Komentāri: Kristovskis pusotru gadu kontaktējies ar VDK Ventspils daļas virsniekiem (X daļa)

07.05.2021. Ritums Rozenbergs
 
FFidels
Oi, kā Ģirtsvaldis irš! Nekad tādu skatu neredzēšot uz savu darba vietu!:) Katrai pilsētas skolai bija piestiprināti šefi- vai nu naftas bāze vai osta vai vēl kādi un no tiem bija atkarīgs kādas ekstras skola saņēma. Skolu beidzu 70.gadu beigās un mums uz izlaidumu šefi uzdāvināja izbraucienu ar vienu ostas kuģi ne tikai pa Ventu, bet arī ārpus jūras vārtiem- līdz Staldzenei.
Bet, ja personāžs atradies mikroautobusā ar meitenēm, kuras brauca uz kuģi, tad jau cits jautājums- meitenes tika vestas jūrnieku izklaidei, bet jau nu šis arī?
Par interklubu- tas bāriņš jau nu švaks gan nebija un jūrnieki tur neuzklīda, bet gāja viena noteikta mērķa dzīti!
7.maijs, 10:37 Atbildēt
JJonass
Vai man vienam lasās, ka Ģirts uz kuģi un citur iespējams devās kā vīriešu kārtas prostitūts.
8.maijs, 13:56 Atbildēt
FFakts
Arī bija iespēja pie Daiņa Grundštoka apmeklēt angļu valodas kurus, tikai tie notika Ventspils Vakarskolā Saules ielā. Runājot par interklubu, tur tiešām iet un nākt varēja tikai ar VDK svētību. Gaidu, kad beidzot tiks aprakstīta māsas Andas viesošanās Amerikā. Nu tā lielījās, tā lielījās pēc tās...
7.maijs, 11:45 Atbildēt
EESMAIJA
Atklājas, ka Kristovskis nav bijis tāds pamuļķis stukačs, kas stučī , cik reizes kaimiņa suns naktī rējis, vai cik olas vista izdējusi ar vienu piegājienu. Kristovskis ir bijis līdz dvēseles dziļumiem nobriedis spiegs un ar to nodarbojies tieši to īpašību vadīts, kādas viņš nav zaudējis arī šodienās. Pretīgs, melīgs līdējs, kur vien spīd kaut kas viņa personīgam labumam. Un tas, ka viņš varēja tapt par ĀRLIETU MINISTRU...... NU TAS TIKAI PIERĀDA, kādu cilvēku rokās nonāca vara. Un apliecina , kādēļ no čekas dokumentiem pazuda liela daļu dokumentu, kādēļ maisiem gali bija atārdīti un uzdod jautājumu, kādēļ Maizītis pie visām bagātajām miesām drebot stāvēja un krita, lai kavētu tām pašām atliekām nonākt atklātība. Un paliek vēl viens jautājums - bez zābakiem, cik atceros, Kristovskiskā ministrs bija veicis vēl kaut kādu ar klaju valsts izlaupīšanu saistītu gājienu. NRA varētu tam visam iziet cauri. Atklātos ne tas vien. Un tad vēl tā TU draudzība ar Meroni...
7.maijs, 11:50 Atbildēt
VVecsčekists
ESMAIJA, pamuļķus tur neviens nenodarbināja, jo ar pa-muļķi nav iespējams pa-nopietni strādāt.
Kristovski es pazīstu personīgi un varētu viņu raksturot ar vienu vārdu - "sportists".
Sportisti ir narcisi, sportisti ir fanātiski savā darbā, ja pārvar slinkumu un vispār darbu sāk. Sportisti nežēlo pat sevi, savu veselību, lai sasniegtu mērķi.
Nu, ja tie nežēlo sevi, tad neceri, ka tie žēlos Tevi.
Jautājums paliek - vai Kristovskis ir kaut kā īpaši sliktāks un ļaunāks par jebkuru vidusmēra politiķi? Kā Tev šķiet?
7.maijs, 14:34 Atbildēt
EESMAIJA
Droši vien Jums ir taisnība, man ar šīm lietām nekad nav bijis nekāda sakara, bet tas milzu daudzums , kas nācis gaismā, nemaz nerunājot par tikpat lielu skaitu, kas no maisiem izzvejoti - starp tiem ir gan gudri, gan ne tik gudri, gan galīgi idioti, bet visus viņus vadīja viens - izcelties ļaunumam starp ļaunumiem. Kad Latviešu virsaiši organizēja krustnešu patriekšanu no Rīgas , kas vēl bija tikai teritorija, tad bariņš stukaču aizsteidzās pa priekšu tos brīdināt. ..tā stāsta vēsture un tas notiek mūsu dienās. Kas viņus vada - kāre izcelties? būt noderīgam stiprākam? vai kas? Kristovska darbošanās politikā bija negodīgi pretīga un es pieņemu, ka tāda ir viņa būtība. Arī GRĀMATA - ja jau gribēja atklāties, tad ne jau ar jauniem meliem. Ko viņš šajā reizē gribēja apmuļķot?Atbildot uz Jūsu beigu jautājumu - gluži vienkārši - neapšaubu, ka mums ir daudzi godīgi cilvēki, tikai viņus pie politikas neviens klāt nelaiž, Viņi neiederās. Un viņi traucē. Tur tas suns aprakts.
7.maijs, 21:27 Atbildēt
AAsterix
Un šitas vertuhajs komandēja zemessardzi. Tad kas tā par organizāciju tagad sanāk? Interesants jautājums - vai ne?
8.maijs, 20:05 Atbildēt
JJumis
PSRS laikos un uz ārzemju kuģa ar intermeitenēm, kaut kas neticams. Tad jau NRA var uzrakstīt to pašu par pilsētas izpildkomitejas funkcionāriem un par viņu kabinetos notikušo.
7.maijs, 12:07 Atbildēt
DDieva darbi
Nu vai nav traks tas čekas stukačs ! Un atkal plēšas pie siles ....
7.maijs, 12:23 Atbildēt
VVecsčekists
Visi apzināti vai neapzināti "šļūc pa virsu" . Kolaborācijas tēma patiesībā nevienu neinteresē, jo tā neglābjami liek ieskatīties katram sevī un tur nekā īpaši spoža nav... .
Pirms vēlēšanām īslaicīgi uzbudināt sabiedrības interesi gan var, bet principā ļaudis no šīs tēmas bēg. Jo katram ir savs skeletiņš skapī. Dažam - tikai skapis, bet, tomēr... .
7.maijs, 14:28 Atbildēt
JJumis
Sile bārbaroja Aivaru un visu viņa ģimeni un tad kad jāsāk ēst par kuru viņam pat prātā neienāca tad arī sāk parādīties šādi Puzes hūtes izdomājumi. Hūte pats bija VDK aģentiņš.
7.maijs, 14:35 Atbildēt
VVienotība un Saskaņa
Ko var ņemties par pašsaprotamām lietām un notikumiem! Visiem taču skaidrs, ka visi padomju laika komjaunieši partijnieki un ietekmīgu vietu direktoriņi bija krieviem ziņu pienesēji! Visi! Un nav, ko te vienu Ģirtu pieminēt, tāds bija Godmanis, Šķēle, Dūklavs, Šlesers, Lembergs un pat ikviens parasts lauku ciempadomes vecis!
7.maijs, 14:37 Atbildēt
NNata
+++++
7.maijs, 15:52 Atbildēt
aatbilde
Piedodiet, bet Šķēle nekad nav bijis partijā un Šlesers tajos laikos vēl tāds puišelis vien bija.Bet Lembergam nav pielīdēja un stukača gēns, viņš to gribēdams nedabūtu gatavu.
7.maijs, 22:42 Atbildēt
ffdfdfdfdfddf
stukači job -e
7.maijs, 14:46 Atbildēt
DDace
"Gribi dzīvot-māki grozīties"
7.maijs, 17:02 Atbildēt
SSkelets
...pusotru gadu kontaktejies .... Kā kontaktējies ? Varbūt tā bija Mīlestība !
7.maijs, 19:08 Atbildēt
kkomunistu noziegumi
Daudz būtiskāks ir jautājums,vai ir pienācīgi izmeklēti visu 12 cilvēku,kuri bija liecinieki komunista-Puzes lielzagļa krimināllietā,nāves apstākļi...
7.maijs, 19:46 Atbildēt
EESMAIJA
Tas ka lieta tika pavirši izmeklēta - nu pieņemsim, ka nevarēja atklāt vienu, divus gadījumus, bet, ka nav atklāts nekas, tas jau runā pats par sevi. Turklāt, kad tika saindēta visa ģimene, - tēvs un māte nomira, tūlīt pēc piespiedu nepareizas liecības sniegšanas, , kad saslima arī meita, bet izdzīvoja... un par šo tika rakstīts iesniegums prokuratūrai... klusums. Tas pats , vismaz tā liek domāt, ka arī iepriekšējie aizgāja no tās pašas rokas, bet tas nebija Lembergs Un velti jūs viņu apsaukājat par lielzagli, Daudzu gadu garumā vilkusies tiesa =atzina - Lembergs neko nav nozadzis, notiesāšana notika uz 3 blēžu liecībām, no kuriem viens no savas liecības atteicās sakot - mani pasauca, lika lai es parakstos, tas viss. bet otrs tagad tiks pats tiesāts par krāpšanu, melošanu un tumšām darbībām. Trešais liecināja, ka pēkšņi atcerējies, -vairāk kā 10 gadu atpakaļ Lembergs viņam izspiedis pārdesmit santīmus. Tādēļ nesmīdiniet publiku ar savu lamāšanos. Jūs kā var redzēt neesat cienīgs Lemberga kungam pat kurpes sašņorēt.
8.maijs, 12:43 Atbildēt
BBerta
Cik var saprast no paša Kristovska meimuāriem - nav neviena kaut cik ievērojama ārvalstu specdienesta, ar kuru Sovietijas graušanas peocesā Kristovskis nav sadrbojies.
Vēl tik nav īsti skaidrs - vai viņš no bērnība šjā sakarībā nav kopdarbojoes arī ar mūsu
slaveno finanšu izlūci Znotiņu? Tak gauži līdzīgi, kā divas ūdenslāse, viņi ir.
7.maijs, 19:47 Atbildēt
ppats galvenais
ir vienīgi tas,ka sirdsmīļais Lembītis nav nekad neko sliktu darījis,sadarbojies..Un ir skaidrs un tīrs kā bāreņa asara.Gānīsim Kristovski cik jaudāsim!
7.maijs, 20:12 Atbildēt
aatbilde
Nu tak lieciet Lembergu mierā, viņš nekad nepirktu Baltkrievijas zābakus no NATO par trīskāršu cenu!Tam taču tu piekritīsi, kaut žokļi niez iecirsties Lembergā līdz kaulam. Vai tik nēesi pats kristovskis. Pēc tāda izskaties.
7.maijs, 22:50 Atbildēt
nneesmu
Esmu sieviete.Lieciet mieru Kristovskim!
8.maijs, 11:46 Atbildēt
DDostojevskis
Sausais atlikums no visas šīs "sāgas" ir tāds - Pienācis laiks būtiski paaugstināt formālās ētiskās prasības tiem, kuri vēlas piedalīties politikā.
Jo ir acīmredzami, ka cilvēki PAŠI NESAPROT... ka nevajag līst uz skatuves, ja ir tik daudz vājo punktu reputācijā. Tik daudz, ka jebkurš , pat vislielākā niecība var tevi apmētāt ar olām... sapuvušām olām.
8.maijs, 9:42 Atbildēt
ppātaga
Jā, Fjodor., tā tas ir. Atverot maisus pirms 30-mit gadiem situācija politikā tomēr būtu labāka, vismaz daži purni mazāk zīmētos.
8.maijs, 18:41 Atbildēt
VVecsčekists
Tiktu vai netiktu pūļa apskatei atvērti šie "maisi" , nekas nebūtu savādāk. Jo maisu saturs tik un tā tika lietots deputātu kandidātu atlasei un neviens neko nevarēja noslēpt.
Cits jautājums - vai tas nav nožēlojami, ka vēl trīsdesmit gadus pēc PSRS sabrukuma čekistiem, kuri paši netieši veicināja šo sabrukumu, būtu jāpiemēro visādi profesiju aizliegumi ?
Daži purni mazāk zīmētos? Bet, ja runā par VDK aģentiem un darbiniekiem... tie vismaz ir droši, ka nav psihiski slimi, ko nevar droši sacīt par veselu virkni citu "purnu"... .
9.maijs, 1:38 Atbildēt
JJumis
NRA nointervējiet Jūrnieku kluba meitenes tad arī būs skaidrība.
8.maijs, 10:59 Atbildēt
xxcxcxcxcxcxxc
gnīda arī ellē ir gnīda
8.maijs, 14:34 Atbildēt
FFidels
To, ka busiņi ar meitenēm pie kuģiem piebrauca vēl pirms muitniekiem un robežsargiem ir fakts, bet lai ar viņām kopā brauktu vīrieši, kuri grib mācīties angļu valodu?
8.maijs, 14:43 Atbildēt
HHugo
Kristovskis līdējs un gnīda bijis visos laikos. Narciss, pašlabuma meklētājs, pietiekami stulbs un reti augstprātīgs. Pretīgs, nekam nederīgs tipāžs.
8.maijs, 16:22 Atbildēt
uupe
Kristovska nomelnošanas kampaņa turpinās ...
12.jūnijs, 21:09 Atbildēt