Komentāri: Jārada jauni pieminekļi nacionālajam pašlepnumam

07.05.2021. Imants Vīksne
 
IIerosinajums
A davai ,uzsliesim pieminekli ugolovņikam ļoham tai vieta ,kur kādreiz bija ļēnineklis ļēņina ielā , tas bus latviesu un krievu tautu draudzibas simbols un lielajiem , jauna krievijas cara mīļōtajiem no ielas pretejas puses , nebus talu jāiet nolikt ziedus pie sava dieva kājām , protams , ari pārejai latviešu tautai .
Brīvibu navaļņijam !
7.maijs, 5:47 Atbildēt
MMums materiāla nepietiks
Lai katram anaļnija tipa Krievijas urkam te pieminekli uzceltu.
7.maijs, 6:34 Atbildēt
ēērce
Vispirms vajag NOVĀKT VISUS cccp PIEMINEKĻUS. Pēc tam vajag uzcelt pienācīgu pieminekli boļševiku noslepkavotajiem — kā Latvijā, tā Impērijas ārēs. Šis piemineklis varētu atrasties Krievu impērijas censoņa Barklaja de Tolli vietā.
7.maijs, 19:44 Atbildēt
BBaķina
Tavs dievs sēž kremlī, turpini bučot tv ekrānu, kad PTP anāls viņu rāda. Kamēr vari, neļķes ej nolikt karātavu laukumā 9.maijā un neaizmirsti spasibadeduzapabedu uz palkas uzsēdināt!
7.maijs, 7:58 Atbildēt
PPensis
A davai izveidosim Nemirstīgo Saules kaujas dalībnieku pulku un svinēsim uzvaru pār krustnešu zahvdčikiem. Būs lētāk kā celt pieminekļus....
7.maijs, 8:03 Atbildēt
GGenžeļiks
Tu musini, kas i ko trollis esi?
7.maijs, 8:54 Atbildēt
ggaribaldi
Vajag pieminekli tiem varonīgajiem valsts valodas inspektoriem, kuri ir cietuši, cieš un gan jau laikam cietīs vēl diezgan ilgi no dažādu tautību lielkrievu šovinistu - vatņiku fiziskajiem, psiholoģiskajiem un cita veida uzbrukumiem.
7.maijs, 14:03 Atbildēt
ccaunas cepure
Tas murgs turpināsies līdz Nirnbergai 2 pret Kremli un okupācijas, kolonizācijas, rusifikācijas postošo seku likvidēšanai.
7.maijs, 19:51 Atbildēt
LLABS LATVIETIS IR MONARHISTS
piemineki baltijas ceam, --4 maijam kaTUTK UTAINAS SATVERSMES DIENAI IR ZĪMES ŽĪDISKI SMIRDOŠAI POLITORGANIZ ACIJAI UN SŪDABTĀĻIEM KAS SMIRDĒJUŠI TĀS VĀRDĀ --- TAM NAV NWEKADA SAKARA AR NACIONALO LEPNUMU -- MANAI LATVIETĪBAI UN LATVISKUMAM NAV NEKĀDFAS DAĻAS GAR SŪDĪGU 100GADĪGU LATVIJISKUMU UN MANAI LATVIEŠA VALODA NAV TAS PATS KAS LOPISKĀ VALSTSVALODA ---

LATVIEŠU EMIRĀTI UN MAJORāTI IR KAURTKAS NACIONĀLS-- LaTVIJAS REPUBLIKA IR VNK ŽĪDISKI SMIRDOŠA POLIOTORGANIZĀCIJAQ KAS OKUPĒJUSI LATVIEĀŠU ZEMI --- PIDERASEĻI. UN BEZDIEVĪGI ŽĪDEĻI SAPISA CARA IMPĒRIJU UN OKUPĒHNJA TO ar savu utaino republiku --okupēja latviešu zemi smirdošĀ REPUBLIKA 0--ŽĪDEĻI NEDASISTIE AR 'NACIONĀLIEM'' UZVĀRDIEM PASĪTĒS NAV LATVIEŠU NACIJA
7.maijs, 6:08 Atbildēt
hhehe
Kremļabot, CapsLock taustiņš ieklemēja!?
7.maijs, 7:24 Atbildēt
NNaidis
Tavs komentārs ir naidu saturošs, eu veciit, tik daudz mīlestības ir apkārt a tu te gāni visus pēc kārtas un visu vienā bļodā, gluži, kā rasolu, saki, kad Tevi izlaida vai izmuki no Tvaiķenes?
7.maijs, 8:57 Atbildēt
AANDRIS SAULĪTE
??KĀ?DA MĪLESTĪBA IR APKĀRT ?? VAI MANU DIRSU PIS MĪLESTĪBA KAS APKĀRT ? --- PA MANAM VĒRTĪBA KAUTKĀDA MINIMĀLA IR TIKAI TAI MĪLESTĪBAI KAS MANĪ PRET ŠO TO
OBJEKTĪVI ĪSTU UN PATIESU TAI FIGŅAS UN HUIŅAS ROSOLĀ KAS APKĀRT,,///// ABSOLŪTI NEKĀDA MĪLESTĪBA NAV IESPĒJAMA PRET VIRTUALO BARDAKU un bidlizēto apziņu GLUKAINAJĀS CIKLVĒKU GALVĀS-- UN TEV LĪDZĪGO GALVĀS ---- ar veselu galvu un objektīvu racionālu skatu uz pasauli NAV IESPĒJAMS MĪLĒT ''GĻUKAINO CILVĒCĪBU'' --NAV IESPĒJAMS MĪLĒT TS CILVĒKA NEPILNĪGUMU UN TS GRĒCĪGUMU ,,, NAV IESPĒJAms mīlēt to ko Salamans jau atrada ka '' niecība vien ''--- ''ģekīgas pūles un vēja ķeršana'' --- nav iespējams mīlēt ''ķēniņa valsti'' --pats Dievs žīdus vairak reižu centās atrunāt nedibināt valsti un necelt virs sevis ķēniņu -- es atsakos m,īlēt ts valsti --es neesmu pusdebils žīdelis no vecās derības --

MAN SAPROTAMS KRISTIEŠU CARITAS VAI MUSLIMU LIELAIS DŽIHADS -=ļoti aptuveni tulkojot ''-sevi upurējoša mīlestība'' --((ļoti ļoti grūti CARITAS jēdzienu jēgpilni un saprotami tulkot --latviski neiespējami ))

es neienīstu --vnk KATRS KATOLIS KAS IZVĒKLĒJIES LŪGT NO BĪSKAPA IESTIPRINĀŠANAS SAKRAMENTU IR PIRMS TAM IZDARĪJIS NEATSAUCAMU IZVĒLI KĀ ''DIEVA KAREIVIS IET PA ''LIELĀ DŽIHADA CEĻU ''----------- In necessariis unitas, in dubiis libertas, in omnibus caritas ... TIKAI MAN VAZJADZĪGAJĀ KAUITADI ESMU GATAVS AR CITU VIENOTIES --- ES ŠAUBOS par visu LAI SAVU BRĪVĪBU UZSVĒRTU UN SAGLABĀTU -- UN 'LIELAIŠ DŽIHADS PĀRI VISAM -- sinonīms pēc satura kristiešu CARITAS ----- -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7.maijs, 11:16 Atbildēt
ttā turpini
Forši norūkts! Sulīgi!
7.maijs, 9:07 Atbildēt
sskulptors
Latvija šodien pati par sevi ir DZĪVAIS piemineklis...
7.maijs, 6:21 Atbildēt
SSteidzīgi jāiemūžina
Agrāk bija Kārla Marksa un Fridriha Engelsa bistes.
Tagad tādas ir jātaisa Levitam un Kariņam par godu.
Un tādām ir jābūt katras pilsētas centā.
7.maijs, 6:31 Atbildēt
MMaška
Jā, bet prom vatenis nedodas.
7.maijs, 7:03 Atbildēt
AAha
Kāpēc doties prom ja pusei seņču entās paaudzes te dzīvo?Kādreiz te bija Krievijas impērija.Viņi var mūs saukr par okupantiem.Lai paliek vēsture,bet brīvi mēs neesam.Mums ir entās eu regulas,direktīvas,bet nav sava valūta,banka un zeme...
7.maijs, 8:33 Atbildēt
HHah
Tie, kuru senči Latvijā dzīvojuši entajās paaudzēs ir aptuveni 10% nevis puse!Viņus nevajadzētu jaukt kopā ar okupācijas laikā iebraukušo PSRS ierēdņu un melnstrādnieku pēcnācējiem. Lielākā daļa šo krievvalodīgo bija vecticībnieki, kurus patiešām varēja uzskatīt par krievu kopienu pirmskara Latvijā. Šodien, faktiski nav nekādas krievu kopienas Latvijā, ir “krievu pasaules” piektā kolonna, krievu impērijas lauskas un kremļa ietekmes aģenti.
8.maijs, 8:24 Atbildēt
IInta
Dzīvot tā vnk jau engribās - gribās, lai ir tikai tā, kā pašiem to gribas. uKaut kā ārvalstīs, kr arī jau miljonos ir sabraukuši, taču neviens uz to savu valodu tā neuzspiež - tātad var tomēr kādu citu - to vietējo aborigēnu valodu arī iemācīties un zina taču, ka ir ciemos::
:(
DIENAS CITĀTS
„Po russki ņe mogļi otveķiķ?”* – kāds vīrelis uz ielas jautā latvietim. Viņš atbild latviski, bet vīriņš sašutis turpina: „Vot eto Latvija, bļ..., nazivajetsa, bļ...”* Saruna acīmredzot bija garāka, bet, lai raksturotu „atbrīvotāju” mentalitāti un dzīves uztveri, pietiek ar šīm literāri pilnbriedīgajām sentencēm, ko var izbaudīt tviterdzīlēs. Nebija šaubu: vīriņš gatavojas 9.maija „uzvaras” svētkiem, jo nepieciešamos citātus tomēr vajag nospodrināt, tāpat kā uzasināt pārliecību un samundrināt sparu. Citādi te visādi latvieši savā suņu valodā runā un spītīgi ignorē pareizo mēli! Kad te beidzot būs kārtība, ko?! • „Krieviski nevarējāt atbildēt?” • „Lūk, tā saucas, bļ..., Latvija, bļ...”
- Elita Veidemane
7.maijs, 13:51 Atbildēt
PPrecizējums
... un pirms Krievu impērijas te bija gan Kurzemes hercogiste, gan vācu zemes, bet visās tajās dzīvoja baltu tautas. Tā kā krievi ir un paliek okupanti šai teritorijā "forever"
7.maijs, 13:42 Atbildēt
TTo nosaka
1949. gada 12. augusta Ženēvas konvencija. Kādreiz Baltu zemes bija kur šodien ir Maskava un? Ir mums gan pienākumi un ir arī tiesības.
7.maijs, 11:57 Atbildēt
MMārtiņš
Toties latvieši kā zosu gājienā bēg no savas zemes.
Vai arī tas kādā piemineklī nebūtu jāiemūžina?
Tālumā Īrija, Anglija.
Bet uz to stupelē gara rinda mūsu tautiešu ar čemodāniem pie rokas.
Domāju jauks piemineklis sanāktu.
7.maijs, 7:14 Atbildēt
hhehe
Ivan, Latvija ir ES dalībvalsts ar cilvēku pārvietošanās brīvību visā tās teritorijā.
7.maijs, 7:26 Atbildēt
NNaivais
Kāds sakars cilvēku bēgšanai no nabadzības un ņirgāšanas ar pārvietošanas brīvību?Ja nu vienīgi atvieglinājumā sameklēt cilvēcisku dzīves telpu,kas gan neuzliek pienākumu latviešu valdoņiem radīt šādu dzīves telpu Latvijā.
7.maijs, 17:52 Atbildēt
MMārtiņš
Tikai kāpēc Latvijā vairs nav jauniešu?
Visi aizbēguši.
Tāda jauka pārvietošanās.
Un galvenais tikai vienā virzienā.
Jo ne angļi, ne vāci vai francūži uz tejieni nepārvietojas.
Nez kāpēc?
Viņiem tak ar ir brīva izvēle : D
7.maijs, 7:37 Atbildēt
SSuverenitate
latviesu jauniesi dzivo hostelos un pipe zali !
7.maijs, 18:56 Atbildēt
VViltus Mārtiņam
Un uz kurieni brauc krievu jaunatne, arī uz tiem riebīgajiem Rietumie, bet ne uz kruto Krievzemi, lai dievinātu caru Putinu.
7.maijs, 11:05 Atbildēt
GGluži tā nav
Lielākā daļa jauniešu tur pelna naudu un gūst pieredzi. Daļa jau atgriežās, iegulda līdzekļus un veido savus uzņēmumus. Pārvietojas, jāsaka diemžēl.
7.maijs, 8:01 Atbildēt
PPirktspēja
Norakts. Tāpat, kā Brīvība.
7.maijs, 6:26 Atbildēt
YYes
Ja Okupācijas pieminekli nepaguva novākt, tad tas būtu kaut kādā veidā jāizmanto. Kļūda bija Strēlnieku muzeju Vecrīgā pārvērst par Okupācijas muzeju, to vajadzēja nevis paplašināt, bet gan būvēt Pārdaugavā, blakus Okupācijas piemineklim. Un to prasītos vēl papildināt ar Ļeņina un Staļina galvām, ja tādas ir saglabājušās. Un pats galvenais - turpat celt 100 gades pieminekli - būtu vēstures ansamblis, kas rādītu, kam vien 100 gados Latvija ir cauri gājusi. Protams, arī 1941 un 49. gadu, 4. Maiju, Baltijas ceļu u.t.t. Un tur šis Okupācijas piemineklis būtu tikai viens no vēstures elementiem, maziņš un ne pats galvenais. Un tad varētu runāt par Uzvaras parku, kas atsvērtu kādreiz iecerētā Uzvaras laukuma nepabeigšanu. Te būtu darbs tēlniekiem, arhitektiem, celtniekiem, strādniekiem un tautas ziedojumiem un sajūsmai, kā savulaik Brīvības pieminekļa celtniecībā.
7.maijs, 15:32 Atbildēt
ssvešu varu propagandas objekti
Pilsētvide nav nevajadzīgu mantu noliktava. Arī pret sava mājokļa iekārtojumu, visticamāk, izturies kritiski, neveido sev nemīlamu cilvēku piemiņas vietas.
8.maijs, 1:29 Atbildēt
vviesis
Pieminekļi un vēsture, tas, protams, ir labi. Bet varbūt labāk padomāt par to, kā šodien veidot valsti, ar kuru lepoties, nevis par kuru jākaunas.. ar pieminekļiem vien to neizdarīt.
7.maijs, 6:26 Atbildēt
hhehe
Tu par resurspederāciju?
7.maijs, 7:27 Atbildēt
vviesis
Es par Latviju runāju. Un tu to labi saproti, bet tēlo te muļķīti.
Lai gan varbūt tu arī netēlo : )))
7.maijs, 7:39 Atbildēt
JJānis
Jā, nezin, kā mēs būtu dzīvojuši pie tā otrā okupanta, ja atbrīvotāji okupanti nebūtu to padzinuši? Kā būtu, ja būtu?
7.maijs, 9:21 Atbildēt
IIvan
Sliktāk noteikti nebūtu, to pierāda iedzīvotāju dzīve šodienas "uzvarētāju" valstī.
7.maijs, 12:02 Atbildēt
ttavai zināšanai
atbrīvotāji nevienu no Latvijas nav padzinuši un ne no kā Latviju nav atbrīvojuši.Kad 1944.gada 13.oktobrī Latvijā ienāca tā saucamie atbrīvotāji,šeit nebija neviena vācu okupanta.Beidz atkārtot to līdz kaklam noriebušos komunistu mantru par atbrīvošanu.Vēl nemaz visi nav apmiruši,kas redzēja savām acīm to Latvijas un Rīgas "atbrīvošanu".Otrs okupants šeit bija tikai trīs ar pus gadus.
7.maijs, 11:36 Atbildēt
TTā ir
Debatēt ar debīlu gopņiku ir grūts darbs un nav arī tam jēgas!
7.maijs, 12:00 Atbildēt
NNu jauki jauki
Ah tad 4 maija pornogrāfijai par godu mēs tagad celsim pieminekli : )
7.maijs, 6:27 Atbildēt
LLeņins
Pārāk daudz krievnacistu-apgānīs.
7.maijs, 7:00 Atbildēt
MMārtiņš
Ar Latvijas pieminekļu apgānīšanu pamatā te nodarbojas ASV karavīri.

"Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) pagājušajā nedēļā piespriedusi 400 eiro naudas sodu diviem ASV karavīriem par dabisko vajadzību nokārtošanu uz Brīvības pieminekļa."

Vai nevajadzētu tādu miniMondusi ar mūsu Brīvības pieminekli centrā. Pie kura stāv milzu jeņķis ar automātu rokās.
Un čurā uz pieminekli.
Tā teik mūsu šodienas vēsture tiktu iemūžināta.
Kā domā?
7.maijs, 7:21 Atbildēt
hhehe
Ivan, atkal murgo! Urlēnus gan pastāvīgi soda par dabisko vajadzību nokārtošanu tam neparedzētās vietās.
7.maijs, 7:29 Atbildēt
BBijušais
Ja 4.maiju tu sauc par pornogrāfiju, tad es tevi varu atklāti saukt par fašistu!!!
7.maijs, 7:02 Atbildēt
EEsošais
Un kur tu redzi šodien Latvijas valsti?
Te ir tikai lēta Ielasmeita, kurai ir milzu parādi un nav ekonomikas.
7.maijs, 7:26 Atbildēt
ccik var
krievu mode, pliks zaglis ar pieminekļiem
7.maijs, 6:37 Atbildēt
KKrievs
Labāk pastāsti man, kā tu sadusmoji uz savu Mildu.
7.maijs, 8:40 Atbildēt
FFedja
Lai atnāk krievnacists pie Pārdaugavas falla, noliek puķīti un nobirdina asariņu par bijušajiem ziedu laikiem. Vai žēl?
7.maijs, 6:58 Atbildēt
dde Soto
Pastalām vajag kungu altāri kur klanīties, jo tā jau pa maz klanās
7.maijs, 6:59 Atbildēt
LLatvietis
Vatenim cara Putina bildi.
7.maijs, 7:01 Atbildēt
aakjhgf
krieviem jau ir betona klucis pārdaugavā pie kura klanās saviem ģediem
7.maijs, 7:03 Atbildēt
vviesis
Starp citu- virsraksts tāds divdomīgs, apmēram, nacionālais pašlepnums apbērēts, vēl tikai atlicis pieminekli uzcelt.... bet vispār- tuvu īstenībai. Ja ir tik daudz cilvēciņi, kuri ar putām uz lūpām stāsta, ka vilkšanās Eiropas astē ir "veiksmes stāsts" un "attīstības apliecinājums", un atpalicību kompensējot premjers, kuru Briselē visi pazīst, tad ar nacionālo pašlepnumu latviešiem ir švakri, tik vien viņa pietiek kā krievu lamāšanai.....
7.maijs, 7:02 Atbildēt
lletiņ bašī
Varbūt pieminekļus un koncertzāles celsim tad, kad visiem otrajā brīvvalstī dzīvojošajiem būs jumts virs galvas?
7.maijs, 7:17 Atbildēt
IInta
Viņiem taču cits UKazs - ar steigu t.s. kastu sabiedrība jāuztaisa....tās Izpausme tagad: vakcinētie pret nevakcinētajiem. Tās kapitālisma parastās: bagātie - nabagie... vietā.
7.maijs, 12:17 Atbildēt
zzuze
vai būs vēl kādreiz Latvijai tāda valdība, kuras kredo nebūs "Ļubiji kaprizi za vaši ģengi", kurai būs ciets mugurkauls, lai nav jāklanās uz visām pusēm, kurai ir pašapziņa un pašlepnums "manā zemē, mani likumi un noteikumi"
7.maijs, 7:30 Atbildēt
IInta
No Visuma tas tā Latvijai neesot "iestllēts" - zem Jaunavas zīmes valstu tajā Zodiakā taču - tātad vienmēr no kāda atkarīga un jāievērtē tik daudz kas pirms soli spert....
Vislabāk padoda plikss racionālisms, pamatīga kontrole itin visā, kritika un sīka piekaišanās -tātad "grāmatvežu zeme", vai tad tas vēl nav acīmredzams?
:)))?
7.maijs, 12:25 Atbildēt
vviesis
Starp citu- savi likumi un noteikumi jau viņiem ir, tikai tam nav nekāda sakara ar zemi un valsti, bet tikai ar viņiem pašiem...
7.maijs, 12:38 Atbildēt
JJete
vai pieminekli 500 000 aizbraukušiem, vai pieminekli pēdējās vietās visās jomās ES , varbūt pieminekli izcilam aviātoram Herbertam Cukuram ?
7.maijs, 7:37 Atbildēt
hhehe
Tie 500 000 auslanderu nekur nav aizbraukuši!
7.maijs, 8:56 Atbildēt
DDostojevskis
Kad atbrauks 500 000 musulmaņu, Tu sēdēsi kluss, kā pelīte.
7.maijs, 8:58 Atbildēt
ttā patiešām
ir nejēdzība,ka Cukuram nav pieminekļa.vislielākā cūcība.
7.maijs, 11:40 Atbildēt
dde Soto
Man vajag pirminrkli! esmu Latvijas lielākais patriots!
7.maijs, 8:17 Atbildēt
VVarbūt
Mums jau kādu laiku atpakaļ bija skaists piemineklis vašingtona parkā , nez kur palika , varētu to uzprišināt un likt goda vietā !
7.maijs, 8:30 Atbildēt
KKrievs
Ej mīli savu Mildu. Un neaiztieciet Uzvaras pieminekli.
7.maijs, 8:38 Atbildēt
nnav tāda uzvaras pieminekļa
Ir piemineklis padomju okupantiem,sarkanarmiešiem
7.maijs, 11:41 Atbildēt
PPravietisnejaukais
Latviešiem jau ir viena vieta, kur var teatrāli klanīties un izmežģīt acis , blenžot uz trim bleķa zvaigznēm.
Tas, ka līdz šim visi brīvie laukumi nav aizdēstīti ar latvju politiķu bistēm un Spīdolas -Lāčplēša monumentiem, varbūt ir spilgtākā liecība, ka visi neesam gluži prātā jukuši.
7.maijs, 8:57 Atbildēt
PPanzer
Kremlja vaukšķi tik rej cik viss slikti latvijā bet paši turpina šeit dzīvot.
7.maijs, 9:04 Atbildēt
PPsihiatrstautiskais
Tā ir sava veida politiskās šizofrēnijas izpausme.
Precīzi tāda pati, kā skaļa ņirgāšanās par "Tēvijas kara kultu" Krievijā, personības kultu Ziemeļ-Korejā un Baltkrievijā... bet vienlaicīgi skumjas nopūtas par "Saulveža" iztrūkumu Latvijā.
7.maijs, 10:11 Atbildēt
TTā ir
Krievupasaules fanu unikālā atšķirība slēpjas apstāklī, ka dzīvojot rietumu civilizētajās valstīs tiem jācildina “cars Pukičs” un viss, kas saistīts ar viņa darbībām ārpolitikā un iekšpolitikā, taču atgriezties uz dzīvi viņa mordora caristē neviens negrib vai pat baidās.
7.maijs, 11:27 Atbildēt
llepnuma vai kauna stabs
Jautājums ir, kā šodien pieņemts teikt, par paradigmas maiņu. Jau 30 gadi, kopš R-M pakta protokoli atvērti, vēsturnieki, konferences, diplomāti... darbojas, bet... Savulaik Vulfsons runāja par vācu sabiedrības attieksmi pret 2PK mantojumu, kas uz viņu atstāja spēcīgu ietekmi - visas vācu tautas patiesu nožēlu par Vācijas lomu 2PK. Šobrīd otrs agresors vēl joprojām sevi identificē vienīgi kā atbrīvotāju. Lai gan skolu mācību programā ir iekļauta viela par R-M pakta nozīmi, 2 agresoru lielvalstu lomu 2PK - sabiedrības apziņā tas nav iesakņojies, turpina dominēt atbrīvotāju mīts. Tātad, jautājums ir arī par izglītības un valsts skaidrojošo darbu, kas nav paveikts.
7.maijs, 9:06 Atbildēt
DDostojevskis
Un vēl ir vajadzīgs skaidrojošais darbs par latvju "tūdaliņu - lielo cietējiņu" patieso lomu 20. gadsimta vēsturē.
7.maijs, 10:13 Atbildēt
TTā ir
Kremļabotam ar vairākiem nikiem, no kuratora dots galvenais uzdevums, ikdienā duļķot ūdeni, radīt šaubas un norādīt, ka kaut kur tur ES, Baltijā, Polijā vai Ukrainā, Gruzijā vīd nīstais nacista siluets. Cita lieta - Putina Krievija, kura kā PSRS mantiniece bija, ir un būs galvenā cīnītāja pret nacismu un fašismu! Šodien visai pasaulei skaidrs, ka starp nacismu un komunismu liekama vienādības zīme. Jums nekādi nepielec, nevariet sagremot, ka PSRS mantiniece ir KF, kura turpina to pašu agresīvo politiku. Šodien krievu tautas vairākums atbalsta un dievina Putinu, tā pat, kā pagājušā gadsimta sākumā vācu tauta Hitleru. Neskatoties uz to fināls Hitleram un vācu tautai nebija iepriecinošs. Pēc kapitulācijas dzīvi palikušie vācieši visi, kā viens teica – mēs bijām pret Hitleru, bet par nodarīto maksā vēl šodien visa tauta! Jums za russusrusj... ir sagatavots tāds pats liktenis, laika jautājums. Tā pieņemts starptautiskajā judikatūrā.
7.maijs, 11:50 Atbildēt
nnesaprotami
nemurgo
7.maijs, 19:01 Atbildēt
DDostojevskis
Dažiem kaismīgiem pārkrāsotajiem komjauniešiem ir pilnīgi nesaprotams, ka cilvēkiem varētu būt savs viedoklis, kurš balstīts dzīves pieredzē un faktu salīdzinošajā analīzē.
Šie komjauniešu stila domātāji saviem oponentiem cenšas piedēvēt "saimnieka pavēļu pildīšanu" , naudas saņemšanu no Kremļa un visādas citas dēmoniskas īpašības.
7.maijs, 12:54 Atbildēt
nnoteikti
Pamatā ir imperiālistiski šoviniskā domāšana! Kāds to dara pēc savas "sirds balss", bet kāds arī dēļ naudas!
7.maijs, 13:12 Atbildēt
TTas jums ļoti nepatīk
Nav ko pārmest - Latvija nav iekarojusi vai kolonizējusi nevienu valsti, ir miermīlīga nacionāla valsts. Stāsts par hercoga Jēkaba koloniālpoitikas eksperimentiem nav stāsts par Latvijas valsti, bet tikai un vienīgi par kultūrvēsturi.
7.maijs, 10:33 Atbildēt
nnesaprotami
ko latvijas algotni dara Afganistana,Iraka ,Mali 20 gadus ?
7.maijs, 19:02 Atbildēt
vviesis
Jautājums ir par pavisam ko citu. Mūsu "urrāpatrioti' kārtējo reizi izvairās no nepatīkamas tēmas noveļot visu uz krieviem un okupāciju. Bet jautājums ir pavisam vienkāršs, ja kopš 1990.gada pie varas ir bijušas TIKAI latviskās patriotiskās partijas, kā tas nākas, ka Latvija ir viena no atpalikušākajām Eiropas valstīm, daudzos jautājumos atpaliekot pat no Lietuvas, par Igauniju pat nerunājot... bet nu, apmātos cilvēciņus, kuri neko citu, izņemot "krievu okupācija" nav dzirdējuši, tik sarežģīti jautājumi nespēj ieinteresēt... "paradigmas maiņa" atradusies.... :))))))))))))))
7.maijs, 12:46 Atbildēt
gguests
Urāāāpatrioti esiet tieši jūs. Lielā mērā tas ir, pateicoties mūsu lielajam kaimiņam, imperiālistiski un agresīvi noskaņotajai Krievijai. Krievija vienmēr ir centusies iekarot, pakļaut un rusificēt apkārtējās mazās valstis, arī Latviju, iepludinot tajā daudz vairāk savus daudznāciju iedzīvotājus…kā Lietuvā vai Igaunijā. Krievija vienmēr un jo sevišķi padomju laikā un šodien savu mērķu realizēšanā centusies izmantot mankurtizētos latviešus. Tikai, salīdzinot ar Čingiza Aitmatova formulēto mankurta jēdzienu, daudzi latvieši pie šī “goda” ir nonākuši ne tikai piespiedu brīvprātīgā ceļā, bet arī padomju režīma ideoliģiskās apstrādes, maldu ceļā un arī labprātīgi. Šie pārkrievotie latvieši, kuri bija un ir arī latviskajās partijās, viņu pēcnācēji joprojām te ir, viņus dēvē par latviešiem, bet tie uzticīgi, arī domāšanā, kalpo arī citu nevis Latvijas interesēm.
7.maijs, 20:28 Atbildēt
dde Soto
Ieteiktu šādu priekšlikumu piemineklim, Latvija bomža izskatā nometusies četrāpus bučo tēvocim Semam zābakus no muguras piekantējies ES, un ar uzrakstu, mēs jums iemācīsim demokrātiju!
7.maijs, 9:46 Atbildēt
ggaribaldi
Vajag pieminekli tiem varonīgajiem valsts valodas inspektoriem, kuri ir cietuši, cieš un gan jau laikam cietīs vēl diezgan ilgi no dažādu tautību lielkrievu šovinistu - vatņiku fiziskajiem, psiholoģiskajiem un cita veida uzbrukumiem.
7.maijs, 14:03 Atbildēt
KKrievs
Ha-ha debili.
8.maijs, 9:05 Atbildēt
BBijusais otras grupas invalids
Kadi piemineklu latvija jau 31 gadu pie varas bijusie komunisti tagad jau vel palikusi komjauniesi blezi zagli un visadi mantrausi man jau 54 gadi bledi redz pa gabalu un tie blezi ir izveidojusi krapsanas tiklu aizdot tev naudu atstaj bez darba ja tu nezodz nevari atdot klat piedzineji juristi visadi kukulu nemeji deveji un ka iesi pensija tev ari nems nost no pensijas alga minimala tas vis shema
10.maijs, 12:43 Atbildēt