Komentāri: Vakcinācijas (ne)organizēšana sēj paniku un neziņu senioru vidū

19.02.2021. Ilze Šteinfelde
 
RRaimonds
Ja cilvēku vakcinē, tad viņš saņem nelielu c19 vīrusa devu.
Ja Tev nejauši gadās kur inficēties, tā ir viena lieta.
Un tāda iespēja ir tikai 2%.
Bet tīšuprāt sevi inficēt?
Un cilvēks apzināti sevi inficējot/vakcinējot iztērē pa tukšo savu imūnsistēmu.
Un kas nākotnē ar šo cilvēku notiks?
19.februāris, 5:39 Atbildēt
FFedja
Nedirs, krievnacist! Potei ar vīrusu Covid-19 nav līdzības!
19.februāris, 6:05 Atbildēt
PPareiza informācija
Kad cilvēkam ievada vakcīnu, tad organisma imūnsistēma izstrādā antivielas. Kad cilvēks saskaras ar īstu infekciozu vīrusu vai baktēriju, viņa imūnsistēma to atceras.

Imūnsistēmu NEVAR pārslogot, reiz bija jautājums "Cik daudz vakcīnas viens cilvēks var saņemt vienā reizē", un skaits bija desmitiem tūkstošu dažādu vakcīnu!
19.februāris, 20:39 Atbildēt
mmierins
asv diplomati potejas pret covid-19 ar Krievijas vakcinu SputnikV ne tikai Krievija ,bet ari citas valstis ,jo tava sapnu zeme asv nespej ar vakcinam apgadat pat savas zemes diplomatus. smotrim.ru/article/2..tm_source=vesti_left
19.februāris, 9:12 Atbildēt
VVārnīca
Nu tikai nevajag! Vai nu tu, draugs, esi kremlins vai jauns gurķis, kam nav sajēgas par to, ko nozīmē krievu propaganda
21.februāris, 13:01 Atbildēt
NNja
Ukraina un Lietuva aizliedz "Sputņiku V"!
Ukrainas prezidents: "Mēs nebūsim izmēģinājuma trusīši", tā vietā Ukraina un Lietuva izvēlās pārbaudītās rietumu vakcīnas.
19.februāris, 20:42 Atbildēt
hhe he
Nestrīdieties ar Fedju! Viņš zin, viņš regulāri saņem anālu izcilības poti! Vot!
19.februāris, 7:12 Atbildēt
FFedja
Pieredzi esi smēlies. Ak, tu pidadasts!
19.februāris, 8:10 Atbildēt
AAha
Pats ned sūkātāj....pote ir vīruss,potes izcelsme nav zināma,maskas jālieto tāpat,karantīnā jāsēž,efektivitāte 61%,cik ilgi,,pote darbojas,,nav zināms,vīruss mutējas....kāda jēga potēties.Covida nav!Ir jauns gripas paveids kurš ir lipīgs!Vajag sākt ārstet gripu un citas slimības un tad nebūs mirušo!Šitām afērām ko veido ASV atbiras divas nav nekāda sakara ar slimību!Tauta turaties! Sorosveidīgie neļaus nosprāgt Latvijai.Šie mēsli nodrukas eirikus un pēc 12 gadiem atkal būs krīze lai mūs varētu slaukt.
19.februāris, 6:33 Atbildēt
FFedja
Raimonds ir visīstākais profesors! Kremļa sargsuns, noplucis krancis, kurš zina kad, kā un ko apriet. Te daudz rej pakaļ.
19.februāris, 7:58 Atbildēt
DDaņila
Problēmas ar intelektu ?
19.februāris, 10:02 Atbildēt
vvisdemokratiskaka demokratija
bet asv diplomati potejas ar Krievijas vakcinu Sputnik V ! smotrim.ru/article/2..tm_source=vesti_left
19.februāris, 9:14 Atbildēt
bbrāļi Raimondi
Svētdienu rītos pēc pātariem Fedjam tīk uzspēlēt izcilības orķestrī. Anālās potes gaidās ādas flautas virtuoza spēle ir īpaši emocionāla un atraisīta. Iesakām visiem!
19.februāris, 8:49 Atbildēt
SSputnik V
ja cilveku vakcine gimenes arsts,tas sanem 9 euro par katru vakcineto dveseli,ja gimenes arsts to nedara ,tad vakcinacijas biroja dziesmu svetku organizatore vienalga sanem 5000 euro menesalgu un rada paniku senioru vidu.!
19.februāris, 9:08 Atbildēt
bbezzubovs
429 351.------- likvidejamie-- un cik naudas paliek paari ,ja ostas stav bez kravam!
19.februāris, 10:10 Atbildēt
MMaša
Kas tavu kazu tirgū ved? Ko uzbāzies ar savu penteri? Tev tak neviens to poti nebāž aiz ādas. Vaukšķi vien pie sava staba,kremlin.
19.februāris, 13:46 Atbildēt
AAr sūdainu koku
Par neorganizešanu nezinu , taču ta strazde ir meli ,kura publiski izplata saltus melus : konkreti ,par astras zeneca brūvejuma izmēģinajumiem uz dzīvnirkiem , izrādās vienigie izmēģinajuma dzīvnieki ir uz divām kājām staigājošās žurciņas ,pelītes , circeņi ,trusīši kura rautin ,raujas uz izmēģinājumiem ....
19.februāris, 6:04 Atbildēt
llauku pensionārs
Kārtējais piemērs mūsu varenībai. Ieredņi atražo ieredņus, amatos tiek radi, draugi, mīļākās, tas nekas, ka cilvēkam nav ne izglītība, ne pieredze, ne saprašana, ne arī godīgums. Pēdējās dienās reedzam, ka Juhņeviča ar savu biroju ir absolūta nulle, kas ar skaļu troksni ir izgāzusies ar visu lielo algu un jaunajām mēbelēm, tas nekas, ka viņa māk raiti mūldēt, darbi tomēr neseko. Valsti vada noziedznieki un nejēgas- muzikanti, lauku bodnieces, virpotāji un tamlīdzīgi frukti. Padomju laikos deputātos bija arī slaucējas un traktoristi, bet pie teikšanas viņus nelaida. Tagad mutīga un jaudīga slaucēja varētu tikt arī pie ministra krēsla un varbūt darbu izdarītu labāk par mūsu ministriem, kas vairāk domā par savu kabatu.
19.februāris, 6:19 Atbildēt
TTutū
Un nemaz tik raiti arī muldēt nemāk.Cilvēku uzvedības pētniekiem jau nu būtu ko pateikt par "augstas raudzes profesionāli", kurš katrā teikumā saka"arīdzan" un vismaz 1 vārdu atkārto 2x .Manuprāt, tas tikai liecina par uztraukumu , taisnošanos un" maksājietman nauduunlieceitvienreizmierā".
19.februāris, 10:02 Atbildēt
nnjaa
paniku un neziņu drīzāk sēj mediju ziņu sacerētāji . Nedomāju, ka seniori tik viegli krīt panikā, tāpēc jau viņi ir seniori, ka gara dzīve aiz muguras un pieredzēts daudz kas, ne tikai šāda mediju histērija.
19.februāris, 14:27 Atbildēt
PPatiesībā Bigpharma nervozē
Panikā krīt vakcinētāji, ka nevar tik ātri lietas sabīdīt un kāposts lēni šķinās . Ja jau lētticīgie penši rindās pie slimnīcām nesalst ...
19.februāris, 20:31 Atbildēt
ssmaids
Ir viena ģeniālā ideja, trīskāršot algu vakcinācijas birojam!
19.februāris, 6:30 Atbildēt
BBeidz
Kariņš taisīs komisiju , kas uzraudzīs Juhņēvičas Vakcinācijas biroja darbu ,taču jāsāk kaut kas darīt ar to vakcināciju , citādi kaimiņiem iet 3 reizes labāk !
19.februāris, 7:04 Atbildēt
aaha
cerams, ka komisijas locekļu algas būs lielākas par biroja algām?
19.februāris, 9:26 Atbildēt
vvisdemokratiskaka demokratija
kaiminiem kordziedasanas administratorus atbildigos amatos neiecel.
19.februāris, 9:09 Atbildēt
PPirktspēja
:) Ilgstoši saņem pensijas pabalstu?
19.februāris, 6:38 Atbildēt
ccik var
garā vājos ielaist medicīnā...lai taču spekulē tās biļetes nav žēl, bet neslepkavo
19.februāris, 6:49 Atbildēt
JJuhans
Neviens vecūkšņus uz poti nedzen. Ja neievēros piesardzību, slimos tāpat.
19.februāris, 6:55 Atbildēt
mmēle
Nevajag pārspīlēt , jo nekāda panika nav, neesmu redzējis, ka penši haotiski skraidītu, galvas saķēruši rokā.
19.februāris, 7:01 Atbildēt
ŠŠausmas šausmas
Es gan tirgu dzirdeju runajam meitenes , ka esot manits, ka pensionari izmisumā , ka netiek pie potes , lec aliņģi slicinaties ...
19.februāris, 7:11 Atbildēt
sseniori
Kā lemsiet, tā būs - tie, kas nepaspēs, nokavēs ...
19.februāris, 7:20 Atbildēt
VVadonis
...bet tie ,kas nokavēs , tie nesagaidīs nākamos Ziemassvētkus !
19.februāris, 7:28 Atbildēt
vvadonim
vai arī..... tieši tie sagaidīs
19.februāris, 13:10 Atbildēt
ooma
Vai nu raksta autors, vai slavenais COVID birojs melo - es esmu pieteikusies uz vakc'inu jau pirmaj'a dien'a (internet'a) un ar'i esmu grup'a virs 70, bet nek'adu pazi'nojumu ne vakar, ne 'sor'it neesmu sa'n'emusi.
19.februāris, 7:35 Atbildēt
LLatviešu burti
Viss būs labi, Oma! Tuvākā puisgada laikā birojs izlems, ko ar tevi iesākt! Tā kā - gaidi un nestreso!
19.februāris, 7:55 Atbildēt
OOpaps
Vakcināijas birojs vēl nezin pie kura vakcinatora Jūs nosūtīt. Algas mazas, tikai 5000, bet Jūs gribat, lai kāds ar Jums sazinātos.
19.februāris, 9:06 Atbildēt
MMuļķītis
Bet te jau atklāti komentos ņirdz par darboties nespējīgo biroju, veselības ministru- muzikantu un valdības bandu, kas tā arī nav gatavojusies plānotajai vakcinācijai..Es pieteicos mana vakcīna pirmajā dienā, manu gadu cilvēkus plānoja sākt vakcinēt no 22.februāra, mana ģimenes ārste nevakcinē un nereģistrē, bet paziņojumu , kur un kad mani vakcinēs tā arī neesmu saņēmis. Birojs atklāti melo.
19.februāris, 12:32 Atbildēt
NNu taču
Nu vai tad nepielec tas , ka birojs nav dibināts priekš vakcinēšanas ! Viņi sargās vīrusa noslēpumu un monitorēs kā un kur virzās finansējuma plūsma.
19.februāris, 20:39 Atbildēt
PPašvakcinācija
Atklāti sakot vai nav vienalga, tāpat daudz nav palicis ar vai bez.
19.februāris, 7:36 Atbildēt
AAha
Tas vakcinācijas svētku birojs ir bezjēdzīgs. Slimnīcas pašas ir noorganizējušas vakcināciju un zvana cilvēkiem. Bet vakcinācijas svētku birojs sēž izolācijā un saņem labu algu, Kā saka klasiķis - kas var būt labāks par šo.
19.februāris, 7:46 Atbildēt
TTutū
Naivi gribētos cerēt, ka par šo vairāku miljonu"kļūdu" idejas autoram tomēr nāksies atbildēt... nu nebūs tur nekā, tikai pilnāks Juhņevičas konts un daži dārgi galdi .Un kārtējais nelietojamais IT risinājums...Pie šādiem vakcīnu piegādes tempiem tie augstās raudzes profiņi personīgi varētu vakcīnas kopā medmāsu izvadāt pa attālajiem ciemiem .
19.februāris, 10:09 Atbildēt
rrutmal
Jā, vakar portālā la.lv izlasīju, ka Ventspils slimnīca pati AICINA PIETEIKTIES SENIORUS un ielikuši SAVU tel.nr., pa kuru jāzvana! Pēc manas saprašanas tai mana.vakcina bija jāizsijā tie, kas pieteikušies un kam pāri 70, pēc tam tie izsijātie jāizsijā pa Latvijas reģioniem, pilsētām un tad VIŅIEM (tam dārgajam vakcinacijas birojam) bija JĀDOD tai Venspils slimnīcai dati. Tad iznāk, ka KATRS vakcinēt gribētājs meklēs PATS tos vakcinēties gribētājus? Un kā Jūš domājat, kāda kārtība pie šitā bardaka būs ar VAKCĪNU UZSKAITI??? Neizbēgami, ka būs blatu sistēma...
19.februāris, 11:05 Atbildēt
TTikai
Nekas cits, kā bizness . Naivie domā , ka te kaut jel viens par viņu veselību norūpējies .
19.februāris, 20:42 Atbildēt
LLatviešu burti
Vakcinācijas birojs vakar ar lielu sparu sāka domāt, ko tad darīt ar to senioru vakcināciju tuvākā pusgada laikā, un, ko iesākt ar tām vakcīnām, kuras varbūt drīz būs. Tā kā tās lietas ir jāizdomā pamatīgi, tad pati darīšana varētu sākties apmēram pēc pus gada, vai mazliet vēlāk.
Nesatraucieties - Vakcinācijas birojs jau sācis domāt ( ja izdosies) ! Viss būs kārtībā!
19.februāris, 7:53 Atbildēt
sskats no malas
vakcinācija, medicīnas pakalpojumi nav zeķu pāris ko var izvēlēties katrs pats; tas ir jāizvērtē speciālistam-mediķim un tad jāpiedāvā vai pat jāizskaidro kāpēc tas vajadzīgs; citādi tas ir (ne)organizēts Latvijā, kur valda nauda un ciniska attieksme pret pavalstniekiem
19.februāris, 8:22 Atbildēt
LLatviešu burti
Šī ciniskā attieksme gan pret pavalstniekiem, gan kopumā pret veselības aprūpi radās tūlīt pēc neatkarības atgūšanas - kad sabiedrības vairākums savā naivumā un bāleliņmīlestībā iecēla saulītē vadītājus - pusblēžus. Tie ātri vien saprata, ka drīz cilvēku izvešanai saulītē varēs uzspļaut - galvenais būs savas kabatas pildīšana un savu interešu realizēšana.
Tā viņi arī izdarīja. Tauta toreiz gavilēja ( tagad vairs nē).
19.februāris, 8:32 Atbildēt
IInga
KĀPĒC NAV PIEEJAMS TO ĢIMENES ĀRSTU SARAKSTS, KURI NOSLĒGUŠI LĪGUMUS!!!????? UN KĀPĒC AR VISU REĢISTRĒŠANOS NAV INTERNETĀ PIEEJAMA RINDA, KAUT VAI IDENTIFIKATORA LĪMENĪ - KATRAM REĢISTRĒTAJAM NR. UN KATRS VAR TO ATRAST KAD UN KUR SAŅEMS VAKCĪNU......... TAS BIROJS IR VIENKĀRŠI NAUDAS IZKĀŠANA, PILNĪGI NEKO MĒNEŠA LAIKĀ NAV SPĒJIS IZDARĪT, TIKAI SAŅEMT KRUTĀKO BIROJA TEHNIKU UN MĒBELES.....UN JĀ, PROTAMS PERSONISKI APZVANĪT VIP PERSONAS, KURAS BIROJAM ŠO SKAISTO DZĪVI SAGĀDĀJUŠAS.....
19.februāris, 8:33 Atbildēt
OOme
Kāds saraksts, kāda rinda! Juhņēvičas kantoris taču tikai imitē darbību! Būs tāpat kā ar e-veselību. Pieņemu, ka viss šis pasākums-vakcinēšana varētu ievilkties uz 10 gadiem! Un tad jau varbūt arī pandēmija būs garām!
21.februāris, 16:01 Atbildēt
AAugšā notiek netīrās lietas
Ko darīja pirms pandēmijas teiksim 15 līdz 25 gadus atpakaļ briesmīgs ekonomikas noziegums ar netīrajām naudām mētājàs šurp un tur. Bankas arhīvā nedos atbildi Kapēcun no kurienes nauda nāk.... Tas pats šajā sistēmā nemainās. Kur ir lupata prezidents bērziņš nerādījās TV un Radio. Nu visi māk naudas nokāst .....
19.februāris, 8:39 Atbildēt
vvakar sapratu
kāpec mums vakcinacija neveicas(nu ja neskaita faktu ka vakcinas trūkst). FB ārstu brigade lieligi bildes ielikuši no pansionāta. iedomajieties 6 cilveku brigāde brauc lai 100 pacientus sapotetu. ko viņi tur dara? potē un pēc katra paguļ diendusu vai? amerikā mašinās potē 2 cilveki simtus dienā , mums ārstu konsilijs pie katra potejamā tiek rīkots (un protams apmaksāts) tad protams ka nepietiek personāla lai veiktu vakcinaciju par "izmaksām"pat nerunāsim
19.februāris, 8:48 Atbildēt
LLatviešu burti
Šī teatrālā sistēma ( visās nozarēs) - mēs tēlojam, ka strādājam, jūs tēlojiet, ka mums maksājat - tika izveidota tūlīt pēc neatkarības atgūšanas, un, lielā vairumā vilkās gandrīz 30 gadus. Tāpēc nav brīnums, ka arī veselības aprūpē vēl šodien parādās šī "labā" iesakņojusies lieta.
19.februāris, 8:58 Atbildēt
TTutū
tikai ne jaunā biroja gadījumā. nauda ir pa īstam, un viņi pat netēlo, ka strādā, jo ir taču redzams, ka nekas tur nestrādā
19.februāris, 10:13 Atbildēt
mmierins
potesanas brigades strada tapat ka bankas mulku zeme,tas ir nestrada vai jau 30 gadus piekopj italu streiku taktiku.tas ir salidzinajums rietumu banku personala darbu ,kur teleri stav kajas apkalpojot klientus un latvijas pusaizmiguso sedoso darbinieku bezjedzigo laika vilksanu,vazasanos,telefona sarunam un vienkarsi sabotazu.
19.februāris, 17:43 Atbildēt
JJoske
Citāts no ziņām: "Pavļuts atzina, ka, lai gan birojs patlaban "dara labāko", tas varētu strādāt arī labāk. Tomēr cita starpā ministrs atzīmēja, ka pašreizējo mērķi - nodrošināt vismaz 1000 vakcināciju katru dienu - birojs izpilda."
Ja ir šāds mērķis. tad šogad visus seniorus neizpotēs, par pārējiem nemaz nerunājot.
19.februāris, 9:01 Atbildēt
SSputnik V
mulku zemes ikdiena,neka jauna.
19.februāris, 9:04 Atbildēt
DDostojevskis
Es arī esmu seniors, bet man nav nekādas panikas, un nav nekādas neziņas. Kāpēc manā vārdā izplata visādus histēriskus paziņojumus?
Esmu vienmēr pieradis pagaidīt, līdz pūlis beidz trakot. Pieņemu, ka situācija izveidosies tā, ka vakcīna beigās paliks pāri. Tad arī mierīgi aiziešu un sapotēšos. Ceru, ka ar "Sputņik-V" . Bet ja nē... gan jau līdz šīs epopejas beigām sliktākās vakcīnas atsijāsies un paliks labākās.
19.februāris, 9:25 Atbildēt
ttentiņš
apsveicu ar veselu nervu sistēmu, tas šodien ir daudz, var pat teikt, ka galvenais
19.februāris, 13:13 Atbildēt
nnjaaa
:) ) :) ;) prieks lasīt, ka vēl ir kāds sakarīgi domājošs.
19.februāris, 14:34 Atbildēt
DDostojevskis
Paldies , paldies, kolēģi. Mani jau reti kāds paslavē.
19.februāris, 19:04 Atbildēt