Komentāri: Bijušais tieslietu ministrs Guntars Grīnvalds: Bordāns mēģina ietekmēt tiesu lēmumus

EESMAIJA
Ja Bordānam bez tiesas ir gatavs spriedums, tad kam velti tērēt naudu tiesu uzturēšanai.Nolikvidē visu un ietaupīsies nauda - Bordāns spriedīs tiesu sava amata ietvaros.Patiesībā viņš jau to ir sācis darīt - šis cilvēks ir tik aprobežots, ka nesaprot, ko viņš nodara tam lauciņam, par ko pats ir atbildīgs. Vai būs kaut viens normāli domājošs cilvēks, kurš spēs ticēt godīgam un taisnam tiesu darbam? Vai viņš par to ir padomājis? Tas, kā izrīkojās ar Lembergu, ja nebūtu tik baisi, tad tas būtu komēdijas cienīgs sižets.Bet aiz tā stāv dzīvs cilvēks, kurš, kā pat šī Bordānam pakalpīgā tiesa ir atzinusi, nav valstij nodarījusi nekādu kaitējumu, Bet spriedumu iznes balstoties uz trīs apšaubāmiem lieciniekiem. Pret vienu no viņiem jau uzsākts kriminālprocess, par blēdīšanos, nepatiesu liecību sniegšanu un ko tur vēl ne. Otram 20 gadus atpakaļ ir kaut ko izspiedis, un kā izrādās viņam nemaz nekas nav piederējis tāds ko var izspiest.Bordāns, kā tika pie ministra krēsla jau izsauca tiesnesi uz pārrunām. Kādas laikā, kad iet tiesas process, var būt pārrunas ar tiesnesi? Pretīgi, pretīgi ir par to domāt, ka šādi radījumi, kas zaudējuši godu ,prātu un cilvēcību ir pie varas.

Es ceru, ka Lambergs, ja iznāks dzīvs no sprosta, kurā būtu jāsēž pavisam citiem tai skaitā Bordānam, griiezīsies tiesā kā cietušais pret viltus lieciniekiem, prt prokuroriem un pret tiesnesi, kas klaji neievēroja apsūdzētā tiesības.un nepieņēma pierādījumus tiesājamā nevainībai. Es vismaz ceru! Nē es nespēju pielikt punktu - kaut kāds vājprāts - cilvēks apbalvots ar augstu Latvijas ordeni, balsojis par Latvijas neatkarību, izcili veicis savu darbu, valstij nav radījis nekādu kaitējumu... Tagd roku dzelžos saslēgtu iespundē kā bīstamu slepkavu, izvarotāju, bruņotu laupītāju, pasauli apdraudošu noziedznieku... SAUSMĪGI.
13.marts, 0:36 Atbildēt
JJuris
Bordāns jau sen ir pierādījis, ka viņš dziļi ienīst mūsu valsti. Cik ilgi meš cietīsim šo valsts ienaidnieku, pie tam valsts pārvaldē? Jautājums mums visiem.
13.marts, 8:28 Atbildēt
aaivarsz
Atkal tas "TANDĒMS"-Rozenbergs -Dreiblats ar SAVU ,piedodiet,LEMBERGA VIEDOKLI ! Ievērojāt-viens pats no viņiem NEVIENS nevar neko uzrakstīt ! - DIVATĀ-kā zirgi viens aiz otra -tandēmā iejūgti un LEMBERGS par kučieri-sēž ratos ,tomēr "BŪRĪ" ielikts...
13.marts, 10:02 Atbildēt