Komentāri: Autobusu pārvadājumus sadala Šķēle, Šlesers, Savickis un Brandavs

05.05.2021. Arnis Kluinis
 
SSavickis
Konkrētajā gadījumā tiek dalīti apmēram 500 miljoni eiro uz mazmazbērnu kakla!
5.maijs, 11:20 Atbildēt
FFedja
Normāli, savi čomi, neaptīrīs tautu.
5.maijs, 11:38 Atbildēt
ssmits
Kāda starpība kurs saņem naudu,galveneais,ka pasažieru pārvadajumi tiek nodrošināti.Man vienalga vai tie ir uzņēmumu ipašnieki,zem kuriem ir šķēles,šleseri vai vēl nezin kas.Tik pat labi tie var būt operdziedātaji pētersoni,zariņi,kārkliņi.Nu,bļin,tad ķeriet tos zagļus,shēmotājus.Ja reiz visi tik labi visu zin.Kas to traucē darīt?Meklējiet,izmeklējiet,pieradiet,sediniet!!!
5.maijs, 14:30 Atbildēt
JJojo
Nekas netiek nodrosinats kvitativi. Aizbraucam pie kaiminiem un tur viss zolidi. Moderni autobusi, biletes interneta, viedas biletes, biletes no 1 euro utt. Liepajas autobusu parks pat nevar nopirkt karsu terminalus. Braucam ka 90os gados. Nekada progresa un skumji par tadu iestadi ka ATD.
5.maijs, 15:21 Atbildēt
MMeta
Nu tad bija vēl bēdīgāk līdz šiem pārvadātājiem vienā otrā vietā
5.maijs, 15:43 Atbildēt
JJojo
Nekur aizbraukt normali nevar.
5.maijs, 15:17 Atbildēt
RRatimors
Drīz 3A savā starpā starpā dalīs cietuma
kameru.
5.maijs, 15:24 Atbildēt
JJanis
Bezkompromisa tiesiskums!
5.maijs, 15:42 Atbildēt
NNaivais
PSRSā Latvija bija labāko republiku sarakstā.ESā, pateicoties bijušajiem komunistiem un čekistiem,ieņemam sliktākās vietas tautas labklājībā un pirmās vietas bijušo čekistu u koministu labklājībā.
5.maijs, 15:50 Atbildēt
ZZinītis
Ko viņi iz darījuši nelikumīgi? Ja tā, tad jāsoda konkursa organizētāji.
5.maijs, 16:00 Atbildēt
LLasītāja I
Izcili, tie paši vēži, bet nu citā ampluā. Nu nekādi nespēj vēl kaut ko nepievākt ? Vai tad mūsu valstī vairs nav godīgu cilvēku, kuri spēj vadīt nozari ?
5.maijs, 16:01 Atbildēt
JJurisS
Interesanti ko šie cilvēki drīkst darīt, lai kam tie pieķertos viss ir negodīgi kurš to var paskaidrot???? Bet esam bagāta valsts jo tukšu gaisu varam vadāt lilajos autobusos.
5.maijs, 16:10 Atbildēt
vvendetta
Mums ir jārunā par to,ka valdība nav izdarījusi savu darbu un proti - nav radījusi un attīstījusi koplietošanas sabiedrisko sektoru pakalpojuma sniedzēju tīklu,kas sniegtu pakalpojumus iedzīvotājiem par saprātīgām cenām. Tā vietā valdība šos pakalpojumus par brīvā tirgus biznesa cenām pērk no privātiem oligarhiem,tādā veidā daudzkārtīgi pārmaksājot. Protams,ka tādos apstākļos naudas vienmēr trūkst . Tajā pašā laikā šie "valsts iepirkumi" kļūst par pastāvīgu korupcijas avotu. Ja Krievijā Putins gada beigās atskaitās sabiedrībai par budžeta naudas izlietojumu,tad Latvijā par tādām atskaitēm nekas nav dzirdēts,bet tauta grib zināt ,kuram oligarham atkal pārskaitīti simtiem miljonu kopējās valsts budžeta naudas.
5.maijs, 16:14 Atbildēt
llauķis
iepūtiet šiem zēniem.....
5.maijs, 18:57 Atbildēt
SSpīdīgās mušas rullē
Zaļā, dzeltenā, violetā un zilā spīdīgās mušas rāpo pa Latvijas ārēm. Vai ne?
5.maijs, 19:09 Atbildēt
nnekompetence
nra.lv ! Pirms publicēt , būtu labi pārliecināties par informācijas atbilstību patiesībai... Cauri spīd žurnalista nekompetence...
5.maijs, 20:13 Atbildēt
iincanti
Kampējs kamps pat no zārka?
5.maijs, 20:13 Atbildēt
MMumins
Varenākie Latvieši tikuši pie pasūtijuma .Somi muļķi cenšas sabiedrisko transportu padarīt pašatmaksājošos , Mūsējie toties māk gudri sadārdzināt uz līdzenas vietas.
5.maijs, 22:11 Atbildēt
ttā jau
č taču
6.maijs, 7:11 Atbildēt