Komentāri: Bāzes pensiju visiem senioriem budžets varētu nepavilkt

21.06.2021. Inga Paparde
 
AAsd
Tas nekas! Galvenais, lai budžets var pavilkt politmafiozu valsts pensiju €200...600 dienā dažiem izredzētajiem!
21.jūnijs, 6:26 Atbildēt
IIzredzēts varēji būt arī tu
Maksājot lielus nodokļus
21.jūnijs, 10:28 Atbildēt
ZZat
Neesmu noziedznieks, valsts garantētus kredītus nevaru iemaksāt mafiozajā pensiju fondā! Civilizētās valstīs valsts pensijai ir griesti, 3...4 minimālās algas, tātad LV tas būtu max. €2000!
21.jūnijs, 18:21 Atbildēt
AAlise
Kariņš teica, ka mums ir tik daudz naudas kā nekad, ja pietrūks, aizņemsimies atkal kādus miljardus, noorganizēsim pasaules kungiem atkal kādu teātri, vai piedodiet, pārteicos - pandēmiju, un mums naudu iedos. Par to labi maksā. Atvainojiet, viņiem ļoti rūp mūsu veselība. Ēzeļi šajā brīdī sāk smieties.
21.jūnijs, 12:03 Atbildēt
AAgnese
Tieši tā!... Lai samazina visus "glupos" izdevumus un iedod pensionāriem viņu nopelnīto naudu! Nevis paņem visu ES naudu sev...
21.jūnijs, 13:40 Atbildēt
RRuņgainis
Vispirms izlaupīsim pensiju fondu, pēc tam paziņosim, ka mums pensionāru nemaz nav.
21.jūnijs, 17:54 Atbildēt
TTaisnība
Tieši tā! Tādiem kā Liepājas Metalurga izzadzējiem zaharnijiem, kuri sev 19 tūkstošu pensijas mēnesī no nodokļu maksātāju naudas sashēmojuši , vajadzētu pensijas piegriezt līdz minimālai, tad būtu arī ko nabagiem piemest .
21.jūnijs, 18:38 Atbildēt
GGunta
400 pensijas strādnieku ciemos no 70 gadīgās kundzes nonāk dēlam kas nestrādā un nodzer un skadalē
21.jūnijs, 19:40 Atbildēt
SSeniors
Lai ka TAUTA dzivotu , BAGATNIEKIEM un Valsts ieredniem ( ministriem un vinu pakalpiniem ) augs pensijas , algas un piemaksas !!! Nabadzigajiem , LAUS nomirt bada !!!Ar , sobrid sanemto pensiju , daudzi cilveki , NEVAR nomksat dzivoklu iri un visadus nodoklus 1 Kaut , TIE gudrie lemeji , NOSPRAKTU - BADA !!!
23.jūnijs, 13:03 Atbildēt
PPirktspēja
Tikmēr Latvijas bāzes pensijas saņem rietumnieki. Jo! Viena lata patiesā vērtība ir 11 eiro, nevis 1,42 eiro.
21.jūnijs, 6:31 Atbildēt
KKo tu saki
Pats izrēķināji ?
dddddff
21.jūnijs, 10:29 Atbildēt
FFilips
nezinu kā to skaitli izrēķināja iepriekšējais komentētājs, bet patiesībā tuvu tam arī varētu būt. Ja 2000šo sākumā es pirku RIMI divus maisus pārtikas aptuveni par 5-7 latiem, tad tagad aptuveni visu to pašu pērku par 50-70 eiro...
21.jūnijs, 15:33 Atbildēt
DDubultstandarti dubultmorāle
Galvenais lai to sanemtu tie kuri nav stradajuši un kuri ir pensijas nopirkuši ,tie ,ar 40 - 50 darba stāzu ,var pastāvet pie slitas un skatities lai zirgs ilksis neapkakā
21.jūnijs, 6:34 Atbildēt
ppipars
Un galvenais lai Zirgs izlasa visus jaunos likumus .
21.jūnijs, 7:18 Atbildēt
OOme
Diemžēl tā pie mums ir prioritāte.Cieņā ir pabalsti.
21.jūnijs, 14:49 Atbildēt
FFilips
nezinu gan kā ir tagad, bet kādus gadus 15-20 atpakaļ, bija tā, ka maksimālais jebkura pabalsta, slimības vai bezdarba apmērs, neskatoties uz to cik ir soc iemaksas bija 1200 Ls. Tas arī sekmēja ēnu ekonomikas attīstību. Patiesībā tās "lielās pensijas" ir tikai dažas un budžetam lielu slogu nerada.
21.jūnijs, 15:43 Atbildēt
PPirktspēja
:) Bāzes pensija ir pamatsumma par nostrādātā darba stāža vienu gadu.
21.jūnijs, 6:49 Atbildēt
AAtbrīvojieties no alkatibas
Vajag nenormāli lielās pensijas samazināt ,kuras ir sashēmotas negodīgi ,tāpat ar algām ir tagad citi saņem 10 000 un vairāk bet citiem ir knapi 400 uz rokas,sāciet domāt par līdzcilvēku ,nevis tikai savtīgi egoistiski tikai par sevi .Ja nesajēdzot kā to darīt ,tad ņemiet piemēru no norvēģiem ,tie domā par visiem ,lai nebūtu cilvēkiem ar nabadzību jāsitās ,te Latvijā kā sērga tā nabadzība nomoka cilvēkus daudzus jau 30 gadus diemžēl .
21.jūnijs, 6:52 Atbildēt
NNata
Tieši tā, nevar pastāvēt tik nenormāla atšķirība starp algām un pensijām! Jādomā ne tikai par minimālās pensijas apmēra palielināšanu, bet par to cilvēku vecumdienu nodrošinājumu, kuri strādājot tomēr pensiju ir nopelnījuši visu mūžu maksājot nodokļus. Nedrīkst būt slaistu pensija vienādā ar 40 - 50 g. darba stāžu nostrādājušajiem. Tāpat māksliniekiem, saņemot ne mazos honorārus, IR PAŠIEM JĀDOMĀ PAR NODOKĻU NOMAKSU, nevis jāvaimanā!!
21.jūnijs, 11:42 Atbildēt
TTā ir
Piekrītu 100%!
21.jūnijs, 18:41 Atbildēt
dde Soto
vatnjiki grib pakuudiit un pabreekaat par pensijaam ? Varbuut pasaliidzinaasiem pensijas te un nabagmaajaa rašņā ? [ smiin ]
21.jūnijs, 7:30 Atbildēt
VVitālijs
De Soto, ja gribi salīdzināt - BRAUC UZ Krieivju un padzīvo kādu laiku tur.
Ja GRIBI DZĪVOT LABI Latvija - mēģini risināt problēmas, apspriest Latvijai svarīgus jautājumus, neviss mēģini izraisīt starptautu naidu.
21.jūnijs, 9:51 Atbildēt
LLuize
stulbais muļķis soto!!
21.jūnijs, 13:42 Atbildēt
VVispār
Tad novērsiet vismaz šīs netaisnības:
1) ka invalīdiem, represētajiem, černobiließiem indeksē visu pensiju nevis tikai daļu;
2) kā trūcīgam vai maznodrošinātam dod simts un vienu pabalstu, bet tiklīdz pārsniedz robežu, nedod neko;
3) pārtrauciet piešķirt visādas PSRS pensiju paliekas ar atvieglotiem nosacījumiem.
21.jūnijs, 7:48 Atbildēt
llats
Super! Meļu banda - naudas ir tik daudz, ka sapņos nav rādījies. Neticu šitai valdībai.
21.jūnijs, 7:53 Atbildēt
dde Soto
piiterburgas maksas trollvatnjik, tu tikko uzbrauci savam kremlja Pundurim un vinja grupejumam ? Par taadu lietu juusu maaatushkaa rašņā var dabuut dunciiti aknaas tumshaa ielinjaa... [ smiin ]
21.jūnijs, 8:12 Atbildēt
LLatvija
Tie;si tā, 4 miljardi 1x, 4 miljardi otro reizi. Kur tad viņi ir?! Lai pārdod savas dārgās mašīnas un sadala pensionāriem un būs OK!
21.jūnijs, 13:43 Atbildēt
hha ha
nacionālie ier'dņi ir nozaguši pat pensionāru uztikas minimumu,un tas bez valsts neatmaksājamā ārēja parāda.
21.jūnijs, 8:27 Atbildēt
ppensis vienkāršais
Parekss un savas pēcpuses glāba ! Štrunts par visu pārējo.
21.jūnijs, 10:06 Atbildēt
nnu ja
pie tagadējās inflācijas un kas vēl būs- pensijai minimāli jābūt bāzē 500 eur nevis 100 ar kapiekām, ko tipa pavilkt nevarot! Valsts tos 100 liekēžus ar palīgiem un citus kabinetu deldētājus, VP un IeMVP pensionārus, kuri neko nedarīja, nevar pavilkt!
21.jūnijs, 10:10 Atbildēt
hha ha
bāzes pensijas neesamība sleējas lavijas privatizācijas nelikumībās un noziegumos.
21.jūnijs, 8:32 Atbildēt
dde Soto
kremlja trolli aizgaaja žratj voģjaru un dupseeties, ja reiz vinju vietaa tagad "jaaraujas" fermas čatbotam ? [ smiin ]
21.jūnijs, 8:33 Atbildēt
TTurks
Varbūt sākt ar izdienas pensijām ārlietu ministrijas darboņiem, kas gadiem atsēdējušies siltās zemēs.
21.jūnijs, 8:41 Atbildēt
nnav jēgas
sasprindzināties,apčakarēs vienalga.Tepat rakstā jau izlien fakts Igauņiem 40% no vidējās pensijas,bet Alliks purkšķina 20% no ienākumu mediānas.Tulkojums elementārs - vidējā pensija valstī ir izejas punkts,kur bāze visiem vienāda,bet mediānas piedāvāvājums būs katram individuāla .Nekāda nevienlīdzības mazināšana nesanāk.....
21.jūnijs, 8:42 Atbildēt
dde Soto
vatnjik, saliidzinaat pensijas protams ne pa kam neveelies ? Rašņas pensionaari buutu staavaa sajuusmaa par Latvijas pensijaam. Kaa zinaams, rašņā ir ne tikai smiekliigas pensijas, bet jau pasen tika atklaati izlaupiiti un Pundura grupeejuma chlenu starpaa sadaliiti pensiju uzkraajumi ( t.s "rotenberga likums" )
21.jūnijs, 8:45 Atbildēt
nnu nu
Sotiņ,tu esi vienkārši nožēlojams provokātors,ja domā ,ka visa pasaule griežās ap tavu Krievijas informatīvo telpu.Aizej pie Pavļuta un paprasi 'novičok' ,varbūt palīdzēs.
21.jūnijs, 10:05 Atbildēt
VVitālijs
de Soto - un kāpēc tad Latvieši skatās uz Norvēģijas, Zviedijas un Vācijas pensijam??? Vai Tu gribi, lai Latvijas Tauta dzīvotu tā, ka Krievijā??? Jāskatās uz labāko, neviss uz sliktāko !
21.jūnijs, 9:54 Atbildēt
TTaisnība
+++
21.jūnijs, 11:46 Atbildēt
IIbio
Deputātu u.c. amatpersonu algu arī vajag rēķināt pēc vidējo ienākumu mediānas
21.jūnijs, 9:31 Atbildēt
VVecais Alfs
Nu nosakiet beidzot to iztikas minimumu, kāds jau bija noteikts un kādēļ to vajadzēja likvidēt. Mūsu Satversmē taču ir pants ( cik atceros laikam 93.) kurā valstij ir jānodrošina cilvēku dzīvība. Pensija taču ir domāta cilvēku normālai izdzīvošanai vecumdienās un nav nekādas vajadzības citiem individiem maksāt pensijās 5000 un vairāk. Šiem bagātniekiem acīmredzot ir tik lieli noguldījumi bankās un akcijās, ka pensijā kāds 1000 vairāk vai mazāk nemaz nav jūtams.
21.jūnijs, 9:40 Atbildēt
AArta
Sashēmotās pensijas sen bija jāpārskata un jānolīdzina ,bet kas to darīs ,jo tas skar pašus vai vienreiz nepietiks grābt ar lāpstām kapā līdzi nepaņemsiet
21.jūnijs, 9:55 Atbildēt
dde Soto
nu nekaa un neparko vatnjiku maksas trolli neveelas saliidzinaat Latvijas un Ordas pensijas... [ smiin ]
21.jūnijs, 10:00 Atbildēt
NNuko
Lūdzu ņemt vērā arī tagadējo situāciju un nākotni. Šobrīdējie ~30gadnieki ietver arī dāmas, kas nestrādā, nodokļus nemaksā vispār; kungus, kas parazitē uz dāmām, ik pa laikam varbūt kādu gadījuma darbu pastrādā; vēl ir tie, kas legāli nodokļus nemaksā. Vai tas būs loģiski - dot tādu pašu pensiju, kā tiem, kas smagi strādājuši, lai gan te daļa dzīvē nebūs strādājusi, daļa nebūs nemaz nodokļos neko sakrājuši pat šādai minimālajai pensijai? Sanāk, sapelna naudu daļa iedzīvotāju, bet tērē visi, tādēļ pelnītājiem rezultātā būs mazāk. Tā proprocija ir traģiska.
21.jūnijs, 10:01 Atbildēt
ppaga paga
pat padomijā bija mājsaimnieces pensija,ja nemaldos ap 60.rubļi.Tas tomēr ir ģimenes izlemšanā,sievai strādā/nestrādāt,jo varbūt viņai ir izdevīgāk sēžot mājās pieskatīt - skolot bērnus apstākļos,kad bērnudārzos ir jāstāv rindās 2-3.gadus un bērni uz skolu jāvadā ikdienā.Un visbeidzot,109-136 eu nav tāda nauda par kuru var izdzīvot.Neesi skaudīgs,būsi laimīgs.
21.jūnijs, 10:16 Atbildēt
NNata
Tagad taču 100% tā notiek!!! Sliņķi, kam nav darba stāža, arī nodokļus maksājuši nav, halturējuši, zaļi dzīvojuši visu mūžu, nu pensija klāt, atskan pirmie bļāvieni no šiem NABADZIŅIEM, ka mazas pensijas! Kur šeit taisnīgums?!! Sunim zem astes, vinnētāji ATKAL SLINKIE, nevis īstie NODOKĻU MAKSĀTĀJI. Nekas pamatā NEMAINĀS!!! Tā nav NĀKOTNE !!!
21.jūnijs, 11:53 Atbildēt
ŅŅamma
Idioti , sev neaizmirstiet pacelt pensijas. Gan lau reiz tautai mērs būs pilns un tad vajadzēs mukt uz Ameriku vai Briseli.
21.jūnijs, 10:02 Atbildēt
dde Soto
dziivoshana Amerikaa vai Briseleee ir katra vatnjiku Ordas kveela un bljaustiiga "patriota" Lielais Sapnis... [ smiin ]
21.jūnijs, 10:05 Atbildēt
PPensija
Pensijas ceļ tikai tapēc ka birokrāti (diplomāti, policisti, u.c), ar izdienas pensijām grib sev tās atkal palielināt. Neviens te nedomā par parastiem pensionāriem. Samaziniet diplomātu pensijas, kuriem pensijas koeficents ir x5. Diplomāti jau tā saņem ļoti lielas algas, bet tas ir prātam neaptverami ka ejot pensijā viņi saņem 5x reizes lielāku pensiju kā aprēķināts. Un tādu izdienas penesiju saņēmēju ir ļoti daudz. Bet penisonāri jau ir pelnijuši ka saņem mazas pensijas, paši jau balsoja par Jauno laiku un Vienotību!
21.jūnijs, 10:36 Atbildēt
mmiks
Neticu, ka penši balsoja par "jaunajām sejām". Tos sabalsojuši dzīvi nepieredzējušie, uz ārzemēm aizmukušie. Šlesers pagaidījis, kad paaugas jaunā paaudze, kas nezina, ko šis sadarījis un cer, ka tie viņu arī iebalsos.
21.jūnijs, 10:47 Atbildēt
NNata
+++
21.jūnijs, 11:54 Atbildēt
SShadowVoice
Viss ir normāli - īsteni latviskā gaumē ;-)
Investorus šķirojam pareizos/nepareizos, izdomājam aizvien jaunas slimas idejas par biznesa regulēšanu, nepārtraukti grozām nodokļu sistēmu un - tuprinam melot par pievilcīgo biznesa vidi Latvijā. Kamēr izliekamies neredzam, ka biznesi no Latvijas mūk.
Vienlaicīgi audzējam ierēdņu armiju ar treknām algām ;)
Kādas te būs pensijas? Kas viņas maksās?
Ir jābūt pilnīgam "latvietim", lai sapņotu par pensiju Latvijā. Bērni nedzimst un zilie ir cieņā - kur tad radīsies nodokļu maksātāji>?
21.jūnijs, 10:38 Atbildēt
NNata
PALDIES! Taisnīgāk un skaidrāk nepateiksi!!
21.jūnijs, 11:56 Atbildēt