Komentāri: Daži Saeimas deputāti atklāti lobē cigarešu biznesu

26.04.2021. NNeatkarīgā
 
PPirktspēja
Konkurences likums nestrādā, tātad, kontrafakta cigaretes.
26.aprīlis, 6:47 Atbildēt
FFuuuuu
Kuru vairs interesē vēstures mēslainē esošās Viņķeles bijušais lobējums?
26.aprīlis, 10:03 Atbildēt
LLabibūs
Būtu naivi cerēt ka kāds atteiksies uz cilvēku atkarībām balstītu biznesu
26.aprīlis, 7:03 Atbildēt
KKakāds
Mana latviešu valodas skolotāja Lūcija par šādu teikumu trešajā reizē jau sistu.
26.aprīlis, 10:38 Atbildēt
dde Soto
kaartiigi pacani bez voģjaras un kurivas nu nekaa...
26.aprīlis, 8:44 Atbildēt
jjaajaa
...labi, ka tos e-šķidrumus tik viegli privāti transportēt. valsts tur tikai akcīzi zaudēs...vai pamēģinās aizliegt ecigaretes vispār ?....:)
26.aprīlis, 8:47 Atbildēt
zzinošais
Kā var atbrīvoties no atkarības, lietojot to pašu vielu no kuras esi atkarīgs tikai mazliet citā veidā? Kāpēc alkoholisms netiek ārstēts ar etanola tvaicēšanu? Heroīns ar heroīna košļenēm un elektroniski ieelpojamā veidā? Da tāpēc, ka pat žurnālisti ir tumsoņas šajā ziņā. Kā zombiji atkārto tabakas industrijas glupības. Nikotīna ražošanas industrija kopā ar korumpētiem ārstiem pelna naudu uz muļķiem. NEKAD neviens no atkarīgajiem nav atbrīvojies no atkarības turpinot lietot nikotīnu caur košļenēm, elektroniskajām cigaretēm un vēl nez ko. Es, savulaik, izmetu vējā 50 latus pērkot e-cigareti un kūpinot tos nikotīna tvaikus. Reāli nepalīdz, tikai vairāk naudas izkāš, jo gribējās tos tvaikus biežāk. Pašlaik ir 10 gadi kā nesmēķēju. Kas palīdzēja? Alens Karrs ar savu grāmatu "kā viegli atmest smēķēšanu", kur viņš visus šitos mītus vienkārši sagrauj. It kā elementāras lietas, bet mēs par to neaizdomājamies, tāpat kā par loģiku.
26.aprīlis, 9:02 Atbildēt
īīpaši stulbs
Un tāds mums bija Veselības aizsardzības ministrs..?!!! Ilze ir viena no seksapīlākajām valdības sievietēm, bet jāatzīst, ka prātiņš kā vistai.
26.aprīlis, 9:19 Atbildēt
PPamatpienākumi slikti
Veselības ministrija savus pamatpienākumus - nodrošināt cilvēku savlaicīgu ārstēšanu - līdz šim ir veikusi tik slikti, ka šajā jomā esam pašā pēdējā vietā Eiropā. Pat potēšanai pret Covid tā taisīja īpašu, ārpus ministrijas esošu biroju. Tajā pašā laikā ministrijā vesela nodaļa jau gadiem ilgi gatavo murgainus priekšlikumus alkohola un smēķēšanas ierobežošanai. Šajā jomā tā grib būt Eiropas priekšgalā un ievieš arvien stulbākus ierobežojumus, kas nu nekādi nemazina ne alkoholismu, ne smēķēšanu, vienīgi čakarē cilvēkus. Un tagad vēl sāk stāstīt, ka dedzināmās cigaretes neesot kaitīgākas par tvaika pīpēm. Tā vien šķiet, ka nav neko lasījuši par sadegšanas blakusproduktu kaitīgo ietekmi.
26.aprīlis, 9:46 Atbildēt
DDostojevskis
"Cīņa pret smēķēšanu" ir tik pat perspektīva, kā "cīņa pret ātruma pārkāpējiem" . Tik pat daudz-sološa, kā cīņa pret odiem...
26.aprīlis, 10:40 Atbildēt
PPirktspēja
:) Jesļi ti kuriš par, tad tu esi par smēķēšanu, ha,ha,ha!
26.aprīlis, 10:51 Atbildēt
AAtkarība
ir prāta (ne)spēju indikators!
26.aprīlis, 12:06 Atbildēt
KKorumpēta tā lieta
Un jūs naivi ticat ka cigarešu kontrabandas iznīcina? Tik nevajag......
26.aprīlis, 13:01 Atbildēt
vvai ne
nebūtu veikalā tik dārgas, jautājums atrisinātos pats no sevis
26.aprīlis, 16:23 Atbildēt
SSavādais
Kā, ierobežojot ikdienā vajadzīgu lietu-preču pārdošanu, varēja vēsā mierā atstāt kā ārkārtīgi ikdienā nepieciešamas cigaretes un alkohols??? Sastopoties ar šo absurdu, jādomā, ka vai nu ierobežotājiem viss nav mājās, vai ir iesaistīta ļooooooti liela nauda.
26.aprīlis, 20:44 Atbildēt
ppelna naudinju
Un kurš šo rakstu pasūtīja? žūrnālītis ar nagiem un zobiem iestājas par vienu viedokli, bet ignorē faktu, ka garšiņas par kurām TIKAI ir runa ir tieši un konkrēti tendētas uz jauniešiem un bērniem. Tiem dūmiem ir popkorna, arbūza, košļeņu utt garša. Uz ko tāds bizness ir tendēts?
27.aprīlis, 9:41 Atbildēt