņiem nevajga ,kādu vēl zagt,lai būtu 201.Privātās dzīvnieku pavairotavas ar likumu būtu jāaizliedz.Visu šos dzīvnieku mocītājus rādiet TV,IT ,lai gan kaimiņi, gan radi, gan darba vietās zina.
19.februāris, 17:38 Atbildēt
PPadumjā Latvija
Ulubele ir aizņēmusi visu nišu, kurai ir izveidojies monopols rūpēs par dzīvniekiem. Pats esmu viņiem ziedojis, bet šī gan jau ir nekaunība un savu tiesību pārvērtēšana pār citiem.
Šeit par dzīvnieku rūpējas saimnieks un tā vietā lai viņam sniegtu atbalstu, dzīvniekam tiek radītas ciešanas, to škirot no saimnieka. Tas ir pilnīgi nepareizi.
Ir suņi, kurus nevar turēt pilsētā un viņi nav istabas dzīvnieki. Viņi var dzīvot zem klajas debess. Var apspriest vai suni vajag regulāri izvest pastaigā(kaut suns jau atrodas laukā), bet covid laikā ņemt nost dzīvnieku ir neprāts - kā vispār var tā būt, ka Ulubeles pārstāvjiem ir atļauts staigāt apkārt, bet saimniekam ir jāsatraucas vai Latvijas policists izdomās vai komandantstundas un ierobežojumu pārkāpšana lai dotos apmeklēt suni ir izdevība lai sodītu.
20.februāris, 7:07 Atbildēt