Komentāri: "Tele2" neatklāj naida runas paudējus

LLatviešu burti
Baidens nosauca Putinu par slepkavu.
Vai Latvija netaisās pieprasīt ASV tiesāt Baidenu?
29.marts, 13:05 Atbildēt
SSlāvu burti
Baidens pateica patiesību, kuru visa pasaule tāpat zin!
29.marts, 13:39 Atbildēt
jjuris
Pasaule neņem nopietni prātu izkūkojušu veci, kurš nepazīst savus radiniekus un nezin , kas ir ASV prezidents!
30.marts, 8:56 Atbildēt
SSino
Brīnums...katru dienu Tauta runā ir pilns ar rupjībām un tā tas turpinās mēnešiem.Par to neviens ir ausu neceļ.
29.marts, 13:15 Atbildēt
dde Soto
Es ir visriktīgākais Latvijas patriots, jo katru dienu nemitīgi saucu krievus par vatņikiem un Krieviju par fufaiku ģerevņu.
29.marts, 14:14 Atbildēt
UUPS
Es biju latvijas patriots kad vēl atrados padomijā un tevis visticamāk vēļ nebija. par sarkanbaltā karodziņa nēsāšanu vai zīmēšanu varēja mierīgi ietrāpīt stūra mājā un pat dzeni klausīties bija aizliegts. Un mēs visi sapņojām apr neatkarīgu Latviju un Eiropu. ne to mēslu bedri kas tagad izveidojusies pseidodemokrātu vadībā. bet krievi no padomijas cieta tāpat kā tagad cieš no putina režīma. Tāpēc tavas lidojošās siekalas par krieviem mani neuzrunā, jo tu nevienu krievu nekad neesi pazinis pēc visa spriežot . Tikai parasti ar krieviem asociē visus tos kas nav neoliberāļi noskaņoti LGBT stilā. Es kāreiz tāds neesmu, nefanoju par liberastiem. bet ja tu mani nosauksi par vatņiku es tev iedošu pamatīgu zirga buču. Tomēr krievu tautu neaiztiec, jo viņi ir tik dažādi kā pasaule. Ir vatņiki kas mīl Putinu, ir neoliberāļi kas jūsmo par navaļniju. Normāls - adekvāts cilvēks nepieder ne pie vieniem nedz otriem. Protams padomju okupācija bija noziegums, tāt kā noziegums ir tas ko Latvijā pašlaik veic neoliberasti ultraglobalistu atbalstīti.
29.marts, 14:45 Atbildēt
aanarchists
Jūs,kretīni,kas te atbalstiet valdošās bandas totalitārismu,neko nesajēdziet.Tas,kas t.s."dermokrātiskajā rietumu pasaulē" notiek šodien,ir trakāk,nekā krievu laikos,ko te katru dienu piemin garīgais kroplis"de suuds".Lai mani piespiestu pielūgt niggerus-nekad tas nenotiks.Man,piemēram,pie d*irsas-man riebjas liberasti,paiderasti,genderisti,globālisti,velkamisti,un es nebaidos to teikt visās iespējamajās vietās,kuru nemaz tik daudz LV nav palicis.Ko banda man padarīs?Liks cietumā?Ņirga nāk.Man riebjas USA.Nu,tiesājiet mani.Kaut kā nav dzirdēts,ka LV satversmē būtu anulēts pants par politisko uzskatu brīvību,vai kā nu to pareizi sauc.Neinteresē pseidovalsts likumdošana.
29.marts, 14:49 Atbildēt
UUPS
Spriežot pēc tava baķuškas uzvedības viņš arī ir globālistu doļā, citādi nekādas mistiskas vakcīnas un kašmārīšanas ar namordņikiem un kaudzi bezsakara aizliegumiem Krievijā nenotiktu, bet pieietu tam racionāli un adekvāti. neesmu lukašeno fans bet laikam viņš vienīgais atteicās no miljardiem ko piedāvāja pasaules banka un vēl visādas tur starptautiskās ultraglobālistu organzācijas, lai tikai viņš ieviestu lokdauni un sāktu visus kašmārīt... . Kāpēc paši nelabākie cilvēki mēdz pieņemt adekvātus lēmumus? (nu viņa gadījuma laikam tas ir izņēmums-vienīgais lēmums) Kā tu domā, no kurienes Kariņa teiciens mums ir daudz naudas , kā nekad ... , to pašu arī tavs kremļa kungs var teikt , jo barelis uzleca griestos...tikai tautai ar to nav nekāda sakara. Sory ,būs jāatdot šo naudu ar procentiem kalukungiem kuri taisa lielo restartu.
29.marts, 14:59 Atbildēt
CCorbie
Nra manus komentarus ar dzesh, kgan nekaadas naida runas nav bijis vnk viedoklis. Bet nu paskatijos komentarus ko nopostoja... Nez, pa manam tas ari nav nekas ipashs, jaa rupji viedokli, bet tomer viedokli, musdienas jau jebkuru viedokli kas atshkiras pieshuj naida runaam un naida kurinashanai. Zinaas kad kad raksta tas un tas korumpeets, principaa to ar var nosaukt par naida kurinashanu, jo viedokli tiek nopostoti zem raksta, respektiivi raksts ir tas tas izraisa naidu. Bet atkal, ja cilveki neko nedrikst sliktu teikt par zagliem, tad ko mums darit? Slaveet un godinaat tos?
29.marts, 14:51 Atbildēt
PPravietisnejaukais
Pirms kādam indivīdam piekarināt politikāņu izdomātās "naida runas" birkas, aicinu padomāt, kas tad ir "naida runa".
Vai nav tā, ka tā īstenībā ir patiesa runa... cilvēks patiesi parāda sevi, kāds viņš ir. Vai tad tas nav labi, ka cilvēks parāda sevi, kāds viņš ir? Par to taču ir jāpriecājas! Sliktāk būtu, ja dusmīgs indivīds krātu rūgtumu vienatnē un rīkotos, kā Timotijs Makveins.
Ja cilvēks kādu citu cilvēku draud noslepkavot, tur nav vajadzīgs tamborēt jaunus, nožēlojami smieklīgus likumus, jo par draudēšanu nogalināt ir jau krimināl - panti, kurus vajag lietot.
29.marts, 15:31 Atbildēt
SSkolnieciņš
msk.tele2.ru/ Re, kur visam kājas aug! #Krievija
29.marts, 17:50 Atbildēt
SSkolnieciņš
Pravietinejauko, diemžēl citur dzēš manus miermīlīgos, pagāniskos komentārus. Nra, ir vienīgais ziņu portāls, kur es varu brīvi izpausties. Mani pat vienu reizi bija izdzēsuši no pietiek.com.
29.marts, 17:56 Atbildēt
NNodokļu maksātājs
Varu secināt tikai to , ka tiesai un citām saistītām iestādēm nav darba, ja ar šādiem sīkumiem nodarbojas. Mēnešiem no mūsu nodokļiem tiek apmaksāti darbinieki, kuri izmeklē kaut kādus izteicienus, kuri ne pret vienu konkrēti nav vērsti un nekādu apdraudējumu nerada.Kur Rebenoka slepkavas, kur Laukrozes slepkavas, kur Bunkus slepkavas u.t.t.?
29.marts, 16:56 Atbildēt
DDatorVecis
Viņiem tagad būs klientu pieplūdums.
29.marts, 17:47 Atbildēt