Komentāri: Jārada jauni pieminekļi nacionālajam pašlepnumam

07.05.2021. Imants Vīksne
 
JJenots
Nu bet Krievija ir neatkarīga valsts un tāpēc vini slavina savus ğedus un tml.Taču Latvija jau ir zaudējusi to neatkarību par ko cilvēki sapņoja barikâdēs.Tagad nacionâlisms iznīkst,mūs komandē nepārtraukti ES ko darīt un ko nedarīt.Par kādu nacionālu valsti var būt runas.Pat NATO mūsu zemi izmanto kā buferzonu pret Krieviju.Mūs vienkārši izmanto,bet mēs to ar prieku ļaujam.
7.maijs, 14:07 Atbildēt
kkas ir krievija
krievija ir paris tukstoshi krievijas teroristu rezhima vaditajiem pietuvinato banditu un vinju buferzona-140 milijonu beztiesigu vergu,kuri tiek izmantoti kaa dziivaa galja sho teroristu aizsardzibai no civilizacijas?
7.maijs, 14:28 Atbildēt
SSuverenitate
pastaldauniem vislabakais piemineklis ir Daugava uz bijusa tilta balsta 13 janvara ielas sakuma !
7.maijs, 17:49 Atbildēt
ccaunas cepure
Tas murgs turpināsies līdz Nirnbergai 2 pret Kremli un okupācijas, kolonizācijas, rusifikācijas postošo seku likvidēšanai.
7.maijs, 19:49 Atbildēt
nnesaprotami
mulku zemei latvijai par Irakas,Afganistanas un Mali okupaciju jaatbild nebus ?
7.maijs, 21:02 Atbildēt
rrammstein
Katram ir savas intereses. Krievijai, amerikāņiem, Ķīnai. Bet tas neliedz mums aizstāvēt savas intereses, un cildināt savas vērtības!
7.maijs, 14:14 Atbildēt
ccaunas cepure
Tas murgs turpināsies līdz Nirnbergai 2 pret Kremli un okupācijas, kolonizācijas, rusifikācijas postošo seku likvidēšanai.
7.maijs, 19:50 Atbildēt
WWww
Aizstāvēt savas/mūsu Latvijas intereses kopā, sadzirdēt labus risinājumus neatkarīgi no partijas piederības. Par Uzvaras pieminekļa ansambli-savu mammu bērnībā neredzēju, mūžīgie subotņiki, lai savāktu līdzekļus tā celtniecībai; vēl ome stāstīja par mūžīgām karātavām kara laikā šajā laukumā; un galvenais_ par to, garām braucot, bērniem un mazbērniem stāstu cik briesmīgs ir karš, cieš ģimenes abās frontes pusēs. Bēdīgi par pieminekļu vai skulptūru trūkumu parkos, bet visvairāk kauns, ka nav priecīga Latvijas simtgades ansambļa Rīgas centrā, kurā ar lepnumu raudzīties un mazbērniem stāstīt. Pietiek par okupāciju, ejam tālāk.... Kas jauns, labs un pamanāms ir radīts? Kauns, bet Vecrīgu i pamanīt nevar, aizbūvēta no visām pusēm, un tas ir patriotisms? Utt. Katram ir kāda šausma un mūs nesadzird, ka ejam grāvī. Par ko lepoties?
11.maijs, 23:29 Atbildēt
DDostojevskis
Nacionālais pašlepnums visdižāk vairojas no tautas apziņas, ka to vada gudri un godīgi vadoņi.
7.maijs, 14:49 Atbildēt
aanna
Pareizi ! Mūs vada gudri un godīgi cilvēki kā Levits un Kariņš.
7.maijs, 17:59 Atbildēt
ccaunas cepure
Tas murgs turpināsies līdz Nirnbergai 2 pret Kremli un okupācijas, kolonizācijas, rusifikācijas postošo seku likvidēšanai.
7.maijs, 19:51 Atbildēt
IInta
youtu.be/fUpPH290nh8
Tas nu tā - lai vieglāk tās "savas vērtības" salikt pēc prioritātēm, kamēr vēl paši nav izšķīdusi citu "viesstrādnieku" un šamo priekšnieku vērtību sistsēmā un vairāk nozīmēs nekā tik vienā.
7.maijs, 14:51 Atbildēt
IInta
Un:... ka tik nav kompleksāk risināma tā tēma vispār ar, ja reiz tieši latviešu streļķi "tētiņu" tā sargāja? Tā kā pitrms jaunus pieminekļus plānot un augšup stutēt, varbūt labāk pa priekšu izrevidēt to savu sēru dienu sarakstu, kamēr šamie aizvāks kaut ko - vnk citviet
:)?
youtu.be/avlnRZdTq5E
P.S. Nezinu, vai maz Staburags būtu tā reanimējams? Tās pašas asociācijas ar sērām vien ir- raudoša tā klints kā nekā bija taču....Par zemi runājot - nevajag izpārdot kātarm sagribējušam to ārzemniekam un pietiks. Starp citu - šogad uzsvars tieši uz l/s liekams esot... lai nav jākar zobi vadzī dēļ augstām produktu cenām no importa ja reiz tā atkarīgi.
7.maijs, 15:00 Atbildēt
IInta
Patrāpījās pie rokas pavecāks links par Latvijas mežiem un to īpsņiekiem arī pie viena. Tgadaējo situāciju, kas vēlas paši atradīsiet - infa bija, ka pašu bāleliņiem vairs tik 20% piederot. Kam tad īsti jau izpārdevuši un... kāpēc?
;(?
jauns.lv/raksts/bizn..-andra-skeles-gimene
7.maijs, 15:12 Atbildēt
vviesis
Kas tur liels, uzcels piemineklīti pārdotajiem mežiem, sapulcēsies pie viņa īstie letiņi, nobirdinās pa asarai par okupācijas nodarīto pārestību, palamās Putinu, ka tā draņķa dēļ Latvijas meži izpārdoti, un nacionālais pašlepnums kāps palekdamies, visi būs tik nacionāli pašlepni, ka nenāc ne tuvumā...... :))))))))))
7.maijs, 20:02 Atbildēt
SSuverenitate
Tu gribeji ,lai butu savadak asv kolonija ?
7.maijs, 17:42 Atbildēt
AArcijs
Katram amerikanu prezidentam pa piemineklim un visus viena parcina novietot ! Cik vienojosa vietina butu!
Mums tacu ir liktendarzs ja kas !
7.maijs, 15:41 Atbildēt
UUldis Bārītis
To «nolauzto zīmuli» vajag uzlabot, mūsu tēlniekiem dodot darbu: lai tādā pašā stilā izkaļ amerikāņu un angļu zaldātus un novieto blakus esošajiem, un būs tikai taisnīgi. Pūķins nevarēs teikt ka padomija ir vienīgā un galvenā kas pieveica Ādolfu.
7.maijs, 16:03 Atbildēt
PPūce
Hi,hi,hi.Nu ja raksta autoram tāds izmisums,tad vienīgais ,kas viņam paliek ,tas ir raut Hitlera krūšu tēlu augstāku par pieminekli Rīgas atbrīvotājiem
7.maijs, 17:37 Atbildēt
vvisdemokratiskaka demokratija
mulku zeme, cinieties ar covid-19 pandemiju,nevis ar pieminekliem !
7.maijs, 17:41 Atbildēt
aanna
Iestāsti tiem krievnacistu okupantiem to ! Tie līdīs pie tā Pārdaugavas faļļa, un aplipinās viens otru ar kovidu.
7.maijs, 18:02 Atbildēt
mmierins
ir tacu jaunie pieminekli cilveku degradacijas apstaklos,viens pie valsts makslas muzeja,otrs 13 janvara ielas gala uz bijusa tilta balsta Daugava !
7.maijs, 17:46 Atbildēt
SSākums
Jāsāk no otras puses- jāatjauno un jātur godā pats nacionālais pašlepnums un tad, kad tas būs sasniegts, pieminekļus vairs nevajadzēs. Katrs Latvietis būs nacionālā pašlepnuma piemineklis un neklanīsies ne krievam, ne amerikānim, ne Eiropas marksistu varzai.
7.maijs, 19:31 Atbildēt
nnesmīdini
Amerikāņiem neviens latvietis neklanās, ASV ir vienkārši vienīgais nopietnais sabiedrotais pret krievu pasauli - revanšistisko Krievijas impēriju.
7.maijs, 19:49 Atbildēt
SSuverenitate
Krievija atbrivo tautas no asv kolonialisma un ir vieniga ceriba baltas rases cilvekiem visa pasaule !
7.maijs, 21:03 Atbildēt
ppaga
Ja vatņiki neapdraudētu - nebesītu ārā biušās kolonijas un būtu veikuši civilizētu bijušo koloniju deokupāciju, dekolonizāciju, derusifikāciju, tad nevienam nevajadzētu meklēt no krievu pasaules palīdzību, aizsardzību pie ASV, NATO, ES, tad būtu motīvs Krieviju cienīt , tai uzticēties. Pagaidām Krievijai uzticēties nav motīvi, toties ir motīvi no tās baidīties un to nicināt.
7.maijs, 22:17 Atbildēt
IInta
Lielais žetons!
:))
8.maijs, 0:42 Atbildēt
ccaunas cepure
Tas murgs turpināsies līdz Nirnbergai 2 pret Kremli un okupācijas, kolonizācijas, rusifikācijas postošo seku likvidēšanai.
7.maijs, 19:49 Atbildēt
LLabāk nevajag
Mums jau pietiek ar diviem kropļiem katrā daugavas krastā ! Pašlepnumam nav nobežu((((
7.maijs, 20:51 Atbildēt
JJanka
Pats tu esi kroplis! mazāk irsīsi, resnāks būsi!
7.maijs, 22:11 Atbildēt
TTeo
Vislielākā nejēdzība bija, ka savulaik skauģi noraka izcilo pieminekli Konstanttīnam Čakstem, kuru bija veidojis skulptors Gļebs Panteļejevs un kuram bija jāstāv Ļeņina pieminekļa vietā. Viņš vadīja LCP, kas pašaizliedzigi cīnījās pret abām okupācijām. Atcerēsimies LCP Memorandu, ko parakstīja Latvijas izcilākie un drosmīgākie vcilvēki un kuru uz Zviediju pāri jūrai nogādāja Leonīds Siliņš. Atcerēsimies LCP organizēto laivu epopeju, kas paglāba latviešu inteliģenci no iznīcības. Atcerēsimies Rubeņa bataljona varonīgo cīņu. Diemžēl nav nekā no tā. Bet vajag, ja sevi cienām. Brīnos, ka arī NA neko nedara šajā lietā.
7.maijs, 22:10 Atbildēt
IInta
NA iespringuši tik uz lielmasonu Ulmani... un vēl joprojām.
:(
8.maijs, 0:45 Atbildēt
ppaga
Ja vatņiki neapdraudētu - nebesītu ārā biušās kolonijas un būtu veikuši civilizētu bijušo koloniju deokupāciju, dekolonizāciju, derusifikāciju, tad nevienam nevajadzētu meklēt no krievu pasaules palīdzību, aizsardzību pie ASV, NATO, ES, tad būtu motīvs Krieviju cienīt , tai uzticēties. Pagaidām Krievijai uzticēties nav motīvi, toties ir motīvi no tās baidīties un to nicināt.
7.maijs, 22:18 Atbildēt
ssms
Tēvocis Sems izvedis pastaigā savus klēpja vaukšķus, tur saitītē kādus simts gabalus, godmaņus, zatlerus, rinkēvičus u.t.t. pretī no migas ceļas milzīgs lācis, būtu uzskatāms piemineklis
8.maijs, 7:36 Atbildēt
tto sms
Kad būsiet beiguši vaimanāt un žēloties par mūsu pamatvērtībām, vēlamies jūs iedvesmot izmantot vēl vienu Lielu Latvijas Brīvību, pārvietošanās brīvību – ja Latvijā esat tik nelaimīgi – BRAUCIET PROM!
Tas milzīgais lācis ir ar māla kājām!
8.maijs, 8:49 Atbildēt
SSidlu
Diez vai atnāks laiki, kad pieminekļi būs nevis ideologiskās cīņas objekti, bet tikai vēstures liecibas un tūristu apskates vietas. Dažam labam nacionālajam pašlepnumam pietiek ar plastmasas rūķīti piemājas dārzā un apziņu, ka dzivo savā valstī, kur katram savs stūrītis, savs kaktiņš zemes nevis kāds betona monstrs pie kura regulāri jāiet nolikt ziedus.
8.maijs, 11:12 Atbildēt
VVecsčekists
Pilnīgai laimei un patriotisko jūtu uzbangojumam taču vajadzēja jau sen rasties, tad, kad beidzot bija izcīnīta episkā cīņa par čekas maisu atvēršanu. Cik ātri atvēra, tik pat ātri aizmirsa... .
Cik var nojaust - ķārtējais čiks vien ir iznācis... .
8.maijs, 12:44 Atbildēt
IInta
Cel pašapziņu - neļauj sevi tā vnk nopotēt:
www.lifesitenews.com..d-lead-to-your-death
8.maijs, 14:51 Atbildēt
AAnce
Nav slikta ideja. Bliežam augšā kādu pieminekli izpārdotajiem mežiem, lauksaimniecības zemēm,no zemes virsas nogrūstajām senču mājām,likvidētajām cukurfabrikām,sagrieztajiem kuģiem....utt. Varēsim patriotiski lepoties un pieminēt....
8.maijs, 16:49 Atbildēt
ssmits
Nu,ja jaucam,tad jaucam.Sāksim no "hruščovkām" un beigsim ar hesiem uz Likteņupes Daugavas celtajiem.Tad sauksim pie likumā paredzētās atbildības saīsinātā procesa kārtībā esošās,bijušās amatpersonas,ierēdņus ministrus,kuri apzināti,tupi pakļaujoties misitiskai partijas disciplīnai,pacēla savu "nevisai tīro"pirkstu-roku,lai pieņemtu Latvijas Tautai tik labvēlīgus lēmumus,no kuru sekām vel ilgi nespēsim attapties!Jauksim pieminekļus,kuri mums nepatīk,Brīvības Mātei blakus uzcelsim vēl vienu,tikai Amerikas citadeles Mātes krūštēlu,kuram jābūt augstākam par Latvijas Neatkarības simbolu....
13.maijs, 1:02 Atbildēt