Komentāri: "Tele2" neatklāj naida runas paudējus

SSkaisti
Ja jau Tele2 ir tādi nespējnieki, tad visiem internetkrāpniekiem viņi kļūs par jaunajām mājām, jo ar Tele2 interneta pieslēgumu var būt pavisam drošs, ka pat pats operators nevarēs nevienu un neko atrast :)))
29.marts, 9:28 Atbildēt
NNRA jau nav labāks
Tādi pat komentāri
29.marts, 11:53 Atbildēt
EESMAIJA
Vai jūs neatminat, kādi komentāri nāca virsū Viktora Avotiņa rakstu komentētājiem? Nevaru nosaukt vārdus, jo es tos nezinu, bet tie bija tieši normālu komentāru slāpētāji un tika arī vienam no godīgākajam un patiesākajam žurnālistiem. Tad kur bija taisnā tiesa? Vai varbūt tas tika darīts pēc to norādījumiem, kuri ar savu NOZIEDZĪGO DARBOŠANOS paši prasās pēc soda.
29.marts, 21:12 Atbildēt
SSkaidri
Viņi nevis nevar izsekot, bet viņi, malači atsakās izdot tādu informāciju. Respekt.
29.marts, 13:03 Atbildēt
ccilveks trijicetrinieki
Ja kāds nosauks Hitleru un Staļinu par tautas bendēm, tad tā būs vai nebūs naida runa? Ja kāds nosauks Latvijas varas kliķi par tautas bendēm, tad tā būs vai nebūs naida runa? Atšķiras ir tikai laiks, kad šie uzdarbojās, būtība ir līdzīga.
29.marts, 16:48 Atbildēt
EESMAIJA
Vai vispirms nevajadzētu sameklēt cēloņus, kādēļ šīs naida runas radušās. Ja kādu pazemo, aplaupa ņīrgājas, rada dzīves apstākļus ne cilvēka cienīgus, atņem jebkādas tiesības sevi aizstāvēt, tad ko lai citu dara - ar akmeni nevar, ar mietu nevar, tad atliek vien atvieglot sevi ar lamu vārdiem. Tādēļ no sirds iesaku,ārstējiet cēloņus, tad vesels būs arī viss organisms, bet jūs ķeraties klāt no otra gala.
29.marts, 21:00 Atbildēt
HHohoho
Komentāri skarbi, tas par tām nogrieztajām alžīriešu galvām "īpaši labs"
29.marts, 9:38 Atbildēt
DDostojevskis
Man nav saprotams, kāpēc individuālā līmenī nav pieļaujami aicinājumi kādu nošaut, ja valstiskā līmenī šādi aicinājumi pēc būtības ir ikdiena.
Vai tiešām vēlaties izskraidīt pakaļ katram psihopātam?
Varbūt tas ir pat labi, ka psihopāti plātās ar saviem murgiem... viņi taču paši sevi atklāj!
Bez tam... tie, kuri izbļaustās 99% gadījumos ir izlādējuši emocijas un neko vairāk par trokšņa laišanu no taisnās zarnas , darīt arī nespēj.
29.marts, 9:57 Atbildēt
MMike
Ko spēj tu???Tāds pats gandons kā visi pārējie komentētāji
29.marts, 11:18 Atbildēt
LLaura
Vai, cik jūs paškritisks, cienījamo komentētāj!
29.marts, 12:24 Atbildēt
DDostojevskis
Varbūt es neko īpašu arī nespēju, bet ar 70 gados uzkrāto dzīves pieredzi dalīties es spēju. Un tas ir vairāk, nekā apsaukāt citus. Bet es Tev atļauju to darīt tik, kamēr Tev apniks un, varbūt, sāksi arī vēl domāt.
29.marts, 11:43 Atbildēt
DDalīties ar dtulbumu ir stulbi
Kuprīti izārstēs tikai kaps ,arī oktoberēnu
29.marts, 11:54 Atbildēt
VVietējais
Zviedru uzņēmums ar augstiem morāliem standartiem , nez vai Zviedrijā arī šādi uzvestos?
29.marts, 9:57 Atbildēt
SSkolnieciņš
msk.tele2.ru/ Re, kur visam kājas aug!
29.marts, 17:48 Atbildēt
NNeizpratne
Kur tur ir naida runa?
29.marts, 10:10 Atbildēt
DDostojevskis
Lai kādu nosauktu par "slampu", itin nemaz nav jāizjūt naidu. Kāda "naida runa"?
Bez tam, politiķi nepārtraukti runā itkā likumīgas runas, kas cilvēkos izraisa naidu pret valstu vadītājiem, kādām indivīdu grupām un pat pret veselām valstīm. Kā jums šķiet ?
29.marts, 10:14 Atbildēt
NNu tiešām
Nu slampa, un kas? Smieklīgi.Kā vecā anegdotē, pilna māja ar prostitūtām, bet naudas nav. Nopietni runājot, kur tad skatās "godātā" tiesa, kad Lukašenko sauc par asiņaino diktatoru un slepkavu?
29.marts, 10:30 Atbildēt
iinteresanti
te tāds de Soto visu laiku kurina naidu un viss ok
29.marts, 10:29 Atbildēt
pparto
Ko tad Mediju nams tā satraucies? Kāds tam iemesls?
29.marts, 10:29 Atbildēt
IIIIko
pēc būtības, šī rīcība, kas aprakstīta šajā rakstā, ir jau naida kurināšana un veicināšana! ja kāds saka, ka dedzinās kūlu, tas nenozīmē un nav pierādāms, ka viņš to dara!
29.marts, 10:33 Atbildēt
FFidels
Ja nepilda tiesas lēmumu, tad jāierosina krimināllieta un attiecīgiem dienestiem jāierodas viesos un jāizņem iekārtas, kur var atrast attiecīgo informāciju!
29.marts, 10:50 Atbildēt
nnedrīkst un viss
Nedrīkst par valdīkļiem izteikties ar vārdiem d...as, sl...as, bet pakratīt ar pirkstu un sakot fui, va pē
29.marts, 11:04 Atbildēt
AAntonis
Ticu, ka nav tik vienkārši... No vienas ip adreses 101 sledzas klāt. Par statisku ip adresi mobīlajos tiklos plēš lielu naudu.
29.marts, 11:12 Atbildēt
SShadowVoice
Hmmm... atsaukties uz Latvijas sabiedroto rīcību kā piemēru - tā ir naida runa?
T.i. ASV rīcības pieminēšana LV ir sodāma rīcība?
29.marts, 11:16 Atbildēt
MMike
Un kas tur tāds aizskaroš bija???Brīva valsts,zeme,ko katrs grib to raksta,kur problēma??
29.marts, 11:17 Atbildēt
ZZils ādas maiss
Pa lielam..caur telefonu vel var atrast..caur netu neatradīs tik ātri un ja atradīs,tad..es varu Rēzeknē uzrākstiit kaut kādu huiņu ,bet pattiesībā dzīvoju Austrijā,un???Kā atradīs??Ejiet nahuij!!!
29.marts, 11:20 Atbildēt
TTildes birojs
Reiz veicu eksperimentu ar IP adreses noteikšanu ,no kuras provaidera adreses tika rakstīts personīgs drauds,un tātad: lai gan ir iespējams atrast IP adresi, kas identificē konkrētu lietotāju tīklā, tā neļauj precīzi noteikt šīs personas identitāti izsekot. Vismaz ne "parastam" lietotājam, tikai pakalpojumu sniedzējam, kurš piedāvā savienojumu internets un tiesu iestādes var noteikt noteiktā laikā izmantotu IP adresi fiziskai personai (abonenta turētājam vai atsauces tālruņa līnijai).Bet tas arī ir vel jautājums vai atrastu konkrēto personu,jo pie serveriem pieslēdzas ļooooti daudz lietotāju ,Vienkārši sakot, tas ir sava veida numura zīme un ir būtisks, lai konfigurētu tīklus un ugunsmūrus, kā arī identificētu konkrētu lietotāju.Tas ir sarežģīti ,vienīgi FB var atrast uzreiz personu kas kaut ko tev draud untt.Tur vesela ķēpa ir,Jānošķir arī tipa IP adreses valsts (kas identificē ierīces internetā) un raksta IP adreses vietējs (kurus tā vietā piešķir modemi / maršrutētāji, lai identificētu dažādas ierīces mājas vai biroja tīklā).Un ja arī atrastu,tad..tu vari rakstīt Anglijā.un atlidot uz LV un kamēr izskaitļos kas rakstījis(internet kafee vai hvz kur)neatradīs tevi diemžēl,ja no mājām,tad vaaar,beeeet..ne tik ātri un..pasūtot dirst vai kā savādāk,tevi nemeklēs DP vai KNAB untt...viss.
29.marts, 11:28 Atbildēt
vvienkārši
Atrast var tikai psihiski slimos.
29.marts, 20:40 Atbildēt
IInfor
Tad var paņemt bosa kompi un un viņš bū vainīgs. Laba doma
29.marts, 11:58 Atbildēt
RRERERE
Protams ka nedrīikt izpauzt personas datus un tāds ir likums, arī nekādam kreisajām politizētajām tiesām kuras mēģina opozīciju ietekmēt pārkāpjot Latvijas satversmi kas tāpat ka demokrātijas saukļos garantē vārda brīvību. Cita lieta ir izpausmes forma . Ja tā ir rupjā formā personas aizkaroša, tādus rakstītājus ir jābano neatgriezeniski, lai arī kādus politiskos uzskatus paustu. Piemēram ja man nepatīk lgbt propoganda un gribu brīvu zonu no tās , tad to es varu paust . Vai otrādi jakādam nepatīk ticīgi cilvēki viņi tos vienmēr aprunā labprātīgi ar lielu azartu saucot dažādos vārod ari personīgi un nekādas tiesas neiespringst. Kas attiecas uz amatpersonu aizskaršanu neoliberālā(pseidodemokātiskā- sabiedrība un vara pati to dara ar uzviju. Četru gadus kašmārija ASV prezidentu un deva visiem piemēru kā jāapmelo, jānolamā un jānomelno savu opinentu īpasi nepiedomājot pie izteicienu izveles un ētikas. Un to jai tagad dara bieži un daudzi , jo tā redz drīkst darīt publiski. Neoliberāļi šo visu sāka, saucamie demokrāti kuri nu jau aizmirsuši kas ta tāda demokrātija vispār ir. Agrāk cilvēki bija pieklājīgāki, izglītotāki un saprātīgāki un mācēja savu viedokli paust kulturāli. Tagad neoliberālā sabiedrība visus šos jēdzienus cērt saknē un brīnās ka viņus sāk aplikt viņu metodēm.
29.marts, 12:12 Atbildēt
NNesamērīgums
Uzskatu, ka tiesas tērē nelietderīgi valsts naudu par kaut kādiem izteicieniem, kuriem nav sekojusi nekāda darbība.Varbūt sākt ar to, kāpēc šie cilvēki rakstīja šos komentārus? Šodien cilvēki novesti nabadzībā, depresijā, iebiedēti ne vien ar covid, bet arī sodiem, tiesām, policiju, mājsēdēm, bezdarbu u.c. Ja kāds arī savā bezspēcībā un nolemtībā ir ko izteicies, tad tagad tiek tērēti desmitiem tūkstoši eiro, aizņemti tiesneši, to palīgi , policija, sekretāri , kā arī tiek noslogots operators. Ja Tele 2 neatklāj savus klientus, tas nozīmē, ka viņš pilda līguma nosacījumus un likumu.
29.marts, 12:39 Atbildēt
ttā jau
politiku tur nevajadzētu iejaukt, jo tas, ko reizēm dara politiķi reāli ir citu nāve, ne vairs draudi
29.marts, 12:46 Atbildēt