Komentāri: "Mozaīkas" pētījums apdraud bērnu psihi

21.05.2021. Imants Vīksne
 
NNē perversiju dievam
Ar steigu Iatvijā ir jāaizliedz šis sorosidu naidu un perversijas kultivejošās mozaikas ,delnas un tamlidzigi veidojumus !
21.maijs, 5:38 Atbildēt
MMāris
13 ''saeima'' pilna ar tādiem!
21.maijs, 7:36 Atbildēt
SSkaudības Dievs
Nē perversiju dievam, Tevi pašu jāaizliedz par naida runu! Būtu interesanti vērot Tavu seju, kad Tavā dzīvesvietā veic kratīšanu. Interesanti. Ko policija atrastu Tavās mantās un Tavās viedierīcēs? Tas būtu fantastisks šovs.
21.maijs, 7:47 Atbildēt
RRERERE
Skauģim... Tu pats uzprasies uz rupjībām un neiecietību pret normālo vairākumu un ar savu demagoģiju . Jūs no bērniem jātur pa gabalu , jo redzam jau sekas rietumos kur jums deva vaļu. Abinieki vairākās paaudzēs kas nezin nedz savu dzimuma ne etnisko indentitāti. Jūsu plāns visus pielīdzināt Latvijā cauri neies. katrs tiešam būs personība un garīgi attīstīts indivīds ar savām saknēm un kultūru un dzimteni , nevis bezdzimuma abinieks bez saknēm - bezmugurkaulinieks kā jūs to vēlaties. Jūsu problēma ir tā ka mēs nedaudz aizķērāmies un neiekļavāmies visas demokrātiskās sabiedrības piesmiešanas in degradācijas programmā, ko veic neoliberāļi demokrātijas aizsegā. Mums bija iespēja saglabājot veselo saprātu pāris jūsu paaudzes pavērojot no malas un mēs negribam tādus radījumus audzināt kā piedāvājat jūs. Liels prieks ka Latvija beidzot mostas. Protams ja kāds likteņa pabērns tomēr ir savādāks nekā vairākums, tad viņam nodrošināsim zināmu aizsardzību un atbalstu likuma ietvaros, kā tas ir visām sociālajām un politiskajām grupām , bet nekādā gadījumā nepakārtosim veselo sabiedrības daļu saujiņai garīgi slimo. Jo vairumam lgbtq.. fanu šī slimība ir ārstējama un tam ir pierādījumi, jau eksistē kristīgās organizācijas kur šādi bijušie lgbt fani ir atgriezušies ar paša Radītāja- Dieva palīdzību no savām garīgajām novirzēm un dzīvo normālās ģimenēs un reāli beidzot ir laimīgi cilvēki. Un šeit nevajag speciālistus lai saprastu ka tas ir iespējams visiem grēka samaitātajiem , arī heteroseksuāli orientētiem - pareizi orientētajiem cilvēkiem, kuriem ir dažādas citas grēka atkarības. Protams visam jābūt uz brīvprātības principa un tiešām nevajag kurināt naidu pret citādajiem, jo tas viņiem dod iespējas cīnīties par īpašām tiesībām, kā arī nedrīkst viņiem šādas tiesības īpaši piešķirt. Visai sabiedrībai tiesībām likuma priekšā jābūt vienādām. Diemžēl jāatzīst ka lgbtqq... cehs paši speciāli interneta resursos rada mākslīgo spriedzi, lai sakāpinātu šo problēmu valdības līmenī un izmanto visas netīrākās metodes, arī šeit raksta naida runas it kā homofobu vārdā . Termins homofobi ir adresējams kā reiz uz visiem seksuālajiem dīvaiņiem, jo viņiem ir bailes būt par normāliem cilvēkiem un ir no tiem bailes. Protams tādus pie bērniem laist nedrīkst nekādā gadījumā.
21.maijs, 11:27 Atbildēt
AArmands
Var tikai pabrīnīties cik tālu ir degradējusies sabiedrības "elite"!Aiz "tolerances" un "politkorektuma" stāv korporāciju intereses, kuras iznīcina visu labo, kas eksistē uz zemes.Ja tas nav ļaunums galējā izpausmē, tad kas tas ir?
21.maijs, 13:44 Atbildēt
NNaivais
Šaubos, vai tās ir korporāciju intereses. Manuprāt tā ir vienkārši perversa izvirtība. Viss sliktais viegli pielīp. Saeimas balsojumos var paskaitīt, arī pēc uzvārdiem, kuri tiecas uz izvirtībām un perversu seksu.
21.maijs, 15:16 Atbildēt
sskolnieciņš pedarastiņš
Jā, lai dzīvo pedarasti un zoofili
21.maijs, 9:06 Atbildēt
PPensis
Tici man absolūtam vairākumam neskauž šo dabas apdalīto dīvaiņu izdarības bet gan krīt uz nerviem ka tās nepārtraukti tiek reklamētas ar praidiem un burtiski uzspiestas. Paldies dievam pagaidām absolūtam vairākumam...
21.maijs, 8:06 Atbildēt
vvispār
Skaudības dieveklis apķēzījies;)
21.maijs, 8:06 Atbildēt
dde Soto
tiesiibsargam taisniiba. Mees jau neesam homosexuaalisma lielvalsts rašņa.
Re, uzbrukums uz ielas:
www.youtube.com/watch?v=5uWEaKLzwUg
21.maijs, 8:17 Atbildēt
IIdiokrātija
Beidz manipulēt , pa muti uz ielas dabon periodiski daudzi- gandrīz jebkurš , un protams arī pedāļi. Bet viņi nav īpašie šinī sarakstā. Paliek īpaši ja izdzeļ savas novirzes tad protams īpaši atrauj. Normālus zilos kas māk iekļauties sabiedrībā neviens neaiztiek, pat ja visi zina viņu identitāti. Ja iet rociņās sadevušies un siekalojas bērnu klātbūtnē un izaicinoši ģērbjas tad sory. Normālam bērnam tas nav jāredz , kā arī normālu cilvēku tas pamatīgi mulsina. Un tā kā mums lielākā sabiedrības daļa ir normāla un tāda grib arī palikt , tad nelieniet pie mūsu bērniem! Citādi sitīs stunda kad tiešām visi paliks dusmīgi. Un nebūs kā rietumos bet gan kā rāšā.... . Nepārbaudiet mūsu iecietību! Mēs esam demokrātiska sabiedrība nevis neoloberāla un ultra globāla. Un jūsu pilināšanu redzam pa gabalu...
21.maijs, 11:38 Atbildēt
PPravietisnejaukais
Jūs "ar steigu" varat aizliegt gan šo gan to, bet jums nav varas pār cilvēku prātiem, kuri, no Dieva atkrituši, streip-uļo no viena grāvja otrā.
Ļaunie gari var apmesties tikai tukšās sirdīs, tādās, kuras nav piepildītas ar Dieva Garu.
21.maijs, 8:44 Atbildēt
SSkaudības Dievs
Dieva garu? Tad, lūk, tāpēc mācītāji lūdz altārzēnus ielaist Jēzu Kristu savā sirdī, tik diemžēl dažos gadījumos tas beidzas ar Jēzu Kristu pakaļā. Vatikāna vēsturē ir bijuši daudzi šmucīgi seksa skandāli no kuriem Vatikāns sarkst vairāk nekā kardināla cepure. Celibāta dēļ nogribējušies katoļu mācītāji vārdus ""mīli savu tuvāko kā sevi pašu" izprot pa savam. Lozungi ir lozungi, bet dzīve ir dzīve.
Ar necieņu, Skaudības Dievs
21.maijs, 9:30 Atbildēt
UUPS
Nejauc sava - sātana kunga nedarbus(arī baznīcā) ar patiesiem Dieva darbiem. Vatikāns uc daļēji pseidokristīgās organizāciju vadības kuras ir daudz patiesu kristiešu sev protams ir diskreditējušas gan vēsturiski gan mūsdienās patiesu kristiešu acīs, bet tas tev tāpram nedod tiesības par to filozofēt šinī virzienā, jo tu nezini par ko runā pat tik cik melns aiz naga..
21.maijs, 11:43 Atbildēt
tto Skaudības Dievs
bet tie jau ir tavējie, tie kas drā\z viens otru pakaļā, par tiem tev vajadzētu but priekam un gavilei, vismaz kaut kur jusejie dirsā ņēmēji un drāzeji tiek cauri nesodīti, un viniem tacu vajag vairāk tiesības, vai tad ne tā plukatu dieveli
21.maijs, 9:43 Atbildēt
IIdiokrātija
Nē nejauc , drāž pakaļā tikai tavējie, lai kur tie atrastot , arī ja viņi ir iemaldījušies baznīcā vai pat kaut kādu pārpratumu pēc to vada. Normāli Dieva bērni pakaļā nevienu nedrāž un viņiem tas ir pretīgi...
21.maijs, 11:49 Atbildēt
xxxxx
Uzmanība ir atvērta piekļuve tīkla bāzei, ir daudz meiteņu, kas mīl seksu un dod bez naudas un sarunām, izmanto to bez maksas----- gg.gg/kisky
21.maijs, 9:52 Atbildēt
BBatons
Esat pavērojuši, ka vadošos amatos izvirzās tādas personas, kam nav ne ģimenes, ne bērnu, un attiecīgi lemj par valsts, tai skaitā, bērnu un ģimeņu nākotni. Jebšu arī tādi, kas savu ģimeni nav mācējuši saturēt. Maina otru pusi kā zeķes Tas attiecās arī uz citām valstīm. Paši neko dzīvē nevar, bet citus komandēt grib.
21.maijs, 10:01 Atbildēt
AArmands
Tā ir no ārvalstīm virzīta sistēma, lai grautu nacionālo valstu pamatvērtības!Vai kā teica Šķēle:"Atrodiet lielāko kretīnu"!Visu šo salašņu audzināšana notiek no skolas sola, pēc tam maksas"kursi" t.s.augstskolās, kuras pilnībā pārņēmuši neoboļševiku vazaņķi. Rezultāts-bezgribas, "tolerants" idiots, kura vienīgā vērtība ir bezierunu paklausība saviem darba devējiem!
21.maijs, 13:52 Atbildēt
EEndzelīns
Baton, vēlme smalki izteikties ir dabiska... tomēr - izpēti jēdziena "jebšu" nozīmi. Nekā personīga
21.maijs, 10:11 Atbildēt
SShadowVoice
Svešu valstu finansētās organizācijas IR grandiozs draudz valsts drošībai, tautas eksistencei, utt... Bet - to apzinās tikai neatkarīgās valstis.
Okupētajās teritorijas tiek realizētas TIKAI saimnieku pavēles, nevis pilsoņu intereses. Pilsoņu interesēm okupētajās teritorijās nav nekādas nozīmes.
Attiecīgi šie dupsētāji cītīgi paplašina savu seksuālo partneru loku - jo vairāk bērniņi zinās par tiem zilajiem, jo lielāka seksuālo upuru izvēle būs slimīgi izvirtušajiem onkuļiem un tantēm.
Ak vai... Es aizmirsu... Jālamā taču ļaunos krievus.. Arī tagad viņi ir vainīgi ;-)
21.maijs, 10:41 Atbildēt
ttā ir
tieši tā un ne savādāk!
21.maijs, 10:59 Atbildēt
PPILNĪGI
PIEKRĪTU!!!
24.maijs, 9:51 Atbildēt
AAha
Ta cietumā tos psihiski slimos...
21.maijs, 5:43 Atbildēt
SSkaudības Dievs
Aha, Tevi pašu cietumā par naida runu! Būtu interesanti vērot Tavu seju, kad Tavā dzīvesvietā veic kratīšanu. Interesanti. Ko policija atrastu Tavās mantās un Tavās viedierīcēs? Tas būtu fantastisks šovs.
21.maijs, 7:46 Atbildēt
ddoks
aizveries pidergejmēsl.
21.maijs, 13:37 Atbildēt
UUPS
Tu pats ar sevi sarunājies? uzraksti naida runu un tad onanē? klau cietumā neviens nav jāliek par norvirzēm bet gan jāaicina ārstēties - atgriezties no grēkiem.
21.maijs, 11:52 Atbildēt
sskolnieciņš pedarastiņš
Cietumā un uz mūžu
21.maijs, 9:07 Atbildēt
tto Skaudības Dievs
Tavi heterofoba izsmadzeņojumi ir pieskaitāmi pie naida runām un pilnīgi noteikti.
21.maijs, 8:36 Atbildēt
vvispār
Skaudības dieveklis apķēzījies;)
21.maijs, 8:07 Atbildēt
SSkorceni
Ar šādu pieeju mums demokrātiskā Eiropā nav ko mēklēt . bērniņš , ko , dzimumu arī nevarēs main;it ? Tā mēs ejam agresīvajā Krievijas pavadā. Iesaku rīkot Latvijā Vispasaules pederastu festivālu
21.maijs, 6:08 Atbildēt
EEgo
Es par to, lai dzimumam nepievērstu uzmanību. Jautāt, kas patīk, kas rada diskomfortu, protams, var. Bet uzspiest apgalvojuma formā "tev kā zēnam/meitenei pienākas rīkoties tā" - tas gan ir par traku. Arī dokumentos aile "dzimums" nav vajadzīga.
21.maijs, 7:09 Atbildēt
LLatviešu burti
Tad varbūt nepievērst uzmanību un nefiksēt arī daudzas citas, dabā pastāvošas lietas?!
Piemēram - neņemt vērā cilvēka augumu - un taisīt durvis, piemēram, metru augstas. Tā, ekonomijas labā! Vēl var arī nepievērst uzmanību cilvēka siltuma vajadzībām - pāsrtraukt kurināšanu vispār, u.t.t.
ir daudz lietu, ko varam neņemt galvā - ne tikai cilvēku dzimumu.
21.maijs, 10:07 Atbildēt
NNodokļu maksātājs
Ego, tev arī galvā sviests, ka tu paziņo, ka dabiskais ir nepareizs un nevajadzīgs. Atgādina PSRS laikus, kad arī deva padomju tautai uzdevumu likt upēm tecēt pret kalnu, sēt miežus noteiktos termiņos, kaut arī tīrumā dubļi un sniegs, audzēt kukurūzu Latvijā, jo tā gribējās "vadonim". Tagad, izrādās, nav vairs ne meiteņu ne zēnu, tikai "tie", jo kādam "sorosam" ar lielu naudas maku tā gribas. Tā teikt "mēs negaidīsim dāvanas no dabas, mēs tās ņemsim ". Bet ,kā zināms, dabu nevienam nekad nav izdevies uzveikt. Tā agri vai vēlu sados pa zobiem .
21.maijs, 9:56 Atbildēt
SSkaudības Dievs
Skorceni, Tu smirdi pēc naida un nevīžības. Tad kāpēc Tu smako internetā???
21.maijs, 7:49 Atbildēt
sskolnieciņš pedarastiņš
Pedaratus uz nārām un uz mūžu
21.maijs, 9:08 Atbildēt
SSkorceni
Tāpēc ka nevaru tev naturāli uzdirst uz galvas
21.maijs, 9:05 Atbildēt
vvispār
Skaudības dieveklis apķēzījies;)
21.maijs, 8:08 Atbildēt
PPirktspēja
Ierakstīt likumā? Vai tad par seksuālu uzplīšanos mazgadīgajiem un pornogrāfiju nav likuma panta?
21.maijs, 6:11 Atbildēt
OOki
Protams ka ir , par pavešanu netiklibā arī ir panti .
21.maijs, 8:00 Atbildēt
AAsd
Zemcilvēki ar kremlin putina fobijām....
21.maijs, 20:12 Atbildēt
JJuris
Pētījumi ir vajadzīgi, lai izdarītu pamatotus secinājumus. Mulsinoši jautājumi, rada stresu?? Kontroldarba jautājumi arī rada stresu un var samulsināt, un dzīvē ir tik daudz mulsinošu jautājumu. Ko tie bērnu aizstāvji murgo par bērnu aizstāvēšanu pret neērtiem jautājumiem. Ir tiesības jautāt un ir tiesības neatbildēt. Turklāt aptauja ir vidusskolēniem (vismaz pēc tās bildes saprotams), kuri domā par seksu katru dienu no rīta un vakarā.
21.maijs, 6:35 Atbildēt
ssirmais
Kādus PAMATOTUS secinājumus? Cik liela daļa nenobriedušu indivīdu gatava kļūt par seksuāliem invalīdiem? Uz kādu jaunas miesas daudzumu var cerēties praidā gājēji? Gan jau PĒTĪTĀJI ir savas lietas profesionāļi un māk pareizi pajautāt. Manā jaunībā stresu gan drīzāk radītu jautātāja dirsā nolauzts miets ...
21.maijs, 7:21 Atbildēt
MMarcis
Jurim,Latvija ir maza un homfobisks valsts
21.maijs, 8:37 Atbildēt
HHermione
Mārcim un Jurim-tad pazūdiet no tās mazās un homofobiskās,un visādi citādi nekur nederīgās valsts.Ak jā-aizmirsu-sūdi nekur nav cieņā.Jums atliek tikai nošauties.Kopā ar mozaīku.
21.maijs, 11:07 Atbildēt
NNodokļu maksātājs
Mārci, nabadziņ! Latvija, paldies dievam, vēl ir saglabājusi veselo saprātu, kas izkurtējušajā Rietumeiropā jau zudis
21.maijs, 10:00 Atbildēt
MMarcis
Tu Nodoklu maksatajs NRA ir reali parvetusies par homofobisku ateju.
21.maijs, 13:07 Atbildēt
MMarcis
Un NRA ir palikusi tikai par homofobisku kantori.
21.maijs, 8:38 Atbildēt
ddoks
mārcis Galvā izdrāzts pedofilpidergejs.
21.maijs, 13:42 Atbildēt
MMarcis
doks,Martin un citi anonimie idioti ar saviem slimajiem komentiem.
21.maijs, 17:52 Atbildēt
MMartin
Mārci, Tavi zīlīši sen jau aknās sēž. Nespried pēc sevis. Naida runas uzsāk tieši lgbt aktīvisti.
21.maijs, 9:41 Atbildēt
nnu nu
Ko ta Tu tā satraucies, Juri?
21.maijs, 9:33 Atbildēt
tta nu gan
Tas jau arī nav pētījums, bet reklāmas buklets. Vienkārši pagaidām viņi vēl nevar izdalīt lapiņas "Nāciet mūsu varavīksnes klubiņā. Tikšanās xxx ielā, xx namā plkst 20.oo. Vazelīnu līdzi var neņemt, būs pieejams uz vietas"
Ar šādām "aptaujām" mozaīkas draugu kopa paziņo par savu eksistenci. Un viņiem ir ļoti svarīgi, lai savu reklāmu varētu ielikt skolā starp mācību stundām. Skolēnu zemapziņā skola tomēr ir kaut kas tāds ar lielo burtu Skola, Skolotājs. Kas skolā atļauts, tas ir legāls, atbalstāms, tas ir dzīvei noderīgs un labs. Tāpēc "pētījumi" starp ģeometriju un ģeogrāfiju.
Tāpat neaizmirsīsim, ka mums bija viena plaša profila ministre, kas Karlīnu/Kārrlīšu transformāciju arī centās jau bērnudārzā ieaudzināt. Šitie līdīs visu laiku. Naudu savām aktivitātēm droši vien no biedru naudām nesamet, bet saņem no kāda Sorosa kantora apakškantora.
21.maijs, 12:34 Atbildēt
ttā ir
ja pašiem visas domas par seksu, tad lien
21.maijs, 6:40 Atbildēt
vvisi zin
psihologiem vajag pacientus, mūciet no tiem
21.maijs, 6:41 Atbildēt
SSkaudības Dievs
"Mozaīkas" pētījums apdraud bērnu psihi? Tiešām? A, trūcīgā statuss neapdraud bērnu psihi? A, turīgu vienaudžu ņirgāšanās - mobings, regulāra apsaukāšanās, grūstīšana, personīgo mantu atņemšana un saplēšana, zilumi uz pleciem un skolotāju ignorance jeb pohujisms – neapdraud bērna psihi? Trūcīgā stautuss nav LGBT, tāpēc no bomžiem nebaidās. Tik no vēstures neviens nemācās. 1905. un 1917. gads ir jau aizmirsts? Tad sekas visiem būs hujovas.
Ar cieņu, Skolnieciņš – Latvju Skaudības Dievs
21.maijs, 7:42 Atbildēt
tto skaudības dievs
Skolnieciņ, lien Sulīgajai Andiņai atpakaļ vietā, no kuras esi nācis! Laikam šorīt neesi salāpījies, virtuālais transvestīt?
21.maijs, 7:55 Atbildēt
vvispār
Skaudības dieveklis apķēzījies;)
21.maijs, 8:09 Atbildēt
LLatvijas nākotnei
Sekas visiem būs hujovas ja sāksim taisit bērnus tūplī ! Uzskatu ,ka Latvijā ,ka izmirstošā valsti ,ar likumu butu jāaizliedz jebkāda perversiju , nāves ideologijas sludināšana un popularizēšana , slimos ārstēt , atjaunot bezbernu nodokli un visu to novirzit daudzbērnu ģimenu atbalstam ! Berni ir latvijas drošība un nākotne , neļausim tos kropļot , nedrīkst dzivot tikai vienai dienai , savai mirkļa iegribu un perversiju apmierināšanai , pirmā vietā jābūt valsts un sabiedribas interesēm .
21.maijs, 8:00 Atbildēt
MMartin
Par bezbērnu nodokli nepiekrītu,ne visas sievietes ir auglīgas.
21.maijs, 9:47 Atbildēt
tto Skaudības Dievs
Cilvēk, tik demagoģisku penterējumu sen neesmu lasījis, nejauc visu vienā putrā, pat arī tad, ja pašam putra ir galviņā.
21.maijs, 8:39 Atbildēt
OOki
Vai tā biedrība vēl nav sodīta ar piespiedu likvidāciju ? Kas viņi kaut kadi neaizskaramie , dara ko grib un neviens par to nesoda ???? Krievijā esot tādi "zagļi likumā" . šie ir kaut kas līdzīgs ?
21.maijs, 7:54 Atbildēt
RRama
Pieķerties tikai viņiem,tad būs lielāka vaimanāsana kā par 9 maiju.
21.maijs, 8:36 Atbildēt
SSkorpions
Vai nav pienācis laiks atgriezties pie jautājuma par iespējamu smagu psihisko slimību ? Ir tāda sajūta,ka Covid 19 bīstamība nobāl šīs slimības bīstamības priekšā.
21.maijs, 8:01 Atbildēt
DDonna
Pilnīgi pareizi
21.maijs, 10:01 Atbildēt
vviesis
Interesanti ir tas, ar kādu nolūku tika uzdoti jautājumi, pēc kuriem var identificēt rakstītāju. Diez vai tas tika darīts tikai aiz nezināšanas vai kļūdas pēc...
21.maijs, 8:06 Atbildēt
VViņi ir velna kalpi
Kanādā tēvu ieliek cietumā par to ka viņš meitu nosauc par meitu
youtu.be/Lb07yLppnvQ
21.maijs, 8:06 Atbildēt
LLatviešu burti
Te var tiešām līdzēt tikai likums.
Likums par aizliegumu bērniem un pusaudžiem taisīt tamlīdzīgus seksuālus eksperimentus un pētījumus.
Stingri aizliegt - līdz pat cietumsodam!
21.maijs, 8:06 Atbildēt
AAgris
Visiem lgbt piešķirt Valsts apmaksātu ekskursiju uz Čečeniju, protams vienā virzienā
21.maijs, 8:14 Atbildēt
VVai vai
Kā viņiem, nabadziņiem...
21.maijs, 8:19 Atbildēt
VVilmārs
Slepkavot un pazemot tā gan nav laba lieta. Bet skaidrs ir vienu šo nelaimīgo cilvēku pasaule ir briesmīga. Iekļauti citos ķermeņos ar skaidru tendenci uz mentālās veselības problēmām un citām problēmām, kuras liek viņiem regulāri izjust savu cilvēcisko strupceļu. Liek viņiem darīt pašu briesmīgāko uzbrukt tīrām un nevainīgām bērnu dvēselēm - UN TAS NAV PIEĻAUJAMS.
Visa šī sodomītu varza ir jāaptur ar likuma vārdu jau saknē. Un kā Kristīgai zemei lūgsim par viņu sāpi un maldiem.
21.maijs, 8:57 Atbildēt
SSkaudības Dievs
Vilmār, Tu ar saviem 12. gadsimta okupantiem vari iet bekot uz Jeruzālemi!!! Latvija ir Latvju Dievu zeme. Tavs Jēzus Kristus var no šejienes vākties prom uz Izraēlu.
21.maijs, 12:57 Atbildēt
MMartin
Vispār, uz jebkuru Islāma valsti.
21.maijs, 9:51 Atbildēt
dde Soto
tiesiibsargam taisniiba. Mees jau neesam homosexuaalisma lielvalsts rašņa.
Re, uzbrukums uz ielas:
www.youtube.com/watch?v=5uWEaKLzwUg
21.maijs, 8:17 Atbildēt
AArī
pedofilija ir garīgās veselības problēma un to vēl aizvien pienācīgi neārstē.
21.maijs, 8:31 Atbildēt
MMartin
Ļeņins, Staļins ar kaut ko atšķīrās?
21.maijs, 9:55 Atbildēt
PPravietisnejaukais
Ja jūs savus bērnus kristīsiet Tēva , Dēla un Svētā gara vārdā un lūgsiet Dievu, lai Viņš jūsu bērnu vada viņa dzīvē... NEKAS neapdraudēs viņu psihi.

Bet , ja jūs centīsieties PAŠI SAVIEM SPĒKIEM sabūvēt ap bērnu visādus drošības žogus un skriesiet apkarot katru nākošo mozaīku... jūs zaudēsiet gan laiku, gan spēku ... gan bērnu.
21.maijs, 8:38 Atbildēt
PPravietisnejaukais
Dieva Vārds, Jēkaba vēstule, 4. nodaļa:
7 Tad nu padodieties Dievam, stājieties pretim velnam, un viņš bēgs no jums;
8 tuvojieties Dievam, tad Viņš tuvosies jums.
21.maijs, 8:40 Atbildēt
VVilmārs
Ko Jūs te mūždien pinat Dievu?
Tas Kungs pats tik gan galā ar Jums, gan ar sevi.
Baznīca ir kalpošana Dievam un tā mācībai, kas pēdējās tūkstošgades veidoja Eiropas civilizāciju, bet Jūsu mācība ir saistīta tikai ar ķermeņa un garīgo īpatnību popularitātes veidošanu, ka tā ir norma.
Tā nav, nav bijusi un nebūs ilgtermiņa sabiedrības norma. To, ka Jums ir viena veca muļķa demokrāta atbalsts - tā nav norma.
21.maijs, 8:47 Atbildēt
MMartin
Reliģija nogalina, pat pasaku grāmatā ir rakstīts-es esmu visur, meklējiet un atradīsiet. Baznīcas ir tikai muļķu lētticībai!
21.maijs, 10:04 Atbildēt
SSkaudības Dievs
Pravietinejauko, nesludini Bībeles viltus Dievu Jahvi!
21.maijs, 8:51 Atbildēt
SSkaudības Dievs
Sludini, sludini, mani pasaku tēli nav labāki
21.maijs, 9:12 Atbildēt
VVilmārs
Tas būtu tik tiešām ierakstāms likumā.
Citādi dažs labs politiķis un politiskās partijas ieskaitot bijušos vienu pamuļķi prezidentu ir gatavi ārlietu ministrijas kordebaletam, streipveidīgiem ārzemju latviešiem pūst līdzi sodomas stabulē.
21.maijs, 8:39 Atbildēt
dde Soto
vatnjik, ko teiksi par zemāk redzamo video ? IR vi NAV sexuaala raxtura uzbrukums ? [ smiin ]
www.youtube.com/watch?v=5uWEaKLzwUg
21.maijs, 8:48 Atbildēt
AAndris Saulite
ABSOLŪTI NAV SEKSUĀLS UZBRUKUMS ---- KAD BĪSKAPS DOD IESTIPRINĀŠANAS SAKRAM,ENTU VIENS NO ŽESTIEM IR PĻAUKA PA VAIGU --- KINŽALU RĪKL»Ē TAM KAWS SAVAS TUMSONĪÕBAS DĒĻ SĀKS SMIRDĒT KA KATOĻU PRIESTERI VARDARBĪGI -- hitlers ner reti dokumentālos kadros redzams simbolisku pļauku vaigā puisīšiem dodot--- svētījot ciešanām kas būs viņa dzīves ceļā ----- liekuļi jānogalina-- slikts ieradums
21.maijs, 9:15 Atbildēt
PPravietisnejaukais
Likumā ierakstīts var nezin ko un ir jau ierakstīts. Bet izglītības sistēmai ir jānodrošina, ka skolās principā netiek ielaisti nekādi sludinātāji no malas. Un skolu programmās ir jābūt kristīgajai mācībai, neatkarīgi no tam kādā formā tā tiek pasniegta, kaut vai kā literatūras nozare. Jo šobrīd ir tāda situācija, ka pat dažas skolas direktors nezina, kas ir "Jaunā Derība" .
21.maijs, 8:51 Atbildēt
SSkaudības Dievs
Pravietinejauko, Tu ar savu kristīgo mācību vari vākties uz Palestīnu! Musulmaņi Tevi gaida ar atplestām rokām un raķetēm, Bībeles viltus Dieva Jahves sludinātāj! Korāna viltus Dievs Allāhs Tev tur sagaidīs ar vērienu!!!
21.maijs, 8:55 Atbildēt
SSkaudības Dievs
Pravietinejauko, izbeidz sludināt Bībeles viltus Dievu Jahvi!
21.maijs, 8:52 Atbildēt
SSkaudības Dievs
Sludini, sludini, mani pasaku tēli nav labāki
21.maijs, 9:12 Atbildēt
TTiesas diena
Apturi sērgu un uzraksti iesniegumu policijai! Kāds prasmīgs jurists varētu to visu noorganizēt. Ja jūsu bērnu izmanto un ietekmē sodomisti, neklusējiet!
21.maijs, 8:53 Atbildēt
SSkaudības Dievs
Kāpēc kristieši ir tik naidīgi? Laikam kristieši ir aizmirsuši savus viduslaiku un jauno laiku veiktos noziegumus. Liekuļi. Fuj!!!! Fuj!!!! Fuj!!!!
21.maijs, 8:58 Atbildēt
jjohans
Nu nu , čomiņ, palasi grāmatas ,bet sākot ar seno romu ,pmē , tad ej uz korānu tikai.
Vēsture ir smalka lieta , ne viss kas tais ruļļos rakstīts ir taisnība.
Analizē notikušo , saliec pa plauktiem to, un varbūt ,tad sapratīsi ,kas ir kas.
22.maijs, 1:25 Atbildēt
tto Skaudības Dievs
cilvēk, tava demagoģiskā plosīšanās var izsaukt tikai smaidu, citas emocijas man nav, jo smejamgabali tev sanāk.DDD
21.maijs, 9:03 Atbildēt
ggarsteks
Tagad baigi daudz visādi pedarasti savairojušies!
21.maijs, 8:56 Atbildēt
SSkaudības Dievs
Kāda Tev daļa? Ak, jā! Par ilgstošu naida runu var nonākt cietumā. Nu, tur Tu varēsi izjust viendzimuma mīlestību klātienē.
21.maijs, 9:21 Atbildēt
SSkolnieciņš
kamerās to dupšu mīļotājus, vai uz asiem mietiem
21.maijs, 9:45 Atbildēt
GGeorgs
Paldies par ieteikumu Tiesas diena. Klases vecāku sapulcē lemsim par kolektīvu iesniegumu policijai. Viss sākās ar aptaujām, bet beidzās ar bērnu mocīšanu un izvarošanu.
21.maijs, 9:12 Atbildēt
SSkaudības Dievs
Nemelo! Tev bērni nerūp, Tev rūp tikai naids.
21.maijs, 9:22 Atbildēt
SSkolnieciņš
uz mietiem, vai mūžigā katorgā kaku stūmējus
21.maijs, 9:46 Atbildēt
aatbilde viltus Skolnieciņam
Nezodz manu segvārdu!!!
21.maijs, 9:55 Atbildēt
SSkolnieciņš
Uz mietiem dupsī drazejus
21.maijs, 10:08 Atbildēt
aatbilde viltus Skolnieciņam
Niku zagli, par šiem vārdiem policija meklēs Tevi nevis mani. Tevi atradīs pēc Tavas IP adreses un Tavas viedierīces...
21.maijs, 13:20 Atbildēt
SSkolnieciņš
Vircas bedrē uz mūžu dibena devējus
21.maijs, 15:11 Atbildēt